Reklama

čtvrtek 6. listopadu 2014

Neonacistka se stala předsedsedkyní Sejmu Lotyšska

Ilarion Girs
5. 11. 2014    zdroj
Hlavou nového lotyšského parlamentu se stala Inara Murniece, poslankyně politické skupiny ultranacionalistického lotyšského směru VL-TB/LNNK. Glorifikace a oslava lotyšských legionářů Waffen-SS, úplné odstranění ruských škol, "polotyšťování" ruských dětí už od mateřských škol, univerzální zákaz používání ruského jazyka, transformace Lotyšska na vojenskou základnu NATO proti Rusku, to vše a ještě mnoho jiného představuje VL-TB/LNNK v podobě Inary Murniece, která je dnes mezi třemi nejvyššími úředníky Lotyšské republiky.

Všechno zlé je k něčemu dobré: na rozdíl od předchůdců je Inara Murniece upřímnou lotyšskou neonacistkou, je propagátorkou neonacistické myšlenky "Lotyšsko pro Lotyše," lotyšský parlament bude proto v její osobě více odpovídat tomu, co představuje vládnoucí režim současného Lotyšska - stát Lotyšů je stejně absolutní zlo, jako stát nacistů, ale, naštěstí, mnohem slabší a zbabělejší.

Inara Murniece je tou samou osobou, pod jejímž politickým tlakem byla nucena lotyšská policie, nehledě na své původní prohlášení o absenci corpus delicti v protestu Osipova (předseda sdružení" Ruská Zarja") vůči nacionální stužce, uklohnit trestní řízení proti němu za údajné zneuctění vlajky Lotyšské republiky. Její podlá interpelace proti Osipovi na parlamentním formuláři je v materiálech řízení o proslulé nacionální stužce, ona je uvedena v soudním řízení jako svědek obžaloby - pokud měl někdo nějaké pochybnosti o tom, že trestní řízení proti Osipovi je čistě politického charakteru, pak nový status Murniece tyto pochybnosti musí rozptýlit. Tlak na soudce v případu vedeném proti Osipovi se nyní enormně zvyšuje, protože z běžného horkou jehlou šitého řízení proti Osipovi se stává zvláštní prestižní případ s názvem "předseda parlamentu Lotyšské republiky Murniece proti předsedovi sdružení" Ruská Zarja" Osipovi". Ale opět, všechno zlé je k něčemu dobré: politické pozadí trestního stíhání Osipova je nyní ještě zřetelnější. To zlepšuje mezinárodní a právní vyhlídky obhajoby Osipova před pronásledováním lotyšskými etnokraty.

Jmenování Inary Murniece šéfkou lotyšského parlamentu se zdá být dalším potvrzením mého názoru, že jí oblíbená červeno-bílo-červená nacionální stužka symbolizuje v současném Lotyšsku hnilobu a hniloba je hniloba, i když se nazve vlajkou, ačkoli ne – je to zločin mého myšlení.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Z historie lotyšského fašismu zde

3 komentáře :

 1. Skvelá zpráva!
  Opravdu zvláštní.Rusákům všechno,to je v pořádku.Lotyšsko Lotyšům je nacismus.Jak kremelsky bolševické.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte, anonymní hlásná troubo, když někdo vytvoří systém, kde existuje národ vybavený právy a vedle nich ne-občané s ne-právy, pak je to nacismus. A můžete si tomu říkat Česko Čechům, Německo Němcům, Slava Ukrajiny nebo Lotyšsko Lotyšům, pořád to bude nacismus.

   Smazat
 2. Jestli jste si vašnosto anonyme nevšiml, tak tento server se jmenuje "nová republika" to jest je zde snaha poukázat na veškerou hnilobu a prašivinu v tomhle státě, zbavit se toho a začít znovu. Vy se prašiviny,plísně a hniloby doma nezbavujete? Já jsem myslela, že se to dělá tak, že je třeba nejprve otlouci veškerou omítku až na základní cihlu, objekt pak nastříkat protiplísňovým postřikem, po zaschnutí znovu nahodit, naštukovat a obílit.Jinak se prašivina a plíseň rozleze znovu. Po České - naší - republice se taková plíseň a prašivina rozlezla, je agresivní, způsobuje astmatické záchvaty a škodí zdraví. Pro lidi, kteří si v tomhle marazmu libují, není v nové republice místo. Anonymní škůdci by se měli vrátit na jejich oblíbený server Novinky.cz,kde je prašivců a lumpů spousta, ladí si navzájem do noty, nadávají na českého prezidenta a na Rusko, až se z toho slušným lidem zvedá žaludek a kvapně tento server opouštějí. Zůstává jen ten prašivý, zkažený a křivý póvl.Nejspíš je to dost i na novinkové anonymy, ale tady by škodit neměli. Tady by mělo být místo jen pro slušné lidi, se slušnými názory, obecně správnými a prospěšnými. Nacisty nechceme v žádné podobě, ani Lotyšské a Ukrajinské, a nechceme ani sympatizanty fašistů. Než abyste tady urážel a škodil, vyhýbejte se tomuto serveru, a vraťte se ke svým vyznavačům a obdivovatelům fašistů.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.