Reklama

čtvrtek 27. listopadu 2014

Petice za odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka |

27. 11. 2014  zdroj

My, níže podepsaní, tímto žádáme odvolání ing. Petra Dvořáka, MBA z funkce generálního ředitele České televize Radou České televize z důvodu manažerského selhání při řízení této veřejnoprávní instituce jelikož nese přímou zodpovědnost za:


1. štvavou a neobjektivní kampaň proti prezidentu České republiky Miloši Zemanovi za účelem jeho dehonestace

2. manipulativní vyvolávání protiruských nálad v české společnosti

3. protěžování obscénní "skupiny" Pussy Riot za účelem viz. bod č.1

4. zneužití koncesionářských poplatků pro účely viz. body č.1 a 3

5. neobjektivní informování o dění na Ukrajině a manipulaci s fakty

Dle našeho názoru již Česká televize neposkytuje veřejnou službu tak jak je definována zákonem o České televizi v paragrafu 2 odstavec 2, písmena a,b,c, v nichž je stanoveno že:

(2) Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména

a) poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů,

b) přispívání k právnímu vědomí obyvatel České republiky,

c) vytváření a šíření programů a poskytování vyvážené nabídky pořadů pro všechny skupiny obyvatel se zřetelem na svobodu jejich náboženské víry a přesvědčení, kulturu, etnický nebo národnostní původ, národní totožnost, sociální původ, věk nebo pohlaví tak, aby tyto programy a pořady odrážely rozmanitost názorů a politických, náboženských, filozofických a uměleckých směrů, a to s cílem posílit vzájemné porozumění a toleranci a podporovat soudržnost pluralitní společnosti.

Petici je možno podepsat ZDE

30 komentářů :

 1. Ja myslim, ze CT dela dobrou praci. Snahy ceskych kremlohujeru a komunistu pro to, aby CT vysilala Putinovu propagandu a zatajovala ostudne chovani ceskeho prezidenta nemaji s vyvazenosti co delat.
  Lzi jsou lzi a propaganda je propaganda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. verite tomu, co pisete?

   Smazat
  2. Asi bych Vás mohl s klidným svědomím oslovit pane Dvořáku. Pane Dvořáku, lhát se nemá ani těm, kteří ten Váš cirkus platí. Možná, že Vás platí i někdo jiný a lépe, ale ani v tom případě by jste neměl přijít o žaludek a páteř.

   Smazat
 2. Jseš na palici? Už na tyto stránky nelez a čti si svoji oblíbenou Obamovu propagandu a sleduj ostudné chování Kárla fon huhly...

  OdpovědětSmazat
 3. už je načase aby toho debila odstavili z čt je slyšet jen válečný pokřik k událostem na uk a nekorektní zprávy poplatné zadavateli a tím je usácká ambasáda v praze

  OdpovědětSmazat
 4. Věřte, že tohohle myšlení nebolí. On žádně nemá. Funkční má pouze první signální soustavu, a stejně jako někteří primáti i on pouze opakuje bez porozumění obsahu... :-)))

  OdpovědětSmazat
 5. Potřebujeme vůbec českou televizi a český rozhlas ?

  OdpovědětSmazat
 6. Máme i komerční televize a jiné možnosti jak přijít k informacím i zábavě a poučení. Nepotřebujeme si platit lhaní a stupiditu takzvaných hvězd a mravokárců.

  OdpovědětSmazat
 7. Součástí fungující demokracie jsou mj. nezávislé sdělovací prostředky. Tedy ani pro, ani proti, jak by rádi ti, kteří si již "oblékli dresy". A vážným ohrožením demokracie je obsazení veřejnoprávní ČT jednou ideologickou skupinou, bojující za jediný správný světový názor. Ono je už možná i pozdě. Problém nebyl ještě ani pojmenován, natož řešen. Takže její zrušení a privatizace by už neudělalo větší škodu, než její další existence.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezávislá média neexistují, ostatně ona neexistuje vůbec nějaká "nezávislost". Takové řeči jsou součástí báchorky o demokracii.
   Jiná věc je, že tato "demokracie" je dobrý kšeft. Hovořilo se tu o zvaní hostů do ČT. Myslím, že už vzhledem k tomu, že se tam pořád střídají pořád tatáž Šídla, Mitrofanové a spol., že jde o honorovanou činnost na smlouvu. Nehledě na obsah, příčí se mi myšlenka že přispívám Šídlům a spol.

   Smazat
  2. I mne se příčí přispívání ČT.Dle mého názoru bych dal možnost poplatnikovi ČT tento poplatek směrovat i jiné TV než jse tá veřejno právní.Jak to udělat,tak to by museli vyřešit naši zákonodárci.No a potom bychom jistě zaznamenali boj o objektivitu.

   Smazat
 8. Českou televizi chválím, protože nedokážu vymyslet lepší způsob jak šířit odpor ke stávajícímu režimu. Opět tvrdím, že počítačově gramotné obyvatelstvo ví před televizními a rozhlasovými zprávami co je pravda a jen se těší, jakou lež z námi placených sdělovadel uslyší. Ředitel Dvořák by měl být po příštím převratu vyznamenán státní cenou. Nekazte mu to neúčinnou peticí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom s Vámi souhlasím. Možná že proto ty falešné ochránce svobody nechává vysílat, páč působí kladně :-))))
   A vzhledem k tomu, že Kellner se kolem Dvořáka motá dost často - ani bych to nevylučoval. Ta propaganda hlupců je totiž natolik hloupá, že vlastně pomáhá opačným směrem.
   Ale ve hře je také obyčejná blbost a ta umí být nekonečná a zdrcující...

   Smazat
  2. Jako ironie dobré, ale jinak, nelze se tiše smiřovat se lží. To nikdy nic dobrého nepřinese. Musí být slyšet hlas i těch, kteří odmítají aroganci sdělovacích prostředků, které se cítí být pomalu nejmocnější politickou silou, a podle toho se i chovají.

   Smazat
 9. Všimněte si, jak často vysílá ČT reklamu maskovanou jako poděkování sponzorům. Mám dojem, že jeden z hlavních argumentů pro zavedení koncesionářských poplatků byl, že nebudou vysílat reklamu.

  OdpovědětSmazat
 10. Vy kremlohujeri mate sva vlastni media. Treba tenhle srandovni webik. Tak budte radi ze jste radi, navzajem se placejte po ramenou a navzajem si lzete.
  Kdyz jste byli u moci, musel tyhle hovadiny cist cely narod, protoze kazdy jiny nazor jste umlceli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Docela tě lituju,moc si toho nepochopil!Dnes je propaganda,šírená ČT,mnohem promyšlenější!

   Smazat
  2. Chytrejsi nez komunisticka ? Ale vy se narozdil od tech dob muzete ozvat, zalozit vlastni noviny nebo rozhlasovou ci televizni stanici. Nikdo vam to nebude zakazovat, nikdo na vas nenasadi rusicky. Tak s chuti do toho. :-)

   Smazat
  3. Pane kolego, dokázal byste zařídit, aby si lidé sami vybrali, kterému sdělovacímu prostředku pošlou svůj koncesionářský poplatek? Většina národa si musí platit zprávy a publicistiku, o kterou zájem nemá. Vy vlastně kradete vysílací čas a ani vám to není divné, že jste zločinci.

   Smazat
  4. Neverim. Vetsina naroda nejsou ani komunisti, ani nacisti.
   A toho kolegu si strcte nekam.

   Smazat
  5. Stejné metody jako za totáče (a jejich schvalování). Zřejmě se jedná o stejné lidi - fanatiky, kteří se dostali k moci.

   Smazat
 11. Je zajímavé,že do ČT jsou zváni lidé,kteří jsou nebo byli zaměstnanci Svobodné evropy.Svobodnou evropu založila CIA s cílem destabilizovat země pro které vysílá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svobodna Evropa rikala pravdu. A cilem byla svoboda, ktere jsme dosahli. Smirte se s tim.

   Smazat
  2. Nepamatuji se,že by Svobodná evropa říkala pravdu o incidentu v Tonkinském zálivu nebo o vymyšlených důvodech k přepadení Iráku nebo o podpoře převratu v Afghánistánu prostřednictvím Al kaidy nebo podpory Pinochet při puči v Chile-vše pod taktovkou USA.

   Smazat
 12. určitě jeho myšleni boli a to ma u sebe pět červenych karet

  OdpovědětSmazat
 13. Vidím to asi takto. Každou událost, která se stala, nebo se má stát, první analizuje parta těch zaplacených. Potom vytvoří vlastní scénář a předá ho těm přesvědčeným. Ti pak začnou vytvářet virtuální realitu. S pomocí spřátelených komentátorů, analitiků a politiků vytvoří fikci, která se předloží nám, kteří tuto srandu platíme. Že jim to žere čím dál, tím méně lidí nevidí, nebo je jim to jedno. Obé vyjde nastejno.PetrM

  OdpovědětSmazat
 14. Že tady ten anonymní kripl žvaní to co žvaní, je třeba přehlížet jako krajinu. Když je takovej kripl zavřenej v léčebně, tak tam vydrží třeba celej den rozvazovat a zavazovat tkaničky v botech - tenhle není v léčebně,ale je svou nemocí na palici taky ukotvenej u klávesnice a mele stále to samý - ale jinak je to úplně neškodnej kripl.
  S komerčníma televizema je jinej problém - živí se jen vysíláním reklam, a pouští jinak naprostý sračky. Například vím přesně, že pouští DVD sbírané v USA a jinde na skládkách, protože tam na takový věci čumí jen socky, a když to odčumí, vyhodí to. Je to brak.Naše komerční televize to odtud mají zadarmo, a do toho každých dvacet minut řve šíleným způsobem reklama, i deset minut.Pak je zase kousek děje - a zase řev reklamy. Tímto způsobem se každýmu, kdo by to skutečně chtěl sledovat, vymlátí z palice poslední zbytek zdravýho rozumu, protože z tohohle hnoje se blbne. Jim je úplně jedno že nemaj sledovanost -pouští za dobrý prachy reklamy -proto mají tolik kanálů a ty sračky ze skládek a reklamy pouští všude. Jako národ jsme dopadli strašně! Tohle tady bylo dřív nemyslitelné. Sekáče už taky nevykupujou hadry od lidí, ale nabírají to zadara na německých skládkách, a tady prodávají za 50 kč kus. Sračky ze skládek v televizi, hadry ze skládek na sobě - to je teď naše kultura a úroveň života, i když si pitomí snobi myslí že ne, když má satelit a fůru kanálů- konzumuje taky jen reklamy a sračky.ČT 1 a ČT 2 byla poslední jakž takž česká kultura a to prase Dvořák to taky pomalu ale jistě převedl na zápaďácký sračky. Privatizace? Tak to koupí zrovna on -ne? Dnes tady má prachy řada kanců, tak že by se něco zlepšilo, s tím nelze počítat. Sračky budou úplně všude. Proto se taky začaly zdražovat DVD -české kvalitní filmy a seriály ( z minulého režimu) a je po nich děsná poptávka. Určitý tituly jsou dokonce i vyprodaný. Tak jsme na tom úžasně - a ten vymaštěnej skřet tady blafe takový sračky.

  OdpovědětSmazat
 15. Zlatý pan Ivo Mathé - zlatí hlasatelé ( pardon moderátoři) jako byla Mařenka Retková a další dámy a pánové a když zprávy o počasí hlásil úžasný pan doktor Zakopčanik, bylo to jako rajská hudba -ten je nedostižnej. Dnes ty ženské některé melou tak rychle, ( možná sto slov za vteřinu), nejhorší je Zárybnická, že jim vůbec není rozumět a proč musí zvlášť někdo hlásit situaci na silnicích, nechápu vůbec. Dříve jeden hlasatel zvládl celé zprávy včetně sportu, a neunavovali s tím celý den.A takové šílenosti, jako některé komentáře které účelově bagatelizují nebo naopak zveličují odvyslílané události, toho jsme byli úplně ušetřeni. Žili jsme pro radost a pohodu, dnes žijeme pro emoce, a jsme udržováni v trvalém napětí a strachu - to je účel dnešní televizní kultury a zpravodajství. Uvolnění a opravdová zábava tak deset procent, napětí, strach, šoky, zhnusení a pocit beznaděje a zmaru - devadesát procent. Určitě potřebují aby celý národ zblbl a zmalomyslněl, což už předvádíme při volbách, abychom byli stejně tupí jak americké socky, vykořisťovatelní a manipulovatelní.... vpravó vbok... držééét hubu... držéééét krok....
  Všechno nám sebrali, ukradli, sežrali, máme zas protektorát......

  OdpovědětSmazat
 16. Červená karta pro Českou televizi
  https://www.facebook.com/cervena.karta.pro.ceskou.televizi/photos/pb.749997375054321.-2207520000.1417283016./753225544731504/?type=1&theater

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.