Reklama

čtvrtek 27. listopadu 2014

Pussy Riot bez víz USA ?


27. 11. 2014   zdroj
Na webových stránkách Bílého domu se objevila petice , kterou autor požaduje, aby byli členové Pussy Riot zbaveni víz a aby ji byl zakázán vstup do USA pro účast v nepokojích ve Fergusonu.


Jak je uvedeno v dokumentu, "Naděžda Tolokonnikova, Maria Alechina a Petr Verzilov přicestovali do USA, aby propagovali nevázaný, nemorální a protikřesťanský způsob života." Autor, který žije v New Yorku, poznamenává , že Američané respektují jakýkoliv životní postoj, ale "účast Alechinové, Tolokonnikové a Verzilova v nezákonných protestních akcích a nepokojích ve Fergusonu a New Yorku je poslední kapkou."

Podle textu lze usoudit, že tvůrce petice je především pobouřen zasahováním občanů ze zahraničí do vnitřního života Spojených států. "My, Američané, si sami vyřešíme své problémy bez pomoci cizinců s poskvrněnou pověstí," uvádí žadatel. V době psaní tohoto článku byl pod textem jeden podpis.

přeložila Dr. Vladimíra Grulichová

6 komentářů :

 1. Tak -Amerika odmítá cizince s poskvrněnou pověstí, zatímco ČR na nich staví mediální štvanici a trapný pokus o zdiskreditování prezidenta země. To co předvádí zastavovač letadel Kalousek se sprostým obrazem toho učitelskýho kreténa, už přesahuje všechny meze. Kalousek nebyl určitě nikdy normální,alespoň jeho projev ani jeho vládní zákroky nebyly nikdy normální, často nebyl přismyslech, sám má ve vlastní rodině nevysvětlenou vraždu - působí jako schizofrenik a uslintaná morální zrůda, asi jako císař Caligula ( stejné projevy), kterého vojáci jaho vlastní ochrany nakrmili mečem, aby zem zbavili toho kreténa,ale naší vládě je to jedno. Jsou samá koalice - opozice - jen když se plní koryta a hraje se šaškárna. Na zvyšování platů jsou vždycky v jednom šiku. Kalouska nechávají na svobodě, protože si vydobyl vliv, ale o jeho schizofrenii se ví.Na tom,co se děje dnes, se podepsali právě tito střelení, arogantní zmetci, jímž svěřená moc zatemnila rozum úplně. Někdo posílá zásilky s prudkým jedem některým ministrům,aby donutilii mediální smradlavou žumpu psát o něčem jiném, než urážet Zemana - málo platné. Jedy nezabraly. Zase zabírá víc sprostý obraz toho ču.áka, který jiný ču.ák koupil za nadšeného hýkání ču.áků v mediích, toto budou media mlít zase asi týden. Bude se muset sáhnout k tvrdšímu kalibru - snad zabere víc,až budou viset Kalousek, a další pazgřivci někde z luceren hlavou dolů. Vykoledujou sito,protože se naučili podceňovat spravedlivý hněv národa, který mlčel, když ho tahle všivá banda zdecimovala,a okrádala, ale teď dělají chybu. Jen toto bude ale účinná léčba téhle zparchantělosti - jiná, jak je vidět ne.Ani šupáci z medií nebudou ušetřeni,protože co je moc,je moc. Budou se muset bát chodit potmě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi dobře napsáno .Už aby to bylo . Včera bylo pozdě !!!

   Smazat
  2. polovina národa "volila Karla"

   lucernové sny jsou proto neuskutečnitelné

   Smazat
  3. Ona ta polovina co volila Karla, rychle otočí a půjde zase se stádem, jen co z východu zasvítí slunéčko, nejlépe na americkou ambasádu .Debilizace národa však zdárně pokračuje, kolik máme ještě času?

   Smazat
 2. Prosim vas, kde to tam je. Nenasel jsem to. Diky.

  http://search.whitehouse.gov/search?affiliate=wh&form_id=usasearch_box&query=pussy+riot

  OdpovědětSmazat
 3. Na těch stránkách může petici založit každý. Nedá se z toho usuzovat vůbec nic.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.