Reklama

sobota 29. listopadu 2014

Šéf „Důstojnického sboru“ BSU: Ruská vojska na Donbase nejsou

29.11. 2014  New World Order Opposition
Major ozbrojených sil Ukrajiny ve výslužbě, vojenský expert, šéf „Důstojnického sboru“ BSU a představitel „odborů ozbrojenců Ukrajiny“ Aleksandr Taran vyprávěl o své cestě do Luhanské republiky kvůli výměně zajatců.

Ukrajinského vyjednavače dobře přijali v nemocnici jednotky LNR „Batman“. Řekl, že opolčenci se chovají k zajatcům lépe než ukrajinští vojáci. V LNR umožňují návštěvy ženám a matkám vojáků BSU, poskytují jim normální léčení, se kterým jsou ranění vojáci velmi spokojení.

Major Taran také řekl, že ukrajinští vojáci (minulí i současní) se ve skutečnosti nacházejí na obou stranách fronty a zabíjejí jeden druhého, což je v rozporu se všeobecným tvrzením o přítomnosti bájné ruské armády.

„Provezli mě po celé linii fronty opolčenců, téměř 300 km, viděl jsem kozáky, dobrovolníky z Ruska, ale regulérní Ruská armáda tam není,“ – řekl Taran.

„Jestli probíhá válka s Ruskem, proč není v zemi vyhlášen válečný stav?“ – položil řečnickou otázku major Taran. Šéf „Důstojnického sboru“ poznamenal, že opolčenci i mnozí ukrajinští vojáci si přejí mírové řešení, ale některé síly, které Ukrajinu rozdělují a vydělávají na válce, tento proces brzdí.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1417113218

5 komentářů :

 1. Pravda se nesmí říkat, nebo jej demokraticky zavraždí. Je správné, že když banderovci upálili lidi v Oděse, že se o tom již nepíše a zatrest byly uvaleny sankce na Rusko a my jsme se k tomu přidali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demagogie do světa cinknutého sionismem a penězi patří. Mezi odstraňované s y s t é m o v é chyby budou patřit ti, kteří představují sionismus, zavrženíhodné toky peněz.

   Smazat
 2. Soudruh major musi byt opravdova kapacita, kdyz ma takovou sajbu.
  Se divim ze byl Breznev tak blbej a nerekl, ze jsou u nas jeho vojacci na dovolence, nebo ze se jedna o "dobrovolniky".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od ukrajinských oligarchů je hezké, že zvou na dovolenou Čečence.

   Smazat
 3. To je tou vojenskou službou tam umí střílet kdejakej civilista a tak Ukrajinská armáda svádí svoji neschopnost na údajná Ruská vojska na východě UA :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.