Reklama

středa 19. listopadu 2014

USA se snaží svrhnout našeho prezidenta


19. 11. 2014, zdroj: ukraina.ru


Kdo sleduje "protizemanovské hemžení" z vícero zdrojů, pak si už o něm obrázek udělal a následující řádky ho nepřekvapí. Jsou však zajímavé tím, že jsou přeloženy z azbuky z webu Ukrainy.ru. 

Občané České republiky: USA se snaží svrhnout našeho prezidenta
Svědci zaznamenali podobnost protestů v České republice s kyjevským Majdanem.
Podobně, jako v Kyjevě, se akce konala s plnou podporou centrální televize. Organizátoři akce mluvili anglicky a pravděpodobně měli vztah s americkým velvyslanectvím, říkají svědci, kteří komunikovali s vůdci demonstrantů.
"Zeptal jsem se jich, pro kterou nevládní organizaci pracují. Nikdo mi neodpověděl. Zeptal jsem se anglicky mluvící, zda pracuje na americkém velvyslanectví v Praze. Opakoval jsem otázku a chtěl ženu vyfotit mobilem. Ale pak jsem byl osloven dvěma muži, kteří začali na mě tlačit a odtlačili mě na chodník - řekli, že jsem "provokatér" a "zatracený komunista" - řekl jeden z obyvatelů Prahy, který navštívil demonstraci.
Sportovně vypadajícím mladíkům se podařilo vytlačit občana několik metrů. Viděl kolem sebe "fanatické pravdoláskaře" a "KarelJugendy", mnoho ukrajinských vlajek, tibetské vlajky, plakáty Pussy Riot, hodně "nenávistných nápisů na téma Ruska a Zemana", jakož i černo-červené banderovské vlajky.
"Nabyl jsem dojmu, že Američané svrhávají našeho prezidenta. Mimochodem, to je plně jejich styl. Je třeba poznamenat, že se jedná o stejný scénář jako v Kyjevě:  svrhnout demokraticky zvoleného prezidenta na jeho místo dát nějakého poslušného sudetského Němce a lidi rozeštvat proti sobě" - říká český občan.
Připomněl důsledky takové revoluce pro celou zem a varoval, aby se zabránilo krveprolití podle ukrajinské modelu.
"Když naše muže budou posílat zemřít na Ukrajinu, prosím, ať první jdou ti, kteří se dnes oháněli červenými kartami na Národní třídě. To nebyly jízdenky Open Card. To byly letenky na Ukrajinu. A tam se dnešní akce skončí v krvi. Válkou. Nakonec, byl to Porošenko, kdo dnes řekl, že je připraven k "totální válce" s Ruskem. Děkuji hloupým studentům, se kterými manipulují."

Ukrajina

11 komentářů :

 1. Fotit pravdolaskare mobilem to je nejlepsi odpoved!! A pak hodit na inet. Tam se ukaze kdo je kdo!

  OdpovědětSmazat
 2. Tady je dobrý návod, jak to všechno zastavit:http://leva-net.webnode.cz/products/spusten-pokus-o-cesky-majdan-/
  Když se povedl majdan neutralizovat v roce 2012 v Rusku, proč by se to nemohlo povést v roce 2014 v Česku !!! Záleží jen na nás.

  OdpovědětSmazat
 3. Takže si to neváženi diskutéři shrneme.
  Prezident Zeman by zvolen demokraticky, ale to byl I Adolf Hitler. Pokud se u hlavy státu projeví diktátorské i vlastizrádné sklony spojené s alkoholismem, mají občané právo požadovat jeho odvolání.

  Zeman se dopustil rady zhovadilostí takového rázu, zeby v jakékoliv jiné demokratické zemi musel abdikovat už po první z nich.

  Potácel se ožraly jako zvíře nad symboly české státnosti, korunovačními klenoty. Navštívil jako jediný prezident konferenci pořádanou v Řecku zločinnými kumpány ruského diktátora a trapné tam podlézal těm nejodpornějším ruským oligarchům i jejich Vůdci.

  Ještě hůře se choval při návštěvě Číny, kdy se jeho servilitě vůči vládnoucím komunistům zjevně podivoval i reportér, který mu kladl otázky.

  Ve svých Hovorech z Lan znevážil úřad prezidenta i odkaz Masarykův a Havlův záplavou oplzlosti. Včetně slov kunda, zkurvili, hovno a kurvy. Tím posledním výrazem napadl skupinu mladých dívek, odsouzených za svůj projev odporu na 2 roky stalinistického lágru.

  Lživé znevážil surovē zbité obětí 17. listopadu, které vedly k sametové revoluci, která naší zemí osvobodila že 40 let zločinné komunistické diktatury.

  Tyto stránky (Nová Republika) nejsou v žádném případě "levicové". Výběr článku i zásahy cenzora svědčí o zjevně nacisticko-komunistické orientaci. Svědčí o tom že je vedou lidé, kteří se ve svobodné společnosti neuplatnili a kteří mají potřebu svým vzteklým řevem svádět vinu svých neúspěchu na jiné. Ať už jde o zastánce demokracie, Američany, židy, příslušníky národů které se odmítají sklonit před hrůzovládou diktátorů, nebo prostě o jakékoliv slušné lidí. Nová Republika není ve své dosavadní podobě nic jiného, než zapáchající vřed na prdeli demokracie.

  Berlička pro ubožáky, kteří pro demokracii a svobodu nikdy nic nevykonali, ale kteří z ní v bezpečí po spusobu parazitů jen těží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty KRETÉNE !!!!

   Smazat
  2. Organizováním demonstrací na území cizího suvereního státu se dopouští USA agrese!
   Podporování tohoto snažení se nazývá vlastizrada!
   Balením do hezkých slovíček to nesníží vinu!

   Smazat
  3. Primitivní bolševickofašistický prolhaný výblitek. Zeman vadí, protože se staví za zájmy národa, dnes je ovšem potřeba, aby se národ postavil za svého prezidenta.
   A co se týče Nové republiky - tak ti lidé bojují právě za tu SVOBODNOU SPOLEČNOST - tím, že doplňují celé spektrum informací, které je potřeba k tomu, aby vůbec SPOLEČNOST SVOBODNÁ MOHLA BÝT. Já jsem žil
   dost dlouho v totalitní společnosti s embargem na informace, a mohu posoudit, kdyby nebylo Nové republiky
   a dalších podobných, jsme na tom stejně, jak za bolševika.
   Zde ale vím, že nejde o nějaký jiný názor v rámci demokratické výměny názorů, zde jde o TUPOU JIDÁŠSKOU PROLHANOU PROPAGANDU, jde o ubožáka,
   který se ve svobodné společnosti není schopen poctivě živit,
   takže zde lže jako pomocný námezdní lhář třetí jakosti.
   Aspoň se ubožáku nauč lhát.

   Smazat
  4. Nikdy jsem tvého komunistického otce nemusel. Ale musím mu dát dneska za pravdu. Máš v hlavě nasrá.o.

   Smazat
  5. Nic si z toho nedělej. Uhry jednou zmizí. Nebud naštvanej na celej svět. Vem si svačinu a utíkej do školy.

   Smazat
 4. Jen mi není jasný kde byli policajti a vnitro. Moc si nedovedu představit že by v Německu někdo něco házel na prezidenty. To by je dobyli jako na jatkách ....17.listopad 1989 by bylo nenásilné cvičení proti tomu co
  by předvedli např. v USA kdyby na prezidenta se snažil něco hodit...
  Toho by sundali odstřelovači ....a zbytek by dotloukli na ošetřovnách na Kubě...

  OdpovědětSmazat
 5. Vážený pane, váš příspěvek je úsměvný, protože z toho čiší, že tak, jak to píšete, tak to nemyslíte. Ale i to je třeba. Povzbudit a aktivizovat ty, kteří s vámi nebudou souhlasit. Dobré.

  OdpovědětSmazat
 6. Tohle! jste pane mimo realitu žijete vůbec v Česku.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.