Reklama

úterý 18. listopadu 2014

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!

18. 11. 2014  zdroj

Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi! Důkaz o bezprecedentním vměšování se amerického velvyslanectví do vnitřních záležitostí republiky. Američané organizují demonstrace skrze své bývalé vyškolené zaměstnance!


Je to venku, víme první. Díky upozornění od jednoho z našich čtenářů AE News, jehož jméno logicky neuveřejňujeme, jsme se dozvěděli, že informace [1], které jsme měli před 17. Listopadem od našeho informátora z blízkého okolí amerického velvyslanectví, byly pravdivé. Nezávisle na této informaci nám totiž dnes do redakce přišel dokument, vlastně ne jeden, ale rovnou dva, které poukazují na fotografii pořízenou ze včerejšího dne v Praze, na které si občané vybírají červené karty na demonstraci proti Zemanovi a navíc objasňují některé informace, které mohli vidět jen účastníci demonstrace. Zajímavá je totiž transportní krabice české pošty na jedné z fotografií a zejména adresát napsaný na ní. I když fotografie dostupná na webu není kvalitní, nám se podařilo získat laboratorně analyzovanou verzi fotografie od anonymního čtenáře, kde je patrné a čitelné, komu byla zásilka vytisknutých červených pamfletů adresována.

Původní fotografii z internetu, která zachycuje frontu lidí manipulujících s červenými kartami, jsme po protestu autora této fotografie pana Petra Vozáka nahradili fotografií následující, která vystihuje mentální schopnosti kritiků Miloše Zemana na pražském Albertově 17.11.2014 lépe:  

Je to Šárka Kadlecová [2], aktivistka a bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví. Její kariéra uvedena na LinkedIn a je doslova neuvěřitelná, tedy pro běžné lidi. V roce 2009 pracovala hned na Ministerstvu zahraničí. V roce 2010 učitelka angličtiny a umění ve Vídni. Ale především, od 2011 až do 2013 pracovala jako učitelka (jazyků?) na americkém velvyslanectví v Praze. Navíc, jako zastupující učitelka (výpomoc) pracovala na ambasádě tamtéž již od roku 2007. K tomu paralelně od roku 2010 pracuje v neziskovce In Iustitia [3], což je multikulturní sluníčkový neziskový think-tank, sponzorovaný americkou ambasádou v Praze, Nadačním fondem obětem Holocaustu a dalšími fondy, viz. patička jejich webové stránky.
Americká ambasáda má mnoho kolaborantů v českých neziskovkách.

Dále, na krabici se našemu spolupracovníkovi v redakci podařilo dešifrovat i první řádku odesílatele, kde je po vyfiltrování zcela zjevně napsané: Americké velvyslanectví. Více se ani nám z depixelizátoru vymáčknout nepodařilo. Tato skutečnost tedy dokresluje jinou svědeckou výpověď uvedenou původně zde [4].

Nám do redakce zaslaný laboratorní fotosampl je podepsaný watermarkem a pochází ze softwaru, který podle našich informací používá také Policie ČR. Z tohoto důvodu laboratorní verzi fotografie zde neuveřejňujeme, nechceme našemu informátorovi přivodit případné pracovní či jiné komplikace nebo postihy. Uveřejňujeme zde tedy pouze fotografii z webu, ovšem můžete si sami natáhnout obrázek do nějakého slušného depixelizátoru, abyste si ověřili tyto informace.


Transparenty s Václavem Havelm a Ronaldem Reaganem v angličtině byly v čele průvodu…

Určitě jste si všimli, kolik bylo včera v Praze dvojjazyčných transparentů. Některé byly dokonce jenom anglicky, např. portréty s Václavem Havlem anebo Ronaldem Reaganem. Toto je typický model demonstrace, která není určená domácímu publiku, ale zejména zahraničním médiím, aby nemusely překládat nápisy na transparentech. Každá demonstrace, která je Američany sponzorovaná nebo koordinovaná, má na transparentech dvojjazyčná hesla, i když to mnohdy působí směšně a bizarně. Nenechte se mýlit, ta angličtina je tam na tom nejdůležitější.

Je vidět, že naše poslední informace (AE News) o tom, že americká ambasáda koordinuje i demonstrace proti Zemanovi k výročí Sametové revoluce, byla validní a pravdivá. Je to další důkaz toho, že naše země a náš národ je vystaven útoku cizích zpravodajských služeb, které používají stejné taktiky, jaké používaly na Majdanu, během Arabského jara nebo v Sýrii. Modus Operandi tomu jednoznačně odpovídá.

- - -

Poznámka redakce: jeden z údajných organizátorů protizemanovského protestu pan Petr Vozák, nás požádal, abychom uveřejnili omluvu, že jsme uveřejnili nepravdivé informace o organizaci pochodu a "vajíčkového dýchánku" na pražském Albertově. Protože server aeronet, odkud jsme článek přetiskli, však na svých informacích trvá, a protože velvyslanectví SS (Spojených států) organizaci a financování pochodu proti našemu prezidentovi popírá, a protože pan Hájek na Protiproudu o velvyslanectví SS píše, že "potrefená husa ze ozvala", musíme organizátory protestu, kteří se cítí ukřivděni označením "americké loutky útočící na demokratické zřízení v ČR" a pod. odkázat na redakci aeronetu.cz. Omluví-li se tato redakce, rádi se omluvíme i my.

48 komentářů :

 1. Ovšem ta fotka s krabicí červených karet není z Prahy, ale z Náměstí svobody v Brně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no to je ovšem závažný rozdíl!!!!:-)

   Smazat
  2. Ale kdepak, Ty baráky jsou podobný, ale ne zase tolik, tohle není Brno. Kdepak...Doporučuju srovnání s foto na Mapy.cz.

   Smazat
  3. Jo, máte pravdu, je to Svoboďák, já bych si toho nevšim :). I srovnání s google maps naprosto odpovídá, dlaždicová vozovka a sloupy od vedení pro šaliny. Možná ten vlasatej bezďák zrovna šláfčí na nějaké lavečce :)

   Smazat
  4. Vy jste taky protizemanovský havlista a fašista, že ?

   Smazat
  5. není to Brno

   Smazat
  6. Pár červených karet proti 2500000 hlasu ve volbách,je jako plívnutí do moře

   Smazat
  7. Kdo tu tvrdí, že to není Brno? Já su Brňák a na Svoboďáku su doma! Tak nekecejte blbiny. A tak je to se všim tadyk, že se temu nedá pak věřit!

   Smazat
  8. https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/p417x417/10704102_379168698912157_3879554938872916426_n.jpg?oh=18c47ce3c9436d3191d86ed039538b0d&oe=54D7E141&__gda__=1424320167_ea58cbd93fb8745c678db281b494afdb

   Smazat
  9. Je to jasnej Svobodak s pohledem k 9.kvetna. Vpravo jsou jeste pozustatky po tom "ekranu", kde nam promitavali vlka a zajice. V Brne uz 15 let nebydlim, ale tohle se zamenit neda. Navic je asi jasne, jak je ta "jejich" sit zorganizovana a nic neponechavaji nahode.

   Smazat
  10. V daném případě snad ani není rozhodující, KDE se aktuálně karty rozdávaly, ale KDO je rozdává. Nutno však podotknout, že mnozí Češi jsou vždy ochotní se spojit k kýmkoliv, aby si potom mohli připsat případné zásluhy, kdyby to vyšlo a hřát se na výsluní, nebo požádat o případné zvýšení svých penzí za odboj.

   Smazat
  11. Aeronet zrejme nekiomu skocil naspek, protoze kdyz si stahnete fotku s tou krabici a adresou ve vysokem rozliseni, tak tam je krasne precist, ze tam je uplne jina adresa, nez uvadi AEnet.

   P.S.: jsem volic Zemana a nesnasim TOPkare, ale take neverim kdejake kravine, ktera akorat zneduveryhodnuje snahy jinych

   Smazat
 2. Tak tohle už není žádná legrace. To je velmi ,velmi vážné. Tady jde o rozvrácení parlamentního systému země. Je úplně jedno, že tomu asistují oblbnutí občané, to už musí šetřit tajné služby našeho státu. Pokud v tom ovšem "nejedou" také, jako "věrní spojenci". Snad se jednou zase neprobudíme, a nezjistíme že nás přišli "zachránit" bratrské, pardon , spojenecké armády NATO. Na pozvání "pražské kavárny".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takhle nějak to začínalo na Majdanu a stejně tak byly organizovány protesty studentů v Honkongu, všechno pod taktovkou a řízením z USA....

   Smazat
  2. Ha, ha, když se Janukovič chtěl opřít o armádu, zjistil, že právě cvičí s NATO ... "naše" tajné služby už 25 let nejsou naše ..

   Smazat
  3. Přesně, proto doufám, že svoláš Lidové Milice a zasáhneš... Nikdo jiný to za tebe neudělá!

   Smazat
  4. Jak to řeší Národní garda?

   Smazat
 3. "...si občané vybírají červené karty na demonstraci .."
  "rozdáno bylo všech 500 připravených zelených karet"
  Jedna z akcí je nesprávná a nečestná, hádejte která :-) samozřejmě, ta první je nedemokratická, protistátní a organizovaná americkými imperialisty, kdežto ta druhá je věta je organizována čistě náhodně, demokraticky a čistě ve státním zájmu a navíc určitě není organizována ruskými imperialisty :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta druhá demonstrace bránila právo prezidenta této země na vlastní názor, a jeho právo, ho vyslovit. Nebo ho snad nemá? Dneska "zavřou hubu" prezidentovi, a zítra nám všem, i většině těch, co řvali, házeli vajíčka, a mávali na povel rudými kartičkami jako za Mao-cetunga v Číně. Nic nového u nás. Takhle řvali na Masaryka, když říkal co si myslí, a na Beneše taky, když se snažil o odpor proti fašounům. Jenže to neměli kartičky, ale vztyčené pravice.Kdo dnes brání prezidenta, brání zároveň naši svobodu a demokracii. Ta doba, kdy jsme si směli myslet a říkat jenom jeden názor je , doufám, dávno - 25 let- pryč.

   Smazat
  2. Bohužel nemá. To mu bylo vysvětleno jasně. Přečtěte si knihu od Zbigniewa Brzezinského "Velká šachovnice", tam to všechno je včetně US politiky k Rusku a Ukrajině. Ale k otázce. Brzezinski uvádí, že v nejvyšších kruzích USA se řešilo, jestli se má k Evropě přistupovat jako k partnerovi nebo jako k závislé entitě. Vyřešilo se to při první invazi do Iráku, kdy se některé státy odvážily mít jiný názor než USA a USA to řešily jako porušení subordinace. Nakonec dneska je to totéž. Je jasné, že sankce poškozují všechny Evropské ekonomiky a německou zvláště. Tak se vyjadřovala i Merkelová ještě před krátkou dobou. No a najednou otočila o 180 stupňů (zřejmě ji někdo vysvětlil, kam má směřovat její loajalita a voliči to fakt nejsou) a dnes nejhlasitěji volá po dalších sankcích. Zájem Německa je lhostejný, prostě poslouchá na slovo. To Zemanovi to rovněž vysvětlili (na zasedání NATO Švédský ministr) ale Zeman neposlechl a dále si mele svou. Tak mu ukázali, že není žádný problém ho odmajdanit. Lidi na organizaci mají a užitečných idiotů najdou dost, zvláště mezi studenty.

   Smazat
  3. dík,jde vidět,že víte o čem mluvíte. Tony

   Smazat
  4. Dokázal bych pochopit, že se tady někteří dají zkolaborovat, zmajdanit a zkorumpovat za nějaký tučný obolos z us ambasády. A bude to horší až k nám z Němec přikvačí ti vyhození CIA břídilové co odposlouchávali frau Merkel ...což však nechápu je jak tihle přisluhovači cizích zájmů mohou jít proti vlastní duši, proti duši slovanského národa, proti odkazu Jana Husa, Komenského, Karla IV. ....tohle nikdy nepochopím. Jediným vysvětlením je 600let germanizace, řada z nás míšením s Němci na našem uzemí získala jejich geny...geny polovičních, čtvrtinových, pětinových Čechů

   Smazat
 4. Putin si poradil https://www.youtube.com/watch?v=07Z5yuM7RS4

  OdpovědětSmazat
 5. Pan prezident se červenokaretníků ani jejich jedovatých slin nebojí. Velká většina příspěvků na internetu mu vyjadřuje podporu. Pouze media do něj bijí hlava nehlava. Čekám, kdy už vynese svoje ESO!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čekám, kdy už vynese svoje ESO!
   Myslíš kdy se veřejně pokaká? Anebo kdy ho vezme zubatá?
   Nebo jaké eso máš na mysli?

   Smazat
 6. Samo, že něco takovýho nemůže pocházet z českých makovic. Ty nejsou tak aktivní a pokud jde o mladý smrady, ti nejsou vůbec aktivní v tom směru, že by přemýšleli nad naší politikou -a proč taky? Mají všechno, bejváky jim platí rodičové, na hamburgery a pařbu jim taky posílají peníze, a platí jim i školy, aby se jejich dutej bambus alespoň mohl ohánět titulem, když už k ničemu jinému nebude.Díky utěšenému komunistickému dětství, vědí od dědy a tatíka, že je potřeba se občas na povel srotit pod korouhví, a je jedno pod jakou a co je na ní napsáno - to byly principielně oslavy prvomájové dříve, různé povinné manifestace a tak, a organizovala je Moskva, dnes organizuje tyhle pochody pod korouhví amerických lotrů USA a Brusel. Mládežnící si myslí, že přítulností k západu, EU a Americe si hodně vylepší kádrový profily, brebtat anglicky už jakž takž umí, a to podle nich stačí, aby z nich byli manažeři čehosi kdesi za dobrý plat. Takzvaná umělá zaměstnanost byla tady kdysi placena státem na pokyn Moskvy, aby každý člověk řádně pracoval a měl pocit, že všeho, co užívá, z práce vyplývá. Těm nejpomazanějším komoušům se ale práce odjakživa hnusila, a lezli hlavně do funkcí odkud lze žvanit a vést ty ostatní. Když účelově promodrali a nalezli do OF ( a taky do jiných stran) zalezli zase jen do funkcí odkud lze žvanit a vést ostatní za desetkrát vyšší plat, ale práce se jim hnusí pořád. Všechno co připomíná práci, muselo pryč, bez ohledu na pracující, které po mnoha letech práce vyházeli jako "nadbytečné", a z lidí zvyklých živit se prací nadělali flákače a žebráky. Ovšem rozrostla se řada rudých potomků, ti teď studují, scéna se otočila směr USA a EU, a umělou zaměstnanost, kterou si oni socialisticky ponechali, a mají ji už pětadvacet let, financuje Brusel, a taky Brusel, západ a USA káže pochody, protesty,organizuje to a uspořádává. Rudým genům to nevadí, na pochody byli kadeti odjakživa, na nějakou svobodu v tomto směru kašlou, a klidně budou mávat červenýma knížkama ( podobnýma těm,který jejich tatíci zahodili) a řvát, proti komu se přikáže ( jak to funguje i v KLDR) Proč je to úplně stejné, a proč se témuž, pokud jde o KLDR česká paka s vymytými mozky pošklebujou a na KLDR nadávají - jsem nepochopila.Je to ideologické pokrytectví, jaké dominuje této společnosti čecháčků s převahou maloměšťáků a snobů, snad odjakživa. Vůbec k žádné změně za celých pětadvacet let nedošlo, jen ke změně barev, zato došlo k formálnímu i věcnému zmrzačení zdravé části národa.Velice výstižný obrázek je na jiném článku, stádo oveček s rudými kartičkami - protože tito řvouni nejsou krysy - ale jen tupé ovečky, které potřebují dobře zafinancovanou porobu - nikoliv svobodu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas, líp už to snad ani nešlo napsat. Velmi výstižné zhodnocení současnosti i posledních 25ti let!

   Smazat
  2. Naprosto souhlasím.V této společnosti slušný člověk nemá šanci.Mladí,zblblí pokrouceným dějepisem lezou do zadku američanům a nevědí,že při vzniku USA došlo k vyhubení původního obyvatelstva a zabrání jeho země.Kde se to asi naučil Hitler?

   Smazat
  3. Ahoj . Také s tím souhlasím a na rovinu řikám že prezident má u mě velkou podporu a oporu. Konečně je správné že promluvil i tímto zpusobem na který jsme zvyklí z vlaku a autobusu, když se naše detičky vracejí domu ze škol a učilišt..Pane Prezidente. jen tak dal. F.

   Smazat
  4. Vazena pani, uz jsem dlouho necetla tak vystiznou kritiku,jako je vase..plne souhlasim se vsemy slovy,ktere zde pouzivate.Je to tak a ne jinak...

   Smazat
 7. Je třeba zvýšit produktivitu (zejména) televizních dezinformací. Hitlerův ministr propagandy Goebels dokázal Němce (rozhlasem a filmem) zblbnout rychleji:-) Čeští novináři a moderátoři by měli věnovat trochu pozornosti podnětům typu http://www.podnety.cz/index.php?form=ok&category1=vyhledat-podnety&uroven=6&co=dezinform&formular=2 :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Banda idiotu jste, no.

  OdpovědětSmazat
 9. Špatná organizace,jako u všeho co amíci organizují . Kdyby si aspoňzjistili,že před 25 lety Zeman na demonstraci byl.Kdyby je chtěl zesměšnit,stačila 1věta:"Kdo z vás tu tenkrát byl,zvedněte ruku!" a "Kdo z vás si dnes nevzal bílou přilbu?"

  OdpovědětSmazat
 10. Co je tohle za web, včera jsem psal příspěvek, že zde zveřejněná
  fotografie je podvrh, stačí pořádně zvětšit a je vidět zásah do pixelizace,
  také chybí exif. Příspěvek nikde, asi tady funguje cenzura.
  registratorem teto domeny je MUDr.Ivan David (čssd)
  dobré info pro volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. neni to podvrh, spatne jsi zvetsoval. Neustale opakovana lez je vymyvani mozku presne podle americkeho vzoru.

   Smazat
  2. Tak vidíte, zas tu vydávají fotku odjinud za fotku z Prahy. Lžou a vymýšlejí si, není se co divit, jsme v informační válce, jak psali. Holt propaganda jede!!

   Smazat
 11. Zdravím, článkem jsem se zabýval a dosud ještě zabývám, zatím se mi podařilo zjistit toto, klidně článek s odkazem na zdroj sdílejte:

  http://disidenti.org/schmied/hoax-v-podani-aeronetu

  Nicméně kauza není ještě u konce, článek budu aktualizovat dle nových věcí, které zjistím, to pak dám popřípadě vědět.

  Jirka Schmied

  OdpovědětSmazat
 12. No hodně názorů, hodně fanatismu. Každopádně média jsou směrována. Když se Schwarzenberg ukecl v Parlamentu, že o bombardování Srbska rozhodovalo 200 "osobností" svolaných bankéři do NY ( nad vládami i parlamenty světa!!!) , tak se neodvážily žádné noviny psát o ohrožení demokracie! Ani aktivisti nebyli v ulicích...Asi by Zemana tloukli za Čínu, ono by se něco našlo. Volil špatnou formu. I když pro mně je jedno, zda Nečas mluvil o Pussy a Zeman po česky...význam je stejný, jen nenávist ho mění.

  OdpovědětSmazat
 13. My všichni UTISKOVANÍ rodilí MORAVANÉ s údivem sledujeme počínání onoho Českého vzorku s Kolína ,kterého vystrčilo v před PROTIMORAVSKÉ ČSSD.Vlastně nás již od roku 1948 jiné než AROGANTNÍ,NABUBŘELÉ,ZHOVADILÉ,VULGÁRNÍ chování od Čechů nijak NEPŘEKVAPUJE.Nechť žije SVOBODNÁ A AUTONOMNÍ MORAVA BEZ ZÁTĚŽE BALVANŮ ČECHŮ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. plně souhlasím,pryč s pražáky

   Smazat
  2. Morava jsou Čechy a Čechy jsou Morava.....i Vaše národnost je Česká......jsme jedno tělo, jedna země.
   A historicky? Velká Morava existovala převážně na území dnešního Česka, Slovenska a Maďarska mezi léty 833–906/907. Tedy pouhých 74 let! proti následné více než tisícileté společné České budoucnosti!
   Podle moderních teorií byl první historický český kníže Bořivoj I. († 889) dosazen na stolec knížetem Svatoplukem a pokřtěný s manželkou Ludmilou moravským a panonským arcibiskupem Metodějem († 885 Morava) (je zajímavé, že právě za jeho vlády je uznána svrchovanost Moravy v Čechách, což připomíná pozdější údělná panství na Moravě těch Přemyslovců, kteří nedosáhli na pražský knížecí či královský stolec).

   Bylo by tedy možno říci, že Mojmírovci (a Velká Morava) měli své pokračování v Přemyslovcích a českém státě, a stejně tak, že Přemyslovci a jejich stát mají počátky již na počátku 9. století.
   Naše minulost je jen a jedině společná a kdo říká, že je jakékoliv opodstatnění, aby tomu bylo do budoucna jinak, tak plive do tváře všem našim společným předkům, kteří po více jak tisíc let udrželi tuto kotlinu v našich rukou a doslova národnostně celistvou, což je celosvětový unikát, ač se nás odsud snažil "vykopat" kde kdo!
   Přestaňte být neopodstatněně utiskován a začněte být hrdý na naše dějiny!

   Smazat
  3. Pane Brus jste hlupák.
   Ještě před r.1914 bylo Čechy a Morava. Morava měla své "sídlo" v Olomouci.
   Za 2sv. bylo potektorát Čechy a Morava PROČ!!!!

   Smazat
  4. Komu se z jiných států hodí podporovat vytváření umělých svárů mezi regiony ? Čí tajné služby podporují neklid ? A hlupák nebo kolaborant si navléká lokajský kabát a slouží.
   A stupňuje se to. Podivné výbuchy v muničních skladech, dopisy s jedem významným politikům... vše to začíná gradovat. Braňme svoji státnost a svobodu ! Přestaňme řešit jestli je lepší Pražák nebo Brňák. To řeší jen hlupáci, zmanipulovaní lidi nebo ti "lokajové", lísající se ke svým zahraničním patronům.

   Smazat
 14. Řešíte fotku náměstí, ale že se tas někdo tlačí s pomocí amíků do popředí, vás nezajímá.
  Už Horníček řekl,"Lidi jsou ,jak ovce". Zde se to projevuje na náměstích.

  OdpovědětSmazat
 15. Takže:
  Fotka není z Prahy, ale z Brna.
  Na krabici je napsáno Prezident Miloš Zeman
  Lidé si karty neberou, ale naopak je do krabice karty dávají, aby mohly být odeslány na hrad poštou.
  Americká ambasáda s tím nemá vůbec nic společnýho.

  Nestačí vám to, abyste si uvědomili, jak trapná lež tenhle článek je?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně někdo poznal, že je celý článek recese, vtip, ironie... zkouška čemu lidé uvěří :-) Díky

   Asi jen ta druhá fotka je z Phy... roh Národní a Spálené, vlevo je stěna "Máje", vpravo Národní s malým nárožím podloubí s pamětní deskou k 17.listopadu.

   Smazat
  2. Já mám spíše obavy, aby nás nezhaftli islámisté. Díky debilům z EU naše vláda ustupuje jejich požadavkům, abychom si tu vražednou a nesnášenlivou verbež pustili k nám. Tím nás pomalu ale jistě zaprodává, jako by si neuvědomovala, co se děje jinde v Evropě!

   Smazat
 16. Máte málo miesta na pankráci?Pre tých prostitutov z mimovládky?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.