Reklama

neděle 2. listopadu 2014

Volby v "Novorossii": velká účast, dlouhé fronty, pro "velký úspěch" se prodlužuje až do 22 hodin


2. 11. 2014, zdroj: ukraina.ru, videa 0:36, 0:18
Ústřední volební komise (CIK) LNR kvůli přílivu voličů prodlužuje hlasování do 22.00 hodin v těch místech, kde je to potřeba.
"Vzhledem k tomu, že v místech voleb jsou obrovské fronty, rozhodla CIK na mimořádném zasedání o prodloužení hlasování o dvě hodiny" - uvedl šéf CIK Sergej Kozjakov. Řekl, že místa, která se obtížně vyrovnávají s přílivem lidí, budou otevřena až do 22:00, místo původních 20:00. Fronty před volebními místnostmi dosahují několika set metrů.

Aktivně hlasují také obyvatelé Doněcka. Také se tvoří fronty, přichází hodně mladých lidí s dětmi. Hlasovat je možno na libovolném místě, ale v případě, že volič je zapsán v jiné oblasti, pak musí vyplnit žádost, že chce hlasovat zde.
V Luhanské a Doněcké lidové republice je obrovské množství lidí, kteří chtějí hlasovat. "Lidí je velmi mnoho, obrovská volební účast. Všechno je v pořádku" - řekl šéf CIK Sergej Kozjakov při otevření jedné z volebních místností. Vytvořily se fronty voličů, některé dosahují 300 až 500 lidí.

 


překlad: P. Ďoubalík

7 komentářů :

 1. Takovou účast a zájem voličů mohou čeští politici Novorossijcům jen závidět.

  OdpovědětVymazat
 2. ať mi nikdo zítra v TV nepovídá že tohle bylo hlasování pod hlavněmi samopalů. Kdepak, tohle je všelidový plebiscit a vyjádření svobodné vůle o dalším směřování...
  Slávek

  OdpovědětVymazat
 3. ČT ani západní media nezajímá,že to je vůle lidí,ale,že jim to nejde do krámu.(takže volby v Novorosii poplivou) Alespoň si může inteligentní člověk dále dělat objektivní obrázek o mnoha zdejších presstitutech.

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem zvedavy jak zitra budou media interpretovat tento dukaz svobodnych voleb.
  Drzim palce Novorisii.

  OdpovědětVymazat
 5. Prestituti budou lhát o závod, jsou za to placeni. Slušný člověk se vždy
  musí postavit na stranu dobra, proti zlu, i když je pácháno na jiných,
  neboť nikdy nevíme, co může potkat nás. Kdyby byla jen desetina pravdy z toho, co jsem četl o zvěrstvech kyjevské fašistické kliky, tak
  je to na mezinárodní tribunál pro válečné zločince.

  OdpovědětVymazat