Reklama

středa 24. prosince 2014

Avanturismus Chruščova odmítne zákon

24.12.2014    Vaše věc
Rada federace, horní komora ruského parlamentu, připravuje zákon, který by rozhodnutí o předání Krymu Ukrajině v roce 1954 prohlásil za nelegální. Podle právníků byl tehdejší krok vůdce sovětského vedení Nikity Chruščova, ukrajinské národnosti, v rozporu i s tehdy platnými zákony. Podobně se podle všeho konečně choval i Josef Stalin, když „své“ Gruzii přiřkl Jižní Osetii.


Podle předsedkyně Rady federace Valentiny Matvijenkové by se o návrhu zákona mohlo jednat již na jaře 2015. Krym byl prý předán v rozporu s ústavou SSSR, když nebylo schváleno v referendu a příslušné usnesení nepřijal ani Nejvyšší sovět SSSR. Rozhodnutí tudíž bylo protizákonné. Přijetí zákona by mělo obnovit historickou pravdu. Praktický význam již nemá poté, co se občané Krymu a Sevastopolu vyslovili v referendu pro svazek s Ruskem a jejich vůle byla vyslyšena. Připomeňme, že Krym se na počátku devadesátých lete minulého století vyslovil pro existenci svazového státu, ale opětovně byl „delimitován“ Ukrajině. Na podobně protiprávní jednání se odvolávají představitelé Jižní Osetie, kterou Tbilisi přiřkl Gruzín Stalin.

26 komentářů :

 1. Snad je Zeměkoule ve své galaxii oprávněně.

  SvDO

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Putlerova zber prijme zakon jako vzdy jednohlasne. Komousi uz se nemuzou dockat, az budou rusti soudruzi rusit zakony a pripojovat dalsi prilehle zeme.

   Smazat
  2. A Havloidní zběř začne pištět jednohlasně. Havloidi už se nemůžou dočkat, až američtí soudruzi, budou zabírat další a další země.

   Smazat
 2. Komunisti porad kvili, ze soucasne Rusko nema s byvalym SSSR nic spolecneho, ale kdyz se ma zrusit nejaky sovetsky zakon, je vsechno najednou jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jistě, všichni by měli kvičet to, co ty.

   Smazat
  2. Milý Kvíkale,
   Vy přece kvičíte, že zákony komoušů jsou pro Vás svaté, i ten vraha Stalina (Osetie) a také ten soudruha Chruščova (Krym). Musíte si to ujasnit, ale asi se Vám to nepodaří, neníliž pravda?

   Smazat
  3. Palmere, co kvílíš na detailem. Tomu se říká právní (ne ideologická) kontinuita. Němci po válce s Hitlerem také nemají nic společného (ne jo?) a přesto u nich Mnichovské dohody stále platí. Tak co kvičíš!?

   Smazat
 3. Samozřejmě, že havloidi schvalují všechno zlo, co komunisti napáchali.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U Vás je to těžké, vy jste bývalý komouš, dnes těžký havloid, já jsem antifašista i antikomunista, vy jste idiot, já profesor.

   Smazat
  2. Kdyz jsi ty hosiku pochodoval s LM, ja rozmnozoval Chartu 77. To jen tak abychom si rozumneli.

   Smazat
  3. Hoďte na toho magora (s Putlerem) konečně síť!!

   Smazat
  4. Už inteligence nad IQ 17,5 dokáže zastavit použití slova (Putler) bez závorek a při IQ nad 60 se pro to stává nepřekonatelnou překážkou.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Palmere. Ty ses jako mor rozlezl do všech internetových médií. Buď jsi nemocný člověk, nebo tě úspěšně vede velvysl.USA či jiná jejich služba.Co ti zato slíbili. Bystu v parlamentu USA _?

  OdpovědětSmazat
 7. kdyby to bylo tak snadné, že všichni slušní lidi, co odmítají nacisty, komunisty a fašisty mají bustu v parlamentu USA, tak tam není k hnutí neb nás je většina...zatím mně stačí, že ji tam má pan prezident Havel.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. vítej předsedo..tak kdy zahájíme schůzi ??

   Smazat
 8. Krymští občané demokraticky v řádném referendu rozhodli o své nezávislosti na Ukrajině a následně o připojení k Rusku. Rozhodli se tak oprávněně z obav před genocidou ze strany kyjevských fašistů, což můžeme názorně vidět na východní Ukrajině. To musí přijmout každý demokrat, pouze fašistům se to nelíbí, ale koho zajímá názor fašistů? Psí hlas do nebes nejde. Psi štěkají, a karavana jde dál.
  Navíc, z geostrategického hlediska je jedině správné, že tam bude mít Rusko vojenskou základnu, a nikoliv SSA. Babráci z SSA a jejich ukrajinští řiťolezci utřeli huby, proto fašounci prskají.

  OdpovědětSmazat
 9. a že krymští občané před referendem byli obsazeni neidentifikovatelnými zelenými mužíky, kteří slovy soudruha putlera nebyli rusáci a následně je ten stejný putler vyznamenal za krymské tažení.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
 10. Mějme na paměti, že fašisty zase nezajímá hlas kohokoli, kdo by snad s nimi plně nesouhlasil. Jak vidno z některých příspěvků fandů čirého zla, fandů prahnoucích po sebevzáhubné válce s Ruskem, hovad, dementně se domnívajících, že by je ta všeobecná skáza minula.

  OdpovědětSmazat
 11. noo když už se tady nadává fašistům a do hovad, nutno podotknouti, že stejná hovada jsou i komouši. že ano? kdo souhlasí, ať dá like.
  Palmer

  OdpovědětSmazat
 12. Komouši jsou od válu u nás i v Rusku a fašouni se zásluhou pletich intrik a násilí dovezenými z USA dostali k válu, zatím na Ulrajině. A VÁLKA JE NA SPADNUTÍ a ty se v tom v té tvé demenci jen rochníš a vyžíváš Palmere.

  OdpovědětSmazat
 13. A proc tedy arcikomous lenin je stale v
  ystavovan jako hrdina, jaka by byla reakce, kdyby byl takto v berline vystavovan hitler?
  Palmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. blbečku, to je součást jejich historie, komunisti jako Ty ho uctívali a měli za pánaboha, prostě to berou jako fakt a nemění účelově historii. panimáješ trolle

   Smazat
 14. Ale hitler je zase soucast nemecke historie,
  Palmer

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.