Reklama

středa 31. prosince 2014

BLESKovka - jedna věta Angely Merkelové


Angela Merkelová, 2014

Petr Ďoubalík
31. 12. 2014,  zdroj: Vesti24
V nejvyšší politice je důležité každé slovo, natož věta. Včera pronesla Angela Merkelová větu, která by mohla být velmi důležitá pro nastupující rok 2015. Snad nebyla řečena jen tak do silvestrovského větru, byla pečlivě promyšlena a je podložena úspěšným diplomatickým úsilím, které probíhá na pozadí, o kterém se ani nedovíme. Ve svém projevu řekla toto:

Vše v letošním roce šlo jinak, než jsme chtěli...
...řešili jsme velké problémy, týkající se sebeurčení národů...
...chceme budovat systém evropské bezpečnosti s Ruskou federací a ne proti Ruské federaci.

Jak moc by se tomu chtělo věřit!

39 komentářů :

 1. Sláva, že by konec NATO?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nenene....Palmerek se teď probudil. Co to píšete? Dyk se chudinka pokakal z toho aby skvělé a mírotvorné NATO zkončilo.
   Prosím neohrozujte mého ňunínka Palmerka se svými názory. Chudáček můj...zase abych s ním zašel k psychiatrovi. Vašimi názory mu měkne mozek víc.
   Palmerek pláče a znovu se pokakává
   Palmerův starostlivý táta

   Smazat
  2. Podle posledních zpráv se Palmer příhlásil jako dobrovolník do zony ATO.My fašisti tam na něho čekáme a ufikneme mu pravé ucho,aby každý poznal,že bojuje za neoliberály.BUDE JAKO TATKA ŽIŽKA POTOM UPALOVAT

   BANDERA

   Smazat
  3. USA zahltí Evropu svinstvem a udělají z nás otroky. Bohatí zbohatnou, chudí zchudnou. Cucají si čísla z prstu


   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/USA-zahlti-Evropu-svinstvem-a-udelaji-z-nas-otroky-Bohati-zbohatnou-chudi-zchudnou-Cucaji-si-cisla-z-prstu-Hovori-politik-Roberta-Fica-351247

   Smazat
  4. prispevek na http://www.ac24.cz :

   kdyz su na PC, poslucham stream

   www.slobodnyvysielac.sk

   a ted sem sa mosel zasmit...
   jeden si tam nechal zahrat rusku hymnu...pry ju chystaju, vcil....

   to nema chybu !

   to ta havloidni satanisticka zidofasisticka pakaz mosi skripat zubama v tych jejich skrivenych spinavych tlamach !

   hrajte ruske hymny !

   nebudem podporovat a uz vubec ne bojovat za zisky a moc satanistu !
   slovanska dusa je porad tady !

   TO JE ONO !

   Smazat
 2. Možná, že jí došlo, že tentokrát by "osvobozování Drážďan" bylo vidět až v Alpách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem se zasmála fakt nahlas, i když je to černý humor.

   Smazat
  2. Ano, ano. Myslím že to souvisí s oním šestihodinovým ultimatem od Putina za zavřenými dveřmi na G20 v listopadu.
   - Po tomto reagovala velmi podrážděně zostřenou protiruskou rétorikou (no což, rétorika je jen rétorika, a jak jinak uspokojit Amíky, nabylo jí co závidět).
   - Pokud (???) se ale blíží nějaká reálná konfrontace, mělo by se snad nějak (rétoricky) pomalu připravovat ono překvapení, že by se Německo vojenské akce NATO nezůčastnilo.
   - To si myslím že byla podstata onoho ultimata, jehož nedodržení by nepochybně bylo vidět v těch Alpách.
   - A tak nevím, je to nějaký "brept" k uspokojení širšího spektra voličů, nebo roste riziko vojenské akce Nato?
   - Tipuji mnohem víc, že je to příznak onoho rizika. Brzy uvidíme. A doufejme, že nikoliv zář v Alpách.
   Děda.

   Smazat
 3. Myslím, že Andělka pouze pouštěla do éteru prázdné větry. Německo je loukta amerického okupanta. Celá dosavadní politika Anděly je tvrdě rusofobní a v podstatě antiněmecká. Pochybuji, že by se zničehonic změnila. Tu ženskou mají američtí loutkovodiči díky kompromateriálům v hrsti. USA nemají žádný zájem o smírná řešení - RF jako úhlavního nepřítele potřebují. Na koho by pak svalily svůj kolaps? Kam by odvedly nespokojenost lidí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná musela reagovat na sílící tlak německých firem. Pokud ji fašisté z USA a sionisté z Izraele vydírají, je to statečný čin. Je to jedna z nejlepších informací, která mě mohla vstříc roku 2015 potkat!!! Ještě, že to nezpůsobil M. Zeman - to by dostali kolaborantští havloidi depku a psali by hesla.
   Mé mozkové centrum štěstí při rajské omáčce jásá.
   Ten korporátní světový fašismus se může zhroutit jen na bázi ekonomického krachu. Kupujte ruble - kurz půjde nahoru.

   Slunce v duši, ogaři

   Smazat
 4. Slova by měla být podpořena činy.

  OdpovědětSmazat
 5. Nejen Německo je loutkou, celá EU a když vidím tu nenávist k Rusku od Schwarzenberka, Kocába Bursíka ,Štětiny a celé pražské kavárny tak jsem rád,že prezidentem i přes některé výhrady je Zeman .

  OdpovědětSmazat
 6. Znáte ty novoroční sliby.

  OdpovědětSmazat
 7. Možná, že EU je také vydíraná, na nejvyšší úrovni. Politika Německa a dalších zemí zbavit se jaderné energetiky a nahradit ji bezpečnější, může být motivována vědomostí o riziku sabotáže. Existuje teorie, v dosti obsáhlé a detailní studii, že Fukušima byla sabotáž a demonstrace síly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom důvodu - kvůli riziku sabotáže, jsem nevěděl. Nezacvalo mi to, i když jsem se zrušení atomové německé energetiky hodně divil. Německo musí být pod velkým tlakem USA! Děkuji za info. Oni ti zločinci z USA dávají prý do elektráren, alespoň do těch, na kterých se podíleli, krabičku, která může elektrárnu minimálně vypnout - tak to prý chtěli (samozřejmě) udělat i u naší elektrárny Temelín. No světové kurvítko je světové kurvítko.
   Saša Vondra má sobě podobné kamarády.

   SvDO

   Smazat
 8. Tejto zenskej nemozno verit ani pozdrav.

  OdpovědětSmazat
 9. Myslíte tím CIA a spol.?:-))

  OdpovědětSmazat
 10. Angela Merkelová žije trochu ve snách, neboť se cítí být říšskou kancléřkou. Je ale pouze loutkou v místodržitelském křesle v poraženém, okupovaném Německu. Dobře to bylo vidět letos v květnu při "návštěvě" USA, kdy musela nejen pózovat kamerám před Bílým domem, ale musela i strpět trapné Obamovy "důvěrnosti", musela mu podržet, když ji veřejně hladil po paži. Německo není svobodný stát, je to vazalské území.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni jsme tu vazalové, papouškujeme, co nám CNN nadiktuje.

   Smazat
 11. Onehdá navštívil čerstvě bývalého starostu Vysokého Mýta p. Souška jistý nejmenovaný poradce Angely Merkel, bylo to krátce po jeho "aféře" s dohlížením na volby na Krymu. Účelem návštěvy bylo vyřízení poděkování od paní kancléřky. Když se dotyčný starosta zmateně zeptal, zač je toto poděkování, tak odpověď nedostal, pouze mu bylo sděleno, že paní kancléřka je pod tak obrovským tlakem, že si to nikdo neumí představit. Vím to z ověřeného zdroje blízkého jmenovanému.
  Takže je to tak, jak si myslíme. Ale omluva to není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Říkám to pořád, Palmere, že by tě měla dohledat a zatknout Policie jako agenta cizích mocností. Bylo by o jednoho provokatéra méně.

   Smazat
  2. Ale houby policie, Arnošt a Arnošt a do pytle s frajerem. Ať si pindá...

   Smazat
  3. Ty nemusíš mít strach, Palmere, tvoje vodnatá hlava je nezajímá, z tý by bylo nanejvíš trochu bláta.

   Smazat
  4. Nebo klihu do gumovejch medvídků.

   Smazat
  5. Chlapi, vy už jste z toho Palmera tak zblblý, že už ani nepoznáte, co on nenapsal. V mém komentáři šlo o to, že Merkel má USA opravdu v hrsti (viz. ten obrovský tlak, o kterém její poradce hovoří..), ale zároveň cítila potřebu poděkovat alespoň v zastoupení člověku, který se nebál odjet na Krym a podat svědectví o tom, že referendum proběhlo regulérně. U nás za to byli všichni účastníci vláčeni oficiálními médii.
   Takže nic v tomto duchu by Palmer nikdy nenapsal.

   Smazat
 12. Zřejmě se něco děje v USA.Nacisticka kabala, ktera se zmocnila vlady nad zapadnim svetem skrze zinscenovanou udalost 11. zari 2001 je nyni v bode kolapsu. Muze se to videt z ruznych narustajicich pozadavku o zadrzeni dulezitych osob z rezimu G. Bushe, ktere nejsou uplatnovany pouze svetovymi lidry, ale ted uz i slintajicimi psy “establishmentu” jako jsou New York Times.

  http://www.nytimes.com/2014/12/22/opinion/prosecute-torturers-and-their-bosses.html?_r=0

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/
  Jestlize budou konecne odstraneni z mocenskych postu jeste nejake dalsi postavy v pristich dnech, muze nas to konecne dovest k padu fasistickeho kabalistickeho rezimu a svobode pro cele lidstvo. Tyto osoby zahrnuji prezidenta Spojenych Statu Baracka Obamu, japonskeho premiera Shinzo Abeho, tajneho diktatora Velke Britanie, Jeremy Heywooda a sefku Federalnich Rezerv, Janet Yellenovou.

  Klicovou postavou, ktera musi byt odstranena je vsak prezident Barack Obama. To by melo byt jednoduche, protoze ma jen 15% podporu mezi vojaky Spojenych Statu. Obama muze byt jenom loutkou, ale je to viditelna znamka vlady kabalistu.

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/
  Zde si můžete udělat obraz, co se děje ve světě.Je vždy o krok dopředu v informacích.Je mluvčím SBD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kabalistů nebo také kanibalistů.

   Smazat
  2. Jenom aby si pak v SS nezvolili nějakého ještě většího Nobelistu "míru" a demokrada. Třeba Jeba Bushe, McCaina... Takových pitomců tam mají celé přehršle. To by byla svoboda z deště pod okap.

   Smazat
 13. Je jiste, ze lide ze Spolecnosti Federalnich Rezerv a ministretva financi Spojenych Statu ocekavaji nejakou neprijemnou udalost. Opeartor menove kontroly hleda “prostredky zakladniho preziti pro zamestnance”. Tyto zahrnuji dodavky potravin, deky, cisticky na vodu, etc..

  http://www.debka.com/article/24296/Is-Obama-ready-for-an-about-face-to-recognize-Assad-Will-Syria-provide-the-strike-force-against-ISIS-

  Toto neni typ veci, ktery se pouziva bezne pri financni krizi. Dalsim signalem teto udalosti je take to, ze pobocka FEDu v Chicagu uz pozavirala okenice. Je evidentni, ze cekaji problemy. Protozae uz mluvili otevrene o konfiskovani bankovnich uctu obycejnych lidi, pripravuji se urcite na nepokoje, ktere budou nasledovat takova narizeni.

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřipravují se oni prostě "jenom" na válku?

   Smazat
 14. Taktez byly zaregistrovany velike geopoliticke posuny na Strednim Vychode v minulem tydnu, kdyz Turecko a Rusko vydaly prohlaseni o tom, ze postavi novy ropovod skrze Cerne More, ktery spoji tyto zeme. Taktez se dohodla jedna velmi vyznamna dohoda o nuklearni energii. To znamena, ze zeme, ktera je zaroven clen NATO a s nejsilnejsi armadou na Strednim Vychode prave pretala vsechna sva pouta s kabalou. Turci maji take vynikajici vztahy s Iranem.

  Ropne monarchie v Perskem zalivu a Izrael ted "chodi okolo svych vagonu" jako hlidaci psi a delaji ruzne tajne-netajne dohody, ovsem tohle saskovani uz je v zadnem pripade nezachrani.

  http://www.debka.com/article/24285/Netanyahu%E2%80%99s-epic-understandings-with-Egyptian-Saudi-and-UAE-rulers-%E2%80%93-a-potential-campaign-weapon

  Vojensko-prumyslovy anglosasky komplex se stane spojencem rusu, turku a irancu a pomuze jim k tomu, aby se vytvorila jedna velka umirnena sufijska, muslimska konfederace a skonci tak nadobro vsechny salafisticke extremisticke skupiny, ktere financuje Saudska Arabie. Nova izraelska vlada prevezme vladu v breznu a musi bezpodminecne udelat ruzne dohody, ktere zaruci mir v regionu.

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

  OdpovědětSmazat
 15. Agneša Merkel si může říkat co chce . Rozhoduje někdo jiný . A to je ten kdo lační po obrovském přírodním bohatství Sibiře ! Jenže Ruský medvěd ho nikdy dobrovolně nevydá . O tom se už přesvědčil Napoleon i Hitlerem . Proč se o to pokoušejí další šílenci ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože si myslí, že Rusko rozvrátí zevnitř ekonomicky s následnou barevnou revolucí. Už tam mají superguru barevných revolucí Mr. Taffta coby ambasadora USA v Moskvě (převeleli ho tam okamžitě poté, co odvedl "čistou práci" na Majdanu.)
   http://czech.ruvr.ru/2014_07_11/Moskva-ceka-na-noveho-velvyslance-USA-jede-k-nam-praktik-barevnych-revoluci-5980/
   Zdá se, že pan Tefft bude mít vyděláno na chleba až udělá tohle:
   https://www.youtube.com/watch?v=7sf8pDdw8BA

   Smazat
 16. Angelu mají v hrsti z několika důvodů (a šance pro SRN už je jenom v jejím odchodu z politické scény): a) vydíratelná kvůli své minulosti, b) výměnou za utlumení vyštřování svých odposlechů od NSA dostala od NSA složky na své konkurenty v Německu (jinými slovy si naběhla na hrábě, protože je vydíratelná i za současnot), c) blokují jí všechno německé zlato v USA, ze stovek tun repatriovali pouze 5 tun (kde nic není ani čert nebere), d) německá vlajková loď Deutche Bank může kdykoliv padnout, stačí v Americe škrtnout sirkou, protože má na účtech spoustu "jaderného odpadu" ve formě amerických derivátů, pak padne finanční systém nejenom SRN, ale celé EU. Mohl bych pokračovat, ale toto stačí. Merkelová je prostě zahnaná do kouta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vystihli ste to pekne. Ja len dodam. Nemecko je ako jediný štát v Europe rozdelený na okupačne zony: americkú, francuzskú a britskú, jedine Rusko sa stiahlo zo svojej zony a to vdaka zradcovi Gorbačovovi. Môžme v takom pripade hovoriť o súverennom štáte? Ja si myslim, že nie. Manevrovací priestor pani Merkelovej je značne obmedzený. Pekný deň.

   Smazat
 17. POZOR ! POZOR ! POZOR! Mám vrtošivý pocit, že je to ÚPLNĚ JINAK, NEŽ jak TO VYZNÍVÁ !!! Merkelová tím chtěla říct, že Rusko se obrátilo zády k NWO, že zradilo Nový světový řád, kterému se celý Západ klaní a přeje si, aby ho ovládala elita - pár vybraných židovských rodinných klanů z USA.Tedy že odmítlo Bilderbergský fašismus řízení světa. Putin prostě Rusko neprodal. Původně - ještě před několika lety jsem totiž velmi často viděl pod tiráží článků o NWO fotky Obamy, Berlusconiho Sarkozyho, Blaira, holandské královny a také Medveděva nebo v jednom případě Putina. Takže věta p. Merkelové je něco jako obvinění Ruska ze zrady NWO. Ne tedy jako pouze vymknutí se hospodářské spolupráce.
  http://www.nwoo.org/2014/04/26/vrcholny-us-diplomat-rusko-zradilo-novy-svetovy-rad/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě je to tak, jak píšete. Angelu získali stejně jako před lety Gorbačova. Uhodil jste přímo hřebík na hlavičku !

   Smazat
 18. Já myslím ,že až pan Obama udělá Ty Ty Ty , tak paní
  Merkelová hodně rychle změní názor

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Obama nemusí dělat vůbec nic. Německo je takový velký tábor, kde je cca 128 vojenských amerických tábořišť. Tato tábořiště už na Angelku dohlédnou, žádné strachy.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.