Reklama

pondělí 22. prosince 2014

Čína přislíbila Rusku pomoc Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_22/Cina-prislibila-Rusku-pomoc-2716/

22.12.2014 Hlas Ruska

Čína je ochotna poskytnout Rusku pomoc při překonávání ekonomických těžkostí, prohlásil čínský ministr zahraničních věcí Wang Yi.


„Když to bude ruská strana potřebovat, pak zajistíme nezbytnou pomoc v rámci našich možností“, citují slova ministra čínská média.

Šéf čínské diplomacie dodal, že ČLR a Rusko se navzájem podporují a pomáhají si. Současně čínský ministr zdůraznil, že „Rusko je dostatečně schopné a moudré, aby existující těžkosti překonalo.

A přidáváme:

Čína prohlásila, že pád rublu nijak neovlivní dvoustrannou dohodu o devizových swapech mezi Moskvou a Pekingem.

Zdroj: http://rusvesna.su/third_world/1418977477

3 komentáře :

 1. Čína a Rusko jsou siamská dvojčata, i když každé z jiného těsta.

  OdpovědětSmazat
 2. Dnes už jsme siamskými xterčatama všichni, máme společný krevní oběh.Zdaleka nemusí platit že když jednoho přidusíme, že se ostatní mohou více nadechnout. Může být, že ten kdo jiného přidusí, se sám udusí.
  Mif

  OdpovědětSmazat
 3. S tím esesáci moc nenadělají, dochází jim dech, žebrákům. Vzpomněl jsem si na jeden film, U konce s dechem, druhý díl by se mohl jmenovat
  Jak gringo ryje držkou, nebo Jak gringo už zase dostal přes držku. Jak jsem dlouho nebyl v kině, tak na to bych zašel.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.