Reklama

středa 10. prosince 2014

EU pošle na Ukrajinu dozorce k reformám

10. 12. 2014     zdroj
Poslanec Evropského parlamentu Petras Austrevičus navrhuje, aby byl jmenován trvalý zástupce EU pro sledování provádění reforem na Ukrajině. Tuto iniciativu vyslovil litevský poslanec na mezinárodní konferenci "Ukrajina jako test pro evropskou solidaritu" v Evropském parlamentu. Informovala o tom agentura Ukrinform .


"Podporuji jmenování zvláštního stálého zástupce EU pro monitorování provádění reforem na Ukrajině a poskytnutí veškeré nezbytné pomoci," řekl.

Podle politika by měla tato pomoc zahrnovat finanční rozměr, pomoc při rozvoji veřejné správy a při provádění rezortních reforem.

Připomeňme si, že mnozí experti pochybují o tom, že nová vláda je schopna provádět radikální reformy, protože v novém složení vlády si část původních ministrů udržela své pozice.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

7 komentářů :

 1. Proč děláme sankce proti Rusku a né proti sionistickým hajzlům, kteří sestřelili civilní letadlo, upalují lidi, kšeftují s lidskými orgány lidí které zabíjejí a propagují fašismus? Tomu se říká pravda a láska?

  OdpovědětSmazat
 2. EU se vůbec nemá vměšovat do vnitřních záležitostí Ukrajiny! Má svých problémů dost. Nejlépe je pro nás vystoupit z EU a NATO. Co nejdřív.

  OdpovědětSmazat
 3. Více než jakákoliv slova – doporučuji rozkliknout poslední příspěvek v diskusi (s obrazovou přílohou – nick Juraj) pod článkem http://www.hlavnespravy.sk/ukrajina-zahajila-tender-modernizacie-siete-plynovodu-ponuka-podiely/469311

  Jsou tam loga „sponzorů“ ukrajinského převratu v průběhu přednášky Viktorky Nuland v prosinci 2013. Jasně ukazují kdo tahá za nitky a kdo mél zájem na ukrajinském protistátním převratu.

  Zajisté nepřekvapí, že mezi sponzory bedlivě hlídající ukrajinskou suverenitu a demokracii patří kromě americké ambasády (té jde všude v prvním řadě především o demokracii a lidská práva, proto taky USA všude možně válčí a odmítají podpořit protinacistickou rezoluci OSN) také firmy jako Chevron, Exxon mobile, Raytheon (to jsou „naši“ radaristé), Monsanto a bohulibé „neziskovky“ typu Bushovic a |Clintonovic humanitární nadace, Heritage Foundation, Open World Center etc..

  OdpovědětSmazat
 4. http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/12967-slovensky-expremier-carnogursky-zcela-otevrene-havla-walesu-i-dalsi-si-americane-proste-koupili.aspx

  OdpovědětSmazat
 5. Na reformy na Ukrajině musí dohlížet především Pravý sektor.Jedině ten je zárukou likvidace korupčníků a zrádců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ni jistě. A jeho sponzor Kolomajzna (Kolomojskij)

   Smazat
  2. Sponsorů je mnoho.Především jsou to prostí lidé.Já se též považuji za sponsora.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.