Reklama

středa 10. prosince 2014

Francie v obavách varuje Rusko před falešným americkým "spektakulárním teroristickým činem"

10. 12. 2014      Orgo-net
Neblahá zpráva vydaná dnes ruským Generálním vedením ozbrojených sil (GRU) pro Kreml konstatuje, že naléhavá schůzka prezidenta Putina a francouzského prezidenta Francoise Hollanda v sobotu ráno v Moskvě se konala proto, že francouzský Generální direktorát pro vnější bezpečnost (DGSE) zjistil, že Obamův režim plánuje „spektakulární teroristickou událost“.
 zde Podle této zprávy v sobotu 6. prosince 2014 brzy ráno byl prezident Hollande na cestě ze své státní návštěvy Kazachstánu (zde) do Paříže, a jeho letadlo požádalo o okamžité naléhavé odchýlení od kurzu a přistání na moskevském mezinárodním letišti Vnukovo. zde
.
Francouzský prezident „naléhavě žádal“, aby se po přistání mohl setkat s prezidentem Putinem.

Když prezident Hollande přistál na letišti Vnukovo, jeho bezpečnostní a výzvědné okolí ho doprovodilo do vládního terminálu 2, kde se nachází „bezpečná místnost“, která chrání své návštěvníky před elektronickým dohledem.

Putin se „neprodleně dostavil“ a přijal svůj francouzský protějšek na letišti. Jak praví analytikové GRU ve své zprávě, prezident Hollande byl „viditelně silně rozrušen“ a začal vysvětlovat, že zpravodajská služba DGSE jeho země ho informovala o svém zjištění, že Obamův režim připravuje masívní falešný teroristický útok v USA a vinu za tento útok hodlá svést na Rusko.

Dle zprávy prezident Hollande dále vyjádřil Putinovi své obavy, že Rusko bude donuceno k odplatě vůči Spojeným státům, a rovněž své znepokojení, že Francie bude tímto konfliktem katastrofálně poškozena, a řekl, že touto schůzkou se snaží dosáhnout, aby k tomu nedošlo.

I když se ze zprávy nedovídáme, co odpověděl Putin prezidentu Hollandovi, víme, že dnes ráno vydal rozkaz k okamžitému rozmístění mobilních vzdušných obranných systémů S-400 Triumph a Pancir-S1 a radarové stanice Kasta do centra Moskvy. zde

Je rovněž neblahé, že toto varování prezidenta Hollanda Putinovi přišlo jeden den poté, co americký Kongres přijal prohlášení, které je v podstatě vyhlášením války Ruské federaci. zde

Toto vyhlášení války Rusku Obamovým režimem pod názvem Vnitřní rezoluce 758 (zde) bylo
přijato většinou amerického Kongresu 5. prosince bez vědomí a/nebo souhlasu amerického lidu, což je fakt, který považuje za šokující emeritní profesor ekonomie univerzity Ottawa a autor ověnčený mnoha cenami, Michel Chossudovsky (zde), který řekl: "Toto historické hlasování, které potenciálně může ovlivnit životy stamiliónů lidí na celém světě, nebylo prakticky vůbec mediálně zveřejněno.
Převládá naprosté mediální mlčení.“ zde 

Bývalý americký kongresman Ron Paul podobně kritizoval toto vyhlášení války slovy: "Včera americký kongres vydal něco, co považuji za nejhorší zákonodárné prohlášení, jaké kdy bylo vydáno. Tato rezoluce „silně odsuzuje činy Ruské federace pod vedením prezidenta Vladimíra Putina, který provádí politiku agrese vůči sousedním státům s cílem jejich politického a ekonomického ovládnutí.“ zde


Ve skutečnosti je tato rezoluce 16 stránkami válečné propagandy, za jakou by se styděli i neoconi, kdyby byli něčeho takového schopni. Stěží mohu uvěřit, že s tím zase vyrukovali, a tentokrát je v sázce ještě mnohem víc: provokace války s Ruskem, která by mohla vést k totální destrukci!“

Proč Obamův režim plánuje útok na Ruskou federaci, to vyjádřil náměstek ministra zahraničí Sergej Rybakov, který řekl: „Není žádným tajemstvím, že cílem sankcí je vytvořit sociální a ekonomické
podmínky k provedení převratu moci v Rusku.“ Rovněž varoval: „Ven z toho nepovede ani snadná ani rychlá cesta.“ zde

Jak ruská zpráva varuje, to, jak se Obamův režim připravuje na tuto válku, je zřejmé z masívního rozmístění zbraní a vojsk v Evropské unii, které se dále zesiluje, jak varují sami experti NATO: „Naši přítomnost ve východní části aliance už jsme posílili. Máme tam pětkrát více letadel ve vzduchu. Naše síly zahajují cvičení každý druhý den. A máme i zvýšený počet lodí v Baltském a Černém moři.“ zde


Originál: zde, nemůžeme ověřit.

23 komentářů :

 1. Cool story, bro :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prečítajte si čo sa chystá a robte si zásoby vojna je na spadnutie.


   http://aeronet.cz/news/summit-g20-v-brisbane-odstartoval-novou-studenou-valku-putin-jednal-6-hodin-s-merkelovou-o-paktu-neutoceni-v-pripade-vypuknuti-valecneho-konfliktu-kvuli-ukrajine-rusko-mobilizuje-prave-ted-armadu-i/

   Smazat
  2. To jo zásoby, ale co a kolik a kam to dát,a na kolik let to by chtělo, abyste to napsal podrobněji

   Smazat
  3. Zkuste tuhle stránku. Jenom tak pro představu... ;-( http://www.freepub.cz/2012/urban-survival-tipy-a-rady-z-valky-v-bosne-informace-z-prvni-ruky/

   Smazat
  4. Vypukne-li 3. světová, tak nemá cenu si dělat zásoby. Nebude nikoho, kdo je potom využil Myslím, že to vědí všichni uzurpátoři světa. Zůstalo by jen pár divochů v Amazonii, nebo na Nové Quinei.

   Smazat
 2. Starého psa novým kouskům nenaučíš. Šmejdi to opět zkoušejí. Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie, Ukrajina jim nestačí. A "vyspělý" západní svět opět opět podporuje fašisty a jejich Drang nach Osten. Tentokrát SS a pojejich boku Frau Merkel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokdy jim svět bude tolerovat podvody, se kterými začali 11/9/2001? Dokdy jim bude tolerovat porušování mezinárodního práva a válečné zločiny, zločiny proti lidskosti?

   Smazat
  2. Bravo Francie!!! TYGR

   Smazat
 3. USA potřebují nerostné bohatství Sibiře a udělají proto všechno, aby je získali. Už jednou se o to pokusili (za Jelcina) a skoro se jim to podařilo. Teď to zkoušejí znovu a nepřestanou dokud nedosáhnout svého. Nedá se s nimi jednat o kompromisu, potlačují každý jiný názor - nejprve lživou proagandou a pak klidně i vojensky. Např. po druhé svět. válce napadli 17 suverénních států a rozšířili sféru svého vlivu o země východní Evropy. Zastavit se nedají ale snad je může zbrzdit hrozba jaderného konfliktu. Ale ani to není v současnosti jisté protože US Army si myslí, že případnou jadernou válku mohou vyhrát.
  http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA dĺžia 17 biliónov dolárov všade, kde sa len pozrú. Najvačším veriteľom je Čina. Z tohto pruseru ich zachráni jedine 3. svet. vojna na európskom kolbišti. Osvedčená finta vojnochtivých USA. Pokiaľ budú USA existovať v dnešnej podobe nebude mier na svete!!!

   Smazat
 4. Čapkova hra Bílá nemoc je stále aktuální.

  OdpovědětSmazat
 5. Modlím se, aby se jednalo o další "konspirační teorii", protože pokud ne, tak bůh s námi.

  OdpovědětSmazat
 6. Zdroj se nada overit, ale komunisticke kundy budou tenhle hoax rikat jedna druhe a pretiskovat jako nejakou uzasnou novinku. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že je po 11/9, celoplanetární hrozbě ZHN Oráku a KLDR, nejhorším diktátorovi Kaddáfím, který (co vlastně chtěl, proč musel být svržen a zabit?), gruzínské konspiračce po návštěvě Tbilisi krvavou řeznicí C.Rice a po Nulandovské CIA konspiračce na Ukrajině je potřeba veliké předběžné opatrnosti. Nikdo neví, jaké svonstvo a podraz si největší "demokrat" (v orwellowštině fašista a diktátor) a ochránce lidských práv (největší válečník a špicl) veme do hlavy.

   Smazat
  2. To mluvíš o své muter?

   Smazat
  3. Nee, o tvé a tvojí starý

   Smazat
  4. Ach, ty duchovní chudáku...

   Smazat
 7. ANO, výsledek všeobecné shovívavosti i vládní podpory vůči nepokrytým projevům fašismu na Ukrajině na sebe nedává dlouho čekat. CO kdo očekával?
  L.P.

  OdpovědětSmazat
 8. zde se uvádí,
  http://russian.rt.com/inotv/2014-12-09/TVN24-Raketi-v-centre-dolzhni
  že zbraně jsou v centru Moskvy vystavené. (i s plakáty) a tedy nejsou rozestavěné v bojové pohotovostim jak se snad snaží obsah článku navodit. Vzhledem k podivné jistotě kde zdroj ví co řekl prezident Holland panu presidentu Putinovi a neví co řekl on jemu... lze brát celou zprávu s rezervou. Faktem je však souvislost s vysloveně nepřátelským zákonem který vydal kongres USA a s neustálým tlakem a obrovskou propagandou útočící bezdůvodně na Rusko. To vše abychom nezapomněli na nedávnou minulost, kdy za zcela vylhaných a zmanipulovaných akcí tzv. 9-11/2001 kde jak je dnes zřejmé byla dvě letadla zcela vymyšlena a neexistovala a nasimulován jejich pád (Pensylvánie let 93 a pád na Pentagon) a dodnes nebyla tato lež prohlédnuta a odsouzena (kromě ještě další mnohem větší WTC).
  Ale tyto očividné události si může každý poměřit vlastním úsudkem.Srovnat si s jinými místy pádů jiných letadel, apod. Na fotografiích totiž žádné trosky letadla nenajdete! (např.zde).atd.
  http://911research.wtc7.net/planes/evidence/photos/index.html
  http://911review.org/93/maps/index.html
  http://911research.wtc7.net/planes/evidence/missing.html

  OdpovědětSmazat
 9. Já osobně si myslím, že válka nebude. S tou zastaralou výzbrojí, co maj fašouni za mořem, můžou strašit tak nějaký domorodce v pralese. A to nemlovim o celém NATU. Stačí, když vykoukne plavcovi z vody šnorchl, a už volají na pomoc letecké posily a zkaděný jsou až za ušima. Ten černej émerickej kokot to fakt má rozdaný na betla.

  OdpovědětSmazat
 10. Tomu anonymnímu sprostýmu praseti by měl někdo rozšlápnout sprostej prasečí rypák. Vyliž už nám pr..el s tou tvojí kun-ou, a vyser se na to. Jsi blbej jak facka -co sem pleteš svoje ujetý sračky? Kdyby k něčemu došlo, možná by to bylo i dobře, protože sráče tobě podobný bychom nechali rozmašírovat na marmeládu jako první ty blbej úchyle.

  OdpovědětSmazat
 11. Jak lze tuto zprávu ověřit? Nejedná se o záměrnou účelovou dezinformační zprávu tajných služeb???

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.