Reklama

.

.

neděle 28. prosince 2014

Mainsteamová média nám zatajila, že tisíce francouzských zemědělců protestovaly proti vládní politice sankcí


28. 12. 2014      Daily Mail  
Zemědělci zaplavili veřejná prostranství francouzských měst zejména před vládními budovami tunami hnoje, močůvky, ovocem, zeleninou a odpadky a místy též zablokovali dopravu zemědělskými stroji. Protestovali tak proti protiruským sankcím, jejichž důsledkem je zhroucení cen zemědělských produktů s následnými krachy firem a růstem nezaměstnanosti.

4 komentáře :

 1. Je na čase, aby se konečně lidé EU probrali a třeba i takovým to způsobem dali svým vládám najevo, co si myslí o protiruských sankcích. Jak by asi reagovali naši vládní představitelé, zejména min. Zaorálek?

  OdpovědětVymazat
 2. Prohlédl jsem si obrázky k textu. Kdyby se něco takového stalo v Praze, lituji dopředu policejní velitele, kteří by byli nuceni rozhodovat o provedení opatření na místě samém. Politická zodpovědnost, že došlo k takovému protestu, by byla opět nulová.

  OdpovědětVymazat
 3. Naše vláda jásá,že se v minulosti podařilo naše zemědělství z většiny vymýtit,tak nám nehrozí podobné situace.Ale být to u nás,půjdu do toho s nimi,i když to nemám do Prahy zrovna kousek...

  OdpovědětVymazat
 4. Dále je smutné že v supermarketech zeleninu nezlevnili raději se nechala za dotace odepisovat jen aby obchodníci nepřišli o marže např z kila paprik za 60kc.

  Lidé EU to zaplatili dvakrát jednou v obchodě a pak z daní v dotacích

  O lidské blaho politikům a ussakum nejde.

  OdpovědětVymazat