Reklama

.

.

středa 10. prosince 2014

Pan Jaromír Štětina má pravdu!


Ivan David
10. 12. 2014
Jestliže se vyskytne takový vzácný jev, má smysl ho zaznamenat. Europoslanec Jaromír Štětina (tentokrát TOP09) má pravdu! V rozhlasovém rozhovoru s Hynkem Kmoníčkem zde, totiž řekl: "...myslím, že prezident naši politiku velmi znevěrohodnil." Má pravdu, prezident Zeman opravdu znevěrohodnil a dále znevěrohodňuje "jejich" politiku, totiž politiku pana Štětiny a dalších bojovníků za sebevraždu Evropy.


Pravdu měl J. Štětina i ve svém sebehodnocení: "„Nebudu schopen použít takové intelektuální šlehy jako pan Kmoníček.", pravdu mluvil i v další větě: "Mluví (prezident Zeman) naprosto jasně proti našim spojeneckým závazkům." Ano, mluví proti jejich závazkům. Je zřejmé, že "oni" se zavázali pracovat pro cizí mocnost, která se propracovala z jisté archaické formy demokracie k oligarchii a postupuje dál k diktatuře a mezinárodnímu terorismu.

Dál už se Jaromír Štětina choval standardně, totiž lhal. Obvinil prezidenta Zemana, že: "Kolaboruje s nebezpečnou mocností, která se od absolutismu pohybuje k diktatuře." Nic takového nepozoruji. Naopak jsem přesvědčen, že na rozdíl od štětinů prezident hájí zájem občanů České republiky a Evropy. Nic na tom nemění, že menšina obyvatel ČR podléhá mediální manipulaci a proto si to neuvědomuje. Většina si to uvědomuje. A protože to Miloš Zeman dělá opravdu dlouho, ocenili to jeho zvolením  prezidentem v přímé volbě, když ho před tím skupina ubožáků z ČSSD (kterou Miloš Zeman  přivedl od 6,5% k 32% a do vlády) v nepřímé volbě odpravila.

Hynek Kmoníček mluvil jako diplomat, kterým je, pan Štětina se snažil mluvit jako odpovědný politik hájící zájmy lidu, jímž není. J. Štětina, řekl, že prezident Zeman je "bezpečnostním rizikem pro stát", jenže měl na mysli stát tak, jak si ho představuje, tedy jako stát těch, kteří si myslí, že stát vlastní, těch, kteří se chystají ho prodat. Právě takoví štětinové jsou ale rizikem pro "republiku", tedy společenství občanů na území státu.

J. Štětina rovněž popřel, že na Ukrajině probíhá občanská válka, kterou snad všichni kromě něj (a podobných) jasně vidí. J. Štětina, zjevně ve snaze přispět k rozpoutání mezinárodního konfliktu v zájmu oné mocnosti, které chce sloužit, žádá, aby Česká republika dodávala "Ukrajincům" munici, tak jak to činí "Litva". Doslova řekl: „Oni se musejí bránit. Ty dobrovolnické bataliony na Donbasu bojují v sandálech a nemají čím střílet…“ Jenže "dobrovolnické batalióny" nejsou pravidelná armáda a nikdo nezpochybňuje, že jsou financovány ze zdrojů oligarchů, kteří mají zdroje, protože je ukradli Ukrajincům. Neudržitelná lež je tvrzení pana Štětiny, že se musejí bránit, protože "dobrovolníci", kteří se brání se logicky brání na svém území, kdežto "batalióny" jsou složeny z "dobrovolníků" ze západní Ukrajiny, kteří se jezdí "bránit" na území jiných dobrovolníků. A navíc se "brání" útoky těžkými zbraněmi na obytné čtvrti a ničení průmyslové a dopravní infrastruktury. Jestliže toto někdo nazývá "obranou", je nepochybně cynický a zvrhlý.

J. Štětina obvinil Zemana, že podle něj je národním zájmem "klídek a teploučko". To je jistě metafora, jejíž autor si zjevně přeje válečný požár zakončený nukleární zimou. Prostě Jaromír Štětina tak, jak ho dávno známe. O čem nás chce Český rozhlas přesvědčit, když nám ho stále nabízí?

(citace pocházejí z Parlamentních listů)

46 komentářů :

 1. Na něco tak odpornýho, jako je Štětina, je škoda slov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Štětina je jen obyč štětina a měl už být dávno za mřížema, udával lidi, spolupracoval s Stb, jako jejich dopisovatel , též s KGB a teď na Rusy útočí? On je stejný zmetek, jako byl V.Havel!!

   Vymazat
  2. plně souhlasím

   Vymazat
  3. Štětina je odporný a nelze mu věřit ani "dobrý den "

   Vymazat
  4. Śtětina,dříve komouš,nyní velký havlistický demokrat,kdyby přišli Čínani,tak si nechá zešikmit oči.Je to politický i lidský odpad.

   Vymazat
  5. FF. Forum frustrovanych. Štětina je úspěšný politik. Lidé, kteří tu diskutují jsou frustrovaní a plní nenávisti. Velmi, velmi bych rusofilům přál aby mohli v Rusku žít, koneckonců, možná mohou, proč to nezkusí?

   Vymazat
  6. To Hloupý 23.40: senátor Štětina je vřed na zadeli naší demokracie, demagog a lhář. Vzpomeňte si, jak přiletěl z Turecka do Gruzie a hned jak vystoupil z letadla neomylně věděl, že ti fujfuj Rusové napadli své Guzínské sousedy. A troubil to všude do světa. Ale pravda byla taková, že psychopatický prezident Gruzie Saakašvili, americký občan, se rozhodl raketomety a tanky srovnat se zemí osetinské město Cchinvali. Napadl jednu z gruzínských národnostních menšin a Rusové se jí zastali. Tečka. Saakašvili už není prezidentem, vyšetřuje ho gruzínská prokuratura, protože mučil své politické odpůrce a tak se o tom už může v Gruzii mlluvit. Jen pár lidí u nás, co neumějí hledat informace a jako ovce věří Lidovkám, Mf Děs, Právu, ČT a podobné mediální žumpě, vidí ve Štětinovi chlapíka se zdravím názorem. On to není názor - ale nádor.

   Vymazat
  7. Plně souhlasím s názory diskutérů, kteří kritizují osobnost pana Jaromíra Štětiny. Dle mého názoru nejde o slušného člověka, ale o bezcharakterního dobrodruha, který se po svém členství v KSČ stal po revoluci zarytým antikomunistou. Jeho návštěvy Ukrajiny a podpora tamní vlády dávají obrázek, co je to za charakter!

   Vymazat
 2. Je to jasné. Co k tomu dodat? Myslím zpěvačka Petra Černocká, zpívá: "Slušné děvče se vo-třese!"
  Na každou svini se vaří voda. Ten zločinec Šetina by mohl psát rezoluce pro americký Senát a časem by se tam dopracoval ke kýčovité bustě. Do naší nejzločinnější strany pěkně, ale opravdu pěkně, zapadne. Alespoň víme, na koho si můžeme ukázat prstem.

  Miloš Zeman je náš nejlepší polistopadový prezident. Pokud s ním Šetina nesouhlasí, znamená to, že pan prezident dobře dělá.

  Některé politizující činovníky v televizi vypínám. A zjistil jsem, že o nic kladného nepřicházím.

  Slunce v duši, ogaři

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zpívá Míla Voborníková s Jiřím Grossmanem.

   Vymazat
 3. Řekl bych, že se na pozadí ukrajinské krize jasně rýsuje, kdo je koupený a uplacený, každopádně ve finále je jedno, jestli jsou koupení, nebo tak nehorázně blbí, v obou případech tam nemají co hledat.

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud pan Štětina tak vehementně podporuje ty fašisty na Ukrajině má možnost si nasadit plnou polní a přidat se k nim i s Karlem spáčem .
  Pokud se už nevrátí , škoda jich nebude .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborně řečeno a ještě ať si přibalí Kalouska, Langšádlovou a ty idioty s červenými kartami...

   Vymazat
 5. Pan Štětina nejprve jezdil na divoké řeky do CCCP a pil vodku o sto šest se svými druzjami iz sojuza. Všude o nich mluvil jako o největších kamarádech. Po "revoluci" zase jezdil na divoké řeky s Matyldou a Člověkem v tísni (jak si každý může najít), ale už to bylo Kosovo a Afghanistán. Není náhodou, že několik týdnů po sjezdu byly některé oblasti v okolí humanitárně bombardovány. Špionážní práce nese své ovoce a tak bychom taky měli pohlížet na Štětinu. Dělá stále to stejné. Nevzal bych ani kůrku od něj a nevěřil mu nos mezi ušima.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak je ale možné, že se stále pohybnuje ve veřejných službách a k tomu ještě volených. Něco je špatně a měla by se o tom vést vážná debata. Proč nás zastupují individua, které nesnášíme. Štětina, Benda, Kalousek, aj.

   Vymazat
  2. To je demokracie, má svoje voliče přesně tohle způsobuje nízká volení účast, stačí mu pár hlasů od pomatenců a už je v Europarlamentu.

   Vymazat
  3. Co si budeme namlouvat, to, že se pohybuje ve volených službách, jak říkáte, je možné proto, že vždy kandidoval v Praze. A Praha od husitských dob byla vždycky reakční (bohužel nenacházím vhodnějšího slova). Kdyby kandidoval někde venku, myslím, že nebudu daleko od pravdy, že by ho hnali überšvunkem přes tři koleje, jak by řekl Švejk.

   Vymazat
 6. Myslím, že by se slušní lidé měli zamyslet nad tím, zda by v co nejvyšší možné míře neměli chodit ke všem volbám, aby nás taková odporná individua již nikde nezastupovala a zcela zmizela z veřejného života. Jinou moožnost boje proti nim nemáme. Ani povinné volby by nebyly od věci. Jsou ve Švédsku a je to právě jenom ku prospěchu. Zákony a státní správa má sloužit lidem, tak by se na výběru zástupců měli podílet všichni voliči.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano s těmi volbani to je vynikající nápad. Jenom bych si dovolil otázku KOHO VOLIT ?? Pokud to totiž za těch 25 let autor nepochopil !!!?, tak ta volební komedie je nedílnou součástí celého toho zločínného systému.

   Vymazat
  2. Koho? Aspoň menší zlo a ne kolaboranty dd TOPičů a modrých ptáků. To je první krok. Hlavně nesedět doma, když se volí.

   Vymazat
 7. Jenom nemohu pochopit jak se takovej grázl mohl dostat do evroparlamentu. I když možná právě pro svou protiruskou činnost. Asi podobně jako Halík který dostal mezinárodní ocenění,za co asi? No a třetí do partičky ředitel české televize, také byl oceněn jakousí funkcí. Vypadá to bohužel tak, že tito lidé ,kteří škodí naší republice, jsou to havloidní rusofobové s pěnou u huby,a proto jsou takto oceněni. Spíše by se hodilo říci, že jsou to vlastizrádci, ale což pravda je však ta , že boží mlýny melou a každý bude oceněn podle skutečných zásluh!

  OdpovědětVymazat
 8. Štětina je borec, takový novodobý Masin. Grazl je Zeman.
  Palmer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Štětina je borec a Ty jsi BLBEC!

   Vymazat
  2. Nejspíš jste spadl z měsíce a ještě dostal palicí,jinak to není možné!Ano,oba dva,Mašín i Štětina by si mohli podat ruce,oba jsou nebo byli stejně dobytek,bez nejmenší stopy svědomí.Je to vysloveně škodná!!

   Vymazat
  3. Vitaminy skupiny B, hrách, jahody, oříšky, na noc 2 dcl teplého mléka se lžící medu. Když projevy nepřejdou, emigrovat do USSA nebo k fašistům a sionistům do Izraele.

   Pokud jste Cikán, řešení vám naznačím vtipem ze života: Co to je, když se práce se štítící zastřelí?
   Je to rasově motivovaná sebevražda.

   Gruzii proti RF zmanipulovali světoví škůdci amíci. Majdan.

   SvDO

   Vymazat
  4. Zrovna jsem si říkal, kde je Palmer, už dlouho tu nezacláněl. Jistě nečekáte, že vám budeme přát dobrý den.

   Vymazat
 9. Panu Ostnovi-štětinovi nevěřím ani slovo od doby kdy tvrdil, že Gruzii napadlo Rusko,což se nepotvrdilo a bylo to právě naopak.Nepřestávám se divit jak řada prominentů minulého režimu jsou dnes největšími rusobijci, pana Ostna nevyjímaje. Je to bohužel vlastnost malého českého národa.Nejdříve se vždy v historii obrátí prominenti, pak umělci, služebníci státu v Praze a nakonec i pražská kavárna.

  OdpovědětVymazat
 10. Samozrejme ze rusaci napadli gruzii, to ví každý stredneinteligentni člověk.
  Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, právě jsi dokázal, Einsteine, že v Bruselu sedí parta idiotů.Jinak by totiž nebylo možné, aby EU zplodila zprávu, která říká opak. Stačí si ji přečíst, tedy pokud tvoje hlava není tak prázdná, jak se to tady soustavně snažíš ukázat. .

   Vymazat
  2. Tohle není ten americký důchodce "Palmer", ten zde ho jen ironicky napodobuje :-)

   Vymazat
 11. Tak mne ji posli, troubo.
  Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Palmer je blb, každá diskuse marná.

   Vymazat
  2. Palmer je blb, ale navíc i placenej. Je to svině trollovská známá z jiných webů, kde si vydělává jidášský groš. Na NWOO je známý pod jménem Jinský

   Vymazat
  3. Válka v Jižní Osetii (2008) – Wikipedie
   Pán Palmer zadajte si toto do vyhľadávača. Ak sa vám to podarý prečítať celé, zistíte kto koho napadol a prečo.

   Vymazat
 12. Stetina je ten nejhorsi lidsky odpad,ktery predci Topolanka,Vondru,Havla a spol.!!! Gesindel prodejnej.

  OdpovědětVymazat
 13. Palmer není žádný "pán" - ať nic nečítá. Je to sračkomet z podstaty, osamělé páchnoucí individuum, své komplexy převtělil do nenávisti, a ničení iluzí -zkrátka takovej obyčejnej malej zmrd. No a Štětina? Ten ani nelže, ten jenom žvaní. Ten ani nemůže lhát,protože i k lhaní je potřeba určitá strategie, ale Štětina je naprogramovanej magor. Něco jako robot. Naprogramovanej, a kdyby ho zítra někdo přeprogramoval za větší balík než má teď, bude pozítří žvanit něco úplně jiného, třeba i přesný opak toho než žvaní teď. Robotům je to fuk,ti nemají stud, svědomí -nic. Je to jen hmota ovládaná na klíček.

  OdpovědětVymazat
 14. Pane Davide, vy si dovolíte kohokoli kritizovat? Zřejmě je tudíž na čase zvěřejnit dokumenty o vašich jednáních se zdravotními pojišťovnami. Řekl jste si o to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doktora Davida zrovna nemusím, zvlášť od doby co ministroval. Ale článek je pravdivý. Štětinu jsem poznal po jeho návratu iz CCCP. To mi stačilo.

   Vymazat
  2. Ministr David se jako ministr postavil farmaceutické lobby - a proto musel jít. Kterou firmu zastupujete vy? Aspyrin nebo Acylpyrin?

   Vymazat
 15. Štětína,Kalousek,knížepán Kárl,Zaorálek jsou hlásnou troubou nebezpečné politiky EU.Lžou a pdle jejich demagogie začínáme být ve světě nevěrohodní.Naši politici ještě nepochopili,že prezidenta nevolili oni,ale lid ČR a proto je podřízen lidu,ne parlamentním kecalům.Náš prezident má jasno o evropské politice a jeho návrhy jsou přijatelné pro obnovení ekonomických vztahů v evropě.USA klapou s posledního,tak to musí někdo odskákat,ale Rusko je velké sousto!

  OdpovědětVymazat
 16. Do evropy se štětina dostal hlavně díky zapšklým emigrantům, kteří si tím hojí venku své bolístky a volí tuhle veš aniž by věděli která v čr bije.Navíc počet hlasů z venčí je dost podezřelá záležitost.Zakázal bych to okamžitě. Žiješ tu?Víš oč jde.Tak vol. Ty venku pro samé mytí nádobí po jídelnách nemohou mít přehled o situaci zde.A které už nádobí umývat nebavilo a vrátili se domů? Alespoň část z nich určitě takové hnidy nevolí.

  OdpovědětVymazat
 17. Pokud je kdokoliv přesvědčen, že současný prezident není jeho prezident, má možnost si vybrat po světě prezidenta podle svého gusta a odstěhovat se za ním.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moje řeč, kdo nechce EU a NATO, ať jde do Ruska.

   Vymazat
  2. MY jsme si NATO nezvolili na rozdíl od prezidenta! Ať jde NATO i s tebou do řiti!!! Tak je to správně.

   Vymazat
 18. A co takhle - kdo chce NATO ať jde do USSA ? A nebo jinak, co tak udělat referendum o tom, zda NATO ano , nebo NATO ne ? Vždyť referendum je dle základní listyny lidských práv nejvyšší forma demokracie. A nebo toto se ameriko-análo-lezcům nehodí ?

  OdpovědětVymazat
 19. Podívejte se, vážení, ztrácet čas a energií na nějakého Štětinu nemá smysl. Smysl má jednat a to nikoliv zbrkle. Tedy, zamyslete se a navrhněte, co konkrétního by se dělat dalo a to pokud možno hned ! Neboť naše vyčkávání a zahnívání jen pomáhá tomuto darebáckému a zaprodanému státu ! Gevara

  OdpovědětVymazat