Reklama

.

.

sobota 6. prosince 2014

Už víme, proč ČR v OSN nepodpořila rezoluci proti heroizaci nacismu!

6. 12. 2014
Podání podle zákona 106/1999 Sb. - Žádost o informaci:
Žádám o informaci ve věci hlasování ČR V OSN o rezoluci "boj s heroizaci nacismu". Jak zástupce samostatného a suveréního státu České republiky hlasoval a proč tak hlasoval.

Pokud jste stanovisko k uvedené problematice zveřejnili, prosím o odkaz kde si jej mohu přečíst.

Děkuji za odpověď.
 
Ladislav Grulich

Tiskový odbor/Press Department
Skupina pro poskytování veřejných informací/Public Information Group
Ministerstvo zahraničních věcí České republiky/Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic
Loretánské nám. 5, 118 00 Praha 1


A máme to. Česká republika nepodporuje rezoluci proti heroizaci nacismu, protože není komplexní!
Komplexní patrně bude, až ji podpoří USA. Kdy to bude, těžko říci, protože nyní pro USA pracuje vedení Ukrajiny, která se hlásí k odkazu nacisty Bandery a pomníky staví nejen jemu, ale i dalším nacistům. Za zájmy USA bojuje soldateska pod prapory s hákovými kříži a dalšími nacistickými symboly. USA nevadí nacistická prohlášení představitelů Ukrajiny, nevadí jí pomníky nacistům v Lotyšsku a Estonsku.

Vrána k vráně sedá a proto bude třeba bojovat proti nacismu komplexně, tak, aby tento boj zahrnoval nejen nacisty, ale i jejich příznivce a podporovatele neboť oni nacismus heroizují a označují ho za boj za demokracii a proti totalitě a přitom sami podporují a šíří nebo pomáhají šířit ty nejhrůznější diktatury.

Čím jiným než heroizací nacismu je "zpravodajství", které převrací na ruby skutečné události na Ukrajině a v dalších zemích v nichž nacismus klíčí nebo už vládne a přináší teror a další své plody.
I. David
Moje možná odpověď MZV (kdyby to mělo smysl) by byla:
 

 Vaše odpověď je vyhýbavá, deklaruje jak se "team" současného ministra zahraničí zřekl aktivní české diplomacie a rozvíjí služebnou diplomacii, jak ji známe z dob totality. Je to výsostný hazard s českou státností, s českým národem, a je to zrada českých zájmů (v boji s německým nacisem padlo 350 000 československých občanů a jsme na 5. místě v počtu obětí na jednoho obyvatele). 

Naplňuje se prohlášení p.Zaorálka, že nebudeme zlobivé děcko EU. Z toho mi vyplývá, že čeští diplomaté např. v OSN mají úlohu roztleskávaček svého týmu EU-USA-NATO na dipolmatickém hřišti. Jestliže se diplomacie k něčemu takovému propůjčí, stává se nedůveryhodnou a ztrácí kredit. Na diplomatických jednáních má takový diplomat právo jen na souhlas s návrhy přicházejícími z jednoho směru. Na vlastní názor a prosazování národních zájmů mu bude vždy řečeno NE (viz Mnichov 1938).

Toto zjištění je pro mne jako českého občana velmi ponižující. Myslím, že máme právo na prosazování českým zájmů ve své zahraniční politice a určitě na to máme mnoho poctivých a kvalitních diplomatů, ale činnost ministra a jeho "teamu" je diskvalifikuje (my máme jen havloidní povinnost zlomit si nohu, když pan McCain upadne v New Yorku).


K "potřebě komplexnosti přístupu" - toto je v manažerské praxi oblíbená metoda jak problém odložit a neřešit, respektive jak nositele návrhu řešení problému "znemožnit". Praktický život ověřil, že se problém musí řešit postupně a zaměřit se musíte vždy na jeho hlavní část. Tím hlavním problémem je hrozba světového válečného konfliktu, reinkarnace a heroizace nacizmu v Evropě (nacizmus již opět žije, ten není potřeba oživovat = DSSS) a jeho neonacistická infiltrace do mocenských struktur a do politických stran v ČR. Bohužel, zřekli jste se možnosti vytvořit společně s Ruskem jednotnou linii proti nacismu. Poplivali jste nepředstavitelných 60 mil životů lidí, kteří padli za druhé světové války. Vadí Vám že to byl Sovětský svaz který v Evropě porazil fašizmus. Svou nečinností přispíváte k šíření nacismu v Evropě.


S pozdravem 

Ladislav Grulich, Ostrava

53 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jinak zdraví slouží? Klapky na očích sedí dobře? Máte velkou hypotéku?

   Vymazat
  2. Už jsem Vám jednou psal, přepněte si klávesnici z ENG na CES. Až si ji přepnete ,bude to důkaz, že nejste placený anonym. Do té doby s Vámi nebudu komunikovat.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Hlupák jseš ty trolle, kdyby nebylo té "agresivní fašistické země" co osvobodila celou EU od hnědého moru, tak tě ještě dnes nosí tvůj fotr v pytlíku, magore.

   Vymazat
  5. Owvobozeni CASTI Evropy od nacistu nedava Rusku zadne pravo na soucasne agresivni chovani.
   Bez domu Ivane, ceka te Natasa.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Jen doufam, ze uvedeny komentar v 16:43 na tento clanek je jen ucelny ci provokujici,protoze jestlize se najdou takhle vedome smyslejici lide, jsme v PRUSERU.Neverim ani ze takhle premysleji lide ci zastupci statu co tu REZOLUCI nepodepsali,to totiz uz bylo z jinych duvodu (strategickych....aj.) cau vsichni JIRI KALAS

   Vymazat
  8. Vetsina rozumnych lidi vi, proc se fasista Putin schovava zrovna za boj proti fasismu.
   Zlodej krici chytte zlodeje a jen uplni hlupaci mu mohou verit.

   Vymazat
  9. To, že zde uplatňujete princip přeskakující gramofonové desky, neznamená, že oplýváte vyjímečnou inteligencí. Já bych to viděl jen na obyčejnou poslušnost ke svým chlebodárcům a neschopnost smysluplné argumentace pro nedostatek duševních schopností. Zřejmě je to podpořené sociální oploštěností což je u sociopatů vašeho typu normální.

   Vymazat
  10. nacistický dobytku nech svá moudra pro pussyny

   Vymazat
  11. Proti fašismu a sionismu je třeba vystupovat co nejdříve a co nejsilněji. Postupně to spěje k obč. válce - nejpozději k tomu dojde v boji s muslimy. Viz eportal.cs, co se děje v Anglii (už skoro Sodoma Gomora). U nás jako vhodné vidím defenestrace (naše na hlavu padlá Bezpečností rada státu zasedne a už nás nějak poškodí, že), petice, neztrácet čas s kým nemusím, rozmyslet si koho volit. Třeba co takhle Svobodní, nemají mediálně zmanipulované působení jako třeba ANO. Je nás mnoho, s mlčící většinou je nás většina, tak zvedněme rectum. Naši vlezdoprdelkové nejprofesionálnějšímu fašizujícímu zločinci světa - USSA, si přeci nebudou pálit prsty a riskovat ztrátu zaměstnání.
   Mohamedáni v tom mají jasno: Jak se jmenovala Mohamedova matka? Nevíš? Hlavinku dolů a ženu znásilnit.

   Vymazat
  12. NAŠEMU DRAHÉMU ANONYMOVI PÍŠÍCÍHO ZE ZAHRANIČI,ASI Z KYJEVA NIKDO NEŘEKL,ŽE

   náše vysokoblahorodí car a výborný IMPERÁTOR PUTIN se stal kandidátem na Nobelovu cenu za míru, protože očividnou pravdou je,že BEZE ZTRÁTY JEDINÉHO BOJOVNÍKA napravil rozhodnutí Komunistického Ustředního výboru Sovětského svazu a přifařil KRYM zpět k RUSKU kam patřil a bude dále patřit,což vyvolalo nesmírnou závist hroutící se válečné mašinerie SS tedy Spojených Států,kteři tak nepřímo snad ani nezpozorovali že SOVĚTSKÝ SVAZ PADL a ze zuřivosti by za něho uspořádali svoje vlastní grilování na atom houbách.Ne nadarmo si na to už připravili sami, velké rodiné rakve,kde se všichni obyvatelé SS uloži jako atomový odpad.

   Vymazat
  13. ANONYMNÍ PROPAGÁTOŘI SS UŽ ZAČINAJÍ TUŠIT,ŽE PROLHANÝ NEOLIBERALISMUS SE STÁVÁ STEJNOU NADÁVKOU JAKO KOMUNISMUS

   I ten havaruje na tom,že když začne na konci psát pravdu, nikdo už mu věřit nebude. Okradení a zadluženi ČEŠI totiž,budou li se dávat dále ohlupovat ,NAHNÁNI umřit za nenažrané boháče z Říše zla,tedy Nového světového řádu do války za Ukrajinu,kde SS tedy Spojené Státy už zkoušejí VÁLČIT DO POSLEDNÍHO EVROPANA.

   Vymazat
  14. ZAORÁLKOVA STRANA CHCE PROJÍT OČISTNOU LÁZNÍ VOLIČŮ STEJNĚ JAKO ODS

   ta se dnes ptá ze záhrobí jak se tam dostala,že ničemu nerozumí.A takové rádoby dopisy vychcálků z ministerstva zahraničních věcí,které se dělají pohlupaví,že jako neví,že nacismus a fašismus musí být zabit včas ,na to ukazují.

   Vymazat
 2. Promiňte mi mou chabou znalost dějin Evropy. Máte na mysli pravděpodobně agresivní útok Rudé armády od Moskvy a Stalingradu až do hlavního města Německa, který byl zřejmě nevyprovokovaný a naprosto v souladu s mírovou snahou Germánů o rozšíření svého životního prostoru? Ja, ja, zichr...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Boj proti nacismu a komunismu byl a je spravny. Jak Germani tak Rusaci maji sedet doma a nechat sousedy na pokoji.
   Slava Ukrajine!

   Vymazat
  2. odpověď Anonymní6. prosince 2014 17:16

   Heslo přece zni: "Sláva Ukrajině.Hrdinům sláva." Proč se stydíte za své banderovství. Banderovci byli a jsou vraždící zrůdy (Polsko 100 000 lidí, kolik lidí bylo banderovci zavražděno na Slovensku) dovedete si tu hrůzu kterou propagujete představit. Myslím si, že jste ukrajinec nebo ukrajinka proto máte potřebu obhajovat a podporovat ideologoii benderovců. Tím jste se diskvalikoval jako člověk.

   Vymazat
  3. Tak predne - Bandera prozil vetsinu 2. svetove valky v nacistickem koncentraku. O jeho at uz udajnych nebo skutecnych zlocinech toho stejne jako vy moc nevim, proto ho ani neodsuzuji ani nechvalim.
   O cem dobre vim jsou zlociny vas, komunistu. V minulem stoleti jste zavrazdili okolo sto milionu nevinnych lidi. Zhruba tolik jako vasi bratri - naciste. Takze bych na vasem miste drzel zlocineckou hubu.

   Vymazat
  4. Ach anonyme, znova se setkáváme?? Už několikrát jste prokázal, že plácáte o věcech o kterých nevíte naprosto nic. Naposled jste například tvrdil, naprosté nesmysly o tom kdo a jak informuje o používání balistických raket na Ukrajině. rakety. Absolutně nechápu, jak se chcete vyjadřovat k historii, když nejste schopen udržet v hlavě to, co bylo před měsícem.

   Vymazat
  5. A stolice je v pořádku? Teplota klesá?

   Vymazat
 3. máme tomu asi rozumět tak,že pokud fašista nesouhlasí s perzekucí proti němu,nemůžeme nic udělat :-) je asi třeba se těch nacistu nejdříve zeptat a až to odsouhlasí,tak teprve můžou být potrestaní,pokud ne tak budeme dělat,že to nejsou fašisti....

  OdpovědětVymazat
 4. Proč polemizovat s blbci? Je to kontraproduktivní. Blbec a štváč má radost, když se mu povede někoho naštvat, lepší je blbce ignorovat,ať si žvaní co chce, když cítí potřebu.Anonym který se vecpal na novou republiku, štvát a urážet nepřestane - to je jednou jistý. Jeho kokotský nadávky komunistů apod. a urážky, už mu brzo vrostou do chřtánu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NAPROSTÝ SOUHLAS ! IGNOROVAT ! Umlátí se sami !

   Vymazat
  2. Dobrý večer všem né trotllům.Už včera jsem psala aby jsme takovéto ubožáky ignorovali.To je dokáže opravdu rozhodit.Věra

   Vymazat
  3. Kdo se cítí, ten se vtípí. Proto ty reakce, alespoň víme, kdo jsou. IGNOROVAT !

   Vymazat
 5. Není potřeba se vzrušovat , vždyť žijeme v Kocourkově a tam je možné
  všechno , třeba i to , že i zločinec může dostat Nobelovu cenu a nikomu to nepřijde divné . Zkrátka a dobře " Velebnosti chce se mi blejt" . Přeji hezký večer .

  OdpovědětVymazat
 6. No ještě by mohl pán co napsal první ehm hlášku v 16:43 objasnit, jaký je jeho vztah k Banderovi a masovým vraždám prováděným UPA během 2. světové války.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak predne - Bandera prozil vetsinu 2. svetove valky v nacistickem koncentraku. O jeho at uz udajnych nebo skutecnych zlocinech toho stejne jako vy moc nevim, proto ho ani neodsuzuji ani nechvalim.
   Byl bych hlupak, kdybych toho pana odsuzoval na podklade toho, co o nem rikaji komunisticti zlocinci.

   Vymazat
  2. Ahoj Pošuku, ty otravuješ slušné lidi i tady? Že ti není hanba! Rubín.

   Vymazat
  3. Ahoj. Samsung.

   Vymazat
  4. anonym 18.32 základním svědectvím ale nemusí být to, co uvádějí vyšetřovatelé z doby SSSR.. Rozhodující informace přece pocházejí od úřadů Generálního gouvernementu a třetí říše, víc není potřeba

   Vymazat
  5. Ahoj Pošuku, ty otravuješ slušné lidi i tady? Že ti není hanba! Rubín.

   Vymazat
 7. Ano, otravuje. Přemístil se sem z diskuze na serveru Seznam.cz k bulvárním článkům redakce Novinky.cz - tam se vyučil hovadsky nadávat, protože tam se to podobnými sprostými hovady jen hemží. Tam by nevynikl - hovado mezi hovady - to není moc zábavné. A protože neúnavně dřepí u kompu a nadává, je to jeho jediná aktivita, tak to střídá. Nadává na diskuzi novinky.cz i tady. A protože je úchyl a psychopat, potřebuje mít pocit,že je ojedinělý se svým názorem, což tady je,protože tady jsou všichni i když anonymní, slušní. Na diskuzích k článkům novinek.cz jsou všichni registrovaní pod vymyšlenými jmény, proto jim nic nebrání v tom, aby byli sprostí, nadávají a uráží -přesně jako toto anonymní hovado tady. Řada anonymnů je ready, - jen jeden je anonymní,sprosté hovado,které onanuje nad nadávkama komunistům. Už z toho je jasné, že je to nadržený uhříkovatý blb, protože široko daleko žádní komunisti z řad občanů už nejsou. Tož - komusi nadává. Je to zkrátka blb a kazí diskuze,a o to mu jde.Nediskutuje se k obsahu článků, ale s ním - a to je pro něj úspěch.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Trubko, nikomu nenadávej do komunistů!, pravdoláskaři. Ty hovadiny máš ze své makovice anebo Ti je někdo diktuje a platí za to? Žvaníš kraviny a máš pocit, že pravda je na tvé straně. O Stěpanu Banderovi a jeho grupě banditů byl zrovna nedávno na History Chanel anglicko-polský dokument včetně autentických záběrů z té doby a vyprávění přeživších pamětníků. To bys měl oči navrch hlavy, co ti "dobráci" stačili napáchat za zvěrstva v Polsku, na Ukrajině i Slovensku. Tu sebranku naháněli několik roků, protože se pokoušeli přez tehdejší Československo zdrhat do Němec.

   Vymazat
 8. Šílené, nevím, jestli si lidé chápou co toto obnáší...?
  r.t.

  OdpovědětVymazat
 9. Zastávat se Bandery je nechutný - doufejme, že ten v 16:43 a 18:32 je nějakej ukrajinec, ale co ti naši diplomati v OSN ???!!

  OdpovědětVymazat
 10. Dobrá zpráva, první vlaštovka -

  Francie nepodepíše dohodu TTIP v roce 2015 - http://disidenti.org/schmied/francie-nepodepise-dohodu-ttip-roce-2015

  OdpovědětVymazat
 11. Som s tých všetkých anonymov volaaký zmetený

  OdpovědětVymazat
 12. Žumpa jsi ty sračkomete - takže je pravda, že vopruzuješ i na novinkách - ale přoč lezeš sem? Co tady hledáš? Ano, na novinkách máš žumpu, a je to přesně tvoje krevní skupina ty skládko hnoje. Jste rozeznatelní ihned a všude po tom vašem sprostém nadávání lidem okolo. Na nic nemáš názor, nadáváš a urážíš a tím nutíš ostatní, aby tě usměrňovali, a pak se nediskutuje k tematu, ale k výlevům jednoho sprostého anonymního hovada. A taky jsi sem vlez ty štěnice jedna smradlavá proto, že sprostý příspěvky na novinkách máš jenom dva, a ty vyčerpáš za pár minut na své zhovadilé nadávky-pak už musíš jít onanovat jinam a našel sis novou republiku? Ty si myslíš že sem patříš? Tady by ti ostatní tak rozbili čumák, že by ti ho nikdo nedal dohromady poseroutko trapnej. Vypadni odsud a je to. Držíš se tady jako hovno košile - nadáváš všem, a zase znovu sem lezeš. Tak proč sem lezeš, když ti tady nikdo není recht? Protože jsi postiženej kretén.

  OdpovědětVymazat
 13. V OSN hlasuje náš zástupce podle pokynů ministerstva zahraničních věcí ČR. Zodpovědná osoba je Zaorálek, za jehož činy odpovídá Sobotka, oba sociální demokraté. Jejich vztah k nacismu se jeví nijak transparentní. Co s tím sociální demokraté udělají? Oba zmínění politici jsou antikomunisté, kteří společně s nacisty nenávidí komunisty. Jsem z toho nějak zmaten. Jak to vysvětlit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsme kolonií, a kolonie činí to, co "mateřská" země nařizuje, i kdyby to samotnou kolonii mělo zabít.

   Vymazat
 14. Myslím že regovat na jednoho ubožáka nemá smysl. Takový chudák potřebuje publikum a když je ignorován zaleze zpátky do bažin. Já vlastně taky reaguji, ale příště se na něj vykašlete ať si plácá co chce Jiný řešení nevidím. Zdravím všechny slušný a normální lidi.

  OdpovědětVymazat
 15. Opakuji, nebavte se s tím debilem. Pokud vám ho tedy není líto. Vaše reakce jsou jeho jediná radost.

  OdpovědětVymazat
 16. ZAORÁLKOVA STRANA CHCE PROJÍT OČISTNOU LÁZNÍ JAK SI TO VYKOLEDOVALA ODS.

  ta se dodnes ptá ze záhobí jak se tam dostala,že už ničemu nerozumí.

  OdpovědětVymazat
 17. Je to pravda,musi se to řešit komplexně, tzn. Zahrnout i komunismus.

  OdpovědětVymazat
 18. Zase lžete, v Evropě momentálně není komunistická země, která by na základě rasového nebo národnostního motivu, chtěla masakrovat vlastní obyvatelstvo.

  OdpovědětVymazat
 19. Protoze tady , bohudik, zadna komunisticka zeme neni. Z minulosti je znamo, ze kazda komunisticka zeme provadela genocidu sveho obyvatelstva.
  Palmer

  OdpovědětVymazat
 20. Chování našich (zás)tupců v OSN není v prvém plánu poslušností j našim novým okupačním protektorům. Je v prvé řadě pokračováním v třídním boji, tentokrát už konečně v celoplanetárních rozměrech. Už by všichni měli pochopit, že USA jsou výkonnou, čtěte, vojenskou mocí celosvětových financiérů usurpujících si svět a Rusko se dostává do role vůdčí země jejich odpůrců, tedy do role pomyslného globálního proletariátu, který celá staletí jako jediný vytváří všechny materiální hodnoty, jež mu globální superbohatci prachsprostě kradou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jinak řečeno - z deště Waršavské smlouvy jsme vlezli pod okap NATO shodou okolností existujícího protiprávně. A můžeme čekat na příval. První náznaky budou finanční, druhé materiální a třetí obětní. Všech se český občánku dožiješ. Jeden vedle druhého si to lide českomoravskoslezský vychutnáš - rusofobem počínaje a rusofilem konče. A spravedlivě.

   Vymazat
 21. Petr WIKINGER :-D Typický zástupce lidí pro které Rusko=nejlepší, USA=nejhorší, přitom je jejich názor založen pouze na tomto, vůbec nesjede co USA nebo Rusko ve skutečnosti dělají. Co mě ale dostalo bylo když po anexi Krymu začali stoupenci Ruska Putina obhajovat. Čekal jsem, že se proti tomu aspoň někdo z Putinových příznivců postavi, změní názor, ale bohužel, jsou jak konspirační teoretici, překrucují si fakta aby to odpovídalo jejich přesvědčení. Přitom Putin je za ten marast odpovědný, ukradl území suverénního státu a je fuk, že kdysi patřil Rusku, to by mohli v Římě prohlásit, že jim patří území Římské říše. Nebýt Putina, nebyli by ani separatisté a spousta mrtvých by dnes žila.

  OdpovědětVymazat
 22. Položte si ruku na srdce a zodpovězte si otázku - hlasovali jste pro vstup ČR do EU ? Ano? Pak se nesmíte divit. Já mám, na rozdíl od Vás, svědomí čisté.

  OdpovědětVymazat