Reklama

neděle 21. prosince 2014

V roce 2014 bylo v Rusku odhaleno více než 230 agentů zahraničních zpravodajských služeb21. 12. 2014     zdroj
Ve svém projevu na oslavách Dne pracovníků bezpečnostních složek vyzval ruský prezident Vladimír Putin pracovníky rezortů k maximální soustředěnosti a mobilizovanosti. "Aktivita zahraničních zpravodajských služeb, působících v Rusku, roste," uvedl hlava státu.V roce 2014 odhalily orgány kontrarozvědky více než 230 agentů zahraničních zpravodajských služeb.


Ruský vůdce zdůraznil, že je nutné věnovat důraznou pozornost ochraně státních hranic, vyzdvihl úkoly, které jsou před kontrarozvědkou v oblasti plánování a analýzy rizik a hrozeb. Putin také poděkoval pracovníkům Federální bezpečnostní služby za zajištění bezpečnosti účastníků a hostů na zimních olympijských a paralympijských hrách v Soči.

Pro Novu republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

6 komentářů :

 1. Tak ted jeste staci posilat ty "spiony" i s rodinami na Sibir a bude to jako za komunistu.
  Stereho kagebaka novym kouskum nenanucis.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani se nedivim ,že tam ti agenti z USA jsou... Tobě doporučuji přečíst knihu Zadní dvorek Ameriky a poznáš jak pracují USA v ruznych státech světa...neštítí se oprsvdu ničeho .oraganizují staátní převraty,vraždy a nebo skrytě podporují ,agenti CIA jsou prostě všude...

   Smazat
 2. Konečně z tebe vylezlo něco rozumného. Co taky se zrádcema. Pouze v národech, kde není hrdost doma, se zrádci vyznamenávají.

  Václav Havel o sobě sám veřejně vyprávěl, jak se scházel s pracovníky americké ambasády v tajných bytech. Oni mu tam najejvali do hlavy, jak jim může co nejefektivněj sloužit, a jemu to připadalo zábavné. Byl to zaprodanec.

  A komunisti, když se hrdina roznemohl a nestyděl se požádat o milost, tak mu ji dali.
  Ať mu to pámbu nějak spočítá.

  OdpovědětSmazat
 3. Havel byl Pepek Vyskoč na drátkách CIA.

  OdpovědětSmazat
 4. Neřešte Havla. Ten to má již spočítané. Velmi by mne zajímal počet agentů spřátelených západních rozvědek působících na našem území. Za posledních 25 let je vidět, že se jim tady daří. Ještě nějaká ta dvacítka let a ve školství se bude mládež v angličtině učit, co to byla Česká republika a jakým že jazykem to mluvili.

  OdpovědětSmazat
 5. Jakou rec jsi se ucil za komousu ty chytra hlavicko?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.