Reklama

pátek 31. ledna 2014

Málo pragmatický soud si Babiš nekoupil


Ivan David
1. 2. 2014  psáno pro První zprávy
Vláda bude velmi pragmatická, bude konat tak aby přežila. Byla pragmaticky jmenována před jednáním bratislavského soudu, který potvrdil, že místopředseda vlády byl agentem STB. 

středa 29. ledna 2014

Sním o objektivní televizi

Lubomír Man
29. 1. 2014  zde
Ano, sním o televizi, ze které by její zapřisáhlá a nenávistná idea nevyčuhovala jak bajonet z pytle.

Kdo jsou skuteční nepřátelé kapitalismu


27. 1. 2014 zdroj zde 
Tradičně jsou za nepřátele kapitalistického systému považováni komunisté, socialisté, odboráři, početné skupiny sociálně slabých považované těmi úspěšnějšími za "socky" parazitující na státu a mezinárodní teroristé. Osobně považuji takovéto vymezení pro aktuální současnost za nedostačující.

Erik Best: Češi si to nechají líbit

Zdroj zde29. 01. 2014
Prodej vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer CZ za 170 milionů eur je výjimečný tím, že ji kupují dvě fyzické osoby, konkrétně Daniel Křetínský a Patrik Tkáč.

MUDr. Koukolík má pravdu: Z velké části nám vládnou nebezpeční psychopati


Zde

Morový dech „arabského jara“ na Ukrajině

Vladinir Nesterov    
29. 1. 2014   zdroj zde

Ukrajinu ovanul morový dech „arabského jara“. Výtržnictví a revoluční banditismus v ulicích Kyjeva, Poltavy, Čerkasse, Ivano-Frankovska, Černovcova a dalších měst je západními médii líčeno jako „projev opozice“ a „národní protest“. 

úterý 28. ledna 2014

Říkám jasné a zřetelné NE organizaci Člověk v tísni

Petr Cvalín
28. 1. 2014  Parlamentní listy

Dříve jsem finančně přispíval, když byla nějaká akce, kterou organizovala humanitární organizace Člověk v tísni. Po dnešku už ne. Otočím s k nim zády a to s čistým svědomím.

Situace v televizi a ve filmu je neudržitelná


Tomáš Franke
28. 1. 2014 zdroj zde
Udělejme si pro začátek malý experiment: Vezměte si televizní program, stačí jen ty nejzákladnější stanice. A červenou tužku. Projděte si celý den a červeně podtrhněte všechny pořady, které jsou založeny na tom, že někdo někoho zabije.

Provařený scénář i na Ukrajině. Nestydíte se, Schwarzenbergu?Dušan Streigt
26.1. 2014 czechfreepress
Tak se to Evropské unii podařilo. Vyvolala občanskou válku, jak jsem se už zkraje prosince obával. Jak je zvykem v obdobných případech státního rozvratu (Jugoslávie), rozdmýchávat situaci napomáhal osobně Schwarzenberg.

pondělí 27. ledna 2014

ODJINUD: Vrcholí pokus o státní převrat na Ukrajině: Zkušené tajné služby realizují známý scénář. Podivné vraždy, podivní mrtví. Začala přípravná fáze války o Rusko?

Václav Danda
27. 1 2014  osud.cz
Když jsme na začátku prosince psali o tom, že na Ukrajinu míří polovojenské formace s více než jen „ideovým požehnáním“ EU a Spojených států, které se mají pokusit vyvolat státní převrat proti demokraticky zvolenému prezidentovi a vládě, zdálo se to mnohým přehnané.

V Bratislavě za Soči

Petr Žantovský
27. 1. 2014 zdroj: Protiproud
Proč slovenští spisovatelé odmítli výzvu ústředí PEN klubu? Pussy Riot nemáme za hrdinky. Hrdí Slováci zvedají vlajku, kterou čeští intelektuálové hodili do bláta

neděle 26. ledna 2014

Prvý krok Švajčiarska ku komunizmu

Dušan Konček 
26. 1. 2014 převzato z Czechfreepress
Švajčiarsko urobilo prvý krok ku komunizmu. Z teórie je známe, že ak sa v spoločnosti vytvorí vysoké vedomie u ľudí, nebudú potrebovať, ani peniaze , ani úradníkov a štátnu administratívu tiež.