Reklama

sobota 31. května 2014

Schází se konference Bilderberg


Paul Joseph Watson
31. 5. 2014  Czech Free Press
Pro většinu ze sto dvaceti delegátů na pravidelné utajované konferenci je noční můrou jak ruská nepoddajnost v otázce Ukrajiny, tak rodící se „anti - EU revoluce“.

Rusku odmítli účast na mezinárodní konferenci o protiraketové obraně

31. 5. 2014  Hlas Ruska
Organizátoři mezinárodní konference věnované protiraketové obraně (PRO), která proběhne v červnu v Německu, zamítla žádost o účast zástupců RF. Záminka byla natolik směšná, že vyvolává stud za celou západní diplomacii, s její historií a obrovskými lidskými zdroji.

Války jako "obrana zájmů USA" po celém světě


Petr Schnur
30. 5. 2014  projev na Demonstraci proti cizím základnám na území České republiky a proti válce 29. 5. 2014 (lehce upraveno se souhlasem autora)

pátek 30. května 2014

A voda stoupá...

Zdeněk Jemelík
30. 05. 2014 Virtually
V úterý 27. května 2014 voda z průtrže mračen vytopila pražské divadlo ABC. Představení adaptace Vančurovy Markéty Lazarové odpadlo. Ale kdo si pospíšil, nemusel jít s nepořízenou domů, protože byla možná výměna vstupenek na souběžné představení divadla Rokoko. Bylo to stylové vyústění nemilé události, neboť čistě náhodně právě dávali hru Petra Ustinova „A voda stoupá“.

Němci vypískali Jaceňuka, nazvali ho teroristou

30. 5. 2014  Vzgljad
Jaceňuk byl takto přivítám při příležitosti jeho návštěvy při příležitosti udělení řádu Karla Velikého prezidentu EU Hermanu van Rompuy.

Zájemci o válkuPetr Schnur
30. 5. 2014  Sdělení na panelové diskusi "Fakta o Ukrajině, ne 3. světové!" 28. 5. 2014
  Války sloužily a slouží kapitalizmu, ať již má jakýkoliv přívlastek, jako „záchranná brzda“ v úzkých: fungují jako ekonomický stimulátor, prostředek usurpace nebo udržení politické moci. Válečná tažení, vojenské puče a politické vraždy – historie je plná takových událostí. Jednou to jsou 'contras' a eskadry smrti, jindy ultranacionalisticky zbarvená mafie, islamistický (zde je potřeba tučně podtrhnout: sunitský) džihád, no a nejnověji ozbrojené fašistické formace včetně jejich politického křídla. 

Ohlasy na včerejší film o miliardáři Karlu Janečkovi

30. 5. 2014   Parlamentní listy
Pozitivní evolucionář, Samozvaný spasitel. I takhle se měl jmenovat dokument o miliardáři, matematikovi a protikorupčníkovi Karlu Janečkovi. Po sporech s vedením České televize, která dokument včera odvysílala, se tvůrce David Vondráček domluvil na názvu Svět podle algoritmu. 


Důležitá rusko-syrská dohoda

30. 5. 2014 Wertyzreport
Do Damašku přicestovala minulý týden obrovská ruská delegace. Vedl ji vicepremiér Dmitry Rogozin a skládala se mj. ze stínového ministra financí Sergeje Storchaka a ředitele Federální služby pro vojensko-technickou spolupráci Alexandra Fomina.

Kapitalisté nás nutí platit jejich dluhy

Petr Rohel
30. 5. 2014  Parlamentní listy
Systém musí získat vedoucí úlohu tím, že přesvědčí lidi o tom, že je v podstatě správný. O hegemonii mezi sebou bojuje kromě transatlantické třídy také třída nacionálních kapitalistů. Ta je také všude a stálo by možná za úvahu, kolik lidí z ODS se k této skupině blíží. Tato skupina je v Alžírsku a zemích třetího světa. ....v Praze bude demonstrace proti nebezpečí třetí světové války.


čtvrtek 29. května 2014

Za co bojují polské eskadry smrti na Ukrajině?

Nikolaj Mališevskij
29. 5. 2014 Zvědavec
11. května dorazil na kyjevské letiště v naprostém utajení letoun; obsluhoval ho letištní vojenský personál, místo civilistů. Vojenské uniformy NATO, 500 balíků amfetaminů a kontejnery označené značkou pro jedovaté látky, které byly vyloženy z letadla. Na příkaz kyjevského direktorátu SBU nebyli vojáci, náklad a kontejnery prohlédnuti a vše opustilo letiště v autech s neprůhlednými skly.

Ruská média hlásí přes tisíc zabitých vojáků při eskalaci ukrajinských bojů.


29. 5. 2014 AC24
Podle RIA, která cituje lidového starostu Slavjanska Vjačeslava Ponomareva, bylo během speciální operace ve Slavjansku zabito asi 1 200 vojáků Ukrajinské armády, zničeno osm helikoptér a 15 obrněných vozidel. K tomu údajně patří i ta 1 helikoptéra, o jejímž zničení jsme už dnes referovali.

Stalin by žasl, jak si Obama hravě osvojil jeho metody kultu osobnost

Břetislav Olšer
29. 5. 2014   Fragmenty
Tisíckrát opakovaná lež se stává skutečností; Goebbelsovo heslo platí pro české novináře i dnes. Včerejší novinové titulky v našich novinách promlouvaly k protiruským čtenářům jasně; zlé Rusko rozpoutalo "hvězdnou válku", když zrušilo činnost pro NASA důležité Mezinárodní vesmírné stanice (ISS).

Bývalý šéf libyjské „revoluce“ přiznal: Kaddáfí do demonstrantů nestřílel


29. 5. 2014   wertyzreport
Bývalý šéf Libyjské Přechodné národní rady, která spolupracovala NATO při bombardování Libye, Abdul Jalil v libyjské televizi přiznal, že všechny záminky pro bombardování Libye byly lživé. 


Jestřábi jásají, Východ opět hoří

Přemysl Votava
29. 5. 2014  Vaše věc

Pouhý den po prezidentských volbách na Ukrajině pokračuje křížové tažení proti zastáncům ukrajinské federalizace s ještě větší silou. Vláda nasadila své elitní vojenské oddíly proti domobrancům v Doněcku. 

středa 28. května 2014

Agenda Bilderbergu odhalena: elita zoufale zachraňuje unipolární svět

28. 5. 2014 AC24
Shromáždění Bilderberg 2014 v Kodani v Dánsku probíhá uprostřed klimatu paniky mezi mnoha z těch 120 globalistů, co se mají zúčastnit tohoto tajnůstkářského piklení, když je Rusko neústupné v Ukrajinské krizi a Evropu zachvacuje proti-EU revoluce představující vážnou hrozbu unipolárnímu světu nařízenému Bilderbergem, který více než 60 let pomáhal budovat.

Tříprocentní vítěz…

Ladislav Žák
28. 5. 2014 Vaše věc
Při poslechu toho, jak nám naši politici v čele s premiérem vysvětlují, že jsme vlastně v evropských volbách uspěli, protože u nás zvítězily proevropské síly, je hned jasnější, proč se věci mají tak, jak se mají.

Rozklad ukrajinských bezpečnostních složekStanislav Kliment

28. 5. 2014 Vaše věc
Kyjev přiznává, že v oblasti Donbasu přešlo na stranu „separatistů“ 17 tisíc příslušníků milice. Velmi k zamyšlení je vyjádření šéfa departmentu veřejné bezpečnosti ukrajinského Ministerstva vnitra Volodymyra Hryniaka, že v oblasti Donbasu přešlo na stranu nově ustavených orgánů lidových republik okolo 17 tisíc příslušníků milice.

úterý 27. května 2014

Češi protestují proti základně NATO

27. 5. 2014 AC24
Východ Ukrajiny stále prožívá válečné peklo. Tanky, dělostřelectvo smrt. Operace kyjevské vlády proti stoupencům federalizace ale neohrožuje pouze Ukrajince. Severoatlantická aliance tiše spřádá plány na rozmístění svých základen ve střední a východní Evropě. Česká společnost je ale proti. zde

Bomby za mír: Připomínáme NATO 65 let existence

27. 5. 2014 AC24
NATO bylo dlouho vnucováno jako poválečný organ kolektivní bezpečnosti, třebaže se na druhém konci jeho bombardovacích kampaní cítil bezpečněji málokdo.Zde je pár důvodů, proč 65 existence NATO neučinilo svět lepším místemNATO opakuje svou věčnou mantru, kterou předkládá pokaždé, když se pokouší vybombardovat si svou cestu k míru: „vedlejší ztráty.“

Euro-americký státní převrat na Ukrajině

27. 5. 2014  FreeGlobe
Jazyk politiků slouží k vraždě důstojných věcí a k tomu, aby lži vypadaly jako pravda”. George Orwell

Nové prezidentské volby na Ukrajině byly naplánované na prosinec 2014. Od roku 2013 se rozjela kampaň zahraničního tisku proti Janukovyčovi, který se připravoval na sdělení názoru na státní převrat zahraniční veřejnosti. Spojené státy “investovaly” 5 milionů dolarů na organizaci a výcvik skupin k přeměně ukrajinské vlády, dle slov americké náměstkyně pro východní Evropu Victorie Nulandové před setkáním National Press Clubu, sponzorovaným Chevronem.

Svatý Wojciech, prostá pravda

Martin Hekrdla
27. 5. 2014 Literárky
Když v neděli 25. května zemřel generál Wojciech Jaruzelski (1923-2014), poslední - tak se všude psalo - „komunistický vůdce Polska" a hlava tamní vojenské junty za stanného práva 1981-1983, Evropa žila svými volbami a hovořila o krizi demokracie, občanské společnosti i orientace.

Pravda je vždy jen jedna.

27. 5. 2014 Outsidermedia
8 minut a 17 vteřin nechutné ruské propagandy. Pacienti s rusofobním syndromem - sledujte jen na vlastní nebezpečí!
video zde

Schází se konference Bilderberg: Přípravu světové vlády ohrožuje Rusko. „Světové společenství“ podle modelu “stvoření“ EU? A jak to bylo s eurem?

Paul Joseph Watson
27. 5. 2014 Protiproud
Pro většinu ze sto dvaceti delegátů na pravidelné utajované konferenci je noční můrou jak ruská nepoddajnost v otázce Ukrajiny, tak rodící se „anti - EU revoluce“.

High-tech + „lůza planety“ = nový mocenský blok

James Petras
3. 6. 2014   Střípky ze světa
Exkurze za jeho paraván očima amerického profesora
Drtivé volební vítězství Indické lidové strany (BJP) je „posledním příkladem celosvětového vzestupu nového mocenského bloku, slibujícího nastolit Nový světový
řád“. Je „spojnicí etno-religiózního fanatismu s technokraty selektivní kvalifikace“.

Humor Petra Ďoubalíka

Petr Ďoubalík
28. 5. 2014

pondělí 26. května 2014

82% českých voličů ukazuje nejlépe budoucnost EU. Pád do reality bude tvrdý.

Petr Hájek
26. 5. 2014 Protiproud
Výsledky „antivoleb“ jsou pravdivým obrazem rozkladu zbytků demokracie v Evropě. Chvála českých a slovenských voličů za „hlasování nohama“.
Výsledky voleb do Evropského parlamentu přinesly rozuzlení, se kterým mohou být spokojeni všichni. A všichni nespokojeni. Svým způsobem velmi přesně zobrazily stav, ve kterém se EU nachází: Hluboká dekadence, jízda do tunelu pokračuje.

Eurovolby 2014: Výpověď o (bez)naději


Ivan David
26. 5. 2014
Volbám v ČR jasně dominovala neúčast. Bez podrobného sociologického průzkumu a jeho správné interpretace se k němu nelze přesně vyjadřovat. Domnívám se, že téměř ostentativní nezájem voličů není dán spokojeností a pocitem, že nic nehrozí a není důvod něco měnit, ale naopak pocitem, že na změnu není naděje.

Justice jako nepřítelZdeněk Jemelík 


26. 5. 2014   Politikon 
 Nízká a stále klesající důvěra veřejnosti v justici v širším slova smyslu, tedy v soudy a státní zastupitelství, je chronické onemocnění, doložené výsledky průzkumů veřejného mínění.

Češi volili vpravo

Martin Hekrdla
26. 5. 2014 Literárky
V Česku vyhráli letošní volby do Evropského parlamentu naštvaní nebo lhostejní nevoliči, pravicová Praha a 18 procent více či méně dezorientovaných občanů, kteří se úhrnem obtěžovali k urnám.

Společnost nepotřebných.

Marek Řezanka
26. 5. 2014 Literárky
Ať již volby do Evropského parlamentu přinesly, co chtěly, rozhodně se na obzoru budoucnosti Unie nerýsují žádné „světlé zítřky“. Spíše je možné konstatovat, že je nad ní a nad jejím směřováním permanentně zataženo.

neděle 25. května 2014

Operace Kavčí bouře aneb sračky za 135 Kč měsíčně


24. 5. 2014 Czechfreepress
Toto vysílala česká VEŘEJNOPRÁVNÍ televize na programu ČT1 v hlavních zprávách 20.5.2014

"Lidé zaplnili stadion Shakhtaru Donetsk" uvádí moderátorka Aneta Savarová před reportáží. V záběru potom vidíte doslova dav lidí mávající vlaječkami a také záběr na velkoplošnou obrazovku, kde hovoří Rinat Akhmetov, který svolal demonstraci sto tisíců lidí.