Reklama

úterý 20. ledna 2015

3 zprávičky k Ukrajině

20. 1. 2015, zdroj: novosti


Nejnovější "Novosti" přinášejí 3 zprávičky, které mohou být důležité.

První
Putin před několika dny poslal ukrajinské vládě dopis s návrhem mírového řešení aktuální situace v ukrajinském konfliktu. Kyjev dlouho dělal mrtvého brouka, vypadalo to, že se dopis vypařil. Kdo se naopak nevypařil a vypařit měl, to byli ukrajinští dělostřelci, kteří stihli napáchat mnoho nových hrůz. Dopis se ale konečně našel. Sláva!

Druhá
V posledních dnech všichni netrpělivě čekali, zda se podaří  přikročit k dalším jednáním na úrovni ministrů zahraničí. Teď se zdá, že schůzka bude. Sláva!

Třetí
Představitel RF při OBSE oznámil, že ukrajinští vojáci používají nedovolené způsoby vedení boje (nedovolené zbraně). Sláva! (teď ještě aby to řekli i ti ostatní...)

Podrobnosti viz zdroj

27 komentářů :

 1. Kdyby Putler namisto dopisu odvolal sve hrdlorezy a prestal posilat zbrane, je tam uz davno mir.
  Ze vy komunisticti zmetci doufate, ze ruske tanky prijedou znicit demokracii i k nam?
  Nebylo by to poprve…….

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1. V Rusku není Komunismus.
   2. Jediný kdo zničil demokracii byl Kličko, Porošenko a ten jejich pravý sektor. :-)

   Smazat
  2. Komunismus neni a nebude nikde. Jedna se o utopii pro debily.
   Pravy sektor na Ukrajine nevladne. Prestan cisti komunisticke hovadiny.

   Smazat
  3. Já jen se dívám na vše z vícero úhlů, že se vám zdá nějaký názor "na hlavu" nemusí nutně znamenat, že je komunistický.
   Jen u vás je všechno rudé.

   Smazat
  4. To je dobrý, on na to má právo, on je jenom blbej.

   Smazat
  5. Hele Pchujmere,jeď do nejdemokratičtější země na světě a tam můžeš Ty svý názory vyřvávat....budeš mít určitě hory příznivejch ohlasů,debile!

   Smazat
  6. Největší ekonomikou světa se stala ekonomika Číny. Jak to ti komunisté tam dělají, nechápu.

   Smazat
  7. Už aby tady byly !

   Smazat
  8. Na to se nedá odpovědět, jsi blázen nebo tak něco.....ani politruci v ČSLA nebyli takoví magoři jako ty.

   Smazat
  9. Jsi idiot !!

   Smazat
  10. To nedoufáme, to je jisté, že si sem přijdou pro takové pravičácké kokoty a přidělí jim ruskou půdu na Sibiři, aby mohli kázat pravdu a lásku .......

   Smazat
  11. Jako naprosto zbytečná je zde diskuze s lidmi,kteří používají slova jako např. "putler,komunisti,rudý a pod." !! Jsou to fanatici velmocenské geopolitiky USA a EU. Proto se domnívám,že nejlépe je vůbec nereagovat na jejich provokativní žvásty.

   Smazat
 2. Rusi na Ukrajine až po Kyjev sú odjakživa doma a nemajú kam odísť. To fašistická chunta z Kyjeva posiela do Novoruska svojich vojakov zo západnej Ukrajiny, ktorí v Novorusku nemajú historicky čo robiť a zabíjajú domácich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajimave, ze nez tam vtrhli Putlerovci, zili tamni lide v miru.

   Smazat
  2. Lidé tam žili v míru do té doby, než USA zorganizovaly Majdan (stálo je to dle Nulandové 5 000 000 000 USD), krvavým pučem svrhly zákonnou vládu a začaly posílat na východ vraždící komanda Pravého sektoru. Vl..k

   Smazat
  3. Jste normální? Přečtěte si definici "fašismu" a pak si konečně vytáhněte tu hlavu ze zadku.... Prostě se už Ukrajinci nemohli dívat na to jak jim rozkrádají stát pod rukama, a na míru korupce se kterou se dennodenně museli setkávat. Proč si myslíte že veškeré vládní špičky zmizeli a musí po nich pátrat Interpol?

   Smazat
  4. 14,40 jdi už do háje nájemný kolovrátku s těmi svými nesmysly a štěky. Ukrajinci se již nemohli dívat na korupci, kterou tam mají 25 let, tak za 5 miliard za pomoci západem vycvičených, financovaných, mediálně a politicky podpporovaných a instruovaných profesionálních "revolucionářů" (podvraťáků) provedli neústavní, násilný, podvodný převrat a nyní jim vládnou mafiáni, ještě větší korupčníci a podvodníci, mají ve vládě nacisty, země je zaprodána cizím lichvářům a fakticky řízena CIA.

   Smazat
 3. Podle slov "Putler, komunismus, rudý" poznáte je......... Nediskutovat, jsou poznamenaní......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On je to chudák Amík, přijde udřený z práce a tak si odreaguje svůj vztek ze své ubohé existence na krajanech. Kdyby se líp učil, tak by lépe vydělával a nemusel být frustrovaný.

   Smazat
 4. Znovu žiadam admina, aby patrične riadil diskusiu. Chodím sem rád, sú tu dobré články a donedávna aj debata , ale to zanášanie diskusie dementnými a osočujúcimi príspevkami už presiahlo mieru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klídek, jsme tu dobrovolně a zadarmo, takže to chce se nevzrušovat. Palmera si prostě nevšímejte, nejde blokovat jak reklama na blbost, ale tím, že se rozčilujete, ho jenom posilujete.

   Smazat
  2. Fandím.Jinak to nejde říci,nevzrušovat a zachovat rozvahu,to nejhorší ještě přijde.Další výprask pro neschopnost si USA nenechá pro sebe,musí a o to se snaží,zatáhnou Evropu do válčení,jak na středním východě,ale jakkoliv proti Rusku.

   Smazat
  3. ono k té situaci na ukrajině, kolik z Vás tam aspoň jednou bylo se podívat co ? Na ukrajině se již 500 let nežylo dobře. Já tam mám rodinu byl jsem tam i v době promiňte mi ten výraz zkurveného euromajdanu a viděl jsem co se tam dělo za zvěrstva ve jméno EU demokracije. Škoda o tom psát to by bylo potřeba vidět na vlastní oči a ne jen záběry z EU TV. Je zajímavé že můj švagr před majdanem vidělával v Kaliningradě 1500 USD čistého a byl zpokojený. Teď sedí doma bez práce a je rád když najde nějaký ten melouch za pár hriven dvakrát do měsíce. Dále za vlády kyjevské junty ceny vzrostly třikrát, kdežto výplaty a sociální dávky v nedohlednu. Když jsem jim říkal, že přátelství z EU a USA nikam nevede tak se mi smály a dneska pláčou. Jenže je to jako s námi kde se jednou USA a západ uvelebí tam se těžko může odehrát nová revoluce , vždyť kdo by ji zaplatil? Proč do dnešní dne ČR zůstává v EU když všichni občané vědí, že to byl veliký omyl tam vstoupit ?V době kdy jsme nebyly členy EU, ale jen vysegradské čtyřky jsme si myslím žili daleko lépe. A pana Palmera nechte napokoji osobně ho neznám, ale zřejmě je to produkt polistopadové revoluce, nemůže za to. Všichni jsou takoví.

   Smazat
  4. Kde se západ uvelebí? to si děláte snad srandu, v dějepise jste pravděpodobně ve škole pospával? Co 2 světová válka, osvobození a vidíte snad že by byla evropa Americká kolonie? Neni, ale zato zrovna my jsme byli Ruská kolonie několik desítek let. Lidi nemají paměť ......

   Smazat
  5. Jsi na omylu. Německo je dosud pod okupací USA. Dodnes není svobodné a je pod kontrolou vítězné mocnosti 2. sv. USA. Nevím kdo tedy ve škole pospával.

   Smazat
 5. tu si poslechněte pana Petránka............ http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3296157

  OdpovědětSmazat
 6. Samozřejmě, když ukrajinská armáda začne dostávat od domobrany na zadek, najednou se najde v Kyjevě Putinův dopis. Žádná jednání, už jednou na svoji důvěru v rozum západních politiků doplatili a pokud jednání, pak až poté, co domobrana obsadí Kyjev. Sice je hezké od Putina, že by rád zachoval Ukrajinu v původních hranicích, ale mezitím na východní Ukrajině bombami kyjevských nácků umírají další civilisté a další děti. Nevěřím, že po tom všem je nějaká forma soužití východu se západem ještě možná.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.