Reklama

pátek 30. ledna 2015

Vtip z internetu

30. 1. 2015
Paní Porošenková v noci probudí manžela a říká: ,,Petře Oleksandroviči, opolčenci s tebou chtějí jednat o kapitulaci.“ Porošenko nadšeně bere do ruky mobil a žena říká: ,,Ne po telefonu. Zvoní u dveří".

5 komentářů :

 1. Už aby to bylo.Palmer Palmerovič.

  OdpovědětSmazat
 2. I kdyby to byla pravda, dozvěděli bychom se to na ČT24 ?

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. určitě, v titulcích by se objevila zpráva " po řadě ústup(k)ů separatisté přivolili po příchodu do Kyjeva k vyjednávání. Z jednání vyplynulo, proč měli čestnou stáž složenou z celé Ukrajinské armády po cestě z Luhanska až do Kyjeva. Kyjevský kabinet nakonec uznal nepřiměřenost takovéhoto doprovodu a rezignoval na své funkce. Osud politické reprezentace na západní Ukrajině je dosud nejasný. USA nedokázaly dostatečně rychle reagovat s obsazením tolika naráz uvolněných funkcí. Taktéž Ukrajinská ambasáda v USA dosud nestihla vyrobit příslušné ukrajinské pasy.

  OdpovědětSmazat
 5. Jako vtip dobrý. Ale obávám se, že o něco dříve než opolčenci tam zaklepají, nejspíše kulometem, hoši z praporu Azov. Zatím chtějí na návštěvu na ministerstvo obrany, ale na Porošenka taky dojde. Jo.kdo čím zachází....J.B.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.