Reklama

pátek 30. ledna 2015

Vtip z internetu

30. 1. 2015
Paní Porošenková v noci probudí manžela a říká: ,,Petře Oleksandroviči, opolčenci s tebou chtějí jednat o kapitulaci.“ Porošenko nadšeně bere do ruky mobil a žena říká: ,,Ne po telefonu. Zvoní u dveří".

5 komentářů :

 1. Už aby to bylo.Palmer Palmerovič.

  OdpovědětSmazat
 2. I kdyby to byla pravda, dozvěděli bychom se to na ČT24 ?

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 4. určitě, v titulcích by se objevila zpráva " po řadě ústup(k)ů separatisté přivolili po příchodu do Kyjeva k vyjednávání. Z jednání vyplynulo, proč měli čestnou stáž složenou z celé Ukrajinské armády po cestě z Luhanska až do Kyjeva. Kyjevský kabinet nakonec uznal nepřiměřenost takovéhoto doprovodu a rezignoval na své funkce. Osud politické reprezentace na západní Ukrajině je dosud nejasný. USA nedokázaly dostatečně rychle reagovat s obsazením tolika naráz uvolněných funkcí. Taktéž Ukrajinská ambasáda v USA dosud nestihla vyrobit příslušné ukrajinské pasy.

  OdpovědětSmazat
 5. Jako vtip dobrý. Ale obávám se, že o něco dříve než opolčenci tam zaklepají, nejspíše kulometem, hoši z praporu Azov. Zatím chtějí na návštěvu na ministerstvo obrany, ale na Porošenka taky dojde. Jo.kdo čím zachází....J.B.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.