Reklama

sobota 31. ledna 2015

Američtí a angličtí žoldáci bojují na straně kyjevské vlády

Petr Cvalín
31. 1. 2015  Aeronet
Není pochyb o tom, že na straně kyjevské vlády na Ukrajině bojují i angličtí a američtí žoldnéři.
Nejen podle výpovědi ukrajinského vojáka, který v letech 2008-2009 když do armády narukoval poprvé a sloužil u protiletadlových jednotek v Dněprodzerjinsku a Mariupolu, na straně kyjevské vlády bojují žoldáci ze Západu. Když tento voják narukoval podruhé do armády, neboť ho k tomu donutily jednotky ze soukromých batalionů, které se netají svými sympatiemi k nacismu, sloužil u pohraniční jednotky a posléze byl převelen do vesničky Kovskoje a poté k Novoazovsku.

Sloužící jednotky z Novoazovska byly z velké části složené ze žoldáků. Tito žoldáci ze Západu byli naprosto odděleni od ukrajinských vojáků. Měli vlastní ubytování, vlastní stravování. Měli zakázáno přijít do styku s ukrajinskými vojáky a taktéž s reportéry ať ze Západu, či z Východu. Tito vojáci ze Západu byli jak Angličané, tak i Američané. Do Novoazovska je přivezl Gaz-66 a autobus. Byli dobře trénovaní a taktéž velmi dobře vyzbrojení. Vždy, když žoldnéři ze Západu náhodou prošli kolem ukrajinských vojáků, nebylo možné si nepovšimnout angličtiny. Dále vojáky ze Západu prozrazovalo držení zbraně, chování atd.

Nedivme se, že i američtí vojáci sympatizují s kyjevskou fašistickou vládou. Vždyť američtí vojáci dali najevo své sympatie k fašismu například i v Afghánistánu, kde se nechali vyfotografovat před vlajkou se symbolem připomínajícím nacistické jednotky SS.


Prezident Ruské federace Vladmir Putin řekl pravdu, když prohlásil: „Na Ukrajině bojuje cizinecká legie NATO, jejímž cílem není ochrana zájmů ukrajinského lidu, ale geopolitické zadržování Ruska“.

Dne24. ledna střílelo dělostřelectvo na město Mariupol. Několik desítek lidí zahynulo a další přibližně stovka jich byla zraněna. Zajímavé jsou ale záběry kameramana místních televizních zpráv. Na nich vojáci v uniformě NATO mluví anglicky. Očití svědkové událostí v Mariupolu vyprávějí, že i rozkazy dávali velitelé v některých vojenských útvarech v angličtině.

Ukrajinská novinářka po ostřelování Mariupolu přistoupila k vojákovi, kterého chtěla vyzpovídat z toho, co se stalo a o kterém si myslela, že je ukrajinský voják, neboť měl na sobě ukrajinskou výzbroj a výstroj. K jejímu překvapení si „ukrajinský voják“ zakryl tvář a prohlásil americkou angličtinou „out of my face please“ [1].

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg neustále popírá, že by jednotky Severoatlantické aliance bojovali v řadách ukrajinské armády. Ale fakta mluví jasně. Na rozdíl od Ruské federace, která je neustále falešně obviňována z údajné agrese vůči Ukrajině (žádné důkazy, které by potvrdily údajnou agresi Ruska vůči Ukrajině, nebyly nikdy předložené), důkazy o přítomnosti jednotek NATO nelze popřít.
Je to nedávno, co americký generál Ben Hodges, velitel pozemních vojsk NATO v Evropě, navštívil hlavní vojenskou nemocnici v Kyjevě. Předal zraněným „ukrajinským“ vojákům americké odznaky a vyslovil jim vděčnost za jejich službu.

I další cizí vojáci bojují na straně kyjevské vlády na Ukrajině ve fašistických batalionech. Jako je například batalion Azov. Jsou to Francouzi, Fini, Švédi… [2].

Dnes naprosto legálně na straně kyjevské vlády bojují vojáci ze Západu, kteří v občanské válce na Ukrajině nemají co pohledávat. A nikdo se nad tím nepozastavuje. A my se v České republice divíme, že obyvatelé východní Ukrajiny cítí nenávist vůči Západu, který podporuje tamní fašismus a beztrestné střílení civilistů?


Těmto obyvatelům východní Ukrajiny nejen po událostech v Oděse nezbylo nic jiného, než-li se zbraní v ruce bránit svoji svobodu. To je to poslední, co jim ještě zůstalo. Boj o svoji svobodu a o svoje lidská práva.

18 komentářů :

 1. Tak ať jim to vyfotografujou a pošlou do toho jejich zas....ho Haagu!?Nebo to v "podatelně"neorazítkujou a tudíž nepodstoupí dááállééé????kašpaři směšný.Každý vidí,KDO to dělà..ale tyhle ropuchy sedí VŠUDE!!!! zdraví jituš

  OdpovědětSmazat
 2. A co na to říká pan Zaorálek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .nerika nic noveho,ale ma nove bryle..

   Smazat
  2. Tupec zůstane tupcem, blbec blbcem. A co je na tom nebezpečné? Že mají vždy pravdu.Vím, že nám, jako čechům , vadí občanská válka na UK. Proč se nezorganizuje protest proti válce na Ukrajině a odkrytí pravdy, kdo začal,proč se míchá USA do Evropy vojensky, proč NATO je zkorumpované,proč jsou na UK žoldáci a proč naše vláda podporuje nacionalizmus a leze do řiti za každých podmínek EU a USA . To, že Amerika dodává zbraně Kyjevu není novum. Vždyď se našli v troskách letiště !

   Smazat
 3. Sorry, ale ten co řekl "OUT OF MY FACE" má východní přízvuk. Sice slabý, ale má ho. Pustťe to rodilým mluvčím z USA, ke kterým máte důvěru a ti vám to potvrdí. To není žádný západní žoldnéř. Jeho máma je Ukrajinka a on to slyšel v americkym filmu. Nesmíte všechno hned zbaštit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..to jste urcite slysel v CT /?.tak to je samozrejme pravda..\

   Smazat
  2. Mýlíte se. Sleduji tento server, protože je objektivnější než třeba ČT nebo IHNEDi, Idnesové apod. Přesto nejdu od zdi ke zdi. To, že to je na Nové Republice, neznamená, že to je automaticky pravda. Když jste tak chytrý, tak ten záznam dejte rodilému mluvčímu. Je to podvod. Ten člověk je Ukrajinec nebo Rus. Tečka.

   Smazat
  3. Vážený, mno asi disponujete absolutním sluchem a jste US nebo UK native/sorry/, ale i kdyby jeho matka byla z UA ten hoch určitě nevyrůstal na Ukrajině, Z jedné věty pronesené na půl huby ve spěchu se dá poznat tak prd, Máte ponětí kolik existuje v USA a UK dialektů ?
   Nehledě na to, že pokud kolem vás bouchají Grady tak jste v takové duševní pohodě, že si vzpomenete na nějakou přiblou repliku z filmu:-) BTW ze kterého filmu ta věta je ? Z Ramba ?

   Smazat
  4. Potvrdilo mi to na sobě nezávisle několik lidí, kteří jsou native americans a žijí v Evropě. Oni poznají Holanďana, Němce, Brita i Čecha nebo Poláka. Tohle je ruský nebo ukrajinský přízvuk. Když tím jazykem mluvíte odmala, tak to prostě slyšíte. Je to podvod. Zkuste si to ověřit sám a uvidíte.

   Smazat
  5. mNo a co že to potvrdili, Zkuste se jich zeptat jestli by oni v takové situaci prohodili nějakou repliku ze Švejka česky s US přízvukem třeba " co blbnete vžyŤ jsou tady lidi" Chápete, že ve vypjaté situaci člověk používá mateřštinu byť s přízvukem ?
   Máte ponětí kolik v USA a UK žije cizinců kteří se svého přízvuku nikdy nezbaví ?
   BTW k tomu že oni to bezpečně poznají o mě někteří amícj tvrdí že jsem Australan a přitom jsem tam byl jen prstem po mapě. Takže vidíte, že to poznat nemusejí.
   Je dokázáno že na straně UA bojují chlapi z USA, UK a dalších zemí stajně jako na druhé staně bojují Rusové Slováci Češi Němci Francouzi a další. To je mimo jakou pochybnost a dá se to lehce dohledat na you tube.

   Smazat
  6. Přátelé, ten pás se jmenuje Chris Garret a má stránku na Facebooku 'swampchris30' a je to anglický 'dobrovolník' z praporu Azov. To jsou ti hoši s Hitlerovým portrétem a zvednutýma rukama k nacistickému pozdravu. Více o něm na videu zde: http://www.ntv.ru/novosti/1297618/

   Smazat
  7. Pane Dvořáku,o tom samozřejmě vím jako i to že jsem osobně
   v původním videu z Mariupolu/před zveřejněním identity Mr,Garreta/ žádný východní akcent neslyšel, spíše British English než American one. Ale argumentujte tím někomu kdo má ty správné native kamarády. "Je to Ukrajinec nebo Rus a tečka".-)

   Smazat
 4. Rusi mají plné právo je sejmout jsou to gauneři a nemají právo žít !!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Když je občas k vidění pár nalezených,či ukořistěných pušek M-16,je to jistě pro rusofoby neklamný důkaz Ruské provokace...Ale blíží se čas,kdy bude jasno,kdo byl bojovat proti Novorossii.Pak jsem na argumenty těchto prozápadních šmejdů zvědav...

  OdpovědětSmazat
 6. Když je občas k vidění pár nalezených,či ukořistěných pušek M-16,je to jistě pro rusofoby neklamný důkaz Ruské provokace...Ale blíží se čas,kdy bude jasno,kdo byl bojovat proti Novorossii.Pak jsem na argumenty těchto prozápadních šmejdů zvědav...

  OdpovědětSmazat
 7. O vraždění civilního obyvatelstva jednotkami soukromými bataliony, žoldnéři z Academi a z Lit Pol Ukr brig už ukrajinští poslanci Verchovnoj rady ifnormují několik dní. Někteří z nich dokonce označili chování zahraničních žoldnéřů k místnim lidem v prostoru jejich dislokace za mnohem větší problém než samotnou občanskou válku. Problém je ovšem to, že jediný kdo ve zpravodajství poskytl prostor pro tato volání o pomoc, je ruská televize. Je zajímavé, že naše TV takové informace naprosto opomíjí, přestože pocházejí od oficiálních ukrajinských představitelů...

  OdpovědětSmazat
 8. Taky je velmi zajímavé, že naše sdělovací prostředky nadále informují o ruském vlivu a ruské invazi na Ukrajině, přestože vrchní velitel ATO na svém briefingu vysvětlil už před několika dny, že Ukrajina nebojovala a nebojuje proti jednotkám Ruské federace... Kdypak nám to asi řeknou??? a nejspíš nikdy - museli by přiznat že nejméně od května 2014 každy den LHALI A LHALI A LHALI A LHALI a že ze setrvačnosti lžou pořád dál

  OdpovědětSmazat
 9. Z ČR se stal Absurdistán. Díky Havlovi a jemu podobným zmrdům. Pokud nevíte o koho se jedná, tak je denně vydíte na ČT24. Mnohým dalším přimrzly prdele k židlím v poslanecké sněmovně a senátu.A pak tu máme ještě tu horší sortu, sortu příživníků a zlodějů v rouše církevním. No a teď k lepším zítřkům pod vedením naší soc.dem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.