Reklama

pátek 30. ledna 2015

BLESKovka - Kyjev dál zuřivě vraždí civilní obyvatele v Doněcku

30. 1. 2015, zdroj: Vesti24 mezi 12-13 hodinou našeho času, ruvrcz

Vláda Kyjeva, se kterou se tak kamarádí zástupci EU (o USA nemluvě - ta ji řídí) a naše vláda v horlivém zaorálkovském zastoupení, a ukrajinská armáda oblečena panem Stropnickým, pokračuje ve vraždění civilistů dělostřeleckou palbou přímo do města Doněck. Bravo pánové, nezapomeneme!
V Doněcku zasažen dům kultury, 5 lidí zahynulo, 3 jsou raněni. Zasažen trolejbus, 5 lidí zahynulo.
V důsledku střelby na kulturní dům v Doněcku zahynulo pět lidí, tři byli zraněni, oznámilo místní ministerstvo pro mimořádné situace.
Informuje se o tom, že v budově vydávali lidem humanitární pomoc.
Kromě toho se pod dělostřeleckou palbu dostal v Doněcku i trolejbus, dva lidé zahynuli, údaje o zraněných se upřesňují.
Na ministerstvu pro mimořádné situace DLR rovněž informují o ostřelování Horlivky. V jeho důsledku tu vypukly požáry, jsou ranění, stav jednoho člověka je těžký, byl převezen do nemocnice. 


6 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 2. http://www.nwoo.org/2015/01/30/ukrajina-zranene-vojaky-v-kyjeve-vyznamenal-velitel-nato/

  Kontrolní otázka: co má útočný pakt NATO společného s kyjevským fašistickým režimem?

  http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_30/V-Donecku-strileli-na-kulturni-dum-a-trolejbus-jsou-obeti-8781/  OdpovědětSmazat
 3. Američtí poradci na Ukrajině. Pozabíjet co nejvíce obyvatel, rozbít co se dá. Když již tato území neovládnem, tak je zcela zničíme. Tak jako všude, kam vkročí ve světě Američan. Proto jsou našim polistopadovým politikům vzorem. Opětovně to pro zájmy USA odnese prostý lid. Slušně řečeno, "je to zkurvená doba" !

  OdpovědětSmazat
 4. bravo a možná se nedočkáte ani dalších voleb mandát k podpoře fašizmu jste od voličů nedostali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. zvorálci a spol. připravte se ke zpovědi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Hm Dům kultury trolejbus, samé strategicko vojenské cíle. To to lidi nechápete??? A řídí to cele generalita NATO. A ti se určitě nemýlí....
  Děti neplačte zabijem vám jenom rodiče ale zato budete moct vyrůstat v námi dosazené demokracii.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.