Reklama

pátek 23. ledna 2015

BLESKovka: něco se děje!

23. 1. 2015, zdroj: rusvesna


Nejnovější zprávy hovoří o nástupu domobrany DLR A LLR do masivního protiútoku!

22. 1. 2015 - 20:17 Představitel Kyjevské a Kujbyševské oblasti Doněcka Ivan Prichodko informoval o útoku "opolčenců" na všech frontách:
Útok téměř na všech frontách. Útočíme na Avdejevku, Mariupol, Debalcevo, Marinku. Obsazen Krasnyj partyzan. Ukrajinská vojska se stahují z Dzeržinska. Bůh je s námi a pravda!

Aktuálně: zahájen druhý útok - armáda LLR se přemisťuje ke spojení s armádou DLR.
Aktuálně od Strelkova: Domobrana úspěšně nastoupila do útoku, probíhají těžké boje na severu Debalcevského výběžku.
ilustrační foto

181 komentářů :

 1. Na Kyjev, to je dobrej nápis!

  Celé mi to nějak neštimuje s ranní zprávou na ČT, včera večer se měli sejít ministři a dohodnout příměří, a demarkační linii. Takže je zase všechno jinak. Asi se kreslí ta demarkační linie.

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/299041-kyjev-a-moskva-se-shodly-na-stazeni-zbrani-a-demarkacni-linii/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. ledna 2015 1:34

   Rompuy s Barossem opakovali 17x mateřskou školku a nakonec jim propustku musel zaplatit bohatý strýček z ameriky.

   Smazat
  2. Jestli se i tentokrát Moskva shodla s Kyjevem na nové demarkační linii, pak už si budu myslet i o Putinovi něco velmi nehezkého.

   Smazat
  3. Mám zlou předtuchu,ano něco se děje!EU za zády s USA opravdu chtějí rozpoutat válku tím, že vyprovokují Putina. Když jsem viděla vojáky ukr. armády, jak klečí na kolenou a ženské je bijí a chtějí na nich aby prosili za odpuštění v Mariupolu,tak jsem si říkala, to je psychologický zlom,dál se bude tvrdě bojovat.Do Kyjeva přijeli Amíci - vojáci,
   aby zorganizovali již čtvrtý úder proti tzv. separatistům.Lavrov a Putin čelí velkému tlaku a my čelíme lživé propagandě našich médií. Ne každý to dokáže ustát.

   Smazat
  4. Souhlasím ale nevím,jestli budou všichni Ukrajinci 9.5.2015 vítat osvoboditele v Kijevě šeříkama.

   Smazat
 2. Říkám to pořád, Rusko se nasere a převálcuje nás až po Lisabon. A bude klid v Evropě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Michal Masopust23. ledna 2015 12:11

   Také se mi to tak jeví! Ono by to asi bylo nakonec to nejlepší řešení, protože ta idiotská smečka v tzv. "eu" a tzv. "nato" společně s podobnými idioty ve Washingtonu nás do nové světové války stejně zatáhnou, je to jen otázka času! Rusové by aspo%n v tonto případě měli na své straně moment překvapení a pokud by oni ovládli Evropu, horší, než teď by to být nemohlo, spíše NAOPAK!!

   Smazat
  2. Smutné, že nás opět musí někdo osvobozovat z otroctví, tentokrát EU a Washingtonu.

   Smazat
 3. Ty kašpaři v Kyjevě si tak dlouho budou vymýšlet halucinace ruských vojsk, aby mohli střílet do vlastních, až na ně ty ruský vojska skutečně vlítnou a pak už jim nikdo věřit nebude. To zaprvý. A jestli tam Rusové vlítnou, tak jim můžou v Košicích i v Moravský Třebový začít chystat uvítací výbory.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až budou v Moravský Třebový, tak uvídš jak ti rusofobové a antiputlerovci je půjdou vítat.

   Smazat
  2. Anonyme 6.30 - To je opravdu hloupá poznámka.

   Smazat
  3. ta poznámka není hloupá, tak to opravdu bude
   r.m.

   Smazat
 4. Stalo se včera , citace ---

  "Strhněme závoj Putinova mírového plánu a nazvěme ho tím, čím je - ruským okupačním plánem," řekla Powerová během zvláštního zasedání vrcholného orgánu OSN.

  V době, kdy se nabízelo příměří ve statusu quo.

  Tak co chtějí USA?

  Příměří USA nechtěly.
  Kyjev také ne.
  Porošenko mobilizoval znovu po 4 krát a řekl -- sebereme jim Donbas.

  Na co si kdo naříká a proč?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou posedlí zabráněním demokratickému rozhodutí územní minority v Doněcku a Luhansku o svém osudu. Chtějí válčit, chtějí vládnout pomocí síly. Nechtějí dialog, chtějí vynucenou poslušnost. To je amerika, neuhneš, ustřelej ti hlavu. Až na to, že střílí evropani do evropanů. USA si mne ruce, protože bude zase o něco silnější, když bude Evropa a Rusko zase o něco slabší. A Evropa samostatná, nezávislá je pro ně buďto teritorium k obsazení, dominanci, nebo k začnění do Ruského vlivu, aby mohli používat jednotnou vymývací strategii na svoje občany. Co je Ruské to je špatné. Co je Evropské je zatím dobré. A Co kdyby se Evropa postavila proti USA? ... Tak budou mít rozpolcenou veřejnost. Američtí hrůzovládci. Takže tu chtějí udělal prostě pořádnej bordel, aby to skončilo jednou z vyhovujících situací. Nezávislá Evropa je nebezpečná pro USA.

   Smazat
 5. Prostou logikou.

  Čekat na to, až USA generálové (zítra přijíždí na Ukrajinu) zasypou Ukrajinu zbraněmi na vystřílení všeho, co není "ukrajinské" ?

  Čekat, když nechtějí odvolat sankce a k míru Kyjev donutit nechtějí, čekat na co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni chtějí cokoliv jen ne dialog. Dá se to zredukovat na známé "Perte se a žerte se." To je americká politika zjednodušená na úplné minimum. A kdo si o těch vyžranejch pupcích za atlantikem myslí něco jiného, tak je blázen, který si jen bude vyžírat horší a horší důsledky.

   Smazat
 6. Ať to zkoumám z pohledu jakého chci, zdá se, že toto jejich prohlášení, je pravdivé -----------

  "Bůh je s námi a pravda!"

  Pozoruji li oči toho premiéra Jaceňuka, to nejsou dobré oči, to není dobrý pohled.

  Oči Zacharčenka, nebo těch kluků vojáků, co dobyli letiště, to jsou oči jiné. Dost jiné na pohled.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. A vítězí, protože ví, za co bojují, ví, že jsou v právu, ví, že už nemají kam utéci a věřím, že i ten bůh je s nimi. A jakmile se ženu nějaký spolehlivý kontakt, hodlám je začít alespoň finančně podporovat, protože je to jistější sázka na lepší budoucnost než naše důchodové připojištění.

   Smazat
 7. Irák, Afghánistán, Libye, Tunisko, Sýrie, Jemen, Súdán, Etiopie, ad. -- výsledek na konci mnohem horší všude bez vyjímky, než před přístupem a logikou McCaina a spol. A nyní stejný nástup na Ukrajinu. Stejný přístup.

  A?

  Čekat?

  Ale na co?

  Kyjev nechce federalizaci, dnes ji zase naprosto odmítl, přitom je spousta oblastí s drtivou ruskou převahou ruské demografie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jedno na co se čeká. Když se jen čeká, tak si pro sebe situaci připravují jiní. My tady sedíme jako debilové a nepustíme si do zpráv ani pravdu o Bostonu a Sandy Hook. A pořádi si nalháváme jaká je ta Amerika země krásný snů. Je to země nočních můr, a nám tu lítaj v televizi dennodenně.

   Smazat
  2. Prezident nebohý kondoluje americkým hercům co jim z batůzků koukaj pet lahve s falešnou krví. DYŤ JE TO KURVA CELÝ FRAŠKA!!! ... KDYŽ ANI PREZIDENT NEMÁ KOULE ZEPTAT SE NA PRAVDU A KDYŽ UŽ SE JÍ DOZVÍ, TAK JÍ TAKY VŠEM ŘÍCT.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Myslím, že se za ten půlrok od dohody z Minsku jasně ukázalo, že mír nechce ani Kyjev, ani USA.

  A o politické bojechtivé náladě v Kyjevě ani nemluvit.

  Tak co s tím?

  Proč ne rozdělit tak, jako se rozdělilo Československo?

  Důvod vidím jen a pouze jeden.

  USA sledují jiný cíl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufejme, že ruské ponorky jsou na svém místě a připravené bránit zem před šmejdy. Jak já ty rusáky neměl rad, ale to jsem netušil, že sionistický Satan je horší!!

   Smazat
  2. Moc rád bych věděl kolik nás takových už je. U nás, v Evropě, po světě.

   A to taky díky novarepoblika.cz
   Děda. Jakápak je asi zde už čtenost?
   Děda.

   Smazat
  3. K večeru to vždycky začne vypadat, že čtenost zústává utěšeně vzrůstající.

   Smazat
 10. Nebudu rozumět tomu, pokud budou i nadále Rusové na něco čekat.

  Protože opravdu nevím, k čemu dobrému by to vedlo a kam až by to USA vyšroubovaly.

  Kyjev má zjevně jen jedinou státní prioritu a státní politiku.

  Válku.

  Tak na co čekat.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... na zázrak ...

   Smazat
  2. Podívejme se, jak se prorusáček třepe na pořádnou válčičku. Nemůže se jí dočkat, nemůže už dospat, při pomyšlení na ní má záchvaty vzrušení. Opravdu čeká, že Putler dojede až do ČR a zacrání ho. Chudák.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Sorry, na zeleno :-D

   Smazat
  5. Přeji ti, aby ti tvůj omyl nedošel až po vyhlášení rozsudku.

   Smazat
  6. Internetová kriminalita zejména co se týče trestného činu Podněcování k nenávisti je zanedbaná jak vlčí dítě.

   Smazat
  7. No, oni nečekají. Všimněte si, že se pořád mluvilo o tom, jak se ukrové posilují a přeskupují, no a mezi tím se Novorossia posílila a přeskupila daleko víc - zase jim dala na p°'del. Prozatím ještě nemá dost síly na to, aby dala do pořádku celé banderovsko, ae to přijde. Rusové prostě vycházejí z toho, že Ukrajina si musí doma udělat pořádek sama.
   J. Hruška

   Smazat
  8. Cieľom žiadnej vojny neni konecné víťazstvo, ale aby nikdy neprestala. Vlastníci zbrojoviek musia mať predsa nejaké zisky. To pre tých ktorí, ako ich anonym nazýva “rusáčkem, který se třese k vojně a za osvobození“. Takových "rusáčkú" tu bolo aj za války v Juhoslávii, ktorí sa nevedeli dočkať až humanitným bombardovaním podemokraticky splanírujú celé Srbsko. Nedivil by som sa ak medzi nich patril aj tento anonym, ktorý nadšene tlieskal v jednom zástupe s Milošem Zemanem, Dzurindou a pod... vojnovému zločincovi z ameriky Putlintonovi. Teraz je nasúkaný celý v zadnici čiernemu otcovi z Bieleho domu Putbamovi. Trcia mu odtiaľ iba topánky. No chcel by som upozorniť prítomných antiamerikanistom, aby trochu vytriezveli a nestratili z merku paní Merkelovú. Po anexii Nemeckej demokratickej republiky naši germáni veľmi vystrkujú rožky a neni vylúčené že v tejto tragédii majú aj oni strčené svoje špinavé krvé paprče až po lakte tak ako vtedy v Juhoslávii. Syn niekdajšieho okupanta Vitalij Kličko tam nepricestoval z Germánie určite len za nejakým túristickým zájazdom obdivovať krásy Kyjeva pomaly hnednúceho nastupujúcou novou garnitúrou.

   Smazat
  9. Na Godota

   Smazat
  10. Nebijte mě, ale pro Rusko je současný stav vyhovující. Neboť na přímý střed mocností není dost silné a dokud bude rozvracovaná Ukrajina, nepřijdou na řadu oni. Rusko nedovolí Ukrajincům zvítězit, ale porazit je také nechce, neboť by bylo hned cílem celého NATA a všech anglosasů. Takže mějme trpělivost.

   Smazat
  11. Nrtreba stracat zo zretela povodny ciel konfliktu, cize obsaditUkrajinu, dostat usa zakladne na hranice ruska a pripravit si pozicie ku konecnemu utoku.

   Smazat
 11. Ať mi někdo vysvětlí, jak by to dopadne s Rusy na Ukrajině, pokud se neodloučí od Kyjeva a USA a EU.

  Oni nejsou jako my.

  Oni nechtějí do EU.

  Mají vlastní selský rozum a je to zdravý rozum.

  Tak co s tím, když jim nechtějí přiznat ani federalizaci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruské kukačky ať táhnou do Ruska. Jednoduché řešení. Tak jako Sudeťáci táhli do Německa.

   Smazat
  2. Ty budeš asi taková kukačka k vysídlení někam...

   Smazat
  3. Na Bory nebo na Pankrác na dovču jsem myslel... každým příspěvkem si říkáš o nepo.

   Smazat
  4. To asi ne, Ondrášku. Tvůj kámoš, prokurátor Vaš, je už po smrti a Brožová-Polednová už také dávno není prokurátorkou. Zaspal jsi dobu :-D

   Smazat
  5. Ten zákon a paragraf platí, to není mrtvý právo, to je živý právo. Jen se vysmívej... o to dýl se budeš chladit.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Kdyby tenhle stát fungoval tak po tom přívalu sraček, kterej tady předvádíš, na stránkách, na který jsou rozsetý odkazy na ČT24, a každý se sem může prokliknout na jeden klik, by tě v merku už měl někdo ministerstva vnitra a volal by "zjistěte mi IP, a jeďte mu ten paragraf ukázat osobně v ÚZku."

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Kdybys měl trochu odvahy, tak tu vystupuješ pod svým jménem a bojuješ otevřeně. Seš jenom pytel hoven, kterej se schovává pod anonymem.

   Smazat
  10. Ondřej Dvořák +500. Se vsim souhlasim.

   Nereagujte na toho provokatera, vsak je to videt ze je magor.

   Vsem dekuji za vase nazory, je to dobre, ze se ta pravda dostava i k vam, do CZ, ale ta vase TV ta tedy predvadi humus.

   Smazat
  11. Priatelia, neviem co sa rozčuľujete nad tým anonymom-peovokatérom. Vpodstate jasne a zrozumiteľne odpovedal na otázku ktorú položil diskútujúci J.B. Presne ten osud by ich postihol, keby sa neboli vzopreli tomuto príkladnému demokratickému prevratu. Janukovič by podobne príkladne podemokraticky odstúpil zo svojej funkcie, ako sme to videli demokratmi zrežírované v Rumunsku, v Juhoslávii, v Iráku, v Líbii. Nepoznáte snáď aký osud stihol Srbov v Chorvátsku, po tom ako sa moci chopili probruselskí separatisti-ustašovci? Ako to dopadlo so Srbmi v ríšskom protektoráte Bosna&Hercegovina? To isté ich čakalo v protektoráte Bosna&Hercegovina, no Žirinovskij zorganizoval nábor dobrovoľníkov, ktorí zorganizovali aposilnili Bosniansko-Srbskú armádu a tak zabránili podobným etnickým čistkám ako poukazuje anonym na príklade Sudeťákov. Ak sa Novorosijčanom tiež to podarí čo Ratkovi Mladičovi v ríšskom protektoráte Bosna&Hercegovina, majú šancu dosiahnuť spravodlivé federatívne usporiadanie a nie žiť pod demokratickou diktatúrou Haličských Chazarov z Kyjeva.

   Smazat
  12. p.Dvořák,kašlete propánakrále, na provokatéry!Buď je mažte nebo nechte tak!
   roman

   Smazat
  13. Důrazně se ohrazuji proti tomu, aby vysílení Sudeťáků bylo nazýváno etnickou čistkou. S etnickou čistkou začali sami Sudeťáci vůči Čechům a jejich vysídlení bylo pouze následným trestem. Nesnažte se tu opět přepisovat historii. Sudeťákům v Československu nikdo nezakazoval používat vlastní jazyk a rozhodně jim nehrozila žádná genocida. To jejich souputníci žijící v Polsku měli mnohem těžší život a dnes sedí s Poláky na stejném protiruském bidélku.

   Smazat
  14. Anonymní23. ledna 2015 10:38

   Díky za podporu!!!

   Smazat
 12. Už se těším, jak Putin zavede reformy v Tel Avivu a do důchodu ve 130 letech. Vladimíre, osvoboďte svět od synů Satana, máte pověření od boha!

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tím, že se nebojíme vystupovat pod svým jménem, narozdíl od skutečných nacistů, kteří vraždí v Doněcku a Luhansku pod vlajkou "demokracie". Schvaluješ tu vraždy a zabíjení, které nemá žádný důvod krom pýchy Kyjevských oligarchů. A jestli to skončí nějak přísně, tak budeš stát na lavici obžalovaných a také odsouzených.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tvoje "hodnoty" Západu jsou dávno prohnilé až na jádro, kdybys o tom věděl, nebránil bys je. Jenže jsi hlupák a tupec a slepec, který neví nic o skutečnosti a má v hlavě nasráno propagandou a falešnou naukou. A hlavně, pořádnej ranec strachu.

   Smazat
  4. Hlavní hodnotou je pro mě svoboda a právo. A to je v našem prostoru zdaleka na nejvyšší úrovni na světě. Ty svobodou evidentně pohrdáš, obdivuješ diktatury a diktátory. Tak do nějaké takové diktatury odtáhni a nesmraď tady už.

   Smazat
  5. Svoboda, tady? ... Nevšiml jsem si. Právo? ... Snad náznakem, v praxi... k smíchu.

   Smazat
  6. Ano, svoboda tady. Pokud jsi si jí nevšim, tak máš opravdu vážný problém s vnímáním reality. To je ale jen tvoje věc.
   A tvoje představa, že míra svobody se zlepší zavedením diktatury, nebo, že je v diktaturách větší než u nás nestojí rozumnému člověku za komentář

   Smazat
  7. Svobodu říkat svůj názor tu mám, ale ostatní sobě upřeli svobodu nad tím názorem přemýšlet. Kdo je tu ve skutečnosti svobodný? A kdo jen pouhým otrokem stínů?

   Smazat
  8. Máš svobodu studovat co chceš, dělat práci jakou chceš, podnikat v čem chceš, cestovat kam chceš, pracovat a žít kdekoli v EU, číst co chceš, stýkat se s kým chceš, užívat si kultury, literatury, hudby, divadla, filmů dle libosti.

   Tak tu laskavě nežvaň nesmysly. Jestli se ti nelíbí, a myslíš že v Rusku, či na Kubě je líp, běž. Nikdo tě nedrží. Pápá.

   Smazat
  9. Zapomněl si na "svobodu" užívat si prolhaných zpráv co mi denně do očí láduje fašistická mediální propaganda.

   Smazat
  10. Máš svobodu číst si zprávy jaké chceš a taky to dosyta děláš. Nebo si je dokonce sám vytvářet jako David s Dvořákem. Tak už neotravuj ty mimoni s těmi nesmysly.

   Smazat
  11. Pche, proč nejdeš ke svým na iDěs a Tutovky.cz? ...

   Smazat
  12. Nebudu tě napínat, protože bys na to sám nepřišel. Tvoje podvědomí tě zrazuje a přivádí tě sem. Protože instiktivně a intuitivně cítí, že pravda je tu a ne tam.

   Smazat
  13. No a jak to dopadlo? Kam se poděl ten hrdina, otravující tady s těmi nesmysly? Že by to s tou intuicí nevydýchal?

   Smazat
  14. Vysral se na tebe anonyme...

   Smazat
  15. Pročpak se vy ochránci tzv demokracie přeloženo do češtiny demokracie = americká kolonie vlastně nepřestěhujete do té vaší země zaslíbené. Vždyť se vám tu musí mezi ostatními Slovany velmi těžce dýchat, obzvláště, když si tu slovanskou příslušnost uvědomuje stále více lidí. Slované prostě nemají touhu být otrokem v krvi.

   Smazat
 14. No nevim - historicky se pred soudem ocitli spise nacisticti dobytkove jako jsi ty, ty jeden "Dvoraku".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nacističtí dobytkové se tam ocitnou znovu a ty máš nakročeno tam stát spolu s nimi.

   Smazat
  2. Toho ty se ale ondrášku nedožiješ. Už teď máš rozleptanou sliznici od toulenu a podle fotky na tom moc dobře nejsi. Do pár týdnů tě najdou soudruzi studenýho se sáčkem na hlavě :-D

   Smazat
  3. Dochází ti dech viď... ulevilo by se ti, kdyby sis vytvořil nějaký pořádný účet, a začal tu vystupovat jako člověk a ne jako anonymní chyméra a psychóza.

   Smazat
  4. Dech mám v pořádku, pže nehulím jak fabrika jako ty a sportuju, díky za péči. Identitu určitě odkrývat nebudu, nestojím o to, aby mi nějací rudohnědí frustráti v noci vysklívali okna na baráku a sprejovali na něj sračky.

   Smazat
  5. Fakt si tak věříš, že by se někdo obtěžoval a šel kvůli takovému pitomcovi házet kameny do oken? Takže nejenom psychóza, ale také paranoia...

   Smazat
  6. To je ta tvoje společnost za kterou bojuješ? Anonymové schovávající se před rozběsněným davem.? ... I ty hrdino války.

   Smazat
  7. Věřím-nevěřím, jakkoli to riskovat a pomáhat tomu nemíním. Včera jsi mi, 60 kilový frustráte, vyhrožoval rozbitím hlavy kladivem. Už jsi zapoměl?

   Smazat
  8. Už vím, tlustý brňák s hemoroidem.

   Smazat
  9. Tlustý nejsem a hemeroid máš na krku, šášo.

   Smazat
  10. Seš tluuuuuuustej jako to prase.

   Smazat
  11. Tak když tě to vzrušuje tak jsem teda tlustej jako prase. Už mě nudíš, pro dnešek končím.

   Smazat
  12. Fuuuuuj zpocenej tlusťoch!!!

   Smazat
  13. Precital som si vas dialog,skutocne sa cudujem,ze sa pustate do diskusu so "Savomanom",je to frustrat a debata s nim je sklznutie na jeho uroven.Nebol som nikdy v strane a nebol som ani pionier,ani zvazak,rusov som nemal rad,ked som bol na vojne v Karle Varle,v ramci druzby k nam prisla na mesiac rota rusov,obycajni chalani,takze som mal moznost ich trochu spoznat.Ine je politika a ine obycajny ludia,vtedy aj dnes.Ked sa ale v sucasnosti stale viac ludi ohradzuje proti neobjektivnosti medii,myslim tym na celom svete,tak nieco nie je v poriadku.Odporucam "Savomana"ignorovat,je to dusevny bezdomovec,asi tolko.

   Smazat
  14. p.Anonyme, chovejte se slusne, vyjadrit se muzete ale bez urazek a nadavek, privlastku a ruznych zajmen, okna se rozbijela pred 30 lety, ted se da heknout jakykoliv PC na dalku, pak si nezapisete.. moje ucta.

   Smazat
 15. Kdyz rusti agresori zabiraji sousedni zemi, nazyvaji to "protiutokem domobrany".
  To jim muze verit jen uplny kreten.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se tedy divím, že jim nevěříte!

   Smazat
  2. To je ale smutné, že? Včera to ještě podle idnes vypadalo, že letiště je Ukrajinské a dneska už přiznali, že dostali na zadek. To je ale tak ponižující.

   Smazat
 16. Už delší dobu je zcela jasné, že fašouni z Kyjeva potřebují pro vyjednávání nějaký vojenský úspěch, a ten není a asi ani nebude. Proto když zase dostanou na prdel, chtějí vyjednávat, ale jen proto aby se znova přeskupili k útoku a zase si mohli šlápnout na hrábě (pokolikáté už ?). Takže až zase dostanou nakládačku, tak jediné řešení které zbývá je, hnát je až do Kyjeva a tam tu fašistickou, banderovskou sebranku pochytat a postavit před soud i s ušákama, ty ale včas zdrhnou. Jinak to nevidím...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě dodatek ke svému příspěvku ze 7:09, lidi řekněte si svůj názor jak to vidíte vy a na řvaní hlupáků a provokatérů nereagujte. Jak se říká "psi štěkají ale karavana jde dál" Pravda se stejně nakonec ukáže a kdeže potom budou ti psi?(nejspíš na poušti)

   Smazat
 17. Všimli ste si, priatelia, ako intenzívne čítajú Trollovia tento webzine? Aký veľký záujem venujú zdroju informácií, ktorý podľa nich nemá žiadnu hodnotu? Ledva stihne editor zverejniť článok, už je v komentári kopu drístov o Putlerovi a zlých Rusoch, ktorí bojujú na chudinke Ukrajine. Pred nedávnom americká ambasáda v Bratislave usporiadala seminár na tému ako bojovať s tzv. konšpiračnými teóriami (teda každým názorom, ktorý sa líši od ich propagandy). Je viac než zrejmé, že platení zmrdíci majú viac času na sledovanie alternatívnych zdrojov ako tí, ktorý majú o ne reálny záujem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevim jak kdo, ale ja si sem chodim akorat delat z blbosti vas komunistu a nacistu srandu.
   Tesi me ty drotar sprosty, ze ti to tak vadi.

   Smazat
  2. To víš že ti to věříme, že si sem chodíš dělat srandu. Po sedmé hodině, první co tě napadne, je se připojit k nové republice a pobavit se. Máš smutný život.

   Smazat
 18. Admin , v záujme normálnej diskusie je nutné mazať príspevky, ktoré sú len urážaním iných prispievateľov a nemajú žiadnu diskusnú hodnotu.

  OdpovědětSmazat
 19. Jak se hájí rodná zem: https://www.youtube.com/watch?v=07Z5yuM7RS4.
  NORUSKO NEDĚLÁ NIC JINÉHO.

  OdpovědětSmazat
 20. Bravo, zažeňte ty fašouny až do Atlantiku, ať si je tam nechají ti, co je vychovali a Evropa se opět svobodně nedechne !
  Dost bylo přepisování dějin, dost bylo lží !

  OdpovědětSmazat
 21. Nějak nápadně se přehlíží, že "ofenziva ukrajinské armády v oblasti doněckého letiště" je přece jasně porušením příměří.
  Kdyby se to kyjevské juntě podařilo, už by se o porušení příměří vůbec nehovořilo.
  Je poměrně příjemné číst, jak si junta najednou začala naříkat, že prý se tam připletla "pravidelná ruská armáda". Od chvíle, co opět vytáhli tuto "omluvenku", bylo jasné, že zase prohrávají.
  Bohužel Rusové opět nevyužili příležitost a nezasáhli. Pokud by tam skutečně byli, uzavřeli by kyjevské fašisty do kotle stalingradského typu a zničili je jako Paulusovou 6. armádu. Bez ruské přímé pomoci na něco takového opolčenci ovšem neměli sílu, a tak nechali kyjevské genociďáky zase utéct.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ty prolhany dobytku,poté co fašistická chunta v Kyjevě,řízená ussa fašouny,vyhlásila zákaz používání ruského jazyka a vyhrožovala likvidací ruskojazyčného obyvatelstva,poté co vrah Bandera byl vyhlášen národním hrdinou,už Ukrajina neexistuje.Ano dřív jsem rusy taky nenáviděl,v posledních letech se však s jejich politikou naprosto ztotožňují,je to bohužel jediná země v Evropě,která hájí evropské hodnoty.

   Smazat
  3. Nepotřebuji u nás ruské tanky. Stačí úplně, až se pod vlivem těžkých porážek od ruskojazyčných separatistů a v důsledku narůstající bídy vzbouří obyvatelé západní Ukrajiny, svrhnou neruskojazyčné separatisty, tedy kyjevskou juntu a udělají veřejný a krátký proces s Jaceňukem, Turčynovem, Porošenkem a spol.

   Smazat
  4. I ty nas rusky ritni vylizovaci, ty zes Rusy nenavidel? Vzdyt jsi v dobe kdy nas okupovali delal sefa, kradl, udaval a zil z prace jinych.
   Ale ty doby uz se nevrati a ani svaty Putler ti nepomuze. To ti komunisticky suline zarucuji.

   Smazat
  5. To ti maminka neřekla, aby ses necpal tam, kde tě nechtějí?

   Smazat
 22. chlapče o historii ani o tom prostoru nevíš skoro nic, jen pustě opakuješ plytké věci z TV. ruské tanky nikam nepřijedou, můžeš se uklidnit, mají dost surovin, zdrojů i země k ovládání a to svojí. Jsi nepoučitelný, zkus si místo omílaní povrchních věcí, přečíst třeba Dějiny diplomacie, jak se dělala, dělá a bude dělat velká geopolitika a pak se přihlas bránit územní integritu Ukrajiny do posledního ukrajince.
  Když se mohlo demokraticky odtrhnou Kosovo,které bylo tisíc let Srbské, ale pak větší porodnost albánského etnika z něj udělala většinu, TAK PROČ by se nemohla třeba jen federalizovat Ukrajina, když na východě je 90% rusky mluvících a žijí tam také tisíc let? Můžeš mi to vysvětlit? V každé ústavě je , že moc vychází z lidu, tak, proč by si lidé nemohli v referendu určit co chtějí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to Vám ten duševní ubožáček neodpoví! Logické argumenty jsou pro něj věc neznámá! Dokáže jen urážet a dětinsky se chvástat! Na takové blbečky je ztrátou času reagovat!

   Smazat
  2. No ty tanky už sem jaksi kdysi přijely a surovin měly stejně nebo víc. Tak běž se svými demencemi někam.
   A putin považuje rozpad SSSR za největší chybu a pomocí Euroasijského svazu se SSSR snaží obnovit. Příklon Ukrajiny k EU byl pro jeho plány těžkou ramou a proto tak zuří.
   Odtržení Kosova byla velká chyba
   Na územích okupovaných teroristy žije cca 60% obyvatel ukrajinské národnosti, tak nelži, ty proruské hovado. V některých oblastech ČSR žilo až 80% Němců. Budeš obhajovat právo Sudeťáků na odtržení, ty slize?

   Smazat
  3. Proč mi nadáváš chlapečku. CCCP už dávno není, tehdy se bránila ideologie, samozřejmě, že to bylo špatně. Žiješ v minulosti, svět se mění a ty nestíháš se měnit s ním, tak hudrej na bolševika. V tomto státě žije 40 % lidí na pokraji chudoby a za to může určitě taky Putin, viď hošane? Trochu se podívej, kdo tu koho napadl a kdo se brání, to je základ. Rok 1968? to je skoro 50 let? To je jako, když Hitler vzpomínal na Von Bismarka a měl u toho mokré sny. Sudeťáci měli všechna práva na používání svého jazyka, nikdo jim ho nezakazoval, atd... ale konečné diskutuješ, jen si ještě odpusť ty nadávky v zájmu vlastního zdraví ok? Až se zničí a rozparceluje Rusko, tak zavládne ve světě mír a prosperita zbraňové koncerny začnou vyrábět kosmické lodě a us army jako největší zaměstnavatel na světě najde další nepravosti k potrestání?
   Je fakt, že jedna z prvních věcí po převratu v Kijevě bylo zrušení ruského jazyka jako úředního, ale jaká mohla být reakce než odpor rusky mluvících obyvatel. Pak masakr v Oděse, referendum na Donbase o autonomii A válka, která zakryje neschopnost vládnout v tom bordelu. Doporučuji ti jít bránit svoje přesvědčení na frontu, já žádný problém s Putinem nemám a rozhodně se musím pousmát strachu, že sem přijedou ruské tanky.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 10:32 Nelžete, včera sám Porošenko ve svém projevu zopakoval, že jediným oficiálním jazykem Ukrajiny zůstane ukrajinský jazyk. Porošenkům projev jste snad schopen si najít sám.

   Smazat
 23. Pánové, nereagujme na kryptofašistické dementy, kterým čouhají z americké prdele jen podpatky. Nás je více, všichni rozumní lidé ve světě už vědí, že zločinecký židoamerický fašismus mele z posledního. A zastánci tohoto bordelu vědí, že ji je pár ve srovnání s většinou, kterou pohrdají. Proto sebou škubou jak podsvinčata před porážkou. Pseudodemokratura SSA a EU s "úžerovou" ekonomikou jde "zugrunt" a ani "kvantitativní uvolňování=tisk nekrytých peněz už nadlouho nezachrání to virtuální dolarové casino. PLAY TIME IS OVER ! Celý svět už ví, že SSA a EU by chtěly nadále určovat ostatním, co mají dělat. Ale tzv. euroatlantická civilizace představuje jen 1/10 světové populace ! Ostatní svět se už shodl na jiném konceptu řízení globalizace a v Rusko s Čínou připravují "měkké přistání dolaru", aby nepoškodili sami sebe. Do roku 2017 padne zlodějský petrodolar, ať dělají SSA cokoli. A pak bude Rusko postupně přecházet od liberálního státního kapitalismu k jinému podstatně spravedlivějšímu rozdělovaní výnosů celé společnosti. Žádný kapitalismus, žádný marismus, žádný komunismus, ale sociálně spravedlivá společnost !!! Nová koncepce byla přijata Putin ji 2013 jako základ pro další vývoj v Rusku i ve světě. Na západě a u nás se o tom nepíše, protože se toho vládnoucí zločinecké elity bojí jak čert kříže. Ale vývoj nezastaví !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Má slova pane Pokorný ;-) vývoj nezastavíš.
   Jarda

   Smazat
  3. Můžeš mi odpovědět na mé 2 otázky chlapče? Abych předešel urážkám, tak levici nevolím, je mi 35 a pracuji jako manager.

   Smazat
  4. To, že se tento fašounek tak vzteká, je dobré znamení. Je poznat, že i on cítí, že euroatlantickému fašismu dochází dech.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Ha, ha…. takze podle zdejsich hitlerovskych uchylu kteri predvidaji pad dolaru behem nekolika dnu uz aspon 10 let, se to datum odklada na rok 2017.
   Copak se stalo, Putinovi ritolezci ? Zeby vam konecne v hlavickach dosel kolaps rublu a sracky, ve kterych se naleza ruska ekonomika ?

   Smazat
  7. To ti maminka neřekla, aby ses necpal tam, kde tě nechtějí?

   Smazat
  8. Jo řekla. Tak už v demokratické a svobodné ČR neotravuj a táhni do Ruska za svými.

   Smazat
  9. Takže tvoje maminka byla komouška? Jinak bys se nenarodil tady, že, protože by odešla do demokratické části světa.

   Smazat
  10. A...., 35 let... a MANAGER... To vysvětluje vše.

   Smazat
 24. Jak se hájí naše zem: http://www.cmkos.cz/medialni-prezentace/3933-3/video-cmkos-v-roce-2015

  OdpovědětSmazat
 25. válka je vůl......kdo chce zabíjet bude zabit

  víme všichni jak ten bordel na ukrajině přerostl majdanem(režie SSA-EU...) v tuhle občanskou válku
  peníze, zbraně od SSA-EU...oligarchů ukrajině......peníze, zbraně od Ruska, oligarchů dnr-lnr
  mins...ukarjina úspěšně sabotovala...uvádí se 1_2 tisice zavražděných civilistů na východě
  to, že na ukr. vláda a vůbec ten systém je nacistický může nevidět jen "člověk" oddaný jejich ideálům
  to já nejsem!

  přeji všem rozum v hrsti, nebuďte ovce

  OdpovědětSmazat
 26. Již je to jak za Hitlera. Ukrajinská vojska se přemístila do předem připravených pozic a tím zmatla nepřítele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo a Putlerovi "domobranci" podnikli "protiutok" proti sousedni zemi.
   Proti vam komunistum byl Pepa Goebels ubohy amater.

   Smazat
  2. To ti maminka neřekla, aby ses necpal tam, kde tě nechtějí?

   Smazat
  3. Jo řekla. Tak už v demokratické a svobodné ČR neotravuj a táhni do Ruska za svými.

   Smazat
  4. Do Ruska nepotahne ani jeden z nich. Tihle byvali clenove Lidovych milic budou dal sedet ve svych panelovych bytech, stezovat si, bolestne kvicet, mazat si sve otyle, sezenim u pocitace znicene komunisticke prdele Indulonou a vykladat vsem okolo ze jsou byvali disidenti a nynejsi manazeri.

   Smazat
  5. Kvičte, kluci, kvičte, ani netušíte, jaký význam mají tyhle vaše zoufalé výkřiky.

   Smazat
  6. To mě rozesmálo a těch zoufalců, kteří se tu klepou strachy z ruské anexe a nadávají všem ostatním do komoušů, je mi opravdu líto.

   Smazat
 27. Trollové vřeští ze všech sil. Je jasné, že jim někdo šlápnul na kuří oko a to je dobře.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s Vámi.At si jdou opruzovat třeba do země neomezených možností.Už tam na ně čekají s otevřenou náručí.Slepé,hluché,sprosté, bezmozky tam mají rádi.Věra

   Smazat
 28. Vycházím z domněnky, že tyto stránky poskytují více informací než je nám ochotna poskytnout Čt 24. Nezajímají mě výlevy těch, kterým zprávy ve veřejnoprávní televizi k tvorbě názoru stačí. Zajímalo by mě však proč sem chodíte se stále stejnými nadávkami a opakujícími se urážkami. Je to kvůli mindrákům, nebo se jedná o pracovní poměr?
  Děkuji předem za seriózní odpověď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. To ti maminka neřekla, že nemáš chodit tam, kde tě nechtějí? Nebo to děláš za prachy?

   Smazat
  3. ...no dobře, ale jakou úlohu zde hraješ ty? Proč na to neodpovíš? Jsi snad ten co tvrdí, že si sem chodí dělat srandu z lidí kteří přemýšlejí? Vypadá to, že se ani na jasnou odpověď nezmůžeš. Otázka totiž zněla zcela jinak. Ale i tak děkuji za tvou odpověď. I ona má svou výpovědní hodnotu a celkem dobře vystihuje úroveň tvého IQ.

   Smazat
  4. Mě prostě z nějakého důvodu baví číst ty úchylné fantasmagorické a demagogické diskuse tady. Z jakého důvodu přesně sám nevím. Asi z toho, že mě fascinuje jak si zdejší frustráti hledají a využijí každou záminku aby mohli chorobně nenávidět USA, Západní hodnoty, svobodu, demokracii, které, jak si vsugerovali, mohou za jejich mrzké neúspěšné životy po roce 89.

   Smazat
  5. Smutné pozorovat, jak si otrok namlouvá, že žije ve svobodném a demokratickém státě. Kdo se ale otrokem narodil, ten jím i zůstane, protože jinak žít neumí.

   Smazat
  6. 14:40
   Díky za zpověď o tvém životě za socíku a dnes. Můžeš s tímhle dojemným příběhem jít do 13. komnaty. Jedno oko nezůstane suché

   Smazat
  7. 15:34 potrefená husa zakýhala?

   Smazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruzi,
   čekání na kolaps USA, Západu a dolaru je dobrá zábava. Na celý život :-D Tak se bavte.
   Předvídáte to už od výstřelu Aurory a zatím se kompletně rozsypal váš socialismus a slavné Rusko dokonce v roce 1998 zbankrotovalo.
   I skanzen Kuba už se zmítá v posledních křečích a plazí se před USA.
   Rubl ztratil jen loni k dolaru polovinu hodnoty, potraviny zdražily o 16%.
   V Rusku jsou nesrovnatelně větší sociální rozdíly než u nás. na jedné straně cca 100 dolarových miliardářů a na straně druhé cca 90% naprostých chudáků. A na tom se nic nezmění.
   Jste úplně mimo, evidentně duševně nemocní, vy manažeři :-D

   Smazat
  2. Ztrácí nejen rubl, ale i euro a naše koruna (ta navíc díky cynickým bankovním hochštaplerům z ČNB). A jestliže je dolar tištěn, aniž by byl kryt, tak má velkou Achillovu patu. Vy si ve své zapálené lásce k USA pletete prognózy s touhami. A to je chyba.

   Smazat
  3. Dvořáku,
   já nic neprognózuju, uvedl jsem jen všeobecně známá fakta, které evidentně nepotvrzují právě ty vaše neustálé prognózy. vy máte štěstí že existujete jen rok nebo dva, ale například váš sesterská Zvědavec má bohatou historii a archív ve kterém je možné všechny ty blábolivé předpovědi dohladat a zasmát se nad nimi.
   Třeba zde předpověď kolapsu dolaru a USA již před 9 lety :-D
   http://www.zvedavec.org/komentare/2006/01/1483-iranska-ropna-burza-hrozi.htm

   Smazat
  4. kamaráde, u nás během dvou let zdražil nejobyčejnější a nejošizenější sýr Eidam z 85,- na 175,- Kč za kilogram.
   Jestli umíš počítat procenta, tak mi spočítej, kolik to je %,
   řekl bych, že je to víc než 16% ;-)
   Jasně, zlevnily televize - asi podle hesla "debilizátor do každé rodiny"

   Smazat
  5. Jasně, vyber si jednu položku. A zapomeň třeba na brambory které zlevnily o 50% nebo na jabka které zlevnily o 25%. Statistika asi nebude tvá silná stránka.

   Smazat
  6. tak zrovna ty brambory u nás kupuju také každým rok dráž, děkuji za připomenutí;-)

   Smazat
  7. Tak to zřejmě nežiješ v ČR nebo neumíš ani nakupovat.
   http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/279693-inflace-se-zastavila-brambory-zlevnily-az-o-polovinu/

   Smazat
  8. Dnes jsem kupoval eidam za 109,-kc.Co tady lzete.

   Smazat
  9. On nelže. On jen žije ve své virtuání bublině a sám těm bludům věří.

   Smazat
  10. 11:07 Já bych řekla, že se očividně plazí USA ke Kubě. Kuba žije pod americkými sankcemi již velmi mnoho let a zvládne to i nadále. Když teče do bot, tak se USA bude plazit i k dosud nenáviděnému Iránu a i Kurdové, mezi nimiž má silný vliv komunistická strana, jim budou dobří. A ten dolar padne, dříve nebo později. Je jedno, jestli se o tom mluví už 9 nebo 50 let. A vaše nenávistné protiruské štěkání tomu nezabrání.

   Smazat
  11. 14:46
   Jasně že dolar jednou padne. Stejně tak jako vy jednou zemřete. Jen se neví taková nepodstatná drobnost. Kdy a jak. Dámo, takových proroků najdu na ulici za minutu 12 do tuctu.

   A že se USA "plazí" ke Kubě a potřebuje ji k jakési své záchraně? Lepší fór tam nemáte?

   Smazat
  12. 15:00 To mě opravdu pobavilo. Ano, i vy nekritičtí amerikanofilové jednou vymřete. Čas totiž ukáže, kde je pravda. Jistě jste stihl při své rusofóbii zaznamenat, že již USA nejsou světovou ekonomickou velmocí. A ten jejich provizorní rozpočet. A ke Kubě, chcete snad tvrdit, že kubánští představitelé oslovili USA a požádali je o zrušení sankcí? Vy vtipálku.....

   Smazat
 30. Ty trolly je potřeba mazat !!! Snaží se ze všech sil znehodnotit diskusi a všechny nás otrávit. Člověku to nedá aby nereagoval a s tím oni počítají.
  Jejich sprosté,negramotné a stupidní příspěvky nemají cenu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, nepřichází s žádnými hodnotnými názory nebo důvěryhodnými odkazy. Zajímavé, že pod články, ve kterých se tvrdí, že i OBSE popřela přítomnost ruských vojáků na Ukrajině, se neobjevují.

   Smazat
 31. Doporučuji si poslechnout - Ivan Hoffman, kdysi velký havlomil (ostatně i já tomu na chvíli podlehl) neztratil soudnost, jako mnoyí nepříčetní trollové v našich diskusích. Hovořil 19.1.2015 na ČRo v pořadu "Jak to vidím ..."- mimo jiné o Ukrajině, plynovodu, zvýšeném rozpočtu na BISku, šmírování obyvatel a potřebě kontrolovat naše 'přátele' z NATO.
  http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3295797

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz uz ti a tvym soudruhum Dvoraku nikdo neveri, tak udelas z kohosi "kdysi velkeho havlomila".
   Bez se vycpat, komunisticky cenzore.

   Smazat
  2. To ti maminka neřekla, aby ses necpal tam, kde tě nechtějí?

   Smazat
  3. Nejsem komunistický cenzor a vy, co se skrýváte za Anonyma 11.31 to víte. Mažu urážky, vulgarity a nepodložené útoky. Havlomil jsme byl, bohužel, v ČST jsem v roce 1989-90 byl ve stávkovém výboru a vedl jsem vysílání Občanského fóra. Člověk nemá moc nikomu věřit. Z Havla se vyklubal demagog, lhář, válečný štváč a "humanitární bombometčík". Tak se těmi svým slaboduchými útoky běžte vycpat.

   Smazat
  4. Havel měl sicé své chyby a některá jeho rozhodnutí možná nebyla správná. Ale to co vy na něj s kumpány lijete za sračky, taháte jeho mrtvlolu kanálama a jak na ni neustále blijete jako na symbol absolutního zla, to nemá obdoby.

   Smazat
  5. Pro Anonyma 14.31 - vše , co jsem o vašem milovaném Václavu Havlovi napsal je pravda. Je pravda, že jsem mu několik měsíců i věřil. Nevím, proč se pravdě o Havlovi bráníte a proč adorujete člověka, jehož řeči se rozcházely s jeho skutky.

   Smazat
  6. Dvořáku,
   nebyl ani mnou ani milovaný ani ho neadoruju, což jasně plyne z toho co jsem napsal už dřív. Ale rozhodně se mi hnusí jak si na něm individua jako třeba senátor Doubrava nebo vy léčíte svoje frustrace a mácháte ho neustále v žumpě.

   Smazat
  7. Netahám ho žádnou žumpou. Říkám, co si zaslouží a to až po vaší hloupé provokaci. Byli dva Havlové, ten v disentu a ten, co se pak držel prezidentování jako klíště, že dokonce nechával zavírat i poslance, aby jeho jmenování prošlo.

   Smazat
 32. Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.01.2015 titulky CZ - https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&v=iSlY6gKAWEg&x-yt-cl=84503534&feature=player_detailpage

  OdpovědětSmazat
 33. Konečně nastal čas, aby dostali Banderovci po kebuli. To je jediná možná forma se s nimi domluvit. Domobrana má zaručen příliv nových sil (včetně zbraní), protože denní příliv zběhů od ukroušů je už více, nežli dokáže Banderostán mobilizovat. Kyjev spoléhal na tvrdé jádro armády ze západní ukRuiny, ale najednou se zjišťuje, že se většina odvedenců v místě bydliště jaksi nevyskytuje. Údajně se urychleně přesunuli za prací zejména do ČR a na Slovensko. Za kyjevské bandity se nějak nikomu krev prolévat nechce.

  OdpovědětSmazat
 34. hrabě Kocharowski23. ledna 2015 12:13

  Jsem rád, že ukr fašounci dostali přes držku, a teď už jen hnát až na mejdan, a tam postavit šibenice pro "potřebné". Domnívám se, že za válečné zločiny a genocidu je to jediný spravedlivý trest. A také by našim fašounkům sklaplo, když by viděli, co by je mohlo potkat, hezky by se zklidnili a zalezli zpátky do těch svých krysích děr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Leda tak trolla do číraté lbi plné vietnamského fetu .... www.novarepublika.cz/2015/01/trollove-zavazek-bsp-nr-k-nove.html

   Smazat
 35. Už několikrát to, nejen tady, bylo napsáno. Rusko už, kromě Krymu, který k Rusku historicky patří, a jsou tam, permanentně vojenské a námořní základny , nechce připojit žádné území, Ukrajinu zvláště ne. Ten konflikt nevyvolalo a nestálo o něj. Po zkušenostech ruskojazyčných menšin z jiných států bávalé SSSR, se nelze divit početné skupině ukrajinských občanů, že se nehodlají nechat zotročit, připravit o jazyk, důstojnost a základní lidská práva. Pokud někdo říká, že to nikdo z momentálních představitelů Ukrajiny nechce, tak buď úmyslně lže, nebo je úplně blbej.
  Rusko má svých starostí dost, nechce nést náklady zbídačené a rozkradené země, která nehodlá platit ani velmi zvýhodněné ceny za plyn a ropu. A ještě si přikrádá. Na druhou stranu prostě nemůže nechat vyvraždit lidi , kteří jsou Rusové (nejen) a řízením osudu se ocitli v jiném státě, i když ještě nedávno byli všichni ve společném.
  Ostatně ani normálním Ukrajincům to není jedno, jen se, tak jako my, neumí bránit.
  Tomu šaškovi, co tady hájí, opět, jedíného vůdce světa, momentálně s poza oceánu, bych jen vzkázal, odpověď nečekám, aby si zkusil vysvětlit, proč skvělá EU padá na držku včetně eura, a proč USA, tak skvělé a nedostižné, vytváří rok od roku větší a větší, astronomický dluh, který už je takřka nesplatitelný. Už nepomáhají ani vynucené nákupy jejich dluhopisů cizími státy, včetně našeho. Rusko už je nechce, proto je na tapetě. Jenže to se vojensky "umravnit" nedá. Následuje Čína, na tu taky nemají. Takže co bude? Kdo bude živit ameriku? Měnové hrátky a spekulace jsou nám, normálním lidem k hovnu. Jednou nahoru, jednou dolu, namastí si kapsy jen pár vyvolených. Na účet nás všech. Otázka je do kdy. Přesněji, jak dlouho to ještě normální občané mohou utáhnout. Ale to blbcům, kteří tleskají ručičkama, že dolar právě stoupá,ale rubl klesá (sice včetně eura a koruny, ale to nevadí, hlavně že rus je bit) , nikdy nedojde.Nemůže, protože jsou to fanatičtí blbci, a ti jsou nejhorší. J.B.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Jo, tak to je. Souhlas a podpora!

   Smazat
  3. Jako žvanil se tady projevujete vy, když nevnímáte současnou realitu. Ukrajina je zbankrotovaný stát. Kdo si myslíte, že bude Ukrajince dotovat? I vy to budete a toto americké vojenské dobrodružství na Ukrajině si zaplatíte.
   hezké je, že velké firmy světa mají sídla v USA, když jejich výrobky a komponenty vyrábějí v Číně, Indii a jinde. Nemělo by se urážet, ale tvrdit, že Rusové umí pouze chlastat vodku, to může jen úplný hlupák nebo fanatik.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. hrabě Kocharowski23. ledna 2015 16:12

   fašounci ztrácí nervíčky, tak moc se těšili....

   Smazat
 36. Anonymní 15:31 Zoufalče :-)

  OdpovědětSmazat
 37. Evropský soud ve Štrasburku vydal prohlášení ,že Poláci v Katyni byli zavraždění v druhé polovině roku 1941,tedy v době ,kdy už území bylo obsazeno Německem ,Sovětský svaz s tím neměl nic společného ! Řeknou to na ČT ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš nos dlouhý jak Pinochio, lháři.

   http://echo24.cz/a/w5wCB/rusko-nema-katyn-na-svedomi-to-je-ruska-propaganda-v-cesku

   Smazat
 38. Kdo chce stát na straně Světla, musí být připraven bojovat.Bojovat proti temnu - v nás i kolem nás.
  Přeji všem dobrým lidem v Novorosiji ODVAHU a PEVNOST a přesvědčení, že pravda a Bůh je s nimi.
  V Kyjevě jsou jen slaboši, kteří slouží vládě temna,aby zadrželi vítězství Světla.
  Bůh vám žehnej.

  OdpovědětSmazat
 39. Kolik zdrhne ukrajinských židů po ofensivě opolčenců a ostatních soudruhů na Slovensko a do Čech a na Moravu? Kijevští cizáci a oligarchové budou buť zabiti nebo utečou se svými miliardami Do Dubaje, kde už je pro ně všechno postaveno a slovnaským blbům opět zbudou mrtvoly a mozoly na rukou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.