Reklama

pátek 30. ledna 2015

Bleskovka: Bojovníci z Ajdaru útočí na budovu ukrajinského ministerstva obrany

30. 1. 2015 ruvr.ru

Příslušníci 24. samostatného útočného praporu ukrajinských ozbrojených sil Ajdar se pokusili zaútočit na vrátnici ministerstva obrany v Kyjevě a vyrazili vstupní dveře.Teď brání dopravě před budovou a před hlavní vchod přinášejí pneumatiky.


Dříve se v médiích objevila s odvoláním na tiskovou mluvčí praporu Julii Jevdokimovou zpráva o tom, že Ajdar má být rozpuštěn. Tisková služba Ajdaru zprávu o svém rozpuštění dementovala s prohlášením, že Jevdokimová není tiskovou mluvčí praporu. Ajdar je jedním z praporů ukrajinských silových složek, které jsou zapojeny do bojových akcí na jihovýchodě Ukrajiny.

10 komentářů :

 1. Už je to tady! Už je to tady! .........

  OdpovědětSmazat
 2. Dufam že im z americkej ambasady donesu kolaciky a postavia stany a taktiez zabrania ozbrojenym zlozkam kyjeva sa hybat branit a nechaju si vypichovat oci kedze ajdar sa chce len demokraticky vyjadrit.

  OdpovědětSmazat
 3. Ona to bude jenom taková srandička, ale potěší to.

  OdpovědětSmazat
 4. Jen do sebe, hoši!

  OdpovědětSmazat
 5. http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_30/Bojovnici-z-Ajdaru-slibili-ze-se-vrati-s-tisicovym-mitinkem-6952/

  OdpovědětSmazat
 6. Fraška pokračuje a Poserplína jásá nad demokracií v Kyjevě.

  OdpovědětSmazat
 7. Vážení dopisovatelé a přispěvatelé.Když jsem začal navštěvovat zdejší stránky, byl jsem hrdý na to, že příspěvky měly úroveň, snažně Vás žádám, pokusme se udržet trend.Tak jako mne iritují přiblblé zpatlaniny a zkomoleniny typu"Putler, Ovar a další...." tak mi vadí i "Poserplína".Podotýkám, že toho "roztomilého breptu s čírem" vůbec nemusím.Ale přece jen udržujte prosím úroveň.Děkuji.Daniel

  OdpovědětSmazat
 8. Vypadá to ,že se do sebe ukrajinští nacionalisté pustí.Banderovci chtějí vyhrát občanskou válku,ale Západ říká ,že jim nepošle další peníze když válku neukončí.Jsem zvědavý kdo a jak pacifikuje Pravý sektor ,banderovce a neonacistické skupiny.Také se může stát ,že převezmou moc a sesadí Porošenka.A co bude dál?Velký otazník ?

  OdpovědětSmazat
 9. Dobře kdo seje vítr sklízí bouři, nad lží a nenávistí pravda zvítězí souhlas, nějak se Vám to chlapci v Kyjevě všechno bortí je to otázka času.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.