Reklama

čtvrtek 22. ledna 2015

Česká média pokračují v tažení proti M. Zemanovi

Jiří Paroubek
21.1.2015 Vaše věc

Česká média v těchto dnech jásají, že k oslavě 70. výročí osvobození Osvětimi nedorazí ani V. Putin a ani většina ostatních prezidentů, které M. Zeman do České republiky pozval.
Aniž bych chtěl komukoli kazit radost, dovolím si poznamenat, že světoví státníci mají program plný i rok dopředu, takže není nikterak podivuhodné, že většina z nich musela pozvání českého prezidenta odmítnout. Svou „objektivitou“ proslulá česká média by v lidech zřejmě ráda vzbudila názor, že pozvaní prezidenti do České republiky nedorazí, neboť hluboce nesouhlasí s politickými postoji českého prezidenta a účastnili by se nanejvýše akce, kde by mu ukázali červenou kartu. Tak to ale skutečně není. I to, že místo pozvaných prezidentů dorazí šéfové parlamentů, je úspěch.

S mnoha názory a postoji českého M. Zemana se také neztotožňuji, ale tažení, které proti němu pořádají česká média, považuji za trapné. Novináři radující se ze „Zemanova neúspěchu“ ohledně pozvaných na výročí osvobození Osvětimi by se měli začít chovat jako vlastenci a mít ohled k národnímu zájmu, nikoli vystupovat jako posedlí nenávistí.

12 komentářů :

 1. Jak by se mohli chovat jako vlastenci, když jsou to zaprodanci?

  OdpovědětVymazat
 2. Nechutné, obludné komedie hodné psychopatů. Do nedávna se vyzdvihovali hrůzy, holokaustu bylo to všudypřítomné a dnes se na uctění památky největších zvěrstev nacistů kašle. Přepisují se dějiny, nebude zřejmě dlouho trvat a naše děti budou klást věnce na pomník Hitlera. Svět zešílel !

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem pyšný na našeho prezidenta, neumím si představit, kdyby tam byl ten druhý. Už prezident Masaryk věděl jak se šlechtou naložit. Ten kašpar a posluhovač nejdříve estébáků a pak Američanů nebyl hoden Masarykovi ani boty čistit. Kdy skončí ty lži, odporná propaganda a celková morální sodoma gomora ? Kdy bude opět krádež krádeží a lež lží ???
  Jaroslav V.

  OdpovědětVymazat
 4. Navíce to mecheche nepořádá prezident, ale nějaká židovská centrála a prezident to jenom zaštiťuje. Takže komu se smějete, novináři? Židovským organizacím? Ale fuj!

  OdpovědětVymazat
 5. Tak si asi nikdo v roce 1989 dnešní společnost nepředstavoval. Spadli jsme na dno kapitalistické žumpy. Hlavně, že pravda a láska zvítězila !!!

  OdpovědětVymazat
 6. Jaroslav Lučinský22. ledna 2015 18:02

  Paroubek byl na tom obdobně, pro naše média byl taky pár let nejoblíbenějším terčem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle chvály médií a podle toho na koho útočí, lze rozpoznat kdo je kdo. Když překmitne hanění do chválení (viz Sobotka), pak to je člověk fuj tajbl.

   Vymazat
 7. Měla by se založit strana z těch,kterým se toto děni u nás nelíbí.Dostat
  tam lidi,kteří rozumí svému oboru a ne různé amatéry,prostě vládu z od
  borníků a kterým záleží na lidech a na naší vlasti.Jít do voleb s programem.kterým bychom dali vale jak EU tak i NATU. Podívejte se, co všechno poslanci schvalují,to je do nebe volající,samé příkazy-omezení,chrápou tam ,nebo ani nedochází,To opravdu tam máme jenom plevel národa,který se zanic nestydí.Přesto věřím v naši zemi,
  věřím že se najdou lidé kteří se přidají k panu prezidentu Zemanovi a že tito lidé budou hájit zájmy Českého národa proti všem fašistům jak
  u nás doma ,tak i v EU A JINDE
  ,

  OdpovědětVymazat
 8. Ale vždyť tím prokazují vládní sebrance celé jako takové medvědí službu! Lidi v naší zemi mají dobré vzdělání ještě z totáče - nejsou to tupci jako v Americe, jimž lze do mozkového klystýru namíchat cokoliv. Přece každý vidí ty manipulace a trapný lži. Na TV zprávy už skoro nikdo nekouká, a stánky s novinami vracejí obrovskou remitendu. Jak dlouho jejich majitelé utáhnou tisk ze svého - nebo to táhnou z jiných - mimočeských zdrojů? Protože každý kdo něco píše a vydává, je živ z toho, že se to prodá a proto píše věci čtivé a prodejné. Nikdo nepíše sračky, které leží na pultech knihkupců, pokud mu někdo psaní sraček nedotuje. I když ... u nás se natáčejí seriály,na které nikdo nekouká, všeljaké blbé show, na které nikdo nekouká, knihy, které nikdo nečte, noviny, které se vracejí v celém nákladu zpět. Určitě je to dotovaný, cílený rozklad společnosti. Připadá mi to už úplně stejný, jako byla doba asi tak dva roky před listopadovým majetkovým pučem. Stejný divný ticho, stejnej nihilizmus, nikdo nic nečet, neříkal, nechtěl vědět, každej zalez domů - to byla předzvěst začátku konce.Je to nějak totéž. Veškerý nadšení už je pryč, každej - i boháči - je nasranej, každej se bojí o to co si nakrad, mezi lidma je abstraktní strach z něčeho neznámého, ale všichni tuší, že tohle bude muset skončit. A že by lidi nasraně žádali změnit jen hlavu prezidenta? NE! Budou chtít změnu celé vlády jako takové a bude takovej bugr, jakej tahle země ještě nezažila. Možná v revolučním roce 1848 naposled. A naší země se stejně jako tenkrát ujmou Němci, a ti hned přikročí k tomu, že nastrkají veškerou polistopadovou politickou verbež do vězení, majetek jim zabaví, ( srovnej po bitvě na Bílé Hoře nechal německý panovník popravit 27 českých pánů a zrekvíroval jim veškeré majetky a bylo po českých věčných mocenských šarvátkách a rvačkách) a národ bude jásat, že se konečně někdo odvážil tady nastolit pořádek. A pak tady zavedou německej pořádek a řád a bude po kradení, po šmejdech, po podvodech a politických kšeftech a protekci. Jako tenkrát. I K.H.Borovský po návratu z Brixenu prohlásil že pro Čechy už by neudělal nic, že nestojí ani za plivanec co jsme za mizernou smečku, která si neumí vládnout. Dej do českých pracek vládní žezlo a během pár let se Češi mezi sebou požerou. Vlastní zem si rozkradou, a pak budou žrát jeden druhého ... takhle nějak a taky se to nějak ukazuje jako pravda.

  OdpovědětVymazat
 9. Víš, jaký je rozdíl mezi televizí a rádiem? Žádný. Když je hodíš do rybníka, žbluňknou oba.

  OdpovědětVymazat
 10. No co, tak to aspoň zkusil, prokázal jim úctu už tím, že je pozval. A v případě Putina to bylo obzvláště odvážné. A on to jistě tak vnímal.
  A jinak, škodolibost Čt je velice trapná a ubohá, stejně jako když se Obama včera natřásal před Kongresem "úspěchy" Ameriky a co všechno ještě zlepší, ale neopomenul se, jako vždy, vysmívat Putinovi, že jeho země je naopak "v troskách", což mu jistě činí nesmírnou radost, to dá rozum, někomu škodit a pak se mu za to posmívat. Ryzí charakter...Ale to není nic nového. Neadekvátní nabubřelost a ubožáctví v jednom. Bravo Obama! Bravo Čt!

  OdpovědětVymazat
 11. Dějepis chápu, jen zeměpis dělá potíž. Proč tuhle akci a k tomuto datu nedělají poláci? Proč Zeman nepozve Putina k výročí osvobození Prahy? Osvobození Prahy má svolat rakušák v Gratzu?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.