Reklama

.

.

pondělí 5. ledna 2015

Český prezident je překvapen mlčením EU k pochodňovému průvodu v Kyjevě


5. 1. 2015    zdroj
Absence odsouzení  pochodňového průvodu nacionalistů v Kyjevě Evropskou unií svědčí o tom, že v EU se děje něco špatného. Tento názor vyjádřil v neděli 4. ledna na stanici Frekvence1 prezident České republiky Miloš Zeman, jehož slova uvádí Tass. "Na Ukrajině se děje něco špatného, ​​ale něco špatného se děje i s Evropskou unií, která nevyjádřila protest proti akci," řekl.


Pochod byl podle něj "připraven stejným způsobem, jako byly organizovány nacistické pochody v době hitlerovského Německa."

Zeman také kritizoval připojení se České republiky k sankcím proti Rusku. "Česká republika má tendenci zavděčit se jiným zemím," řekl Zeman. Podle jeho názoru jsou tyto sankce "bezmyšlenkovitým souhlasem s názory větších a silnějších zemí".


přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

120 komentářů :

 1. A to my nejsme pozadu. U nás se taky pořádají pochody. Naposledy pro monarchii (asi už nám vazalství v EU-USA přijde málo, zřejmě nás nejvíc ze všeho děsí skutečná samostatnost) a zároveň proti Zemanovi (no když už se sešli, že jo, tak zabít dvě mouchy jednou ranou). Hned bych mu za takové "utržení se ze řetězu" vystavila červený diplom, vlastně kartičku, pardon...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zde je originál nahrávka Pressclubu na Frekvenci 1:
   http://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/index.shtml?themeId=5&itemId=15786&type=1

   Vymazat
  2. Český prezident NENI vubec překvapen..

   jenom se snazi na rozdil od ostatnich sracu nepodlehnout tlaku zidofasistu a tak laviruje jak muze...

   Vymazat
  3. Je to tak

   Vymazat
 2. Ale pane prezidente,vždyť to je jen taková romantika,jak se nám snaží namluvit ČT,či lžidnes.Petr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Před chvílí jsem na stránkách parlamentních listů četl tvrdé odsouzení zemanových slov toho" trotla z největších" vlezořiťáka Štětiny. Ten se taky poved. Společně s bláznem Kocábem a Bursíkem, by se měli chytnout za ruce a táhnout k čertu. Pane prezidente nedejte se umlčet takovými Jidáši !!!

   Vymazat
  2. Kolaboranté s nacismem jako Bursík a Štětina chodili po válce na náměstí s háknkrojcem na zádech. Jejich přihlášení se
   k německému (americkému, vatikánskému) občanství jim umožnilo stěhování do Reichu. Odsouzení nacisté a váleční zločinci si museli alespoň část viny odpracovat v uranových dolech.

   Vymazat
 3. A že jste necitovali Zemana když označil lidi kteří považují naše vojáky v misích za žoldáky za "sprostou lůzu", hmm?
  Proč by se měla EU vyjadřovat k pochodům pár stovek fašistů které se běžně odehrávají i v Německu a jinde? Odsuzuje snad EU pochody zločinných komunistů v ČR?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy asi vůbec nevíte o co kráčí. Těch jak vy píšete "pár stovek" fašistů na Ukrajině na rozdíl od těch v Německu, podporují a uměle přiživují oni mírotvůrci z USA a z EU. Vše ve snaze oslabit pozici Ruska, a vytvořit nenávist proti němu a zase se o kousek přiblížit k jeho hranicím. Opět jde jako vždy o prachy, v podobě obrovského nerostného bohatství Ruska, ze kterého by si výše zmínění rádi něco uloupli. A když to nevyjde, v což pevně doufám, tak alespoň se pokusit ukrást nějaké ty trhy v Evropě. Snad jenom hlupák s vymytým mozkem našimi médii toto stále nrní schopen pochopit. Někteří se asi proberou, až jim začnou kulky hvízdat kolem hlavy. To už ale bude pozdě. V žádné straně jsem nikdy nebyl a to vaše přirovnání pochodů komunistů v ČR k těm fašistickým s ohni na Ukrajině, je značně zavádějící a pokulhává. Viděl jste vůbec ta videa?

   Vymazat
  2. Havloid, kleronácek či protektorátní kolaborant videa ukrajinskými nacisty zavražděných žen a dětí viděl, stejně jako proskribce a křišťálové dny na západní Ukrajině, pogromy a nacistická zvěrstva na východní Ukrajině. Jeho pán Antikrist Obama mu velí otevřeně podporovat ostřelování nemocnic, dětských školek, škol, dětských domovů a sídlišť na Ukrajině. Žijeme v převratné době, zlo se naplno demaskovalo, opět víme kdo je kdo jako před listopadem 1989. Ukrajinské Lidice a Ležáky, Stalingrad (Slavjangrad), Leningrad (Luhansk), ostřelované Sarajevo (Doněck), škraboška lidských práv šelmou odhozena, ďáblova šalba boje proti terorismu, šíření svobody a demokracie většinou rozpoznána coby záminka k napadení suverénních národů.

   Vymazat
  3. My normálně myslící lidé toto vše víme, ale co oni, kdy už konečně PROHLÉDNOU ?

   Vymazat
  4. Oni neprohlédnou, jsou to havloidé, top09 klerofašisté a protektorátní kolaborané ve vládě, kteří aktivně spolupracují
   s nacisty na vyhlazování Slovanů na Donbasu a v Evropě.

   Vymazat
  5. V každém vyhlazovaném národě se najdou Kocábové, kteří za jidášský groš spolupracují s nepřítelem - udávají své příbuzné a sousedy gestapu, aby je mohli poslat na smrt a donášejí nepříteli informace z obleženého města sloužící k navádění dělostřelecké palby na obytné čtvrtě nebo ukrajinský případ pilota, který se za příplatek podílel na bombardování vesnice jeho rodičů.

   Vymazat
  6. Před tím angažovaným pro-nacistickým kolaborantem Kocábem máte poslední příležitost si odplivnout, než tady havloidé na příkaz Fašinktonu zavedou stejné zákony jako na Ukrajině.

   Vymazat
  7. no a taková udavačská rodina byli havlovi a z toho jejich zmrda vyrostl pěknej křivák jak jsme se sami přesvědčili byla to největší ostuda česka !!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  8. Vážený, je vidět, že jste porevoluční dítě, které má velké mezery a žije ve 25.letém morálním a politickém vákuu. Kde máte dnes komunistické zločince? Zločinci jsou ti, co připravili a rozpoutali Majdan,ti co chtějí rozpoutat válku, když ne světovou, tak v Evropě. Rusové to nejsou,ti se naštěstí drží a nenechávají se - zatím- vyprovokovat! Chtělo by to trochu objektivněji zaujmout úhel pohledu.

   Vymazat
 4. V Čt a ČRo by se měli chytit za nos proč musí prezident republiky dávat rozhovory konkurenčním mediím svědčí to o jejich nedůvěryhodnosti,to by měl mít každý občan na paměti.Taky co by chtěl pan prezident po EU když státy EU jejich boss USA a taky naše slavná míruchtivá Ukrajina nepodpořili celosvětovou výzvu proti fašismu. A proč - o tom si každý soudný člověk může udělat úsudek....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyvolení otrokáři mají lžidia pevně v rukou a proto tam nemá Zeman co dělat.

   Vymazat
 5. Ještě je potřeba, aby zástupci fašistů byli ve vládě jako je to na Ukrajine.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonym 5. ledna 2015 14:39: Hitler nebyl vlastenec. Vlastenec nikdy nežene svůj národ do války, vždy mu jde o blaho národního kolektivu. Tak tomu bylo u českých vlastenců a v Německu je to podobné.

   Vymazat
 6. Zeman není hloupý a moc dobře ví, že fašizmus tady vyrůstá dle stejného scénáře jako v předválečném Německu. Prezident se těžko cenzuruje, tak ho "česká elita" vyhnala alespoň do F1. Dokonce je zřejmé, že Evropu bude v budoucnu držet pohromadě naprosto stejná fašistická ideologie, která postupně vstupuje na scénu (viz třeba Francie a Řecko) a je úplně jedno, jakou dostane nálepku (třeba NWO). Potvrzuje to přece i hlasování o protinacistické rezoluci v OSN (viz poznámka výše). Chápu, že židovské spoluobčany to dosti irituje, ale bohužel i na Ukrajině hrají s fašisty stejnou dvojí hru - jedni (vyšší vrstvy) fašisty otevřeně podporují, jiní (nižší vrstvy) vyhlásili pasivní rezistenci nebo přímo prchají ze země. Takto se chovali i za Hitlera, přežijí, ať vyhraje jakákoliv strana konfliktu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zmiňujete-li Řecko a Francii, nepletete si vlastenectví s fašistickou ideologií? Očividně v současné době globalizace vlastenectví není v módě.

   Vymazat
  2. Největší německý vlastenec 20. století byl nacionální-socialista Adolf Hitler. To vám v soukromí řekne každý Němec. Proto je také vtipné, když je řecká strana Syriza označována jako levicová.

   Vymazat
  3. Když si představím, že bychom v těchto událostech měli za prezidenta nedostudovaného adoptovaného ilumináta - "bilderberga" Khárla z Rakous, je mi mdlo i tak. Nesmíme dopustit, aby zda nastala další pobělohorská doba.

   K tomu Hitlerovi - do Noci dlouhých nožů se mohl řadě Němců jevit jako nacionální socialista - vlastenec, viz třeba když tichým hlasem začal: "německý národ je skromný, pracovitý a skromný." A o chvíli později vybuchl: "tak proč je teda tak chudý!?" Dal lidem práci ve zbrojní výrobě a někteří Němci se nemodlili k Bohu, ale k Ádovi Hitlerovi. Avšak po Noci dlouhých nožů šlo tomu psychopatovi bez rozumu jen o fašismus. Stejně jako nyní světovému americkému kurvítku a řadě podplacených z EU, a řadě našim politicky impotentním, jako p. Zaorálkovi. Myslím i zaslepenec Stropnický potřebuje pohrozit defenestrací. A co odpovědnost p. Sobotky? Kdypak se projeví jako vlastenec?

   Hlavně k ničemu nepouštějte Štětinu, zednáře Halíka a Ukrajince Fištejna.

   Slunce v duši, ogaři.

   Vymazat
 7. tak jako se nevyjadřuje k manifestacím komunistů v rusku, nevyjadřuje se k manifestacím fašistů na ukrajině. tomu rozumím. no problem
  palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dokonce se nikterak nevyjádřil ke zlatým gebulím Bandery, to je hanba

   Vymazat
  2. Palmere, mladíku, takto: Bukovité jsou větrosnubné dřeviny s jednopohlavními květy. Prašníkové květy tvoří vrcholičnaté svazečky, které někdy skládají jehnědy. Základním typem pestíkovitých květenství je stejně jako u břízovitých trojkvětý vidlan.
   Zkus si mentorovat třeba toto, abys věděl alespoň něco.

   SvDO

   Vymazat
 8. Zemanovi to teda trvalo pěkně dlouho, než se podíval na net, mne ta videa drásají už od února r.2014, stejně jako přelety letadel NATO nad ČR, odsouhlasené Parlamentem 26.3.2014. Rovněž mu dlouho trvalo, než spatřil Banderu, u kterého je celkem jedno, jak vypadal, ale hlavní je, co páchal za zvěrstva. Jakož i podpora banderovců a jejich přežívání v SSA a Mnichově. Pane prezidente, prohlížejte si nezávislé weby, mluvte s lidmi, kteří UA navštívili, ostatně možností, jak se orientovat, máte víc než dost. Opět se mi potvrzuje teorie o Zemanově velmi řízeném vystupování.Bohužel, nevěřím mu.

  OdpovědětVymazat
 9. Miloš Zeman evidentně nechápe, co to je demokratický fašismus.

  OdpovědětVymazat
 10. Je tu přece obrovský rozdíl, ten pochod z 1.1.2015 je krásně barevnej: http://outsidermedia.cz/zeme-kde-zitra-jiz-znamena-vcera/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam už chyběly jenom nositelky ceny Václava Havla Pussy Riot.

   Vymazat
  2. S pochodněmi v pusse.

   Vymazat
  3. Vladimíra Žirinovského přímá řeč k pussy nakažené nacistacistickou vzteklinou. https://www.youtube.com/watch?v=19YvTefuru0

   Vymazat
 11. Proc se ten oplzly komunista nezajima o pochody ruskych nacistu v Moskve ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ukrajinská fašismus je jasně demokratický. Dokonce i rozlišuje. Židé, Poláci, komunisti .......

   Vymazat
  2. 15:31 opakování toho, co řekli Göringovi: Skončíte ve svěrací kazajce nebo nebo jako zločinec na popravišti.

   Vymazat
 12. Zeman je vysloužilá bolševická nula.Cloumá s ním jistá nostalogie a náklonost k rusákům.Když se to dá dohromady se zájmy jeho loutkovodičů,kteří mají ekonomické zájmy v moskvě je jasné proč zveřejňuje tekové pitomosti.Hned na začátku 90 roku měla proběhnout kompletní debolševisace.Lidé jako zeman,klaus a stovky dalších komoušů se vůbec neměli dostat do vedení státu.Bohužel lidé si je zvolili a tak to podle toho vypadá.Stepan Bandera je pro Ukrajince národní hrdina jako třeba pro nás Přemysl Otakar II,nebo Generál Gajda.A žádný alkoholik byť by se nějakým zvláštním řízením osudu stal presidentem na tom nic nezmění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsme na prahu dalšího Listopadu. Teď je důležité neteoretizovat o bývalých komunistech a podobně. Důležitější je bojovat s něčíh mnohem horším a bezprostřednějším: se zklamáním z polistopadového vývoje okořeněném ilumináty, kolaboranty s USA a EU, dále fašity, teroristy a sionisty z USA, Izraele a ták. Víme? Asi ták. Ne jinák. Ne jinák ogaři.

   SvDO

   Vymazat
  2. Anonyme 15.43: čím byl Přemysl Otakar II vlastenec, nebo fašista Gajda se svým usmoleným pučem proti republice? To jsou představy, - že se nestydíte vůbec takové telecí blbosti psát.

   Vymazat
  3. Narodny hrdina Bandera. Tak si precitaj - napriklad od polskych historikov, co tie jeho bandy popachali (hm, ale predpokladam, ze s tym suhlasis). Ako napriklad rozparat tehotnu zenu a do brucha jej vlozit zdochnutu macku. Rozkrajat babatko na kusy. Sklapovanie. Kravata - ak nevies co to je, tak je to demokraticke prerezanie hrdla a pretiahnutie jazyka cez hrtan. Kastrovanie, napichovanie deti na kol.
   Tym ze VOBEC povazujes Banderu za cloveka, vystavujes sam sebe vysvedcenie: si hnusne hovado.

   Vymazat
 13. Je zvláštní,že se pouštíte do PREZIDENTA,místo toho,aby ste řešili
  nyní důležitější věci.Pomalu a jistě se stáváme otroky USA,naši představitelé jsou slabí,horší už být nemůžou,lezou Američanům do zadku-Kocáb -Bursík-pokřivený kníže-Kalousek a další studující na americkém velvyslanectví tak ti vás nechávají v klidu.To jsou zaprodanci,kdo ví co zato mají,ale vy budete řešit jednoho,který použije správný výraz,říká nahlas co se děje na Ukrajině,upozorní na EU -VEŘEJNĚ že není vše v pořádku ani tam.Já fandím našemu prezidentovi,jen at říká co si myslí,nebot jeho hlas je hodně slyšet na
  rozdíl od naší této debaty.Přeji mu hodně zdraví,odvahy v zájmu Českého národa--LM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Český národ musí na obhajobu své suverenity vystoupit konečně taky jednou sám, a ne stále čekat různé mesiáše nad 70 let...jeden opršalý politik nás nespasí, nýbrž celonárodní nezbabělá diskuse. Začněte u svých příbuzných a přátel, to budete koukat na ty názory !!!

   Vymazat
 14. Tak se mi zdá, že se EU s tou Ukrajinou dostává tak trochu do slepé uličky. Ty některé ,,společné" protiruské kroky již působí dost zmateně a křečovitě. Navíc některé státy už přestávají poslouchat. Ale je dost zajímavé, že loňský obchodní obrat mezi Ruskem a USA se oproti předloňsku zvýšil... M.Radikovsky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Loutka jménem Hollande si toho už také všimnula, protože kvůli Mistralům zřejmě přijde o daleko větší zakázku (126 stíhaček pro Indii).

   Vymazat
 15. ty pojebany anonymus čo sú proti Zemanovi čo robíte na týchto stránkach palte do piče alebo si tam daj meno ty kokot!

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váše hlava je po brainwashingu zcela spolehlivě osvobozená, to je dobře znát. A to je ta největší svoboda, kterou jste mohl od NATO dostat. Všichni vám můžeme závidět! Asi se s tím často setkáváte, to je ta často medializovaná česká závist.

   Vymazat
  2. nainstalovali mu nějakou omezeneckou slovní zásobu, přehrává ji blbec pořád dokola, je to únavné

   Vymazat
  3. 15:56 ještě vítězí u Stalingradu, na americkém velvyslanectví mu přidělili pouze anglickou klávesnici a pro tuzemskou demonstraci transparenty s anglickými nápisy.

   Vymazat
  4. Dej si pozor!
   Budu hájit zájmy naší země a pana prezidenta i se zbraní v ruce.

   Vymazat
  5. Zmlkni ty BANDEROVSKÁ kreaturo. Do rakve bys potřeboval nacpat ty!!!

   Vymazat
  6. Katolickému milosrdenství v podobě vypočítávání odpůrcům církevní zlodějiny v důchodovém věku, kolik jim zbývá let, jej naučil hyena Domini Dukát.

   Vymazat
  7. 15:56..Dobrý den,jen pro upřesnění,mohl bych znát Vaši definici pojmu svobodná země ?

   Vymazat
  8. Palmere, jste o jeden Listopad pozadu, mladíku.

   Vymazat
 17. Anonymní5. ledna 2015 13:37

  Před chvílí jsem na stránkách parlamentních listů četl tvrdé odsouzení zemanových slov toho" trotla z největších" vlezořiťáka Štětiny. Ten se taky poved. Společně s bláznem Kocábem a Bursíkem, by se měli chytnout za ruce a táhnout k čertu. Pane prezidente nedejte se umlčet takovými Jidáši !!!
  %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
  Soudruh Štětina:
  Do roku 1989, do listopadu byl člen předsednictva SČSP (Svaz československo-sovětského přátelství), vyšší funkcionář KSČ, udavač StB. Krycí jméno "PLAVEC". V SSSR jako doma, do Milovic se jezdil olizovat se sovětskými oficíry.
  Doufám, že to pro ilustraci stačí.
  F. Karas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba dostal za úkol přejít na druhou stranu barikády, kde plní i nadále úkoly v zájmu stejných lidí, se kterými se olizoval v Milovicích. Třeba takového Klause z CATO institutu také vyobcoval Litvinov, dřívější dlouholetý spolupracovník Putina. Mimochodem, oni oba to mohou hrát na obě strany, nedivil bych se tomu ani za mák.

   Vymazat
  2. Největší ostudu a škodu společnosti dělají soudruzi v pravicových stranách. To ti, co jsou třeba v KSČM jsou statečnější a kontinuálnější, i když se museli zreformovat.
   Poturčenec.....

   SvDO

   Vymazat
 18. Pravda zvítězí? Nikoliv, pouze banderovská pravda vítězí! http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14457-seruti-komentuje-neuveritelne-banderovska-vlajka-pry-zavlaje-nad-celym-svetem-dukazni-video-.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže Stepan Bandera viděl hodně do budoucnosti.Už někdy před 70 nebo 80 lety napsal:Přijde doba kdy jeden řekne Sláva Ukrajině a miliony mu odpoví Hrdinům sláva.

   Vymazat
  2. Nedávno navštívil Porošenko (rodným příjmením Waltzman a návštěvník synagogy) pravoslavný chrám a při odchod pozdravil pravoslavné věřící zvoláním "Sláva Ukrajině!" Okolí na něj zcela nesprávně odpovědělo křikem "Zachraňte Ukrajinu!", prostě nevděčná ukrajinská sebranka.

   Vymazat
  3. nejsprávnější Ukrajinci jsou ti, co nemají s ukrajinskou národností zhola nic společného, ti jsou dnes nejvíce slyšet

   Vymazat
  4. http://www.nekorektni-tv.cz/?p=14837

   Vymazat
 19. Soudruh zeman by si mel hlavne uvedomit, ze zahranicni politiku nedela prezident, ale vlada, resp. ministr zahranici. Proto by se mel chovat konzistentne s oficialni politikou ceske republiky, tzn. clena EU a NATO. Kundy at si mele ve sve alkoholicke demenci dale.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. co to tady pindáte ? zahraniční politiku v koloniích určuje Bílý dům ! přestaňte tady donekonečna sprostě lhát ! už jste jako ČT

   Vymazat
  2. a proto volejte jako dobrý voják Švejk: "na Bělehrááád!"

   Vymazat
  3. 16:44 Další protektorátní kolaborant, který podporuje nacistické vraždění a odkazuje se při tom na civilisty vraždící organizaci EU/NATO. Doufám, že tito spolupachatelé novodobých Lidic a Ležáků, Stalingradů (Slovjansk), Leningradů (Luhansk) a Sarajev (milionový Doněck) budou postaveni před soud a skončí na Pankráci jako K.H. Frank.

   Vymazat
  4. Další s povedené partičky červenokartářů. Nechal sis ji podepsat na památku americkým velvyslanectvím?

   Vymazat
  5. Zeman opakoval sprostá slova, aby se ukázali zrádcové a kolaboranti, váleční štváči a užiteční idioti, kteří umí jen papouškovat, co jim média vtlučou do hlavy. Sami nic nepřečtou, po pravdě nepátrají, ale jiný názor se snaží umlčet nadávkami do komoušů, Putlerů a bolševiků. Přitom druhá strana chce pouze klid k životu, rozvíjející se stát s obchodováním na obou stranách a nebýt v područí nikoho!!!

   Vymazat
 20. Francie se nesplněním uzavřené smlouvy stala nedůvěryhodným obchodním partnerem. Obchodníky zajímá na prvním místě především solidnost partnera s nímž chce uzavřít obchod. Proč tu zakázku vůbec brali? Vždyť, kdy uzavírali tu smlouvu na lodě, byly vztahy mezi EU a Ruskem už dávno napjaté. M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Civilisty vraždící organizace EU/NATO neboli 4. Říše novodobého Říma (USA) závazky plnit nebude. Ďábel v podobě amerických nacistů a jejich protektorátním kolaborantů sliby plnit nebude.

   Vymazat
 21. Všimli jste si, že předrevoluční disidenti a další protirežimní osoby, se v dnešní době opět stávají nějak nepohodlnými? Zde na webu se do Zemana například opakovaně trefuje nějaký dutolebý trotl, kterému zcela chybí schopnost kritického myšlení.

  OdpovědětVymazat
 22. Děkujme Bohu,že prezidetem je Zeman a vidí realitu pravdivě. Dovede si někdo představit,co by se dělo,kdyby tam teď seděl nacista Kcháríˇ-Číro ? Armáda by šla na Ukrajinu a byli by jsme zaplaveni islámisty.

  OdpovědětVymazat
 23. A hlavně, jak se ozývají politici z USA, kteří nesouhlasí s politikou USA, politici z EU, čím dál více lidí u nás, jež přestávají vnímat ČT propagandu, Lidovky, Aktuálně nebo Idnes, tak ubývá trollů. A to je dobře

  OdpovědětVymazat
 24. Kdyby byl na hrade knize, tak bych se v zahranici nemusel stydet za prezidenta, ktery veri vice lavrovovi nez BIS, v Cine dela ze sebe pycuse s krteckem, pomlouva v zahranici sve ministry a o zakonech prijatych parlamentem hovori jako o zkurvenych. O vikendu jsem byl v rakousku a jestli pak vite, co kamaradi rakusani vedi o zemanovi? Vi o jeho vystoupeni na Rhodosu, kdy tam byl jako jedina hlava Eu statu, vedi o jeho kundach z lan a jak se ozraly motal u korunovacnich klenot. To je obraz zemana v zahranici. Jste na neho dostatecne hrdi?
  Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak se jinak cítíte ? Připadáte si duševně zdráv ? Doporučuji Vám vyhledat odborníka ! Vždyť nic nevíte a tak jen blábolíte ...

   Vymazat
  2. Palmírku, prosím tě, šetři se, my si tě tu chceme ještě pár měsíců užívat. Hlavně se nepřelyžuj. Tvůj taťka.

   Vymazat
  3. Ty že máš nějaké kamarády ? To budou asi taky pěkný mozkovny.

   Vymazat
  4. Viete čo je to cukrovka ? Moja mať ju mala a poviem vám v živote nepila. No stávalo sa, keď bozabudla niečo zjesť tak ju motalo a páchla alkoholom. PÁN Zeman ju má tiež a v pokročilom štádiu. Tak prestante trepať o ožratom prezidentovy.
   ad dva. Komu patrý tel. a rozhlas ? Každý normálny človek to vie, iba vy nie.
   (malé písmenká v oslovení sú naschvál)

   Vymazat
 25. Pan president Ing Miloš Zeman sleduje a prezentuje zájmy naší země ! Všichni jeho oponenti sledují zájmy jiné, naší zemi škodící. Tento fakt by si měl každý občan ČR uvědomit včas.

  OdpovědětVymazat
 26. Takže až to budeš dvořáku a další zkurvený filcky číst tak tady to čtěte kurvy DOBŘE.A pamutujet si to!26.prosince proběhla výměna zajatců.Asi za 150 Ukrajinců propustily 220 teroristů.Mnoho Ukrajinských vojáků bylo mučeno, někteří byli kastrováni.Russký teroristické bandy zabíjejí mučí znásilňují Ukrajince.
  Takže Vám dávám termín 9.leden.Do tohoto termínu přestanete šířit kremelskou propagandu.V Případě,že se tak nestane najdeme si Vás!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klidně to zkus. U pluku jsem byl nejlepší střelec, formu si udržuji na střelnicích a pro tebe mám připraveného pěkného nakrmeného a hezky mazaného Makarova. Dvořák

   Vymazat
  2. Pro fašistické individuum (18.59), co mi tu tak pěkně vyhrožuje: Víte velmi dobře, že ukrajinské svodky, které tu s dovolením Kosy zostra (vlkův blogg) skoro denně uveřejňujeme, vždy končí propagandistickými bláboly oficiálních ukrajinských míst. Tyto 'zprávy' z 'úcty' ke zdrojům nekomentujeme. Až se tato zpráva objeví ve svodce, buďte si jistý, že ji s velkou chutí uveřejníme. Jste-li k něčemu, pošlete mi link či jinou adresu pramene, z kterého tuto informaci (kleštění, znásilňování, mučení) čerpáte a já ji určitě uveřejním.

   Vymazat
  3. demokrad Barel5. ledna 2015 20:48

   Pane Dvořáku
   ten pán zjevně nezná přísloví "na hrubý pytel hrubá záplata", a "jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá".
   Kdyby ti kuci ukrajinští seděli doma u mamy, kdyby nejezdili vraždit děti a ženy k sousedům, tak by jim nikdo ty vejce neustřelil. Já se klidně přiznám k tomu, že kdyby mi někdo zavraždil dítě, tak ho stáhnu zaživa z kůže, kdybych k tomu měl příležitost. Nejprve svými surovostmi udělají z druhých
   zvířata, a pak se tomu diví. Kreténi.

   Vymazat
  4. Vypadá to hošíku ,že jsi absolvoval když to přeženu tak 3 třídu obecné školy

   Vymazat
  5. Myslím, že je příznačné, že když byl oponent 18:59 dotázán na důkaz nebo zdroj, tak už se neozval. Musel by totiž prozradit, že čerpá ze stejného zdroje SBU (SD tajná služba SS), který vytvořil hollywoodská videa s Dmytro Jarošem. http://www.voltairenet.org/article184137.html

   Vymazat
  6. Pro 18.59: Stále trpělivě čekám na uvedení pramene, z kterého jste 'čerpal' .

   Vymazat
  7. Vandasova kanadošlapka s napojením na Dmytro Jaroše Vám neodpoví, vzhledem k tomu, že smyšlené obvinění bylo již před několika dny odmítnuto ukrajinským ministerstvem obrany, tedy stranou, která své zajatce přebírala. Uvedením adresy Lebensbornu by prozradil své kolaborantství s ukrajinským nacismem, kterým se snaží stát rasově čistým Anglosasem, neboť si myslí, že si jej pak nechají na výkrm či do chovu. http://rusvesna.su/news/1420117429 http://www.stopfake.org/minoborony-oproverglo-soobshhenie-o-kastratsii-i-samoubijstve-sredi-vernuvshihsya-iz-plena-bojtsov/
   http://novorossiia.ru/novorossiia/27360-Novogodnee-razzhiganie-nenavisti.html

   Vymazat
 27. K anonymu /čas 18.59/ asi jen tolik. Tak zavádějící, sprosté a vyděračské příspěvky by neměly být zveřejňovány !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je přece poučné vidět a číst, jaké 'argumenty' má oponent a na jaké charakterové, mentální a argumentační úrovni je. Pane Dvořáku, já mám doma také legálně drženého Makarova, tak is s anonymem 18.59 asi hezky popovídáme. První do kolena ...

   Vymazat
 28. demokrad Barel5. ledna 2015 19:59

  Jsem hrdý na svého prezidenta, pan Zeman má samozřejmě pravdu.
  Vraždění kyjevské junty by měl bezpodmínečně odsoudit celý svět, a to co nejdříve, než se ten fašistický a nacistický mor rozleze z Kyjeva do celého světa. Smrt kyjevskému fašizmu a nacismu, ať žije mír, svoboda a demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonym z 18:59 je fašistický primitiv ,který by si velmi dobře rozuměl s Adolfem Hitlerem. Přeji Ti ty hajzle vše nejhorší.

   Vymazat
  2. No to nevim, Hitler byl socialista, s tim si rozumeji vice komunisti.
   Palmer

   Vymazat
  3. Vypadá to, že s Drábkem sympatizující klerofašista Palmer dnes odvádí pozornost od zákazu živého vysílání a veřejnoprávní cenzury přímo zvoleného prezidenta republiky, zatímco havloidé, top09 klerofašisté a proktektorátní kolaboranté v ČT a ČRo otevřeně podporují nacistický režim a vyhlazování Slovanů na Donbasu a v Evropě.

   Vymazat
 29. 19:21 это правда

  OdpovědětVymazat
 30. demokrad Barel5. ledna 2015 20:32

  Lidem jako vy je nějaká Ukrajina úplně u zadku a Berou si ji do úst jen jako klacek proti Západu k léčení svých vlastních komplexů, frustrací, neúspěchů.
  "Demokracii" a "svobodu" si vy vůbec neberte do úst. Vůbec netušíte co tyto pojmy znamenají.
  xxxxxxxxxxx
  pane
  vašemu příspěvku vůbec nerozumím, můžete být trochu konkrétní, jaké moje komplexy, frustrace a neúspěchy máte na mysli? A také bych přivítal, kdybyste mě trochu poučil a něco málo přednesl na téma
  demokracie a svoboda, a to vše dal do souvislosti s mým příspěvkem?
  Budu vám velice zavázaný, děkuji předem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebavte se s kreaturami, které jen podsouvají, kádrují a urážejí. Jejich čas odchází a oni jsou z toho v pomykove, neštěstím zuří.

   Vymazat
 31. Je to pravda, že protektorátní Český rozhlas zakázal pořad Hovory z Lán a odmítl odvysílat živě prezidenta republiky Miloše Zemana, pokud se nenechá cenzurovat - upravovat záznam a vystřihovat jako v České televizi ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Děkuji za vynikající zprávu, kdy a kde si mohu naladit pořad Hovory z Lán ?

   Vymazat
  3. Nalaďte si Frekvenci1. To je místo, kde může Zeman hovořit v přímém přenosu vulgárně co hrdlo ráčí.

   Vymazat
  4. Takže jste lhal a pořad Hovory z Lán byl zakázán. Zlo se naplno demaskovalo, s podporou nacistického vraždění žen a dětí na Ukrajině odhodilo po škrabošce lidských práv i masku svobody slova. Žijeme v převratné době, opět víme, kdo je kdo jako před listopadem 1989.

   Vymazat
  5. Jsem rád, že prezident Zeman přeložil do češtiny název protektorátním režimem propagované pornografické skupiny Pussy Riot a odhalil pokrytectví havloidů a České televize, která s nimi vysílala rozhovor z Londýna. Lidově se tomu říká nazval Vás kurvy kurvama a odsoudil Vám blízké pachatele sexuálních trestných činů - exhibicionismu, propagace homosexuality, gay pride souložení na veřejnosti a katolické zneužívání dětí.

   Vymazat
  6. 22:01

   Ne, nelhal. Zeman odmítl mluvit slušně nebo pořad předtáčet. Takže to byla jen Zemanova volba. Nic zakázáno nebylo.

   22:18
   Vás, špíny, nazval Zeman špínami. Doufám, že s ním souhlasíte
   http://www.denik.cz/z_domova/kdo-oznacuje-padle-vojaky-za-zoldaky-je-spinou-zeme-rekl-zeman-20141028.html

   Vymazat
  7. Prezidenta Zemana začínají podporovat i lidé, kterým v první přímé volbě nestál za to, aby šli k volbám. Nechtějí nechat utratit své děti a vnuky na východní frontě a podporují samostatnou zahraniční politiku. Vlastizrádcům a protektorátním kolaborantům s ukrajinským nacismem zvoní hrana a nepomůže jim ani zvedání rudých knížek na povel z americké ambasády. Ďáblova šalba byla většinou společnosti odhalena - útočné války vedené pod heslem šíření svobody a demokracie a zmocňování se nerostného bohatství pod záminkou boje proti terorismu (ve skutečnost stvořenému, financovanému a organizovanému Američany).

   Vymazat
  8. 22:48 A máme zde totalitní slovník, Klausovo vyhození neznamená vyhození, ale ukončení členství. Od dalšího kovaného komunisty jsem se dozvěděl, že zakázaný pořad není zakázaný, jenom se nebude vysílat, protože při živém přenosu by nebylo možné upravovat a vystřihovat jako v České televizi Bakalu. Dřív jste to měli zmáknuté lépe, všechno v přímáku šlo přes smyčku, aby se někdo neprořekl proti režimu.

   Vymazat
 32. Tito Kalouskové Bursíkové,Štětinové Schwarcenberkové ,Top9 jsou asi přívrženci benderovských zabijáků. Divím se ,že tolik lidí tuto sebranku volí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karel Schwarzenberg pomáhal instalovat nacistický režim v Kyjevě, propaguje na přednáškách v Praze banderovské vrahy českého národa (nacistickou stranu Svoboda) a naposledy v České televizi volal po vyhlazení Slovanů na Donbasu a v Evropě ponecháním tři dny bez ruské pomoci.

   Vymazat
 33. Banderovci bojovali proti bolsevikum a za samostatnost ukrajiny. Nazyvame cs.legie bandou vrahu? Rozumim ale tomu, ze rusofilum a komancum je toto proti mysli. ..ale na to jim sere bily tesak.
  Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opět tady píšete Palmere hanebnosti. Nesrovnávejte naše Legie s bandou nacistických hrdlořezů vraha Bandery! Naše Legie nikdy nevypalovaly vesnice, neřezaly ženy zaživa pilou, nepřibíjeli malé děti na stromy. Takže pozor, vy jeden zamindrákovaný nácku!

   Vymazat
  2. Banderovci a UPA bojovali za nezávislost vyhlazováním civilního obyvatelstva. Vrahové Čechů, Poláků, Židů a Maďarů jsou nacisty Palmera hrdinové, kteří masově vraždili dokonce i po skončení války v dědinách na Slovensku. Palmer je vizitka TOP09 Klerofašistů a DSSS. http://www.radio.cz/cz/rubrika/krajane/pred-sedmdesati-lety-byl-vypalen-cesky-malin-na-ukrajinske-volyni

   Vymazat
  3. Co je podezřelé, že tento nacista Palmer nejde ke svým, ale spolu s několika dalšími konfidenty nakaženými ukro-americkou nacistickou vzteklinou hlídkuje pro Kchárla na serveru Nová republika.

   Vymazat
  4. Legionari neparali brucha tehotnym zenam, nekrajali na kusky novorodencov, nevypichovali oci, nenarazali deti na kol, nepchali zerave zelezo zenam do vaginy ako banderovci. A to by som takto mohol pokracovat este s vacsimi obludnostami, nad ktorymi vraj zvracali este aj prislusnici nemeckych SS.
   Vy sa mozete hanbit! Neuveritelne, ze takato zruda volne pobehuje po CR.

   Vymazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dutolebec obecný vypatlaný a téměř zbytečný, jiný termín se k vám nehodí. Trpíte zjevně drobnou duševní poruchou, se kterou se můžete s důvěrou obrátit na kteréhokoliv psychiatra. Doporučuji vám vzít si s sebou do ordinace svoji písemnou tvorbu (třeba z tohoto webu). Nebojte, nebude vás to bolet, utlumí vás pouze psychofarmaky (sedativy v kombinaci s anidepresivy).

   Vymazat
 35. Jsem ráda,že lidé se probouzejí, dávají si dohromady informace a znají
  nedávnou historii.Nenechme se rozhodit nějakým Palmerem,který si nevidí ani na špičku nosu,natož krok před sebe.Je to chudák.Ale možná je placený zato,že vstupuje do debat a snaží se debaty narušovat.No, s tím at se vyrovná sám.NEVŠÍMEJTE SI JEHO PŘÍSPĚVKŮ. Vždyt jsou debilní-nemyslí mu to.Jeho poznáte aniž by dal podpis

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On je možná na naši straně. Jak by se jinak zjistilo, že drtivá většina lidí s něčím podobným nesouhlasí?Jen tak? Že se napíše prohavloidní kavárenský záškub. Ostatní to ujistí, že český lid nemá až tak vypláchnuto a postaví se k tomu záporně. Ale u mladých studentů už si tak jist nejsem, sic do nich nyní nalévají co to dá tento otrávený letkvar. Proto dejte pozor na své děti, co je dnes ,,učí '' a je třeba si s nimi občs promluvit. Andreas Hofer

   Vymazat
 36. CHcešli pokořit nepřítele-vychovej jeho děti---východní moudrost
  Podívejte se,jak se v televizi propaguje na kanálech USA. Jak se mění
  historie.Nic jiného tam nedávají,jen američany.kteří když viděli že Rusko jede,tak se přidali.Toto jim dávají do hlavy,Souhlasím s příspěvkem--je třeba dětem říci jak se vše odehrávalo,oni dokáží poslouchat.Historie je měněna nám před očima a média se v tom vezou.

  OdpovědětVymazat
 37. dobrý deň,

  To je oficiálne informovať masy, že sme rozdávať úver vo výške 2%, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu (williamadams033@gmail.com) pre viac informácií.

  ďakujem
  WILLIAM ADAMS.

  OdpovědětVymazat