Reklama

středa 21. ledna 2015

DLR uznána Generální prokuraturou Ukrajiny

21. 1. 2015   zdroj
Generální prokuratura Ukrajiny vyhlásila mezinárodní pátrání po premiérovi DLR Alexandru Zacharčenkovi. Na tiskové konferenci to 19. ledna oznámil generální prokurátor Ukrajiny Vitalij Jarema. Informoval o tom korespondent IA Regnum.Vitalij Jarema zejména uvedl, že na základě ukrajinského šetření je smrt 12 lidí v autobuse s cestujícími u Volnovachy dílem domobranců. "Předběžným šetřením bylo zjištěno, že 13. ledna 2015 ve 14 hodin a 25 minut bylo uskutečněno z území kontrolovaného teroristickou organizací "Doněcká lidová republika", a to ze severovýchodní části města Dokučajevsk, dělostřelecké ostřelování Ozbrojených sil Ukrajiny. Konkrétně - praporu hlídkové služby "Kyjev-2" ministerstva vnitra, který se nachází na území kontrolního stanoviště č.4 správy Státní dopravní inspekce v Doněcké oblasti. V důsledku ostřelování utrpěli v autobusu iVan cestující, kteří absolvovali pasovou kontrolou. V důsledku teroristického činu zahynulo na místě 10 civilistů a 2 osoby zemřely ve Volnovašské okresní nemocnici na následky zasažení kovovými střepinami nábojů. Při obhlídce místa činu bylo zjištěno, že zbytky střely, která zasáhla autobus, jsou v jámě 12 metrů na východ od místa, kde byl autobus, " řekl Jarema. Oznámil také, že Ukrajina viní ze smrti těchto 12 osob Alexandra Zacharčenka, po němž bude vyhlášeno mezinárodní pátrání.

Zárověň ovšem Jarema fakticky uznal území DLR jinou zemí. "Nachází se na území jiné země. Materiály proti němu byly předány Interpolu. Doufám, že po vyhlášení bude zadržen. Ale je zde ještě i politický rozměr, který také bereme v úvahu při provádění opatření, zejména pokud jde o příměří, tzn. nutnost vyhnout se obětím, výměny zajatců nebo rukojmí," řekl Jarema.

přeložila PhDr. V. Grulichová

13 komentářů :


 1. "Předběžným šetřením"

  ŠAŠCI

  Mezinárodní zatykač se vydává na základě rozsudku soudu, který skutek prokázal, nebo jen tak po kamarádsku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, nevíte, že např. Mezinárodní tribunál pro bývalou Jugoslávii (ICTY) sídlící v Haagu vydával tajné zatykače, aniž měl sestavenou obžalobu? Dr.Šešelj se tam vydal ve chvíli, kdy se o tom tajném zatykači dozvěděl a - drželi ho tam 12 let, první tři roky sestavovali obžalobu(!!!) a pak v dalších letech ho nebyli schopni odsoudit, protože se ukázalo, že všechny 'důkazy' předložené obžalobou, jsou ku hovnu. Ale Sešelje tam přesto drželi pořád. Nakonec ho podmínečně propustili domů, aby mohl zdechnout na rakovinu. To je spravedlnost podle zemí NATO. Tak nás tady nepoučujte, jak to ve světě s právem a spravedlností chodí.

   Smazat
 2. Celkem slušná komedie. K dispozici jsou výpověď řidiče autobusu, nahrávka z kamery stojícího auta s výbuchem smerovanym k autobusu a nalezené válečky z protipěchotní miny. Nejsem Volnovacha

  OdpovědětSmazat
 3. http://www.osce.org/ukraine-smm/134641

  OdpovědětSmazat
 4. kyjevští komedianti vraždí a plení a navíc hrají divadlo s USáckým scénářem je potřeba tenhle benderovskej bordel vyplenit a proto probíhá nábor vojáků z trosek české feťácké mládeže aby je mohli poslat na smrt
  za císaře pána a jeho rodinu :::ooo)))))))))))))))))))))))

  OdpovědětSmazat
 5. To je tak absurdní, že se nemusím ani obtěžovat studiem materiálů, aby mi bylo jasné, že je to falešná vlajka. Falešnější než všechny pětky světa.

  OdpovědětSmazat
 6. Odkdy můžou fašisti používat interpol pro hledání svých odpůrců?
  Jaceňuka pověsit, Pravý sektor rozehnat a postřílet a fašisty zahnat, možná jim USA poskytnou azyl, jako Saakašvilimu.

  OdpovědětSmazat
 7. Za rok už Porošenko ani Jacenuk ve funkcích nebudou a budou rádi, když dožijí (živí) v emigraci v USA. Ukrajincům jednou dojde že jsou za hlupáky své momentální americko-nacistické kyjevské vládě.

  OdpovědětSmazat
 8. Dávám Porošenkovi rok, maximálně dva.. :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Všimli jste si, že vše co prokazatelně vyzní v neprospěch Ukrajiny je okamžitě přehozeno na bojovníky LLR a DLR? A pokud tomu skoro nikdo neuvěří, tak se tak dlouho věc prošetřuje, až vyšumí. Pak stejně dojde k další podobné události a když ne, tak si to sami zorganizují. Vždyť je učí ti nejlepší agresoři a obhájci lidských práv z USA za plné podpory nesamostatné a nesvépravné EU. (LB)

  OdpovědětSmazat
 10. Otázka - Odpověď V.V. Pjakin ze dne 09.11.2014 titulky CZ

  Irena Aneri
  https://www.youtube.com/watch?v=_bevY5X5xEc

  Publikováno 19. 11. 2014
  Analytik vycházející z teorie Koncepce sociální bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorie řízení, které byly vyvinuty v Rusku.

  OdpovědětSmazat
 11. Koncepce sociální bezpečnosti (KSB) a Dostatečně všeobecná teorie řízení - http://leva-net.webnode.cz/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.