Reklama

sobota 31. ledna 2015

Domobrana DLR hlásí 30 případů ostřelování; jsou hlášeny oběti

31. 1. 201 ruvr.ru
Domobrana samozvané Doněcké lidové republiky hlásí, že za posledních 24 hodin bylo zaznamenáno 30 případů ostřelování území Donbasu z dělostřelectva ze strany ukrajinských ozbrojených formací.
Zemřeli dva civilisté a dalších pět bylo zraněno.
Kromě toho, na oficiálních stránkách Doněcké městské správy bylo oznámeno, že ve městě jsou periodicky slyšet výstřely z těžkých zbraní. Zničeny byly dva obytné domy a drogistický sklad a nefunguje 36 kotelen. Ukrajinské ozbrojené složky pokračují v ostřelování obytných čtvrtí.

1 komentář :

  1. Teď už probíhá skutečná genocida obyvatel Dombasu. Proč Rusko není aktivnější v odsouzení Kyjeva ?Proč jim Putin nepomůže a dělá mrtvého brouka ? Sankce proti Rusku přece nebudou zrušeny tak jako tak.Humanitární konvoje to nezachrání.

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.