Reklama

sobota 24. ledna 2015

EU přiděluje Ukrajině pomoc z položky "výdaje v případě živelných pohrom"


24. 1. 2015     zdroj
Evropská unie nemá peníze na pomoc Ukrajině a financuje ji z rezervních položek. Agentuře RIA Novosti to sdělil stálý zástupce Ruské federace při EU Vladimír Čižov.

"Do Řecka investovali miliardy a na Ukrajinu už peníze nejsou. První tranš, který byl Ukrajině poskytnut, byl uskutečněn z položky "nepředpokládané výdaje v případě živelných pohrom." Rezervní položka ano. Jenom není živelná. Domnívám se, že je to špatně naplánováno - ale plánováno," řekl Čižov.

Ukrajina je v současné době v těžké politické krizi, která postihuje její hospodářství a rozpočtovou sféru. Pomoc poskytují Kyjevu Evropská unie a Mezinárodní měnový fond.

Již dříve ministryně financí Ukrajiny Natalja Jaresko nazvala další finanční pomoc, kterou se chystá mezinárodní společenství Ukrajině poskytnout, "malinkou sumou" v porovnání s prostředky, které byli vyčleněny Řecku. Podle hodnocení Jaresko by měl balík pomoci pro Kyjev, který je v současné době projednáván představiteli zahraničních států, činit asi 15 miliard dolarů. "Není to částka, kterou by bylo obtížné dát dohromady," domnívá se ministryně.

přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Skurvená vyjebana EU aj s tými kokotmi kto im to dovolil !!!

  OdpovědětSmazat
 2. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nemecko-potreti-zacalo-svetovou-valku-jen-trochu-jinak-ukazuje-slavny-novinar-Petranek-A-mozna-to-pry-i-skonci-podobne-jako-minule-355569

  OdpovědětSmazat
 3. Jasně,pomoct banderovcům je neodkladná.Jen by me zajímalo jedno Pchujmere:sel bys rict rodinám,ze ti kteří bránili naše hranice v roce 1945-1947,ze jsou banderovci hrdinové??????Posral by ses!Jen cernoprdelnici s podpororou amiku je lifrovali a vyzbrojovali,aby tady vrazili!

  OdpovědětSmazat
 4. Já bych pro Ukry jednu strategickou informaci měl . Jste v toaletě .

  OdpovědětSmazat
 5. Zase jste to popletl. Nejméně 3 části UPA vnikly na československé území a vraždily jak pominuté, přestože už bylo po válce.

  OdpovědětSmazat
 6. čokokrysa se na fotce směje nad tím jak zase oblbnul ty blbečky o další finance pro svoji kasu a ti jak volové jen platí protože velký bratr za mořem to poručil to je neskutečná arogance v chování ke svým zemím které reprezentují a jedním dechem okrádají !!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Roa a vladovci je něco jinýho než ta banderovska zruda.Vlasov byl narozdil od Bandery někdo,kdo Praze pomohl!To,ze je hrdinna americká armáda poslala zpět pres hlavně popravcu,ikdyž ruskejch si zapomen?Bandera by mel viset,stejně jako ty a ten narkolepik.

  OdpovědětSmazat
 8. ukři mě připadají jak horší odnož cigošů jen brát krást a nic za to nenabízet možná nám nebudou tak moc krást plyn pro EU je to neskutečná černá díra !!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. hrabě Kocharowski25. ledna 2015 11:47

  EU podporuje z našich daní kyjevské vrahy.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.