Reklama

sobota 31. ledna 2015

Francie zapůjčí NATO vojenskou techniku k posílení sil směrem k Rusku


31. 1. 2015   zdroj
Francouzský prezident Francois Hollande přislíbil polské premiérce Evě Kopacz, že Francie dočasně Polsku poskytne tanky a obrněné transportéry. Informovala o tom agentura Associated Press. Bude to provedeno z důvodu zlepšení bojeschopnosti sil NATO, které jsou rozmístěny na polském území. Očekává se, že francouzská vojenská technika se bude v Polsku nacházet po dobu dvou měsíců.


Hollande a Kopacz také vyzývají ve společném prohlášení ze setkání v Paříži, aby znesvářené strany na východní Ukrajině ukončily střelbu.

Dokument obsahuje i výzvu, aby Rusko zastavilo poskytování pomoci domobrancům na východě Ukrajiny a zúčastnilo se v blízké budoucnosti rozhovorů mezi Kyjevem, Moskvou a OBSE k urovnání ukrajinského konfliktu.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

8 komentářů :

 1. Ta fotka Hollandeho odpovídá. Šlo by ho zaměnit za foto Louis de Funèse a nikdo by nic nepoznal. Frantíci byli vždy jen klauni.

  OdpovědětSmazat
 2. Je třeba na Ukrajině ukončit boje. Monsanto potřebuje zasít.

  OdpovědětSmazat
 3. Idiot prvého stupňa !!! Poliaci nech žerú jablka celý život! Z Poľska nie je dobra ani cukrík krowka !!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Nejsou to kašpaři? Cožpak to Polsko tady vůbec někdo ohrožuje, natožpak to Rusko? To už není politika, to je fraška ...
  Že až takhle může zblbnout Hollande, představitel kdysi hrdé a mocné země, už to je napováženou!!, ale že se k takové pokrytecké estrádě propůjčí i žena!, tak to už je příliš.
  Cožpak by to slavné Polsko mohlo doopravdy ochránit pár obrněných verků?, jejichž životnost je v bojové operaci měřena na minuty?
  Ti dva povedení nás musejí mít za úplné pitomce!!
  Opluštil

  OdpovědětSmazat
 5. Fraška, ubohost, stupidita

  OdpovědětSmazat
 6. Hollande tak může proto zblbnout,protože je jeden z nich.Je to krysa,která byla do vlády dosazena dalšíma krysama,které na tohohle blbečka dávají pozor, pane Opluštil...Člověk nemusí být žádný génius ,aby nepochopil souvislosti.zdraví všechny jituška

  OdpovědětSmazat
 7. To zase Francie boduje...Není toho od francouzů v poslední době nějak moc?

  OdpovědětSmazat
 8. Polské gieldy (burzy) budou plné různých náhradních dílů a podnikavci si vydělají na šrotu. :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.