Reklama

středa 28. ledna 2015

Havárie malajsijského Boeingu MH17 po půl roce – proč se vyšetřování protahuje?

28. 1. 2015     NWOO

7mi minutová reportáž Ruské TV po půlroce sestřelení malajsijského Boeingu nad Ukrajinou uvádí řadu argumentů, které zpochybňují vůli vyšetřovatelů po nalezení skutečné příčiny pádu tohoto letadla. 
Jsou opomíjeny předepsané postupy, na informace o výsledcích je uvaleno embargo, Malajsije, jako majitel letadla byla odsunuta stranou. Proč se vyšetřovatelé snaží tuto katastrofu zamést pod koberec a proč argumenty Ruska nikdo neakceptuje?3 komentáře :

 1. Každý normální člověk z toho všeho pochopil že to sestřelili ukrofašouni na příkaz USA fašounů.Palmer.

  OdpovědětSmazat
 2. Občané zapomeňte. Sestřelení malajsijského Boeingu již posloužilo své věci, sankce vůči Rusku byly vyhlášeny. Více než půl roku po katastrofě Boeingu a po úporné práci nám vyšetřovací komise sdělila, že Boeing byl sestřelen. Předpokládám, že další odhalení vyšetřovací komise se bude týkat faktu, zda předmětné letadlo bylo zasaženo střelou ve vzduchu či na zemi. Toto odhalení očekávám v horizontu příštích dvou let. Pravda a láska musí zvítězit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepředpokládám, že se někdy dovíme alespoň část pravdy do vyšetřovací komise, i když domněnky o důvodu pádu letadla jsou 100% pravdou. Jestli se Malajci budou nějakých výsledků dožadovat, přijdou o další letadla. Jedno pozitivům: silně to, v očích a myslích, normálních lidí, zdiskreditovalo "nositele a vývozce" demokracie.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.