Reklama

pátek 23. ledna 2015

Je zle, Američané budou v Česku školit "demokratické aktivisty“


23.1. 2015 Zvědavec
 Zaorálek naplnil plán Schwarzenberga. V Praze vznikne školící centrum, kde se budou připravovat na své podvratné role "demokratičtí aktivisté" určeni k nasazení ve východní Evropě.
Kam až může zajít servilita "našich ministrů" je ohromující. To i pan Hácha byl oproti nim velký vlastenec.

52 komentářů :

 1. Majdanista Zaorálek nechá v ČR školit další Majdanisty. ČSSD již nikdy!!! Raději budu volit komunisty!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Socani to s tímhle vedení pěkně korunovali. To to ale bolí.

   Smazat
  2. To je dost. Už jsem tu psal, že špičkám evropských socdem partají fašismus nevadil ani ve 30tých letech. Ale stejně to velká novinka není. Dřív se aktivisté jezdili školit do USA (co myslíte že tam před rokem dělal Bělobrádek?), teď ušetří za letenky, protože se budou školit u nás.

   Smazat
  3. Radši komunisti ? Komunisti chtěli státní vlastnictví. Líbí se vám, že exekutorský úřad u nás je soukromý, sociálka v Norsku je soukromá, co soukromé armády na Ukrajině a USA, politické strany v USA a Austrálii. Jaké mají být banky, nemocnice, důchodový systém, máte lepší informace, když jsou noviny soukromé. A co podnikání, myslíte, že podnikatel nešidí? Hodně podnikatelů žije mezi přežíváním a bankrotem, po odchodu do důchodu nebudou mít ani na jídlo. Čás podnikatelů má nadprůměrný plat-je to v pořádku, platí za to starostrma, zvětšenou pracovní dobou. Neměl by člověk pracovat třeba 8,5 hod. a pak žít, rodina, děti, příroda....Karel

   Smazat
  4. tak k tomu uz jsem dospel temer pred rokem, jinou volbu nevidim.

   Smazat
 2. Jo, všichni brýlatí si budou povinně při focení vkládat jednu nožičku do úst.

  OdpovědětSmazat
 3. http://www.chelemendik.sk/Exkluzivni_svedectvi_Jak_funguji_americke_vyzvedne_sluzby_v_Cesk_83452758.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na mě už mají asi několik šanonů. -)))

   Smazat
  2. Jo.Ale v Bohnicich.

   Smazat
 4. Bože!, jak hluboko lze ještě poklesnout?
  Tito zaorálci snad ani nemají dno, o které by se opřeli, vlastně mohou degenerovat bez omezení. Ničím se už neliší od schwarzenbergů ...
  Opluštil

  OdpovědětSmazat
 5. Odpovědi
  1. Jo, my rozuměli. Nemusel jste upřesňovat.

   Smazat
 6. O tom, kam směřuje delší dobu ČSSD přece svědčí i jejich čelný představitel, úředníček Sobotka s nikdy nemizejícím přiblblým úsměvem a svěčným prázdným, frázovitým tlacháním. Už ani Zemana si netroufnul pozvat na "svůj" sjezd.

  OdpovědětSmazat
 7. ZADOLÁREK -tot vše

  OdpovědětSmazat
 8. Nejsem si jist, jestli za to vůbec můžou, jestli již nemají voperovaný nějaký mozkový čip a nejsou řízeni na dálku, jinak mi to hlava nebere

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď jste trefil hřebíček na hlavičku. Občas si říkám, jestli naši politici nepřišli náhodou z Bohnic. Když se mi zdá, že má náhodou někdo rozum na svém místě, tak mně okamžitě dokáže svými dalšími kroky, že se mýlím.

   Smazat
 9. Spravedlivý:
  Jenom ať se ty zaprodanci a vlastizrádci dobře ZVIDITELNÍ.
  ***
  Aspoň až přijde NESAMETOVÁ KONTRAREVOLUCE, tak budeme vědět -KDO ZA TO MOHL !!!!
  ..A LID S NIMI ZATOČÍ !!!

  OdpovědětSmazat
 10. Demokracie se sama nevybuduje. A navíc přece jde o nová pracovní místa pro českou inteligenci !
  Každý se nedokáže vyšvihnout vlastním úsilím jako Vladimír Dlouhý nebo Štefan Fülle.

  The Centre’s mission is to empower civil society actors across Eurasia in their quest for changes, striving for more open, democratic societies that would respect human rights and dignity. In the face of recent trends in undermining civil society in the region, the Centre is to nurture and support both established and emerging organizations and initiatives and bring together active citizens of very different backgrounds. The focus is on innovative approaches and methods of operation. The Centre is going to serve as a hub of civil society activists from all over Eastern Europe and Central Asia, facilitator of working bonds, knowledge-sharing, and exchange of rich and inspiring expertise that has been accumulated in the region.
  How To Apply:
  Interested candidates are encouraged to send their application letter (up to 3 pages) and CV (including a list of selected publications) in English before 28 February 2015 to the following e-mail addresses: gabriela.svarovska@peopleinneed.cz and marianka.mackova@peopleinneed.cz. Shortlisted candidates will be invited for an interview.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jééééé, chácháchachá, hohohó... To je přesný příklad. Hlavně to, dříve soudruhům, dnes občanům, v každé době a režimu "správně politicky myslelo, myslí a myslet bude, tak přísaháme. To je důležité. Tak je to spravne, tak to ma byt...Kazeň musi byť....
   Jen aby se z těch školených "demokratů" nestali , skoro jako pokaždé, noví diktátoři a vrazi vlastního obyvatelstva, jako už mnohokrát v nedávné a současné historii. Arabské státy, jako Irák, Libye, Egypt, Afghanistán, jsou zářným příkladem. I Bin Ládina školili v demokracii, pokud se nepletu....

   Smazat
  2. "The Centre’s mission is to empower civil society actors across Eurasia"

   Actors - to sedí, to jsou skutečně HERCI :-) (Boston, Boston, Boston!!!)

   Eurasia - Takže už ne Evropa a Ásie, ale rovnou Eurásie... kde já to jen četl?

   Smazat
  3. Nejvíc se mi líbí tohle:

   knowledge-sharing

   Tak abych tedy trochu našhéroval tu noulidž, tak BOSTONSKÝ MARATÓN BYLO DIVADLO FBI S NULA ZABITÝMI A NULA ZRANĚNÝMI

   Díky, kdy dostanu první tolar za šhéring of noulidžis??

   Smazat
 11. Podrobnosti v článku na : http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zaoralek-uskutecnil-Schwarzenberguv-plan-Americane-budou-v-Cesku-skolit-demokraticke-aktivisty-a-platit-to-bude-355635

  OdpovědětSmazat
 12. Zaorálkovi v JúEsEj implantovali komplet novou osobnost, tak mu to hned nekažte tu radost.

  OdpovědětSmazat
 13. Kdo podporuje zlo sám je zločinec a to je Zaorálek Kalousek ale také Graubner který si říká že je křestan !

  OdpovědětSmazat
 14. A povede to Člověk v tísni, no bodejť, Kuba už je SI, tak si musejí najít zdroj někde jinde.

  OdpovědětSmazat
 15. KDO v česku vládne ????? vypadá to že USácká ambasáda tak tomuhle je potřeba velice rychle učinit přítrž jak to pustíme dál jsme v prdeli !!!!!§

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americká ambasáda mobilizuje všechny svoje síly, aby ČR zústala nadále americkým vazalem. O tom byla celá vládní návštěva, při které posadili bustu Havla do wajthauzu. Zaorálek je memetický experiment, mutant, který teď má být jedním z vůdců proamerické "renesance" ... USA se jejich psychologické schéma začíná hroutit a tyhle doktrinační patvary, které se tu teď producírují v médiích, jako Vondra a Zaorálek jsou toho jen důkazem.

   Smazat
  2. Za oralek je odpověď na vse!

   Smazat
  3. Vidí to taky jako extrémě nebezpečnou hrozbu.
   Do malé Ukrajiny podobným způsobem nalili 5 miliard dolarů. Výsledek (zde na novarepublika) vidíme. Kolik miliard dolarů teď začnou nalévat do nás, do Evropy, do Eurasie?
   Už je mi taky jasné, proč se Válkové nechce zrušit novým Občanským zákoníkem zavedené svěřenecké fondy.
   Jako nezbytnou reakci bych viděl okamžité předčasné volby, tj. okamžité odstavení ČSSD.
   ANO se zatím, doufám, dobře stará o ekonomiku. Ale mám za to, že začíná být svou nečinností spoluzodpovědné i za další vývoj politický.
   Děda.

   http://www.korupcejakoparazit.cz/clanek/recept-20-zruseni-sverenskych-fondu/

   Smazat
  4. Dědo, a koho byste volil? Volby to jsou jenom škatulata batulata s visačkami na palec v márnici.

   Smazat
 16. Jednou mě kamarád socan pozval na jejich schůzi do domova sester v Ostravě Porubě. Vystoupilo tam i tohle hovado a začalo apelovat na členy aby přesvědčovali ostatní spoluobčany, že oni poslanci a politici nejsou žádní zločinci, že lidé nejsou hned schopni pochopit co vše dělají pro národ a jiné keci. Vícekrát už mě tam nedostal. Jan Vok Ostrava

  OdpovědětSmazat
 17. Anonymní23. ledna 2015 22:34

  Prosím laskavě aby jste formulovali správně, trvám na příjmení ZADOLÁREK.Děkuji

  OdpovědětSmazat
 18. Slibuji, že se již nebudu plésti do diskuse k uvedeným článkům. Moje senilita je den ode dne úpornější, nedovolí mi již žádné úvahy. Články si pouze pročtu a komentáře si nechám pro sebe. Pokud někde potkáte přiblblíka trpícího samomluvou, buďte prosím shovívaví. Dík.

  OdpovědětSmazat
 19. Co všechno se ještě musí stát , aby se ovčané v Česku probudili ?
  To je prostě česká mentalita , dál budou volit Zaorálky a Sobotky .
  Komu není rady tomu není pomoci .

  OdpovědětSmazat
 20. Kdo na to bude přispívat? Kdo asi, US Embassy, nějaká německá Stiftung, Sörosovo OSF, naše MZV a NED. A Štětina bude mít radost, zase se mu přikutálejí nějaké penízky do Člověka. Fürst.

  OdpovědětSmazat
 21. ČSSD se postupně stává stejně zbytečnou a na ústupu z dějin jako ODS. Tato strana není vůbec k ničemu a jiných lokajíčků je tu už přebytek. Nesplnila a neplní žádný svůj hlavní předvolební slib, voliči jí to spočítají. Adieu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je zjištění, socdemáci byli naprosto k ničemu už za I.republiky.

   Smazat
 22. Je na čase, aby již byly další předčasné volby. Vláda jedné strany ( třeba ANO ) bez účastí bezpáteřních nadlidí z ČSSD,ODS,TOP09, pošlapujících základní principy mírového soužití národů v suverenních národních státech.Kam až naše zahraniční politika a vlezdoprdelovství pod vedením ČSSD zajde? Nebo již jsme opětovně tam, kde jsme se dostali za Havla? Jako bezvěrec říkám : Ochraňuj nás Bůh, když na tomto světě takováto individua dokáží zničit celé generace reálně kdysi uvažujících lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ANO se Stropnickým taky není žádný mírtvůrce. To jsou stejní vlezprdelkové jako Zadolárek. Jediná parlamentní mírotvorná strana je KSČM.

   Smazat
  2. Souhlasím !!!

   Smazat
  3. Také souhlasím.

   Smazat
 23. Jsme vůbec schopni si uvědomit kam jsme se to "dopracovali"? Zdá se že nejsme. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1997 + 18 = 2015

   https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI

   Smazat
 24. Zaorálek je extrémní škůdce ČR, Sobotka s věčným retardovaným úsměvem je typický aparátčík, který v devótním předklonu udělá cokoli pro premiérské křeslo a ČSSD jako vždy zklamala a zradila zájmy voličů i ostatních občanů.
  Nechápu pana doktora Davida, kterého si velice vážím, že ještě v pseudolevicové straně může být. Myslím, že by bylo užitečné, kdyby s podobně smýšlejícími lidmi z ČSSD buď založili nějakou platformu požadující, aby vedení ČSSD hájilo zájmy ČR a jejich občanů. Pokud náprava /CSSD není možná, a zřejmě nikoli, tak by měli lidé jako pan David založit novou stranu či hnutí umožňující realizaci jiné politiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejlépe, když se strana založí spontánně, sama. Takovou pak žádná nezdolá.

   Smazat
 25. Jest li je to pravda tak je to zločínec ,jedná proti ústavě ČR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spolčování s cizími mocnostmi je dnes téměř standardem. Kdyby se prokázala vědomost odpovědných osob ve vedení státu o povaze Bostonského útoku na maratón, potom by mohly snadno čelit obvinění z vlastizrady, protože by zakrýváním této skutečnosti veřejnosti naplňovali její skutkovou podstatu ve formě účastenství. Ve shodě s cizí mocností by se podíleli na šíření hrozby teroru.

   Smazat
  2. A to včetně Prezidenta Miloše Zemana, u kterého by se v takovém případě jednalo o Velezradu.

   Smazat
 26. Pokud bude ČSSD tak pokračovat tak skončí jako ODS i hůř

  OdpovědětSmazat
 27. Školit v naší zemi aktivisty amerických zájmů pro jejich prosazování v zemích globalizujícího se světa, je v současnosti nesporně největším bezpečnostním rizikem pro řadové obyvatele naší země. Politika mocných USA již dvě desetiletí spěje zdárně ke stavu, kdy bude na planetě existovat „koalice“ všech zemí namířená proti USA a jejich poskoku EU. Záměrně zdůrazňuji, že tímto činem české vlády budou postiženi řadoví občané, protože bohatí jedinci mají své soukromé ozbrojené žoldáky a politici jsou zase chráněni za peníze daňových poplatníků. Takže eventuelní protiamerický teror postihne u nás, jako vždycky, obyčejné, čti nevinné lidi. Jelikož jde prakticky o skoro všechny obyvatele země, čili celou „vlast“, je současná politika mocných této země ve své podstatě vlastizradou. Takovou moc je proto bezpodmínečně nutné zlikvidovat jakýmkoliv způsobem. K tomu nás, občany, opravňuje dokonce i naše Ústava, která dovoluje použít proti nedemokratickým praktikám vládců všechny prostředky.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.