Reklama

úterý 20. ledna 2015

La Tribune: Většina obyvatel Francie se vyslovila pro předání "Mistralů" Rusku20. 1. 2015     zdroj a zde
75% respondentů se domnívá, že odmítnutí Francie předat lodě Rusku nebude mít vliv na situaci na Ukrajině, informují noviny La Tribune. Podle 56% účastníků průzkumu ovlivní nesplnění závazku negativně pověst Francie. 81% respondentů uvedlo, že Rusko je velká země, se kterou má Francie udržovat dobré vztahy. Bylo to oznámeno na ruské mutaci RT.
přeložila V. Grulichová

22 komentářů :

 1. Je to Francouzský pomník, prodat je nikomu nemůže, pohonné jednotky, cca 1/3 lodě je Ruská, nezbývá než vrátit peníze, zaplatit penále, vrátit pohonné jednotky a zbytek zešrotovat, tím si alespoň na chvíli udrží zaměstnanost.

  Stačí to zaplatit, ale kdo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zaplatí to velký bratr který vehnal francky do sraček a zbavil je svéprávnosti všichni ví kdo je tím velkým škodolibým bratrem!!!

   Smazat
 2. Nejlepsi by bylo, kdyby Putler stahl sve jednotky a zbrane z Ukrajiny, omluvil se, zaplatil skody a prebral si ty svoje leodicky. Ale taky by mohl rict, na co je potrebuje, kdyz je takova holubicka miru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeptám se otázkou - na co potřebují svoje lodičky, když jsou takoví demokrati a mírotvůrci naši kamarádi amíci a ještě k tomu tak daleko od svých břehů?

   Smazat
  2. Nezdá se Vám, že je zbytečná ztráta času dávat otázky blbovi? Mě Anonymní 16:25 připomíná trolla z Novinek jistého studenta z Olomouce Skřebského.Řekl bych, že to je stejný "člověk". Zcela stejná "úroveň" inteligence a stejné vyjadřování - výkřiky, ne fakty.
   VM

   Smazat
  3. Anonymu ze 20. ledna 2015 16:25:
   Prokaž na tomto webu své tvrzení, že má Putler své jednotky a zbraně na Ukrajině! Máš na to 24 hodin. Když tak neučiníš, veřejně se na tomto webu prohlášiš za rusofobního blba a lháře! A dodržuj českou gramatiku - že se nestydíš?!
   plk. v zal.

   Smazat
  4. Na co potrebuji Americani sve valecne lode ? Abyste nam nemohli rudohneda luzo uz nikdy znovu vladnout. Jeden Hitler a jeden Stalin stacili.
   Ostatne - oni si je take narozdil od vas komunistickych pitomcu umi sami i postavit.

   Smazat
  5. Hele - ty "plk.v zal.", na vas komunisticke lampasaky kteri zradili vlast a slouzili okupantum je tak nekdo zvedavej.
   Radsi me dokaz, ze Putler na Ukrajinu ty svoje zlocince neposlal. Kdyz je tam videly tisice lidi a kdyz po nich zustala jen spalena zeme.

   Smazat
  6. CO říká doktor? Zdravý až na tu hlavu.

   Smazat
  7. Když je tam viděli tisíce ukrajinců,proč to už není na těleportě. Raději se více informuj,než začneš plkat somároviny. Thot

   Smazat
  8. Jo, a v srpnu kdyz uz ti tvoji separatisti prchali jako zajici a do skonceni valky zbyvalo par dnu zasahli zeleni muzici z Marsu. Vam komunistum se v prolhanosti nevyrovnal ani Goebels.

   Smazat
  9. Anonymu ze 20. ledna 2015 17:06:
   Hele, neprokázal jsi své tvrzení a tudíž jsi rusofobní blb a lhář - a tak to zůstane!!! Třikrát fuj, fuj, fuj!!!
   plk. v zal.

   Smazat
 3. Může být ve Francii ještě veselo,že atentát k vůli karikaturám,byl jen čajíček.
  Pokud ještě Indie odvolána smlouvu na letadla.Zemědělská produkce má problémy také,vyvážet je do Ruska.

  OdpovědětSmazat
 4. Heriot.
  Pánové !
  Proč se s tím trotlem trollem bavíte, vždyť mu jen naskakujete na vidle. Jak je ducha mdlého dokazuje už to, že žádá důkaz, že něco není...Takovou logickou pitomost by nevypustil z pusy snad ani žák dnešní základní školy a že to dnes opravdu nejsou žádní lumeni...:-). Jestli také přihlouplé a nevzdělané trolly verbují a pouštěji na sítě, to mají opravdu dost personální nouzi a tak to je snad dobrá zpráva, ne ?

  OdpovědětSmazat
 5. Už ich tam videli tisíce ľudí? A ty si pri zmasloch. Ľudia už vyfotili lochnesky, ufo, yetiho, len tie tisíce tankov a vojakov sa ešte nikomu vyfotiť nepodarilo. V dnešnej dobe, kaď má mobil s fotakom každý blb, to nedokázali miliony ukrajincov, agentov cia, pozorovateľov obse, ale to nevadí. Jednoduchším ako ty stačí, keď to povedia v TV novinách.

  OdpovědětSmazat
 6. V první řadě pan prezident Putin se jmenuje Putin a nikoliv Putler,to je jen idiotská nadávka anonymního otrapy, a hned potom -omluvit byste se měl vy, za to zhovadilé nadávání a urážky tady, jichž se dopouštíte v každém příspěvku.Jestli jste nemocný a nejste duševně zdráv, tady diskutující nejsou kompetentní vám pomoci, musíte se obrátit na odborníky. To co píšete ve všech příspěvcích je hanebné, nikdy byste si nedovolil to otevřeně někomu říci-jak sám vidíte, odevšad by vás vynesli v zubech a to by ještě nebylo to nejhorší, mohla by vás potkat i horší újma na zdraví.Lidi jsou dnes už hodně citliví na podobné sprosté štvaní. K slušným obchodním vztahům patří, když si něco objednám a zaplatím, mám to také obdržet, nebo mám nárok na vrácení peněz a sankce za způsobenou škodu - že se Francouzi zachovali jako kreténci, se spolehnutím, že když se teď může Rusku nadávat a všechno, můžou taky lavírovat s objednávkou, a jak sám tady čtete, nelíbí se to ani slušným, normálně myslícím Francouzům, protože zjevné prasečiny nepodporuje nikdo jiný, než zase jenom prase. Vy evidentně ke slušným a normálně myslícím lidem nepatříte, a nikdo tady nestojí o vaše sprosté a skrz naskrz hloupé výblitky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podivejte anonymni 19:44, ja se prizpusobuji prostredi. Zde jsem mezi vulgarnimi, komunistickymi a nacistickymi kreteny a tak se podle toho chovam.
   Nechte si ty svoje kecy a zkuste sam vyjit mezi lidi. dostanete coby zastance vraha Putlera tolik facek, ze je ani nespocitate.
   Slusnym lidem jeden Hitler a jeden Stalin stacil a nemohou se dockat, az luza jako jste vy konecne vyhyne a my se staneme znovu evropskym narodem.

   Smazat
 7. Veď ho nechajte on sa len bojí!!! a je to len známy - ten Hnus.....áák. Trepe,trepe a aspoň to málo čo som mu dal naštudovať o komunizme nedokázal. Ja by som ho tu nechal už len kvôli tomu, že sa na jeho duchaprítomných nerozumných vyjadreniach nesmierne bavím.

  OdpovědětSmazat
 8. To jsou tady kecálci,kdyby tam skutečně byla ruská armáda tak už je v Kyjevě

  OdpovědětSmazat
 9. A ze si ti genialni Rusaci neumi vsechny ty lode, letadla, auta i treba elektroniku kterou dovazeji ze zapadu vyrobit sami? Teda oni dovedou, ale ani jejich vlastni lide a vlada ty smejdy nechce…...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kdybys nebyl líný se zajímat o svět kolem, tak bys poměrně snadno zjistil, kolik nejrůznějších typů válečných lodí Rusko má, od ponorek po velké letadlové křižníky...

   Myslím si, že nechat si postavit dvě lodě ve Francii byl jen jakýsi symbol dobré vůle - rozhodně ne nutnost...

   Smazat
 10. Tak jak pročítám příspěvky.tak si tady zase vylejvá svůj prázdný mozek
  Palmer.Jenom se pod svou genialitu zapomíná podepsat. Tak jen at se
  vydovádí--jiný nebude.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.