Reklama

středa 21. ledna 2015

Lavrov: asi polovina zemí EU je pro zrušení sankcí uvalených na Rusko

21.1. 2015 ruvr.ru
Asi polovina zemí Evropské unie nyní hájí to, aby byly zrušeny sankce dříve uvalené na Rusko.
Prohlásil to šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov na středeční tiskové konferenci v Moskvě.
Podle jeho slov současné stádium, kdy si evropští partneři přejí, aby byly zrušeny sankce proti Rusku, ukazuje, že když se přijímají rozhodnutí zakládající se na souručenství, která byla přijata hned po tom, co tak učinili američtí partneři, pak je moc těžké z toho „vybruslit“.

5 komentářů :

 1. To je těžké. Neměli jsme lézt do NATO. Už tehdy se rozumnější ptali: na co? Jenže referendum se politici neodvážili vyhlásit. Jako ostatně vždy, když je nejisté, jak by to dopadlo. A kdo tehdy byl ve vládě, když se halasně vstupovalo do NATO? Kdo tomu mohl zabránit? Dnes už je to jenom "držet hubu a krok". Dokud je lidi nesmetou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budu volby, dat to ako podmienku strane, ktora chce vyhrat...

   Smazat
  2. Na to je jediná odpověď = přímá demokracie, nebo snad ne? ZB

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. ti naši vyvolení na nás serou a neslyší náše nesouhlasné názory v mnoha věcech a vyhlašovat referendum musí ne že se bojí to se bojí o své podlácení a korumpování a tím zrazují voliče a ti je jednou až kalich přeteče vyhážou z té sněmovní žumpy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.