Reklama

středa 21. ledna 2015

Le Pen promluvil o akci tajných služeb v Charlie Hebdo,cílem je prý rozpoutat válku mezi západem a islámem

21. 1. 2015     AC 24
Útok ozbrojenců na pařížskou redakci týdeníku Charlie Hebdo mohl být výsledkem spolupráce americké, francouzské a izraelské tajné služby s cílem rozpoutat válku mezi Západem a islámem.
Tvrdí to zakladatel francouzské krajně pravicové strany Národní fronta Jean-Marie Le Pen. Jeho slova pro ruský deník Komsomolskaja Pravda v pátek zveřejnil deník Le Monde.


Ten citoval Le Penovo vyjádření o možném spiknutí.

Střelba v Charlie Hebdo připomíná operaci tajných služeb, ale nemáme o tom důkaz. Nemyslím, že ji zorganizovali francouzské orgány, ale umožnily, aby se tak stalo. Aktuálně je to však pouze domněnka," dodal Le Pen.

40 komentářů :

 1. Je dobré držet si rezervu a zústávat otevřený i zcela jinému výkladu, než jaký podávají mainstreamová média. Bylo by potřeba mnoho rukou a prstů, aby se na nich spočítalo kolik různých událostí, která média propírala a propírají byla ve skutečnosti něčím úplně jiným, než by se na první pohled zdálo.

  OdpovědětSmazat
 2. Šílené je už jen to, že Le Pen je zřejmě blíže pravdě, než veřejnoprávní media

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím.
   Když o tom logicky uvažuji,tak mě to nepřekvapuje,že to může i pravdu.Tolik nepochopitelných skutků,jen aby se to svedlo na islamisti.
   Proto také nesměl žádný přežít.Právě ,že to všechno má spět k té válce,ale jen se musí zapojit víc států,samotní Američané,by zase dostali na frak.

   Smazat
 3. Osobně jsem toho názoru, že Haradské Korzáry proti Evropě naverbovalo samo USA, bez pomoci Francie nebo Izraele.

  OdpovědětSmazat
 4. Díky Bohu, že nežiju v tom primitivním světě džihádistů, komunistů, konspirátorů, ve kterém za všechno zlé může USA a Žid, vše co se děje je předem plánováno a vše je spiknutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jako kdybys řekl Díky Bohu za tu ošatku fazolí, máku a kamení.

   Smazat
  2. Taky si někdy říkám, jestli by nebylo lepší bejt polointeligent na úrovni imbecila a věřit, ze ve světě jde mocnejm jen o me blaho. Narodil jsem se ale s mozkem a svet je o něčem jiným než cim nám mainstream vymejva hlavy.

   Smazat
  3. Taky se tam už chystám. Tak mi tam držte místo, ju?!

   Smazat
  4. Já si žiju v EU, čumím na ČT, hltám seriály, listuju si v metru v Metru, žena mi půjčuje Blesk, občas mi i dá, víkendy trávíme procházkami po Supermarketech. Uznejte, co mi chybí.

   Smazat
 5. Lidstvo sjednocují pochybnosti a rozděluje přesvědčení. Je tudíž logické, že pro přežití lidského pokolení jsou pochybnosti mnohem důležitější. (Peter Ustinov v knize STAŘEC A PAN SMITH)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestat pochybovat si člověk, když se nechce dostat do maléru, může dovolit teprve až v Ráji, a ať se rozhlížím jak se rozhlížím, prozatím to tu tak rozhodně nevypadá.

   Smazat
  2. Zajímavý poznatek: Lidé jako vy pochybují vždy o všem a o všech. S jedinou vyjímkou. Nikdy nepochybují o sobě. Oni jsou vždycky jenom obětmi.

   Smazat
  3. Kde je míra pochybností o sobě? Já vím jen to, že kdo o sobě pochybuje absolutně, nedokáže absolutně nic.

   Smazat
  4. Spíše nedokáže nikdy nic ten, kdo neumí řešit své problémy, neumí vypátrat jejich příčinu a jakýkoli svůj neúspěch jednoduše svede svede na někoho jiného. Ten kdo se zbavuje zodpovědnosti za svůj život tím, že se neustále staví do role oběti jakýchci spiknutí a namlouvá si, že nemá na svůj život žádný vliv.
   Toť typický čtenář Novérepubliky, AC24 a pod. Dovedete si třeba představit, že by podobný člověk dokázal něco uspěšně řídit? Třeba fabriku?

   Smazat
  5. Existuje tu premisa, že zdravý organismus může vyrůstat jen ve zdravém prostředí, a ti, kdo se podílí ať už na tvorbě nebo doplňkových akcích, jako je moderování diskuzí, serverů jako je novarepublika, působí směrem ke zlepšení prostředí, které vykazuje objektivně známky narušení. Kritériem nebo kritérii pro hodnocení zda-li je prostředí zdravé nebo nezdravé může být prostá pravda, mohou jimi být i další, doplňkové rozvinuté úvahy, byť vždy jsou založené a vychází z pravdy jako takové. Bez pravdy není prostředí zdravé, a bez pravdy nejsou ani zdravá rozšířená kritéria hodnocení společnosti respektive prostředí, ve kterém se společnost vyvíjí. Jsem zastánce přístupu jednoduchého a proto hodnotím jen podle kritéria prosté pravdy, a ať už jste kdokoliv, mohu vám na své svědomí říci, že prostředí, ve kterém tato společnost existuje je prosyceno lží nad všechny představitelné přípustné míry.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Zvládnu to sám.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Potom až dostaneš na prdel tak se můžeš před kámoši vymluvit že to bylo spiknutí USA, CIA, MOSADu, banksterů, Židů, Rockefellerů, Rothschildů, Havla, Klause, Kalouska, korporací, kapitalistů, mimozeměťanů,.. fantasii se meze nekladou :-D

   Smazat
  7. Budeš se tomu divit, ale se svým životem jsem spokojenější než kdokoliv jiný koho znám. A nezáleží dokonce ani na tom co mě zrovna baví za hru, věřil bys tomu? Vlastně, lepší už to být ani nemůže, marně snažím a namáhám seč to jen jde, ale mám se prostě dál úplně skvěle a spokojenost je moje druhý jméno. Ještě nějakou radu do života pro mě máš? ... Jo, abych nezapoměl, pracuju na delší úvazek než je 8 hodin, a výplatu mám taky v delších periodách. No, to už je takový život, každý vedeme nějaký, podle schopností, dovedností, odvahy a odhodlání. A také malinko podle charakteru.

   Smazat
  8. Nevěříš mi to z jednoho prostého důvodu, že si to nedokáže představit. To "co ze mě tryská" neposuzuješ sám, nemyl se v tom. Držku ti budu chtít rozbít kladivem pokaždé, když budeš kritizivat dobrou práci ostatních, a nejenom dobrou, vynikající, brilantní a fantastickou. To je pravá povaha práce lidí, kteří tvoří stránky jako je novarepublika.cz. Jednou to možná pochopíš, a možná dřív než by sis sám dokázal představit.

   Smazat
  9. Jdi se vyspat. Ráno na to možná budeš mít střízlivější pohled.

   Smazat
  10. Ačkoliv podle toho co píšeš, budeš někde na pomezí případu Palmera, toho jsme tu léčili asi 3 týdny.

   Smazat
  11. Kdyby jsi byl "štastný a spokojený" jak se mi snažíš namluvit, tak nikdy nebudeš tak fanaticky nenávidět systém založený na hodnotách které ti toto štěstí umožňuje. Je to průhlednější než si myslíš.

   Smazat
  12. Mým primárním nepřítelem je Lež, VÍM o mnoha lžích původem v USA a nevím o žádné lži původem v Rusku. ...

   Smazat
 7. Přeji dobrý den všem slušným diskutujícím.Přátelé, pojďme zkusit zcela ignorovat frustrované nevzdělance, jejichž jedinou radostí je, že jim na jejich "příspěvky" odpovídáme. Nenechme se donutit jim odpovídat, nenechme se vytočit. Blbečkové chtějí, aby s nimi alespoň někdo mluvil, jejich okolí je nepochybně ignoruje. Doufám, že když nebudeme na tyto duševní ubožáky reagovat, přelezou na nějaký jiný jim určený server. Zdena

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdenko, někdo si je vzít nastarost musí. To je jako kdyby se chystal bál a ke vchodu se přivalilo tupé hovado v bagančatech od prasečího hnoje a dožadovalo se vstupu. Takže ono skutečně není o co stát. Na druhou stranu někdo to dělat musí, jinak si nedokážete představit ten svinčik, který by tu byť jenom jedno nebo dvě taková lidská selata udělala.

   Smazat
 8. Může mně někdo vysvětlit pojem krajní pravice? Jaký mají program?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krajní pravice, narozdíl od pravice liberální, doplňuje pravicovou ekonomickou politiku (trh, deregulace, soukromé namísto veřejného atd.) konzervativní politikou hodnotovou (důraz na konzervativní hodnoty jako morálka podmíněná náboženskou vírou, odpor k revolucím, obdiv k hierarchickému (stavovskému) uspořádání společnosti atd.).

   Smazat
 9. Nebylo by vhodné, aby Francie požádala USA o navrácené svého daru " SOCHY SVOBODY"? A jako vděk za přínost světovému míru ji s "mistrály" předat RF? (LB)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se povedlo.

   Smazat
  2. Aáá, nové foto. Takové sluníčkové :-D

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.