Reklama

.

.

neděle 4. ledna 2015

„Likviduj Židy, Poláky, komunisty, nič je bez milosrdenství..."

Břetislav Olšer
4.1.2015  blogg autora

Včera (2.1.2015 pozn.red. NR) šel Kyjevem ohnivý pochod Banderovců. Svět je infikován zločiny proti lidskosti; na počátku třetího tisíciletí propuká bezpočet krvavých válek, děsivou situaci má za sebou Ukrajina, kde se dál odehrávají hrůzné masakry v duchu banderovské tradice: „Národe! Věz! Moskva, Polsko, Maďaři, židovstvo - jsou tvoji nepřátelé. Likviduj je! Likviduj Židy, Poláky, komunisty, nič je bez milosrdenství…”


Upálení v Oděse...
 
Kdo z nás by kdy tušil, že stejná slova hrůzy uslyšíme i v lednu 2015 na Ukrajině, odkud už uprchlo na milion rusky mluvících občanů a tisíce byly zabity...? Proč? Neonacismus. V Kyjevě, Dnětropetrovsku a ve Lvově se včera uskutečnily pochody s pochodněmi na počest Stěpana Bandery. Účastníci připomínali 106 výročí narození tohoto ukrajinského nacionalisty a zločince.

Nejpočetnější bylo shromáždění v ukrajinském hlavním městě. Podle některých zdrojů se ho mělo účastnit několik tisíc Banderových pohrobků. Hořící pochodně připomínaly nacistické řádění v Norimberku, Berlíně a jiných německých městech. Mráz z té hrůzy šel po těle, stovky Židů se už vystěhovaly do Izraele; nový holocaust je děsí...


Akci pořádala banderovská strana Svoboda a neonacisté Pravého sektoru. Průvod skončil na náměstí Majdan; vůdce Svobody Oleh Tjahnibok označil Moskvu za tradičního agresora. Poslanec za stranu Svoboda Andrij Iljenko prohlašoval, že všichni bojovníci za svobodu Ukrajiny, zejména Stěpan Bandera a Roman Šuchevič, by měli být oficiálně uznání za národní hrdiny; Šuchevič byl spoluvelitelem praporu Nachtigal, který se ještě před příchodem Němců do Lvova v roce 1941 podílel na vyvraždění asi 4,5 tisíce místních Židů.

Bandera je zodpovědný za etnické čistky na Volyni a východní Haliči; již před válkou nesl zodpovědnost za teroristické činy, mimo jiné v roce 1934 za vražedný atentát na ministra vnitra Polska Bronislawa Pierackého. Odsouzen byl k trestu mrti, ten mu byl zmírněn na doživotí, později byl propuštěn. Po válce žil Bandera pod jménem Stephen Popiel v Mnichově, kde byl také v říjnu 1959 zabit sovětským agentem. Je jistě zajímavé, že neobdržel vstupní vízum do USA. Podle tehdejšího amerického velvyslance v Německu vzhledem k teroristické minulosti. Ukrajinský prezident Juščenko vyznamenal in memoriam některé členy Organizace ukrajinských nacionalistů včetně Stěpana Bandery řádem Hrdinů Ukrajiny, i když tito jsou spojeni s masakry civilního obyvatelstva

během 2. světové války.

 Tohle není zvěrstvo Banderovců z 2. světové války, ale z roku 2014…(Oděsa 2. 5. 2014)

“Ruská propaganda lže jako vždy; Kyjevě nejsou žádní fašisté ani nacisté,” reagoval bývalý ropný oligarcha Chodorkovskij na ruská obvinění, že převrat v Kyjevě je dílem ultrapravicových bojůvek, které nový režim neovládá. “Pokud své krajany vyzývám, aby bránili ruskou zemi na severním Kavkazu, a to se zbraní v rukou, pak stejnou výzvu jsem povinen adresovat i ukrajinskému lidu,” zdůraznil, aniž si uvědomil, že nad ním vlaje trojzubec, znak Banderovců, kteří vyvraždili během 2. světové války na 130 tisíc Poláků, Volyňských Čechů a Rusínů. Dnes je na Majdanu zastupuje nacionalistická strana Svoboda, které sekundují neonacisté Pravého sektoru. Tedy, jak tvrdí Chodorkovskij, žádní fašisté, žádné ultrapravicové bojůvky. A po několika měsících vyhrožuje neonacistický Pravý sektor, že potáhne na Majdan, který je opět v plamenech. Přesto RB OSN, sponzorovaná USA, právě svolala své jednání ve prospěch Ukrajiny…

Na barikádách Majdanu plápolaly červeno-černé vlajky. “Banderovci” tvoří jednu ze stran opozice a Západ moc neví, co s tím. Dělá, jako vždy, že nic nevidí. Holt, provozní slepota… Důvodem je pověst strany Svoboda jako ultranacionalistického, antisemitského a extrémně pravicového uskupení, které přímo navazuje na tradice Ukrajinské povstalecké armády (UPA). Zcela signifikantní je pro tyto neonacisty rozsáhlá instrukce vypracovaná v květnu 1941 „Boj a činnost ukrajinské OUN v období války”, jež obsahovala speciální paragraf o „očistě území od nepřátelských elementů” - hlavně Židů. Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN) vznikla roku 1927 ve Vídni, hájící zájmy všech Ukrajinců a vytvoření samostatné Ukrajiny pod ochranou nacistického Německa. Mezi nejvýznamnější nacistické teoretiky lze zařadit Rudolfa Junga - v roce 1919 autora názvu této ideologie a knihy Der Nationale Sozialismus, a Adolfa Hitlera. Během svého pobytu ve vězení roku 1924 napsal Hitler autobiografii Mein Kampf, ve které definoval některé klíčové vlastnosti nacistické ideologie...

Tisíce přívrženců strany „Svoboda“, „Ukrajinští vlastenci“, „Ukrajinský národní sněm – ukrajinská národní sebeobrana“ (UNA-UNSO) a „Trizub“ pochodovaly ukrajinskými městy; na počátku roku 2015 a to chce Ukrajina do NATO a EU. Všechny tyto organizace sdílí společnou ideologii, která je silně proti-ruská, proti-imigrační a proti-židovská. Navíc společně zbožňují tzv. „Organizaci ukrajinských nacionalistů“ vedenou Stěpanem Banderou, tj. ty proslulé kolaboranty s nacisty, kteří aktivně bojovali proti Sovětskému svazu a pouštěli se do některých z nejstrašnějších ukrutností páchaných kteroukoliv stranou II. světové války.

Možná už někdo zapomněl, jak se vše vyvíjelo už od roku 1939, kdy si Zakarpatská Ukrajina “vzala” zpět západní část Polska. V té době docházelo zejména na území Polska a Sovětského svazu k teroristickým a záškodnickým akcím Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN), mezi než patřily sabotáže, žhářství, přepady pošt a redakcí opozičních novin, vražedné útoky na státní představitele i umírněné členy z vlastního tábora. (zdroj)

Rozsáhlá instrukce vypracovaná v květnu 1941 „Boj a činnost ukrajinské OUN v období války” obsahovala speciální paragraf o „očistě území od nepřátelských elementů" - hlavně Židů. Již na přelomu let 1942 - 1943 byly reorganizovány jednotky, které se přeměnily v Ukrajinskou povstaleckou armádu (UPA), resp. ve vojenskou a teroristickou organizaci. V roce 1943 vyhlásili představitelé Organizace ukrajinských nacionalistů boj za osvobození Ukrajiny a 9. února téhož roku jednotky UPA zahájily etnické “čištění” Volyně (severo-západní Ukrajina) bestiálním vyvražděním Poláky obydlené obce Parosl. Pak následovaly další jednotlivé případy brutálního vybíjení obcí obydlených Poláky (Lipniky, Janova Dolina, Ugly, Konstantinovka, Osty, Uberez, Staryki atd.).

Neonacisté ruského ražení s ukrajinskými a banderovskými vlajkami...?

Operaci jednotky UPA zahájily 11. července 1943 (tzv. krvavá neděle) a trvala do 16 července 1943. Během operace bylo napadeno 530 polských vesnic, osad a statků a brutálně zavražděno kolem 17000 polských civilistů. Žádná válka, nýbrž systematické vyvražďování ve jménu Boha bylo cílem; patologická posedlost krví neviňátek, jejich bolestí a utrpením… V srpnu 1943 vyvražďovací akce UPA pokračovaly - napadeno bylo 85 dalších vesnic. Po krátkém období klidu v prosinci 1943 UPA zahájila další masakry trvající do první čtvrtiny roku 1944, kdy UPA využila období stahování se německých vojsk před útočící rudou armádou.

Na jaře 1944 UPA přesunula hlavní působiště do Východního Haliče a pokračovalo v krutém zabíjení civilistů. Celkový počet polských obětí, též žen, dětí a nemluvňat povražděných UPA během války se odhaduje na 130 tisíc. V letech 1943 - 1945 rozpoutaly jednotky UPA partyzánskou válku proti jednotkám Rudé armády. Všichni bez rozdílu nosili čepice s odznakem UPA - „trojzubcem“… Je možné si představit, jak někdo rozřezává pilou tělo ženy, věší na stromy děti a přitom ještě může před smrtí znásilňovat nezletilé dívky? Není možné hovořit o těchto vrazích jako o lidských bytostech; jde jen o patologické zrůdy... (video)

O děsivosti budoucna současné Ukrajiny svědčí i Pravý sektor, militantní skupina s jádrem o zhruba 300 členech. Jsou to ti rowdies a zločinci, kteří si za dolary kupovali nájemné vrahy, jež byli za desítkami vražd civilistů a policistů kolem Majdanu. Jejich zbraněmi byly lovecké pušky s řezanými hlavněmi, zápalné láhve, dlažební kostky a železné tyče. A na tím vším “bděly” nacistické symboly a fakt, že extremisty z Pravého sektoru poznali i členové české radikální Dělnické strany sociální spravedlnosti. Pravý sektor byl pozván na návštěvu do České republiky s odůvodněním, že právě oni “sehráli rozhodující roli v protestech, které se snaží přivlastnit si proevropští kolaboranti v čele s Kličkem či Tymošenkovou”. DSSS totiž mluví o vývozu ukrajinské revoluce i do Česka.

 
 Zleva: šéf strany Svoboda Oleh Ťahnybok, Julija Tymošenková a Vitalij Kličko. |
 foto: AP/Reuters/Profimedia/koláž iDNES.cz

A máme tady dalšího "přimrzlého" buditele. Vojenský analytik a bloger Dmitrij Tymčuk se totiž nechal slyšet, že teroristé z Doněcka mají v úmyslu parazitovat na Ukrajině jako rakovinový nádor a v Doněcké lidové republice bylo ohlášeno založení Národní banky, které by prý dle Tymčuka ovšem spíš slušel název První ruská teroristická banka. Navíc Putinovi prý může věřit jen idiot, ale Porošenko je svatý muž, když v polovině října prohlásil, že za každého zabitého ukrajinského vojáka bude zabito sto a více „teroristů“ vzdorujících v oblasti Donbasu...? (video)

Vzniká nová Ukrajina, nová politická elita - zlodějka, neonacista, extrémista a německý boxer, oligarchové, kteří přivedli svoji zemi na buben? Úvahy o tom, kdo z těchto úžasných kandidátů zvítězí, byly nepodstatně; kdokoli z tohoto konečného “výběru” to bude, posune Ukrajinu na pokraj propasti a Západ by si měl rozmyslet, chce-li další holocaust či nový nacismus tvrdých pěstí. Na Majdanu přece bojovali a voleb se zúčastní též potomci těch, co vyvraždili na sta tisíce tísíc Poláků a Volyňských Čechů, navíc pod stejným trojzubcem Banderovy nacistické UPA.

Inu, vzhůru za hrdinným Stepanem Banderou…https://www.youtube.com/watch?v=DxB6LLjkFrc

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/165100-spomienky-na-najazdy-banderovcov-este-nevybledli/

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/357623-rusko-si-stezuje-na-napadeni-ruskych-novinaru-v-kyjeve.html

Vraždy Čechů v Osvětimi

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/296925-obrazem-tisice-nacionalistu-v-kyjeve-uctily-banderovu-pamatku/

Proč Roosevelt, Churchill a Truman

36 komentářů :

 1. No je to skandální, ale to se přece ví od začátku a naše "elity" jsou v klidu. Před chvílí jsem dočetla článek o branné povinnosti, který měl rozladěnou veřejnost uklidnit a vysvětlit jim, že vzhledem k vzrůstajícím nebezpečím ve světě (např. válce na Ukrajině) je třeba být připraveni na obranu vlasti. Jenom nějak nespecifikoval, před kým. Budeme bojovat po boku Banderovců, největších hrdinů Ukrajiny, až je Rus požene hranice nehranice? Vím, jenom fikce, ale alespoň takhle to zatím vypadá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. demokrad Barel4. ledna 2015 15:03

   článek o branné povinnosti, který měl rozladěnou veřejnost uklidnit a vysvětlit jim, že vzhledem k vzrůstajícím nebezpečím ve světě je třeba být připraveni na obranu vlasti. Jenom nějak nespecifikovali, před kým
   xxxxxxxxxxxx
   povídali že mu hráli
   režim, který je převodovou pákou SSA imperialismu, má strach
   z vlastních občanů, a policie na to nestačí

   Vymazat
  2. Odkaz na fotodokumentaci k Volyňskému masakru - hrůzné: http://colonelcassad.livejournal.com/1232216.html
   Tohle je "práce" otců a dědů nynějších banderovců!
   Volič-Vilč

   Vymazat
 2. U tohohle si nelze nevzpomenout na popírače holokaustu Čulíka s Dolejším. Jejich ideologická slepota je děsivá.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento článek o "poměrech" na Ukrajině doporučuji občanům měst a obcí v ČR, na jejichž radnicích, "k vyjádření solidarity s ukrajinským lidem", visí vlajka Ukrajiny, poslat starostům a radním těchto měst a obcí k jejich "probuzení" ze zaslepenosti ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco takového jsem už zkoušela, ale odpovědí mi byla pohrdavá arogance. ONI jsou na svých místech přece proto, aby všechno věděli lépe! A nějaký kmán je nemá co poučovat!

   Vymazat
  2. Arogance to je to nejmenší, co od nich můžete očekávat ... Zřejmě si ani "neuvědomují", co svou "arogancí" na sebe "říkají". Na mnohé články nebo činy (např. MUDr.Obrtel apod.) taká napohled "nikdo" nereaguje, ale dlouhodobě mají svůj význam.
   Vymazat
 4. Tohle EU chce přijmout?
  Uzavřít hranice a nato z ruskem by měli pomáhat dombaske a luhanske oblasti a odtrhnout je od Ukrajiny.

  Pokud ne měli bychom vystoupit z EU i z nato.
  Takhle to vidím já poctivý,obyčejný věřící a rozumný Čech.
  Stop usa zájmům a to jednou pro vždy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to otřesné ,co v současné době EU toleruje a dokonce podporuje. V naší "demokratické" společnosti se to ale žádné noviny ani TV kanál neodváží publikovat.

   Vymazat
 5. Až pravý sektor pochopí kdo je Tymošenková a Porošenko, budou prosit Putina aby zasáhl a být Putinem, nespěchal bych. Tohle někdo šeredně odskáče, bude ještě hodně "veselo".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím. Pochybuji, že Pravý sektor něco pochopí. Tihle "hrdinové" nabití testosteronem a chutí po krvi si sami vezmou, co budou chtít. Kdo jim zabrání, aby si přišli do EU pro vše, co se jim slíbilo. A paní Radičová dnes v OVM tak hezky hovořila o nutnosti přijímat imigranty, atd. Slovensko je ovšem Ukrajině blíže, takže p. Radičová bude mít příležitost projevit pohostinnost těmto bojovníkům proti Putinovi.To bude veselo.

   Vymazat
 6. a parlamentní žumpa v česku nereaguje ovšem těžce podceňuje voliče kteří jim nedali mandát rozhodovat o zásadních věcech - jako jsou dárky pro benderovce v podobě oblečení pro zabijáky aby tě hajzlům prý nebyla zima a daňový poplatník to prý rád zaplatí - další úlet stranických vší je trpění vměšování do vnitřních záležitostí státu USáckého ambasadora čapisráče ten měl být už dávno vyhoštěn
  zmrd zasranej !!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drsně sice řečeno, ale z hlediska faktů budiž. Taky bych se ptal, co dělá naše BIS, tajné služby, možná prokuratura a nakonec i sám president. Protože je ticho, tak nabývám dojmu, že jsou všichni jmenování dostatečně vyděšeni a někde se krčí v koutě. Další záhada je, že Band. hnutí á možná dost podporu. Asi bych se zeptal, z čeho ten zájem pramení? Nechápu to, chybí asi objektivní informace.

   Vymazat
 7. čapisráče může potkat houskúv konec a může mít ochranku jakou chce
  prostě když nebudou reagovat stranický vši budou reagovat občané !!!

  OdpovědětVymazat
 8. Rusko by mělo zakročit protože vřed je lepší léčit dřív než začne hnisat pak by sračky z jeho prasknutí mohli zasvinit již dost zasviněnou evropu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůže, jinak by již zakročilo. Už teď je vydáváno skutečnými agresory za agresora a tato Goeblessovská propaganda funguje i u nás.
   L.P.

   Vymazat
  2. Zdravím a souhlasím. Jde o to zatáhnout Rusko do otevřeného válečného konfliktu. Z ukrajinské armády nám ještě bude hodně horko po těle. Politici EU dělají, že nevědí, kam to povede. Vzpomeňte na hordy SA po 1.sv.válce v Německu!

   Vymazat
 9. Buduje-li se na Ukrajině standardní fašistická diktatura a EU, nežkuli USA je v tom podporují, tak mně z toho vychází, že i budoucnosti Evropy samé je fašizmus. Žádná nahodilost v tom není, jedou podle plánu (amerického).

  OdpovědětVymazat
 10. Připravuje se další "drang nach osten". Německo (a tím EU) hodilo přes palubu Řecko (už je dovydrancováno, zbytek se prodá Číně, dominový efekt v pádu Portugalska a Irska už nehrozí) a finance budou poskytnuty Ukrajině a ještě se ušetří (na Řecko jsou potřeba stovky miliard, na ukrajinu stačí desítky). Pro Evropany se nyní vytvoří příznivé mediální klima, aby pochopili a přijali tento penězovod na Ukrajinu, proti které má Řecko minimální strategický význam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dluhy Řecka, byly vstřícností EU, již převedeny ze soukromých bank, ponejvíce Německých, na daňové poplatníky unie. Takže banky FEDu a Evropské centrální banky, které vše řídí, dovolí Řecko uvolnit.
   Toto podřízení bankám a korporacím, je hlavní zlo EU. Je nutno vyházet zkorumpované politiky a bankám odejmout jejich pravomoci. Jinak nás doženou k válce, která je pro ně pouhý obchod. Viz doporučení pana Sorose.
   http://www.nwoo.org/2015/01/03/soros-eu-je-ve-valce-s-ruskem/

   Vymazat
 11. Masmédia u nás mlčí, lidé rovněž, včetně židů a opět čekáme, ono to nějak dopadne. Poláci v nějakých chimérách,podporují sebezáhubně opačnou stranu, než by je měl vést pud sebezáchovy a my? My se jako pokaždé dokážeme přispůsobit a půjdem sami proti sobě. A občanské iniciativy spolupracují sporadicky.Spojí se až bude příliš pozdě, což je už nyní.
  L.P.

  OdpovědětVymazat
 12. Jen málo lidí je v současné době vzhledem k totální cenzuře v drtivé většině sdělovacích prostředků pravdivě informováno o skutečném stavu událostí na Ukrajině. Bohužel i v tisku,který byl dříve spíše levicového zaměření získávají stále větší vliv pravicoví novináři. Zářným příkladem je deník PRÁVO , které jsem z toho důvodu již přestal odebírat.
  Proto je pro nás nesmírně důležité, že byla založena taková politická iniciativa jako je Nová republika.

  OdpovědětVymazat
 13. nacionalismus neni dnes jen problemem Ukrajiny i kdyz je tam nejvic videt , nacionalismus prostupuje celou evropou podobne jako tomu bylo na konci 19.stoleti pred rozpadem Rakouska-Uherska zrovna tak na zacatku 20.stoleti po 1.sv a novem usporadani hranic viz. predvalecna CSR a nemecke etnikum co zustalo ve sve domovine jen s tim ze za hranici jineho statu pdobnost lze videt i na Ukrajine co se tyce novych hranic po roce1991 no a v budoucnu nacionalismus poroste v zemich EU z duvodu snahy centralizovat moc smerem k Bruselu

  OdpovědětVymazat
 14. Žijeme ve světě ekonomických a politických avatarů. Je jen zvláštní, že dříve či později se ten avatar téměř vždy obrátí proti svému stvořiteli. Německo - Lenin, Taliban - USA, ISIS - koalice USA, Saudské Arábie a Kataru, povstalci v Lybii - EU + USA etc. etc. a v neposlední řadě tak dopadneme i ve vztahu k Pravému sektoru a vzývačům Stěpana Bandery. Jen jsem zvědavý, jak se potom budou tvářit a co budou říkat ti, co dnes konání "našich" avatarů buď vědomě přehlíží a nebo dokonce schvalují. Až jim samotným půjde o "kejhák", tak už bude pozdě. Možná v duchu doufají a věří, že své životy nakonec vykoupí politickými či přímo peněžními úplatky pro neposlušné avatary. Zkušenosti z dějin však říkají, že revoluce požírají nejen své děti, ale dosti často i své za oponou stojící stvořitele.

  OdpovědětVymazat
 15. Dotaz pro všechny. Když budu chválit S.Banderu, Pravý blok, skutky Banderovců na Ukrajině včetně vyhlazování Židů, Poláků, přibíjení živých dětí těchto národností na stromy(což odsoudili i němečtí fašisté), budu ho chválit jako ukrajinského vlastence a to co všechno udělal SCHVALOVAT, mohu být v tomto našem státě obviněn za šíření fašizmu, nebo třeba rasové nenávisti? Vždyť naši ukrajinští přátelé všechno toto veřejně oslavují. Když jo, tak chci být v jedné cele se Schwarzenbergem, Štětinou a Kocábem. Čtyři na cele stačí. M.Radikowski.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co se tyce oslav Bandery v ceske kotline tak to zalezi na uhlu pohledu ve chvili kdy se provadi protiruska kampan, protoze Bandera jeho nazory, myslenky a ciny ktere vyustily v ozbrojeny odboj se formovaly ve 20.a 30.letech minuleho stoleti proti okupaci ze strany SSSR,to ze Bandera vyuzil doby kdy na Ukrajine byl Wermacht jen umocnilo etnicke cistky ktere provadel takze moralne jsou jeho ciny neodpustitelne ale politicky vse v poradku dle soucasneho kurzu takze je mozno beztrestne slavit

   Vymazat
  2. Na dotaz z 12:56
   Já myslím že dnes už byste obviněn nebyl, nějak by se to okecalo. No a když se politická situace u nás bude vyvíjet tím směrem co dosud, tak byste tak za 2 roky mohl dostat i metál.

   Vymazat
 16. http://e-republika.cz/article2950-Pluralitni-koloto-Zapadu

  OdpovědětVymazat
 17. Nacistické zrůdy světa nenechají jedinou generaci dožít v klidu. Mí prarodiče přežili 1. a 2. světovu válku. Mí rodiče 2.svět. válku (táta v Osvětimi a Buchenwaldu). A pro nás ty psychopatické svině (jinak je nemůžu nazvat) chystají 3.světový masakr. Je na nás, co s tím uděláme, jestli se necháme vyvraždit a necháme vyvraždit naše děti, vnoučata a budoucí generace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím a souhlasím! Ale co se dá proti tomu dělat? Jsem obdivovatelkou bojovnice za mír Berty von Suttner, která ve své době byla pojem - 1. žena nositelka Nobelovy ceny za mír...Zemřela 21.6.1914 a za pár týdnů vypukla 1.sv.válka. Na jatka ty zrůdy v pozadí posílají vždy nás obyčejné lidi.

   Vymazat
  2. souhlasím, nacistické a komunistické zrůdy nedají a nedají pokoj!
   Palmer

   Vymazat
  3. Možná by pomohlo, kdyby EU nestála za USA, jako jejich služka a osamostatnila se, alespoň ve vztahu k Rusku. A bez sloužící Evropy, samotná Amerika konflikt nevyvolá.
   Naše vlády musí vědět, že se chceme od USA distancovat. Zde se již něco organizuje:
   http://mobilisace.cz/
   "Demonstrace před velvyslanectvím USA máme nahlášeny na magistrátu hl. m. Prahy až do konce ledna 2015. Když bude potřeba, budeme před americkou ambasádou (ulice Tržiště, Praha 1) denně.
   Příští demonstrace 7. ledna 2015 v 16:00. Baterky a svítilny s sebou - posvítíme si na americkou ambasádu."

   Vymazat
  4. Základní návod je v článku pana Davida: Je nás většina! Měli bychom se podle toho chovat. Nenechat se balamutit televizí, rozhlasem a církvemi. Posílat články známým, kteří nemají tolik času, aby mohli hledat na netu, podepisovat petice, atd. Je toho dost, aby se lidem otevřely oči. Davu se ty kreatury bojí nejvíc.

   Vymazat
 18. Save children of Donbass www.youtube.com/watch?v=oTpJEaFW80Y

  OdpovědětVymazat
 19. Že se nestydí, na baťku Machna zapomněli, verbež jedna nevděčná...

  OdpovědětVymazat
 20. Socialismus byl jediný systém, který naše společenství chránil 40 let před válkou. Těch 40 let pracoval západ na jeho rozvratu, až se mu to konečně podařilo. Máme teď šanci vytvořit Socialismus pro 21. století. Nedejme si tu šanci vzít.

  OdpovědětVymazat