Reklama

pondělí 19. ledna 2015

Mám rád všechny slušné a poctivé lidi, včetně Američanů!

                     Ladislav Kašuka
19. 1. 2015 Czechfreepress 
V Americe nežijí jen samí špatní lidé zodpovědní za to, že americká armáda okupuje, bombarduje, nebo ovládá mnoho zemí na celé naší planetě! Bohužel se mezi námi, odpůrci politiky jejich vlád a prezidentů najdou i tací, kteří používají vůči Američanům úplně stejný princip rasové, či národnostní nesnášenlivosti, nebo kolektivní viny, jaký užívali Hitlerovi nacisté vůči neárijským národům, nebo Banderovci proti všem Polákům, bez rozdílu pohlaví, nebo věku!

Tohle je alarmující trend, který je nutné co nejdříve zarazit! Lidé musí pochopit, že běžný americký dělník, farmář, prodavač, nebo řemeslník, se vůbec ničím neliší od českého, nebo ruského a ničím se vůči světu neprovinil, kromě toho, že úplně stejně jako my tady v České republice, nebo jinde v Evropě pokaždé před volbami uvěřil lžím a slibům pravicových, nebo tzv. liberálních neomarxistických stran a dal jim ve volbách svůj hlas.

Kdyby, naše malá země byla stejně velká a mocná jako jsou USA, nedělám si žádné iluze o tom, že by se naši vládci chovali lépe, než se v současnosti chovají ti američtí! Proto mám vždy zlost, když slyším hlášky typu, že by se měli všem Američanům uřezat hlavy, nebo tam hodit pár „atomovek“, a byl by klid! Takovým přístupem se snižujeme na stejnou úroveň vyjadřování a chápání reality jako mají islámští radikálové, antikomunističtí fanatici, nebo skalní rusofobové! Pokud na tento způsob uvažování přistoupíme, nemůže svět čekat nic jiného než třetí světová válka a já v přeneseném slova smyslu děkuji „bohu“, že aspoň v Rusku v současnosti vládne člověk, který si tuto skutečnost uvědomuje.

Skutečným nepřítelem nejsou Američané, Angličané, nebo jiné národy, ale politici, kteří slouží zájmům oligarchů a korporací a nikoli zájmům svých národů a celého lidstva. Jsme to my obyčejní lidé, co jim dáváme tu moc nás posílat do válek, odírat nás v zaměstnání a dělat z nás jejich otroky! Jsme to však také my, co jim můžeme u voleb tu moc zase sebrat a dát jí někomu, kdo myslí jinak!

8 komentářů :

 1. .skvele pripraveno-a komu jako tu moc ma lid predat ? dalsim novym politikum/oligarchum/,kteri budou povazovat stat za svou firmu a lidi za sve zamestnance? dokud svetu bude vladnout 1% "vyvolenych"tak vsechny svobodne volby obcanu jsou jen k tomu,ze jim tu vladu "svobodne" pozehnaji...

  OdpovědětSmazat
 2. Velice pěkná myšlenka, jen je problém, že v USA jsou lidé zpracovaní tak, že mnohdy opravdu i ten největší tuec si myslí,že je něco víc jak Čech, Rus,atd. S takovýma se těžko dohaduje. Samozřejmě jsou tací, kteří používají svou hlavu, ale mám obavu, že dokud jim moc bude "sypat", těžku je odhánět od koryt. (krásně to je vidět u "našich" politiků) Ampik

  OdpovědětSmazat
 3. Ve volbách jsme dali hlas i ČSSD a podívejte se na našeho MZV. Hájí naše zájmy- určitě ne, jen papouškuje EU, je to naprosto neschopný člověk. V diskuzi s prof. Robejškem z Německa byl úplně vedle. Zemanovi nesahá ani po kolena. Pryč s takovými hlasateli nepravd.

  OdpovědětSmazat
 4. Nojo, ale zadni slusni a poctivi lide nemaji radi tebe, zvrhly komunisticky posuku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaroslav Lučinský20. ledna 2015 10:33

   No jo , ale ty nejsi slušný a poctivý člověk, praštěný fašisto.

   Smazat
 5. Řadový Američan mi v podstatě nevadí, jen se zamýšlím nad tím, proč on se nezamýšlí nad tím, proč jeho vláda permanentně někde vraždí, jak jí mohl odpustit 11. září, mlčenlivým souhlasem přešel mučení vězňů atd. atd. A ať přemýšlím, jak přemýšlím, svým mlčením a pasivitou nesou svůj díl viny na všem, co jejich vlády páchají. Hlavně když to sype, ne? V minulosti už ukázali, že dějiny lze přepisovat odspodu, třeba u války ve Vietnamu sehrál prostý americký lid velice kladnou roli. Čili precedenty by tu byly.

  OdpovědětSmazat
 6. Zaorálek je typický příklad opozičního politika v praxi. Vystupuje proti všemu, co vládní opozice navrhne, či prosadí v parlamentu. Když se však uchopí vlády, je z něj neschopný politik, papouškuje cizí myšlenky, hovoří o něčem co nemá hlavu ani patu. Příklad bylo včerejší ČT24. A tak je to o všem, o čem se jako ministr zahraničí vyjádří. Ztratil soudnost, rovněž tak podporu svých voličů.

  OdpovědětSmazat
 7. Ale přece to už odjakživa byly největší zmetci hlavy pomazané! Obyčejňáci jen na úrovni lesních lapků, nebo šmelinářů, ale největší mrchy a zrůdy, které vyvolávaly války, lidem rekvírovali zvony, koně, brali na jatka syny a otce - byly šlechtičtí šmejdi, potom buržoazní, teď vládní - bez ohledu na to, do jaké nalezl "strany" přes kterou se hodlá vyšplhat nad ostatní lidi. Veškeré to stranictví a stranické příslušnosti a tak - jen demagogie, prašivina,plíseň. Ale zarazí to fakt jenom asi válka. Jak by bylo možno očistit celé národy od korupce,patolízalství,přizdisráčství,protekcionářství, klientelizmu? To ničí všechna normální lidská společenství, a tyto navzájem propojené a spřažené smečky pomazaných hlav nelze vyhubit. Pořád se slejzají na nějakých "sněmech" a koncilech, a sjezdech, pořád něco utajujou, pořád kujou pikle, jsou sadisticky zaměřeni proti občanům, se kterými bojujou.Mohu snad vládnout tomu, proti komu bojuju? Podjatý soudce nesmí soudit - a co oni, se svou tradiční podjatostí proti obyčejným lidem - oni mají pořád lidem vládnout a ubližovat jim?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.