Reklama

středa 21. ledna 2015

Miloš Zeman ostře odsuzuje Jaceňukova slova o "sovětském vpádu"21. 1. 2015   zdroj a zdroj
Prezident České republiky Miloš Zeman znovu odsoudil slova předsedy vlády Ukrajiny Arsenije Jaceňuka o údajném "sovětském vpádu" na Ukrajinu. Hlava českého státu označil tento výrok za úmyslný pokus o přepsání historie druhé světové války. Názor prezidenta vysvětlil jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček, informuje agentura RIA Novosti. "I přes pozdější snahy Jaceňukových asistentů poskytnout přijatelnější interpretaci jeho výroku, není rozptýlen pocit, že byl proveden záměrný pokus o přepsání historie," řekl tiskový mluvčí prezidenta České republiky...

přeložila V. Grulichová

15 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. ten kyjevský kokot nedodělal ani pět tříd pomocné školy o dějinách ani neví co to je a ti blbečci v EU se ani nezeptají jestli to má v hlavě v pořádku Bohnice v Praze se jistě nabídnou a vyšetří tuhle kraturu !!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAVO pane prezidente ale ještě malý dotaz kdy vysvětlíte USáckýmu velvyslanci v čem spočívá jeho mandát jeho vměšování je do očí bijící a na vyhoštění !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vladimír Pleticha

   Smazat
 2. Toto by asi Bohuš se Zaorálkem nikdy nedokázali . Nejdřív by se poradili s US chlebodárci .A ti by jim to určitě rozmluvili , protože takováto vyjádření nezapadají do jejich demokratického vidění světa .

  OdpovědětSmazat
 3. Dobře- o tomhle budou média mlčet? nebo najdou nějakou chybičku a zastávat se fašisty? Nelze si nevšimnout snahy polarizovat a radikalizovat společnost- tu generační rozdíly dědeček a babička ujídají chlebíčka, tu rasové , tu národnostní.
  Jen si říkám co se musí stát aby to obyčejné masy lidí v Česku vrhlo do ulic podobně jako odbory- nedokázaly to ani zlodějská amnestie ani restituce- co by se mělo stát?

  OdpovědětSmazat
 4. Až bude zakázáno v neděli žrát vepřo knedlo zélo, to bude mazec, to ti pupkatí burani vyjdou do ulic hned řvát

  OdpovědětSmazat
 5. Modrožlutý sluha USA Jaceňuk a šílenec Porošenko budou souzeni za genocidu vlastního národa. Až se tak stane, tak první kdo je odsoudí bude pokrytecká EU a fašistické USA. To se klidně vsadím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Zaorálek to svým nesmyslným výkladem sdělí široké veřejnosti, že na to celou dobu poukazoval, ale nikdo mu nenaslouchal !

   Smazat
 6. Tady máte jak mluvil Yatz v roce 2012 o Putinovi.Prostě mu odporně lezl do prdele.
  http://politiknet.ru/kak-yacenyuk-vladimira-putina-nakhvaliv/
  Netřeba ho brát vážně blázna.Ale zavřít to jo.

  OdpovědětSmazat
 7. Děkuji, pane prezidente a přeji hodně zdraví a síly. Věřím Vám.

  OdpovědětSmazat
 8. Konečně někdo zareagoval adekvátně! Díky pana prezidente!

  OdpovědětSmazat
 9. Není to jen Jaceňuk,co se snaží o přepsání historie druhé světové války,hlavně výsledky vepsané do dohod mocností.U nás má Jaceňuk mnoho přívrženců,hlavně bývalá šlechta,vysídlenci a najde i dost zbohatlíků žid.rodin.

  OdpovědětSmazat
 10. sobotka a zvorálek obyčejní PŘIZDISRÁČI zase jdou proti lidem ale už naposledy lidi si zvolí svůj volební systém a podstatně zredukují počty
  v poslanecké žumpě je tam přecpáno parazity typu kalousek a spol.Pleticha

  OdpovědětSmazat
 11. Nacista Jaceňuk patří do vězení a ne do vedení země, to musí být jasné každému dítěti druhého stupně základní školy.

  OdpovědětSmazat
 12. http://i.imgur.com/MAM9OiD.png

  OdpovědětSmazat
 13. A co vpád spojenců do Německa ze západní strany? Když už, tak už!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.