Reklama

sobota 24. ledna 2015

Na jaře budou ukrajinskou armádu školit Američané. USA mají důkazy o účasti ruských vojsk na Donbasu, ale dokazovat to Washington nebude.


24. 1. 2015   zdroj
Na jaře rozšíří USA pomoc Ukrajině a uskuteční společná cvičení s ukrajinskou armádou. Na briefingu v Kyjevě to 21. ledna řekl velitel amerických pozemních sil v Evropě, generál Ben Hodges. Informoval o tom korespondent IA Regnum. "Uskutečníme to na jaře roku 2015...Během cvičení bude probíhat i cvičení na poskytnutí pomoci raněným, ochranu před nepřátelským dělostřelectvem, ale také na používání komunikačních systémů," řekl Hodges.


Na otázku novinářů, zda Američané budou Ukrajině pomáhat dodávkami smrtících zbraní, Hodges odpověděl dost vyhýbavě. "Jsou určité oblasti, ve kterých můžeme pomoci a pomůžeme. Ale v první řadě se jedná o cvičení," řekl americký generál.

Velitel pozemních sil USA v Evropě také řekl, že vedení ukrajinské armády je "profesionální" a pochválil akce ukrajinské armády. "Hlavním přínosem jakékoliv armády je profesionální vedení. Jsem ohromen úrovní profesionality generálů Pušňakova a Krivenka. Ukázali, že si berou ponaučení z nynějších bojů na východní Ukrajině. Nehledě na to, že členové nezákonných ozbrojených formací získávají tolik zbraní z Ruska, ukrajinské ozbrojené síly jsou schopny je zastavovat. To svědčí o odvaze a talentu ukrajinských vůdců a vojáků, " řekl Hodges.

V Kyjevě Hodges také řekl, že USA mají důkazy o účasti ruských vojsk na Donbasu, ale dokazovat to Washington nebude. "Je pochopitelné, že nebudeme sdílet zpravodajské informace. Ale pokud nevěříte, že Rusko poskytuje přímou vojenskou podporu, pak tomu nechcete věřit," řekl Hodges.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

60 komentářů :

 1. Na Doněckém letišti nalezen mrtvý voják v uniformě NATO a těch US zbraní

  http://www.1tv.ru/news/world/276254

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těšil jsem se na fotky toho černocha co bude mít zapíchnutou US vlajku v konečníku a ono nic jen záplava jakýchsi hieroglifů.

   Vymazat
  2. Já tomu věřím, spíše než řečem o 9 tisících ruských vojáků, kteří se proplížili přes Ukrajinskou hranici aniž by je OBSE zřela.

   Vymazat
  3. Také moc kecům nevěřím, ale stačí se podívat na filmové záběry. A ty jsou přesvědčivé. Myslím, že konkrétně tyto je těžké falšovat- ne jak to dělala SBU s BUKy. Viz vesti.ru, rossija 24.

   Vymazat
 2. To je .ůl ten Hodges,to se jen tak nevidí.Palmer.

  OdpovědětVymazat
 3. Takže máme věřit v Boha a Ameriku jo ? Nakakat!!!!!!!! Bože to je kretén........

  OdpovědětVymazat
 4. Ukrajině dodat zbraně a přijmout do NATO. Ať se Rusáčci třeba poserou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že už máte zakoupenu výstroj a výzbroj až budete povolán do zbraně. Nezapomeňte na mináž, od státu nic nečekejte, vše rozkradeno ...

   Vymazat
  2. 11:31

   Proč bych měl být povolán do zbraně? Chcete snat naznačit, že by mírumiluvné Rusko napadlo členskou zemi NATO? To přece néé.

   Vymazat
  3. To rozhodně ne, palmere. Spíš NATO rozšíří svou ATO žízenou CIA z Kyjeva do RF. Proto bys měl jít jako dobrovolník humanitárně bránit vlast pod Moskvu. V druhém případě tě jako známého pravdomlaskaře ke tvé radosti zmobilizují.

   Vymazat
  4. od kdy ze je Ukrajina v NATO? neco mi uniklo, nedokazu si predstavit, kdo by tenhle linej sajrajt chtel, at NATO, nebo EU, az se tam vyvrazdite navzajem, tak vas zacnem oslavovat jako PRIOTI, do ty doby, jdete do pr......

   Vymazat
 5. Stejně jako na ukRuině bude i v Česku založeno Ministerstvo pravdy a bude pracovat s využitím nejmodernějších amerických metod a poznatků. Aktivisté budou školení přímo v Praze, všichni obdrží pro každodenní využití jednotná pravdivá skripta s trhacími kartonovýmí stránkami v rudé barvě (ostatní barvy budou z výuky vyloučeny). Za základ českého ministerstva pravdy budou sloužit zbytky stávající tzv. veřejnoprávní ČT. Vzhledem k náročnosti boje za pravdu, bude roční rozpočet zvýšen o jeden řád (oproti stávajícímu ČT) na cca 70 miliard Kč. A protože za pravdu si musí zaplatit opravdu každý, tak koncesionářský poplatek bude rovněž zvýšen - minimální poplatek pro získání průměrné pravdy bude 1.000,- Kč/měsíc. Pro konzumenta s požadavkem na maximální pravdu bude tato částka 10.000,- Kč/měsíc. Už se těším na tu záplavu pravdy !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tos vymyslel sám nebo ti pomáhali soudruzi ve vaší komunistické buňce?

   Vymazat
  2. P.S.: za etalon jednotky pravdy na českém ministerstvu pravdy bude převzat televizní standard o velikosti 1 borek. Původně se uvažovalo o jednotce 1 tvarůžek, ale příliš by to znevážilo tuto jednotku, protože to má pejorativní nádech

   Vymazat
  3. Tvoje myšlení je velmi zaseklé,ale,lepší už to nebude!Ty sám jsi opravdový komunista,nějaké rozumné argumenty ti nic neříkají.Nenávist z tebe ale sálá na sto honů!

   Vymazat
  4. Tak zůstaneme u staré dobré jednotky - 1 komouš.

   Vymazat
  5. je teda fakt, že tu poctiví terénní pracovníci pro šíření pravdy chybí jaků sůl, je přece nedůstojné, aby pravda pronikala na území ČR takovými oklikami a museli ji šířit kariérní generálové cizích armád, to je pro ČR opravdu mezinárodní hanba

   Vymazat
  6. stará jednotka pravdy 1 komouš je rovněž nepoužitelná, to by národ toužící po pravdě nepřímo navádělo k tomu, že pravdu sděluje jenom komouš, to je zcela nežádoucí, pravda je jenom jedna, to je ta naše !

   Vymazat
  7. Dnes platí jiné jednotky. Jeden Kalousek, jeden Klaus, jeden Bakala, jeden Kožený anebo jeden Singer.

   Vymazat
  8. Jeden borek bude asi lepší jednotka pravdy, jedná se o více méně apolitickou osobu (což u vámi jmenovaných neplatí). Nadto mladí aktivisté, že ani nevědí, kdo je to Kožený, natožpak Singer.

   Vymazat
  9. Prvním úkolem českého ministerstva pravdy by měl být (stejně jako v USA) boj proti Russia Today. Tento program šíří pravdu, ktrerá je v naprostém rozporu s tou nejvyšší pravdou http://www.reformy.cz/zpravy/sef-us-statnich-medii-uvadi-rt-na-te-same-cerne-listine-hrozeb-jako-isis-a-boko-haram/

   Vymazat
  10. České ministerstvo pravdy bude spočívat na třech nosných pilířích (převzato z fundamentů dnešní dvořákovské ČT pro ovčáky): 1. pilíř - "Zeman fuj", 2. pilíř - "Putin fuj fuj" a 3. pilíř - "Rusko fuj, fuj, fuj"

   Vymazat
  11. 1 Borek je dobrý, apolitický. Stejně dobře by vyšel i 1 Karas.

   Vymazat
  12. Za kontrolory čistoty pravdy by se docela dobře hodili pracovníci ÚSTR. Stejně se neví, co s nimi, krátí jim prachy, propouštějí je a oni musejí ze zoufalství dělat zoufalé věci. Takto by opět našli svůj životní cíl, mohli by hloubkově lustrovat šiřitele pravdy na českém ministerstvu pravdy.

   Vymazat
 6. Filmy a seriály o válce mají Američané skvělé, ale od II.světové války, žádnou válku nevyhráli. I ti Vietnamci s bambusem jím dali nakládačku. Asi bude kus pravdy na tom, jak nás učili o válkách spravedlivých a nespravedlivých. V prvních bojují lidé za svou zem a sebeurčení, v těch druhých bojují žoldáci, za ještě větší zisky těch bohatých, kteří je do války poslali. Ukrajinské fašisty bude školit teoretik z té druhé skupiny a ještě se tím chlubí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všude prohráli a dostali nakládačku a přesto jsou celou dobu světovým hegemonem. Není ti tento paradox vůbec divný, komunisto?

   Vymazat
  2. Světovým hegemonem? Ano, jsou takoví, co si to myslí. V socialismu jsem vyrůstal a Rambovi jsem fandil. Líbilo se mi třeba, jak na šíp našrouboval speciální špičku a na kilometr s ní sundal 500metrový most. Dnes se za to, jak jsem byl blbý, stydím, Považoval jsem ho za "hegemona" A ještě pro zajímavost, nejsem komunista a na vojně jsem byl 2 roky.

   Vymazat
  3. 12:16

   No ty evidentně netušíš, co pojem "hegemon" znamená. Zjisti si to ve vlastním zájmu abys ze sebe příště už nedělal troubu.

   Vymazat
  4. Ti jsou hegemonem možná tak v tvojí hlavě, kapitalisto :)

   Vymazat
  5. Patřičně jsem to slovo označil, aby byla patrná parodie. Celé jsem to napsal pro Tebe, abys pochopil, že nejsem komunista, i když proč ne? Ideologie je to dobrá, jen o všech lidech se to nedá říct.

   Vymazat
  6. :-D Dobře, ať je tedy po vašem. USA prohrály všechny války a posledních 100 let jsou zcela bezvýznamným státem kdesi za oceánem. Když to potěší vaši anti-ami rudou dušičku, budiž :-D

   Vymazat
  7. USA nevedly války, jen policejní akce, teroristické výpady a ozbrojené výpady. I války mívaly pravidla, kterých se USA nedrží. Dnes už mají novou hru. Sedí u kompu a na druhé straně světa vraždí a to i ženy a děti. Jsem zvědav, kdy to začnou prodávat v marketu a po úspěšné vraždě si plácnou.

   Vymazat
 7. A z čeho je chtějí školit ? Jak prosrat každou válku co vedli za posledních 20 let ? :-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no a není lepší sedět za pecí a popouzet ty ostatní, aby se sami mydlili mezi sebou, a jenom si počkat, kdo vyhraje, tomu pak sebrat hračky a půjčovat za drahej peníz ?

   Vymazat
  2. Anonymní24. ledna 2015 11:41

   Doporučuji přečst, je tam vše a ještě něco přidám.

   https://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/09/08/vidlak-pise-pribuznym-na-ukrajinu/

   Vymazat
  3. Anonymní24. ledna 2015 11:41

   přídavek :

   https://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/12/01/dopis-z-aljasky/

   Vymazat
  4. Anonymní24. ledna 2015 11:41

   Ještě naposled od stejného autora :

   https://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/12/22/co-si-cvrlikaji-vrabci-na-ukrajine/

   Vymazat
 8. Všimněte si, jak pan generál neochvějně věří, že tam na jaře 2015 ještě bude u moci nějaká junta, co by o to cvičení stála...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude to fungovat asi takto : MY vám půjčíme prachy/ na"obvyklý"úrok"/ a vy si za ně zaplatíte naše experty, aby vám poradili jak prohrát válku :-)))))

   Vymazat
 9. Otázkou je, jestli na jaře ještě nějaká UA army bude existovat.

  OdpovědětVymazat
 10. Bude. I na Krymu. Be sure.
  Palmer

  OdpovědětVymazat
 11. Mr General, you have that look of dumb monkey eating bananas rear side up.

  OdpovědětVymazat
 12. Fuck U, Dvořák, UR the best stupid between red pigs.are U happy?
  Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Go fuck your mother, Palmer, she longs bad.

   Vymazat
 13. Why? I am fucking your mother.
  Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do you? I haven´t seen her for a long time. Honestly, I wouldn´t believe she found interest in goats.

   Vymazat
 14. Super naučte je to jak v Salvadoru !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chceš tu házet mlhy, nebo diskutovat?

   Vymazat
  2. Na Mariupol ! Bijte fašisty !!!

   Vymazat
  3. Kdo seje vítr, sklízí bouři. A ty už upaluj k doktorovi pro prášky, injekci, svěrací kazajku a klecový lůžko.

   Vymazat
  4. Nečuč na nás a mazej k TOP 09 .

   Vymazat
 15. Dnes už vás nebudu zlobit, Novorossia bijte fašouny hlava nehlava !!!! Palmer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rovnou si změň jméno z Palmera na Psychopat.

   Vymazat
  2. Jsem odpad společnosti, nikdo mě nemá rád, nikdo se mnou nemluví, cítím se hrozně méněcenný, jsem dobytek a tak se snažím alespoň tady něco ukázat. Omlouvám se za to, že jsem tak blbej a v hlavě mám vítr. Palmer

   Vymazat
  3. Tak běž k psychiatrovi, ty magore. A ještě teď, na ambulanci.

   Vymazat
 16. takové blbce jako je hodges je potřeba umístit v českém ústavu v Bohnicích jedná se o těžkou formu kreténismu která vyžaduje izolaci od lidské komunity !!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Palmere, dej se do klidu. Už si pro tebe jedou.

   Vymazat
 17. hrabě Kocharowski24. ledna 2015 17:48

  Se divím, že SSA pomáhají Kyjevu, když kvůli Kosovu bombardovali Bělehrad? Nemají to nějaké popletené, ti kuci emeričtí?

  OdpovědětVymazat
 18. To je to samé, jako když Zeman žádal důkazy o invazi Ruska na Ukrajinu, když trval na tom, že to je občanská válka Ukrajinců proti Ukrajincům. Vysmívali se mu, zda máme vůbec nějaké tajné služby, ale předložili prd! Kdyby něco měli, dávno by to viděl celý svět. Buď tam ti Rusové lezou tunelama, nebo tam fakt nejsou. I když, abych pravdu řekla, mně je to jedno. Hlavně když tam místní nezůstanou napospas.

  OdpovědětVymazat
 19. Mám dotaz. Jestli z ukRuiny uteklo do Ruska před trestnou výpravou kyjevských banderovců třeba milión Ukrajinců (zdrhaly celé rodiny) a jestli se třeba jenom jedna dvacetina z tohoto počtu nechala naverbovat, vytrénovat a vyzbrojit a pak se ta dvacetina vrátila bojovat na svém domovském území v Novorusku proti banderovcům, tak co vlastně jsou ? Jsou to ruské jednotky ? Jsou to žoldáci ? Je to novoruská domobrana ?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.