Reklama

úterý 20. ledna 2015

Na ruském ministerstvu obrany označili za nehoráznost prohlášení o přítomnosti ruských vojsk na Ukrajině

Igor Konašenkov
20.1. 2015           ruvr.ru
Ruské ministerstvo obrany pokládá za „naprostou nehoráznost“ prohlášení Kyjeva o přesunu ruských vojáků na Ukrajinu. Prohlásil to zástupce ministerstva Igor Konašenkov.
Podle jeho slov spočívají skryté příčiny podobných prohlášení v tom, že jsou adresována finančním dárcům na ekonomickém fóru v Davosu, které začíná zítra ve Švýcarsku. Dříve už ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk prohlásil, že Kyjev má k dispozici důkazy svědčící o vstupu ruských vojsk na území Ukrajiny. Kyjevské úřady a jejich západní spojenci mnohokrát obviňovali Rusko z poskytování vojenské pomoci donbaským domobrancům, žádné hodnověrné důkazy ale přitom nepředložili.

Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_20/Na-ruskem-ministerstvu-obrany-oznacili-za-nehoraznost-prohlaseni-o-pritomnosti-ruskych-vojsk-na-Ukrajine-0509/Igor Konašenkov20. 1. 2015 ruvr.ru
Ruské ministerstvo obrany pokládá za „naprostou nehoráznost“ prohlášení Kyjeva o přesunu ruských vojáků na Ukrajinu. Prohlásil to zástupce ministerstva Igor Konašenkov.Podle jeho slov spočívají skryté příčiny podobných prohlášení v tom, že jsou adresována finančním dárcům na ekonomickém fóru v Davosu, které začíná zítra ve Švýcarsku.Dříve už ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk prohlásil, že Kyjev má k dispozici důkazy svědčící o vstupu ruských vojsk na území Ukrajiny.Kyjevské úřady a jejich západní spojenci mnohokrát obviňovali Rusko z poskytování vojenské pomoci donbaským domobrancům, žádné hodnověrné důkazy ale přitom nepředložili.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_20/Na-ruskem-ministerstvu-obrany-oznacili-za-nehoraznost-prohlaseni-o-pritomnosti-ruskych-vojsk-na-Ukrajine-0509/

8 komentářů :

 1. Důkazy o Ruské armádě nejsou. Zato hromady USA zbraní na letišti v Doněcku jsou víc než výmluvné. Těm lžím k Kyjeva už nikdo nevěří..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale věří,např. místní fašounek,blb Palmer.

   Smazat
 2. USSA se chlubí satelity, které jsou schopné z vesmíru přečíst SPZ auta. Tyto špionážní satelity po dobu válečného konfliktu (kdekoliv) jsou "zavěšené" nad místem bojů. Ale "překračování" ruské techniky na Ukrajinu nejsou schopné odhalit! Čím to je? To by i debilní trollové mohli pochopit, že kdyby ta invaze z RF byla, tak to USSA velmi ráda zveřejní.
  Ptám se debilů jako je Palmer....proč to neudělají??????????
  VM

  OdpovědětSmazat
 3. Nejlepším důkazem jsou jejich mrtvoly.Tkz. Gruz 200.

  OdpovědětSmazat
 4. Rusti vojaci jsou na Ukrajine uz od prvni masove ofenzivy v srpnu. Verit ruskemu ministerstvu obrany je jako verit Goebelsovi. To muze jen uplny idiot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty ses nenarodil ani z opice,Ty jsi přímo z BLBCE!

   Smazat
  2. Rusští agenti organizovali už vraždy na Majdanu.I vyhořelý dům odborů v Oděse zrovna tak jako na Chresčatiku má na svědomí kreml.

   Smazat
 5. Aha, tak preto dala chunta vyrúbať stromovú alej na námestí, aj tie zbrane ktoré sa našli v sídle majdanu a guľky boli totožné z guľkami v obetiach, tam podstrčil Putin. Aj ten útok na zájazd Krymčanov na antimajdan zorganizoval Putin. Vraždiaca lúza vykrikujúca "Sláva Ukrajine" v Odese to je tiež Putinova práca. Odtrhol sa mi gombík na kabáte, aj za to môže Putin. Vypnú nám plyn, veď ako si to môžu rusáci dovoliť nedávať nám zadarmo. A tá hrúza ešte si dovolia zaviesť proti opatrenia na sankcie, za obsadenie vlastného územia.
  Podľa overených správ Ukrajiny už prišlo na Ukrajinu najmenej 200 000 vojakov, zo 1000 tankov a tá hrúza použili aj atómovú muníciu. Čo na tom, že neexistuje jediná fotka, alebo nebodaj satelitná fotka čo by dokázala toto tvrdenie. Vaše fantasmagórie hraničia z normálnosťou. Myslím, že je na to aj odborný lekársky názov vašej choroby. Veď keby tam bolo toľko vojakov a techniky, tak je už dávno po vojne. Ale to vy vo svojej chorej hlávke nespracujete. Prečítajte si zvodky OBSS budete prekvapený. Pardon to sú všetko agenti Kremľa. Vlastne každý je agent Kremľa, aj tých 8 mil obyvateľov Novorosie vrátane nemluvniat sú agenti Kremľa a teroristi.
  Vážený anonym 21. ledna 2015 9:37 ste chorý a bolo by vhodné vyhľadať lekársku pomoc.
  A.N.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.