Reklama

čtvrtek 29. ledna 2015

Na Ukrajině se chystají vytvořit "internetovou armádu"

29. 1. 2015    zdroj
Ministr informační politiky Ukrajiny Jurij Stěc oznámil, že má v plánu na vytvořit "internetovou armádu." Informovala o tom agentura TASS.

Podle něj bude pool (poznámka překl.: sdružení) populárních bloggerů šířit pravdivé informace o situaci ve východní části země nebo vyvracet lživé zprávy. Jejich počet Stěc neupřesnil, ale řekl, že čím jich bude více, tím lépe. "Stanou se internetovou armádou Ukrajiny".

"Chcete-li předat pravdivé informace těm, kteří komunikují na internetu, není zapotřebí botů nebo trollů. Každý, kdo již delší dobu používá sociální sítě, to vidí a chápe. K tomu potřebujeme sjednotit uznávané lidi v sociálních sítích a ti budou říkat pravdu každému, kdo je čte," řekl ministr informační politiky.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

14 komentářů :

 1. Pravdivé zprávy?Na Ukrajině?Hahaha,to je stejně vtipné,jako by to prohlásila ČT nebo lžidnes.Palmer.

  OdpovědětSmazat
 2. Vidím že jedovatý protiruský bloger Tymčuk, kterého Kyjev následně povýšil do oficiální funkce "vojenského analytika" sám nestíhá. :-D
  No, Kyjev má problém. Na západě už neboduje a sype se mu to pod rukama už i doma. Ideologická masáž je už jenom takové zoufalství.

  OdpovědětSmazat
 3. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Profesor-Krejci-Prisel-cas-to-rici-Dokud-CSSD-nevymeni-Zaoralka-nesmime-ji-volit-v-zadnych-volbach-359391

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běžte je od slova BĚŽET!!! Píšeme vždy Ž. Zopakujte si gramatiku pane.

   Smazat
 4. To si jako myslí, že když napíše sto bloggerů, že je Doněcké letiště zpět v rukou kyborovců, tak že tomu bude věřít stokrát více čtenářů? Naše televize týden informovala, jak odrážejí útok a posilují a najednou hopla, byli tam separatisté. A ticho po pěšině. Ošem dneska ráno jsem si po dlouhé době dal ranní vysílání 24 a tam Votápek. Analytik mezinárodních vztahů. Kde analýzuje? Asi u mámy v kuchyni, protože jinak podle googlu je to nějaký účtař a obšmrduje se okolo norem. Proč neřeknou, že je dávno bývalý konzul v Petrohradě? Protože by vypadal jako nula? Bylo mi ctí.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Čeští spolupracovníci českého ministerstva pravdy (které je už mnoho měsíců zásobováno pravdou z ukrajinského ministerstva pravdy), jsou již dávno etablováni a plní své každodenní povinnosti (šíření jedné pravdy) na všech webech, tzn. i zde.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 10. Donbaské letiště patřilo už od podpisu Minské dohody do demilitarizované zóny, takže tam banderovci neměli co dělat už od září r. 2014. To se ale nehodilo do krámu americkým loutkovodičům, protože právě toto zvláště dobře opevněné (ohromný protiatomový kryt) letiště chtěli pro své budoucí "mírové" potřeby. Takže tam banderovce drželi do poslední chvíle. Bohužel právě z letiště šlo velmi dobře ostřelovat obytné čtvrti Donbasu.

  OdpovědětSmazat
 11. Nejdůležitější bude pravda o poslední čtvrté vlně mobilizace. Bude třeba nějak pravdivě osvětlit rychlé vylidňování celých oblastí západní Ukrajiny, které způsobuje úprk povolanců. Ještě, že tentokrát mohou povolávat i ženy ve věku od 25 do 60 let, ty tu slávu Ukrajině zachrání. Dříve měli na Ukrajině celé brigády dělnic (bez jediného chlapa !) na opravě silnic, v rámci 21. století jsou už o velký krok dále - budou mít v občanské válce ženské batalióny.

  OdpovědětSmazat
 12. Zaorálek - Za orálek = ZADOLÁREK!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.