Reklama

pátek 2. ledna 2015

Našim hlavním úkolem v tomto roce, je jednoznačně se distancovat od proamerických válečných provokatérů z našeho parlamentu a vlády a nenechat se poštvat do konfliktu s Ruskem!

Ladislav Kašuka
2. 1. 2015 Czechfreepress
Musíme kategoricky odmítnout štvavou, lživou kampaň vedenou na objednávku USA proti Ruské federaci a říci našim politikům, že nevedou zem plnou mediálně zmanipulovaných oslů hýkajících nadšením nad akčními americkými filmy s plnou pusou éčky nacpaného hamburgeru, kteří uvěří každému hloupému výmyslu z Washingtonu!

Je třeba, aby naši politici věděli, že velká část národa ví a chápe, že konflikt na Ukrajině nezačal nějakou akcí ze strany Ruské federace, ale vměšováním USA a Evropské unie do vnitřních záležitostí Ukrajiny, když bezvýhradně podpořili ozbrojený krvavý puč ve volbách poražené opozice, která za vydatné pomoci neonacistických skupin svrhla v Kyjevě legitimní vládu a prezidenta a učinila tak v rozporu s platnou ústavou a dokonce v rozporu s dohodou parafovanou Německem, Francií a Ruskem, kterou chtěl legitimní prezident přející si v zemi mír vyjít vstříc demonstrantům, ačkoli měli již na svědomí řadu zničených budov a upálených policistů.

Jen blázen, nebo manipulátor a lhář, může v situaci, kdy byla násilím svržena legitimní moc a nárok na vládu v zemi si uzurpovala pro sebe ve volbách poražená opozice a jejich neonacističtí spojenci, upřít autonomnímu Krymu a jihovýchodním regionům země právo odmítnout poslušnost někomu, komu nedali žádný mandát ve volbách a s jehož politikou nesouhlasí a odmítnout jim právo jít vlastní cestou! Je tedy třeba hlasitě říci našim i světovým politikům, že my opravdoví čeští vlastenci do boje proti našim slovanským bratrům z Ruska, ani Novoruska nepůjdeme a že případnou mobilizaci, nebo jiné rozkazy směřující k válce s Ruskou federací jako neopodstatněné a tím pádem neústavní odmítneme!

Když jsme bez referenda, pouze z rozhodnutí našich prozápadních politiků z řad pravice a sociálně demokratické levice byly zataženi do NATO, bylo z úst našich politiků slibováno občanům České republiky, že se jedná o neinvazivní obranný vojenský pakt podobný Varšavské smlouvě! Jak to dopadlo, vidíme sami, začalo to bombardováním našich odvěkých srbských přátel, pokračovalo celou řadou invazí a organizování převratů v zemích jako Irák, Afghánistán, Libye, nebo Sýrie, které vedli k destabilizaci celého jednoho světového regionu a skončilo to zorganizováním převratu na Ukrajině s cílem destabilizovat, omezit a zastrašit rychle se ekonomicky a vojensky rozvíjející Ruskou federaci. Díky militantní politice USA, jejíž je NATO ozbrojenou pěstí, umírají na světě každý rok desítky a stovky tisíc lidí v zemích, které by si bez jejich vměšování jinak uměli udělat pořádek sami!

Takže tento rok musí být rokem, kdy jednoznačně řekneme NE protiruským sankcím, NE protiruským mediálním provokacím, NE válce s Ruskou federací a nejlépe také NE našemu dalšímu členství v NATO! Pokud naši politici neposlechnou hlas po míru toužící veřejnosti, NEMAJÍ PRÁVO NÁM DÁLE VLÁDNOUT!!!

20 komentářů :

 1. pěkný článek,pan Kašuka píše tak jak většina národa přemýšlí,bez omáčky z jedné vody odkryje hlavní problémy v zemi ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže oni to ti manipulátoři vymysleli chytře- v mém okolí lidi argumentují ale to oni zabrali Krym, už se nikdo neptá na Majdan, na pálení policistů, a opět je to buď s Ruskem, nebo proti Rusku, oni ti manipulátoři jsou pěkně v klídku, zase dali lidem hračku o kterou se perou a sami jsou mimo pozornost- to je ono- proč se nešije do USA za odposlechy merklové, proč se do nich nešije za mučení, za falšované příčiny Irácké invaze?Lidi jsou unavení, mají starosti s vlastními životy a ne ještě hledat jaký globální hráč je dobrý a jaký špatný- tím spíš, že si říkají- co tím změníš - nic-tohle vidím kolem sebe, zjednošující podání světa, lidi jsou krmeni mainstreemem a unaveni .Ne ještě u nás nenazrála chvíle kdy poznáme, že je třeba táhnout za jeden provaz, ale já ty články beru, od pana Kašuky, i jiných vy jste národní buditelé, je to poslání na dlouhou trať, často nevděčné, ale prosím, vytrvejte.Já moc optimistický nejsem, ale mám děti a další vývoj mně lhostejný není.

   Smazat
  2. Pozor, Frau Merkel před nedávnem s úlevou svěřila veřejnosti, že její mobilní telefon nakonec šmírovaný nebyl. Asi jenom pevná linka, mejlová pošta a tak, což je nejspíš normálka, takže už jsou zase s Obamou nejlepší kámoši. To jsem si fakt oddychla, protože já už z toho skoro nespala!
   Zajímalo by mě, jak dlouho a kde ji mučili, aby vydala podobné obludné prohlášení, kdy zejména ze sebe udělala absolutní krávu.

   Smazat
  3. osobně si myslím,že Merkelová škodí hodně ale v projevu na nový rok prý říkala,že chce aby se vztahy s RF urovnaly tak myslím,že pokud jí nevyperou od korýtka,tak ještě zaškodí nám všem v Evropě i vlastnímu národu ...

   Smazat
  4. * Spravedlivý *:
   Pěkný článek - teď ještě dostat pana autora do hlavních zpráv na ČT !!!
   ..TO BY BYLO NĚCO !!!

   Smazat
 2. Ale podle některých příspěvků na "nové republice" je jasné, že naši politici právě vedou zem plnou mediálně zmanipulovaných oslů hýkajících nadšením nad akčními americkými filmy s plnou pusou éčky nacpaného hamburgeru. S Americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak! Kolonie musí poslouchat a basta!

  OdpovědětSmazat
 3. Pravdivo napisane,iba dodavam,ukrajina nema legalnu vladu a vsetkych ukrajinskych vojnovych zlocincov postavit pred vojensky sud pri prvej prilezitosti.

  OdpovědětSmazat
 4. Měli bychom všichni říci hlasitě NE provokacím Ze strany NATO proti RUSKU protože na to doplatíme všichni

  OdpovědětSmazat
 5. V první řadě je třeba dát čs. televizi a rozhlasu nové ředitele - lidi, co nebudou sami sebe omlouvat, že s nějakým oddělením nehnou a potom dostanou za odměnu funkci od nácků v EU. Je dobře vidět, kdo je kdo. Čím větší zrádce státu, tím vyšší ocenění dostane - cena Karla IV., cena Karla Velikého atd. A to je odpovědnost parlamentu a vlády!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že vyměnit televizní figurky je málo. Překopat celý zákon o fungování veřejnoprávních médií. Momentálně je to stát ve státě. Peníze berou, ale nakládají s nimi jako soukromá firma, která se nikomu nezodpovídá. Málo co je tak absurdní jako naše-vaše veřejnoprávní média.

   Smazat
  2. Ano, naprostý souhlas. Celý systém 'veřejnoprávních médií' překopat. Jinak jsme svědku prichvatizace našich televizních a rozhlasových daní skupinkou samozvanců. Je to výsměch jak trhu tak demokracii!

   Smazat
 6. Skvělé shrnutí událostí. NATO nám vyrostlo z obranného paktu, do kterého Česko vstupovalo, do agresivního paktu, který pod maskou ochrany "národních" zájmů USA provokuje válečné konflikty v různých částech světa. Nyní bylo rozhodnuto, že další konflikt bude v Evropě a zabije se hned několik much jednou ranou: oslabení Ruska, rozšíření NATO dále na Východ, oslabení Evropy díky sankcím a opuštění východoevropských trhů, lepší přístup k přírodním zdrojům a trhům ve východní Evropě pro USA. Vítězem nemůže být nikdo z Evropy. Naše zahraničně politická pozice by měla trvat na obranném charakteru NATO, odmítání příprav na válku v Evrope, rozmistování zbraní na území Česka a budování spojenectví se Slovenskem, Madarskem a Rakouskem a prosazování koncepce neutrálního valu mezi NATO a Ruskem. Musíme podporovat ty české politiky, kteří budou mít odvahu tuto politiku bránění rostoucímu válečnému konfliktu prosazovat.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Neskutečná zhovadilost některých dozadkulezných našich politiků, kteří poklonkují před rozviklaným americkým praporem.

  OdpovědětSmazat
 9. Pan Kašuka má můj neskonalý obdiv!Přeju mu,aby z toho všeho vyvázl se zdravou kůží,je to náročné..ten by měl být odměněn za statečnost!pa jituš

  OdpovědětSmazat
 10. Pravdivý článek.
  K němu krátké zamyšlení důchodce.
  - Koho volit v příštích volbách (nebude-li mezitím válka): ???????
  (Když ne defenestraci.)
  - Co do voleb nebo do války: sledovat vývoj, kdyby tak byla nějaká petice s takovou účastí, aby se naši příslušní politici a veřejná média nemohli vymlouvat a bylo i jim i veřejně známo kolik lidí je považuje za téměř (?) zločince. A co ještě ??
  - Kdyby začala válka moc brzy: zbraň nemám, ale umím si vyrobit (mám čím a z čeho) luk přesně takový, jaký používají indiáni. A mířit budu podle vlastního uvážení (ne podle přání televize a rozhlasu).
  Děda-

  OdpovědětSmazat
 11. * Spravedlivý *:
  Pěkný článek - teď ještě dostat pana autora do hlavních správ na ČT !!!
  ..TO BY BYLO NĚCO !!!

  OdpovědětSmazat
 12. Tak to mi mluvíte Z DUŠE!!!!hezký den jituš

  OdpovědětSmazat
 13. Jasné a srozumitelné. co dodat ? Ten závěr si jednoznačně zaslouží co nejširší propagaci a publikaci.
  L.P.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.