Reklama

středa 21. ledna 2015

Nejvyšší rada oznámila svou připravenost k zavedení válečného stavu

21. 1. 2015    zdroj a zdroj
Ukrajina je připravena zavést válečný stav. Toto prohlášení učinil v rozhovoru pro Pátý kanál předseda parlamentního výboru pro národní bezpečnost a obranu Sergej Pašinský. "Jestli se, nedej bože, v Černigovské oblasti nebo v Charkovské objeví byť jen jedna praporní a taktická skupina, bude Rusku vyhlášena válka, ale to není ten scénář, který bychom si měli přát," uzavřel Pašinský.


Podle něj jsou již všechna potřebná rozhodnutí k vyhlášení válečného stavu připravena; jsou "podepsaná a zapečetěná v obálkách."

Pašinský také řekl, že tato otázka zatím není aktuální. "Co nám poskytne válečný stav v souvislosti s vojensko-politickou situací? Z pohledu mobilizace - nic. Z hlediska tanků, které máme ... Když vyhlásíme válečný stav, budeme mít víc tanků"? citoval jeho slova zpravodajský kanál "24".

Kromě toho se poslanec obává, že v případě vyhlášení válečného stavu neposkytne MMF Ukrajině peníze, protože to je v rozporu s předpisy organizace. "A my teď velmi potřebujeme finanční pomoc," přiznal.

přeložila PhDr. V. Grulichová

8 komentářů :

 1. Na jedné straně si moc vážím těch, co na Ukrajině vzdorují fašistům se zbraní v ruce a na druhé straně vidím Ukrajince zastupující válku pod praporem Porošenka, jako naprostá hovada. Jdou jak na porážku pokusit se zabít své blízké. Neuvěřitelné. To snad ani není jeden národ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A myslíte si, že by u nás třeba Pražani proti Moravanům nešli? Nahlodaní jsou dost.

   Smazat
  2. a taky by od moraváků dostali pěkně přes držku ale to sem teď nepatří a taky kdo je nahlodává ?? není to náhodou USáckej zkurvenec andrew čapisráč ??

   Smazat
 2. Z toho si nic nedělejte . Palmer Vám to vysvětlí .

  OdpovědětSmazat
 3. Vzkaz pro USA - dejte prachy nebo žádný válečný stav nevyhlásíme.

  OdpovědětSmazat
 4. demokrad Barel21. ledna 2015 18:12

  Ruský medvěd si s těmi přiblblými ukroušskými fašisty elegantně vytře pozadí, to bude na mejdanu v Kyjevě mrzáků a smradu! Nejsmradlavější město světa s největším počtem invalidů na metr čtvereční, asi si založím firmu na berly a inv. vozíky, bude konjunktura.

  OdpovědětSmazat
 5. a jakej válečnej stav ? vždyť nové republiky DLR,LLH napadají neustále
  jak je možný že v 21.stol. existuje taková vypatlanost kterou nám předvádí USáci s ukroušama

  OdpovědětSmazat
 6. Mnohokrát již bylo předpovídáno,že bude konec "světa",třeba se to již stalo a nyní planeta v tomto provedení,dožívá jen jakousi setrvačností...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.