Reklama

pátek 23. ledna 2015

OSN žádá vyšetření střelby na trolejbus v Doněcku

22. 1. 2015 ruvr.ru
Rada bezpečnosti OSN přijala ve čtvrtek prohlášení pro tisk, ve kterém tím nejrozhodnějším způsobem odsoudila střelbu na zastávku veřejné dopravy, v jejímž důsledku zahynulo nejméně 13 civilních obyvatel.OSN žádá, aby bylo zahájeno objektivní vyšetřování, a viníci tohoto hnusného činu byli pohnáni k odpovědnosti.
Jak se zdůrazňuje na webové stránce světové organizace, tato tragédie se odehrála na pozadí aktivizace střetů mezi příslušníky ukrajinských silových složek a domobranci.

K výbuchu na zastávce veřejné dopravy v Doněcku došlo 22. ledna ráno. Granát zasáhl trolejbus s cestujícími a nedaleko zaparkovaný automobil.

2 komentáře :

  1. Pokračovalo střílení s ručních zbraní, zde to máte i zdokumentované, následky zmasakrování lidí v trolejbuse a jeho okolí, včetně dopadení Ukrajinských ....

    http://www.1tv.ru/news/world/276230

    OdpovědětSmazat
  2. Ti ukrajinští záškodničtí gangsteři, kreré tam snad zadrželi, zaslouží jediné. S poctou u zdi ... Tito však nejsou těmi hlavními viníky.
    Těmi jsou totiž prodejné kreatury, co se mají za představitele lidu. Nejsou však. Neboť všichni ti zaprodaní porošenkové, obamové a spol. plní jen zadání skutečných vládců světa a zloduchů v jednom. Finančních oligarichií.

    OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.