Reklama

.

.

sobota 17. ledna 2015

P.C. Roberts: Zpět k Charlie Hebdo + video z košer obchodu Je to na rezignaci Hollanda.

17. 1. 2015     zdroj
Mí čtenáři ve většině oceňují otázky, které jsem vznesl k incidentu v Charlie Hebdo, a čtenáři evropští mi k němu posílají i různé zprávy a videa. Jedno z videí srovnává auto, ve kterém vrazi z místa činu unikli, s autem, ve kterém policie nalezla občanský průkaz jenoho z bratrů Kouachiových, a upozorňuje na to, že jde o dva odlišné automobily. Tzn., že vůz, ve kterém byl Kouachiovův občanský průkaz nalezen, není totožný s vozem, ve kterém vrazi uprchli.


Další video, zřejmě čerpající z veřejných zdrojů, zobrazuje četu policistů, čekajících na to, až se zvedne kovová roleta na vstupních dveřích Košer obchodu s delikatesami ve kterém – podle oficiální verze – držel další podezřelý Ademy Coulibaly své rukojmí. Jak se roleta postupně zvedá, spouští policisté do odkryté časti obchodu palbu. Přitom se nezdá, že by palba zevnitř obchodu byla opětována, a z videa není ani jasné, na koho to policisté vlastně střílejí. A přitom šlo zřejmě právě o tuto policejní palbu vedenou víceméně nazdařbůh, jíž padli rukojmí za oběť.


V příštím okamžiku vtrhávají policisté dovnitř obchodu a obracejí se kamsi na pravou stranu. Současně se v obraze objevuje Amedy Coulibaly. Klopýtavě běží místností, jako by byl zezadu kýmsi hnán, nemá v rukách žádnou zbraň a víc se zdá, že má obě ruce svázané. Následně, poblíž vchodu, kterým před několika okamžiky policisté do krámu vtrhli, padá k zemi, přičemž je těžké rozlišit, zda slabostí, či po zásahu střely. A jak tam leží, pálí do něj policisté další rány.

https://www.youtube.com/watch?v=UYgIGCxq1FE

Komentář k videím:
Zde je video, zachycující popravu Amedy Coulbalyho. Jde o video francouzské, převzaté německým internetovým serverem, ukazujícím policejní zásah proti obchodu Košer s delikatesami.

Jde o videa tři. První opakovaně předvádí Coulibalyho se spoutanýma rukama, v nichž logicky není žádná zbraň, a zastřeleného tedy v situaci, v níž mohl být velmi pohodlně zatčen. Jako by zde byl rozkaz, že naživu nesmí zůstat žádný z podezřelých, protože jejich pravdivý příběh by mohl popřít verzi oficiální.

V odpověď na můj poslední článek Zpět k Charlie Hebdo mi moji čtenáři píší, že situace v Evropě se v mnohém podobá situaci v USA a Velké Britanii. Mainstreamový tisk a TV média papouškují oficiální linii a nevznášejí žádné zneklidňující otázky. A jedině nezávislá internetová média přinášejí informace hodné toho jména. Z toho samozřejmě plyne snaha oficiálních míst tato média infiltrovat. Bohatě fundované servery, jako např. Salon, se pokoušejí diskreditovat všechny, kteří kladou poctivé a věcné otázky. Čtenáři mi píší, že např. Huffington Post ztratil svou důvěryhodnost a posunul se k tzv. & bdquo;respektovanosti“. Což ovšm neznamená nic jiného, než že se stal ještě méně důvěryhodný, než jou Fox News nebo Weekly Sdtandard. Jsem vděčný za to, že všechny hlasy, které z Evropy dostávám, podporují můj pohled.
Vyhlíží to jako poprava a v žádném případě se nejedná o střelecký souboj. Coulibaly ležel na podlaze bezmocný a existovaly zde všechny možnosti k tomu, aby byl zatčen i vyslýchán. K čemuž ovšem nedošlo a místo toho se nám dostalo skálopevného ujištění o tom, že souvislost mezi vražednou střelbou v Charlie Hebdo a domnělým útěkem Coulibaly do Košer obchodu je mimo diskuzi. Ujištění bez jediného důkazu. Jestliže totiž – jak se oficiálně tvrdí – vydráždily karikatury v Charlie Hebdo Coulibalyho stejně jako bratry Kouachiovy, proč s nimi nešílel v redakci pařížských karikaturistů. A z jakého důvodu byla policejní střelba nazdařbůh do obchodu Košer, včetně sběru a zkoumání vystřelených nábojnic, z vyšetřování incidentu vyloučena jako záležitost, která s ním údajně nesouvisí?

Těch otázek, pokud nejste vyblázněni oficiálním výkladem médií, je vrchovatě, a jisté je jen jedno: Celý ten incident přišel Washingtonu nesmírně k duhu. Francie, jak známo, hlasovala nedávno v OSN společně s Palestinci proti USA a Izraeli, a prezident Hollande řekl, že sankce proti Rusku musí skončit. Teď je Francie zpět pod washingtonským deštníkem a sympatie Evropy se od Palestinců přesunula zpět k Izraeli. Což všechno v souhrnu přibližuje válku.

Války, do kterých byli Evropané nahnáni svými slávychtivými a podvodnými vůdci byly vždy ničivější, než války, do nichž byli nahnáni lehkověrní Američané. A možná i proto jsou Evropané méně ochotni věřit tomu, co jim jejich vlády k věření předkládají.

Jestliže tomu tak ovšem není, pak se válka stává jistotou.

Vybral a přeložil Lubomír Man

24 komentářů :

 1. Jistotou už dávno je, že nám naši politici spolu s televizí a novinami nestydatě lžou.Jsou spoluviníky lumpáren a spolutvůrci napětí. Jsou to zaslepenci, kteří nedokáží domyslet důsledky svých podlých činů.

  OdpovědětVymazat
 2. vite co?. uz mi leze to charlie hebedo na nervy.tak im treba novinarskym hyenam..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když já myslím, že oni se stali jenom záminkou a obětními beránky. Myslím, že jsou i slušní novináři, díky kterým se alespoň občas dozvíme kousek pravdy. Ale že tihle si hráli s ohněm, o tom není pochyb.

   Vymazat
 3. http://rogozov.bigbloger.lidovky.cz/c/438237/Vsedni-den-s-islamem-aneb-vanoce-letos-povolili.html

  OdpovědětVymazat
 4. Jasná tzv. akce "pod cizí vlajkou". Francie začínala dělat vlastní politiku, president se vyjádřil pro ukončení sankcí proti Rusku, v zemi se bouřili zemědělci taktéž proti sankcím, nyní je Francie vrácena do hejna poslušných spojenců USA, musí se "semknout" proti domnělému nebezpečí, na vše je najednou zapomenuto. Prostě Francie potřebovala umělý problém a toho se jí dostalo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůžu si pomoct, ale já pořád cítím úzkou spojitost mezi tajnou schůzkou Hollanda s Putinem v Moskvě na letišti a útoky v Paříži a spol. To se přece nedělá, šuškat si s Putinem za zády Washingtonu. To je vzpoura. Něco se muselo stát. Ostatní, co popisujete, s tím sam. také určitě souvisí.

   Vymazat
 5. Mám web http://www.federmann.cz zajímavý ruch byl již v listopadu, kdy byl permanentně prohledáván Ukrajinou, návštěvnost 2x větší jak z ČR, počátek tohoto roku došlo k zásadní změně, Francie, která byla v listopadu na 10. místě rázem poskočila a vystřídala na 1.místě Ukrajinu, která se propadla na 7. místo, prosinec však patřil Ruské federaci. US návštěvnost je v závěsu, ale tam je cca 70% skutečných čtenářů, kdežto Ukrajina, Francie a Rusko jsou na 90% jen roboti i to o něčem vypovídá.

  OdpovědětVymazat
 6. Nejhezčí bylo, když hned druhý den se psalo, že ti bratři byli vycvičení Islámským státem a ten Coulibaly se hlásil k AlKajdě. Patrně pro jistotu to měli takhle rovnoměrně rozdělené. A všichni tři byli v žoldu Putina.

  OdpovědětVymazat
 7. Mrtví nemluví

  ZAPOMEŇTE zůstává jen oficiální dobře připravená verze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V autě zapomenuté průkazy a uvedení pachatele - studenta zúčastněného v době vraždění na přednášce (tolik svědků studentů likvidovat se nehodí), to má být dobře připravená verze?

   Vymazat
 8. Operace Gladio: http://outsidermedia.cz/Navrat-operace-Gladio-a-teroru-francouzskeho-tyrana-Nicolase-Serkrejzyho/

  OdpovědětVymazat
 9. Ty ruce 100% svázané měl, nikdo není schopen takto běžet, vyskočit a padat a přitom udržet nesvázané ruce takto u sebe, fyzikální zákony se nedají obejít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Původně jsem si myslel, že drží pistoli, ale když jsem viděl zpomalené záběry, tak tam nic takového nebylo.

   Vymazat
 10. Tak, je to krajně divné. Nicméně z mnohokrát opakovaných sekvencí vběhnutí postavy s divně spojenýma rukama do záběru je dobře patrné, že mu v pádu z rukou padá dozadu cosi jako zbraň.
  Vypadá to, jakoby mu dali pouta a do ruky vtiskli škorpiona a vystrčili ho do záběru. Mimoto se záběr kamery vrací na plný pohled do obchodu (předtím bloudil někde po střeše) těsně před objevením postavy.

  OdpovědětVymazat
 11. "lezpu tři slimáci a najednou ten třetí vybouchne. Druhý se otočí na prvního - co to bylo? To nic, to byl muslimák"

  OdpovědětVymazat
 12. test funkčnosti servru

  OdpovědětVymazat
 13. Ved je krásne vidno v spomalenom zábere ked vybieha a dostal prvu ranu ako mu padá na zem niečo ako samopal, neverím že to vidim len ja

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč to něco nedržel rukama, namísto toho měl ruce jako svázané neustále u sebe

   Vymazat
  2. Samozrejme že ani ja neverím tomu čím nas krmia, ale bohužial toto je tam vidieť.

   Vymazat
 14. Charlie Hebdo bylo 11.září v malém. Tajné služby nepotřebují nic realizovat, ale stačí jim sledovat a NECHAT běžet. Ti nešťastníci teroristi si myslí, že dělají džihád a přitom tajné služby vědí o každém jejich kroku. Na něco podobného se čekalo jak na "smilování boží". Evropa je teď proti muslimům - PEGIDA, Islám v ČR nechceme apod ., ale raduje se Mossad, Izrael a americká židovská bankovní oligarchie. Izrael od doby rostoucích cen ropy nervozně sledoval bohatnutí Iránu, Iráku a Libye a růst spokojenosti obyvatel v Egyptě a Sýrii. Kdyby nebylo 11.září, tak by Izrael proti možné koalici arabských zemí neuspěl a bylo by po něm. USA začaly likvidací režimů v Libyi, Egyptě, v Iráku, Sýrii (tam se to zvrtlo) a z druhé strany si jistí Afghánistán. Teď ještě vyzbrojují Saudskou Arábii, rok budou držet ropu na 20 dolarech, aby se Rusko do ničeho nemohlo míchat (Putin to nemusí ustát a nebo nebudou peníze) a vrhnou se na IRÁN. Cílem letité destabilizace Středního východu není ropa, ale likvidace IRÁNu. Pokud totiž Izrael, Saudská Arábie, USA a EU nezlikviduje IRÁN v dohledné době, tak je s Izraelem ámen. Pomáhat bude i Svobodný Kurdistán, jehož vznik si Izrael moc přeje a z čehož má Turecko osypky. Sankce vůči Rusku jsou jen strýček Příhoda. Rusko ve spojení s Iránem je pro NATO nebezpečné. Tak už víte proč bylo 11.září a Charlie Hebdo ? Bude válka. Izrael se bojí. Vy tady debatujete o muslimech a karikaturách a uniká vám podstata toho všeho. Válka s Iránem bude a posereme se z toho tady všichni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou zajímavé úvahy na pravděpodobném podkladu.

   Vymazat
  2. A to se Izrael opravdu bojí Íránu? Proč? Kvůli jaderné zbrani? Vždyť musí vědět, že Írán by jadernou válku nezačal. Tohle mi od Netanjahua připadá jako strašení izraelských voličů, aby ho zvolili. Vnější nepřítel hodně spojuje a to Netanjahu ví
   Ale možná se sionisté vládnoucí v Izraeli bojí íránské podpory protisionistických sil.

   Vymazat