Reklama

úterý 20. ledna 2015

Porošenko - vrah dětí!

20. 1. 2015, zdroj: zde, YouTube, video
Studenti ve švýcarském Curychu volali na Porošenka, že je vrah dětí! Ukrajinský prezident Porošenko přijel do Curychu přednášet o úspěchu Kyjeva, ale studenti ho obvinili z vražd dětí Donbasu. Před přednáškou prezidenta uspořádali studenti masové shromáždění u vchodu do školy a vypískali ho. Studenti měli transparenty: "Donbas má právo na sebeurčení", "Zachraňme lid Donbasu před agresí Kyjeva" a "Ukrajina - policejní stát". V sálu pak povstal mladý muž a rozvinul transparent, na kterém bylo napsáno ve francouzštině, "I - Donbass" (Je suis Donbass).


Ve videu je slyšet ženský hlas křičící v angličtině: "Já nechci poslouchat člověka, který zabíjí děti." K tomuto sloganu se ostatní studenti hlasitě připojili.


Aktivisté levicového studentského hnutí vyzvali "vyhnat Porošenka z prostor univerzity", protože zastupuje zájmy velkých kapitalistů, kteří těží z "války mezi Východem a Západem."

25 komentářů :

 1. Porošenko by měl být představiteli EU a jednotlivých zemí EU prohlášen za " nežadoucí osobu" ( rovněž tak Jaceniuk ) a zakázán vstup do zemí EU. Jistě by to přispělo k vyřešení krize na Ukrajině. Zárověň ukončit podporu tohoto projektu USA.

  OdpovědětSmazat
 2. Jak videt, nackove se najdou i ve Svycarsku.
  Jinak pro vasi informaci soudruzi: agresorem je Rusko a jsou to Rusove, kdo zabiji na Ukrajine ukrajinske deti.
  Zapiste si to konecne za usi, vy zvrhla a nevzdelana hovada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,pane Štětino.

   Smazat
  2. Vítej, bobe, máš to těžké, máš to těžké, máš to těžké.

   Smazat
  3. Tys pěkný dobytek zrůdo fsšistická !

   Smazat
  4. Skončíte ve svěrací kazajce nebo na popravišti, pane Göringu. Jak je vidět, stále vítězíte u Stalingradu, co tajná zbraň ?

   Pro 10:43 Vaší největší odměnou bude až mezi ošetřovateli nebo bachaři narazíte na stejnou svini jako jste sám.

   Smazat
  5. Jdi už do hajzlu, ty idiotský havloide 10:43! Slovo "hovado" je v tvém podání lichotka. Ty ale nemáš ani na to být opravdovým hovadem - pro dobytek by to totiž byla urážka - i volové by se za tebe museli stydět, kreténe..

   Smazat
  6. To píše debil,kterej tvrdil,že jezdil do SSSR na občanku a te´d je v jednom spolku s tím narkoleptickym imbecilem?????To je konec!

   Smazat
  7. Zda se, ze jsem Putlerovym nacistum radne pichnul do jejich cerneho svedomi kolaborantu se sovetskym okupantem. :-)

   Smazat
  8. Skončíte ve svěrací kazajce nebo na popravišti, pane Göringu. Jak je vidět, stále vítězíte u Stalingradu, co tajná zbraň ?

   Pro 12:10 Vaší největší odměnou bude až mezi ošetřovateli nebo bachaři narazíte na stejnou svini jako jste sám.

   Smazat
  9. ty zvrhlé vzdělané hovado,nevěř fašistům Jaceňyuka

   Smazat
  10. Ty fašisto, tebe by bylo potřeba najít a dát tě na léčení. Jsi velmi nebezpečný!

   Smazat
 3. Je to zločinec a vrah,a tuto lidskou zrůdu pozvala polská premierka/americká loutka/na oslavy osvobození Osvětimi....havloidi můžete slavit.Petr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krvavého Porošenka je třeba jako válečného zločince vypískat všude, kde se v EU objeví. Dát najevo, že tento nacistický vrah žen, dětí, starců a obyvatel Donbasu patří před mezinárodní trestní tribunál. Má na svědomí i diskreditační kampaně v podobě sestřelení malajského Boeingu a rozstřílení linkového autobusu u Volnovachy.

   Smazat
 4. Skončíte ve svěrací kazajce nebo na popravišti, pane Göringu. Jak je vidět, stále vítězíte u Stalingradu, co tajná zbraň ?

  OdpovědětSmazat
 5. Porošenko je v první řadě loutka. Původně se nejspíš chopil téhle nevděčné funkce, aby mu USA ne "obstavily" (rozuměj neukradly) aktiva, která si naivně ulil na západ. Dneska bude rád, když si zachrání svou vlastní holou kůži.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 6. Loutka, ne-loutka, je to človek bez chrbtovej kosti, na jeho prikývnutie vraždí ukro-armáda a kadejaká extrémistická zberba na východe krajiny bezbranných civilistov, ktorý chcú žiť po svojom. Denne tam vraždia ženy, deti a starcov. A to hovädo si jazdí po celej EU, usmieva sa do kamier, podáva si ruky a potľapkáva si po pleci s politickou elitou EÚ. V jeden deň reční v Kyjeve na mierovom pochode, jedným dychom rozpráva o mieri a tým istým o mobilizácii. A v tom istom momente posiela delá, tanky na Donbas a prikáže zhodiť 500kg bombu na Gorlovku. Je to zvrátený človek a rovnako celá Kyjevská chunta. Verím a modlím sa za to, aby ich spravodlivosť jedného dňa dobehla. Čím skôr, tým lepšie.

  OdpovědětSmazat
 7. Clovek ktery brani svou vlast proti ruske okupaci se da jen tezko nazvat "loutkou", hitlerovska zberi.
  Pan Porosenko dela co muze. Narozdil od vas, Quislingu kteri prodali svou zemi stalinistickym okupantum a jsou ochotni tak ucinit znovu.
  Jste vlastizadna verbez ktera si zasluhuje nejvetsiho opovrzeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja by som si svoju vlasť taktiež bránil / ale v súčastnosti neviem kde je moja vlasť, lebo nám tu vládnu cudzinci tak ako na ukr./
   ty si naštuduj znova dejiny tá zem kde brutálne vraždia deti,ich rodičov, starcov, bola odjakživa ruskou a stále sa volala Novorossia, nad nôu bolo Staré Rusko /ak sa mýlim opravte ma/ ďalej tam mali svoje časti poľsko, rumunsko a zakarpatská rus a mimochodom Kyjev vždy volali Matkou ruských miest a nie ukrajinských.Všetko spomenuté bolo ukr. darované tak ako Krym a určite to nebolo ani v tej dobe podľa vtedajších zákonov.
   Takže kto si Bráni svoju vlasť a proti Komu? Sú to Ruskí ukrajinci proti faši...om a bendero....com a Hnusnej politie tzv. demokra- Katov eú. a usa. zisti si ako sa mali využiť černozeme a bohatstvo v oblasti kde vraždí uk. armáda.To čo tu trepeš to je Hnus!!!

   Smazat
  2. Naposledy Quisling z 12:14 plakal, plakal štěstím při obsazení Prahy Wehrmachtem.

   Smazat
 8. Zdvihni zadok a prejdi sa po Donbase či Luhansku a uvidíš ako zmrd Porošenko bráni svoju vlasť. Zabíja civilistov, ženy, deti. A všetko len preto, lebo nechcú tancovať tak, ako píska on a jeho kumpáni v Kyjeve. Pokiaľ si myslíš, že je normálne presadzovať svoj názor delami a tankami, tak budeš asi stejná kategória človeka, ako tá psychopatická sebranka z Kyjeva.

  OdpovědětSmazat
 9. Co je vlastně cílem USA na Ukrajině, další vojenská základna bez placení nájemného jako v Kosovu anebo propašování geneticky modifikovaných potravin přes Ukrajinu do EU ?

  Reaguje nějak Rusko na obkličování vojenskými základnami USA kolem svých hranic ? Např. v rámci BRICS ponorky, letadlové lodě, přístavy a základny v Karibiku ?

  OdpovědětSmazat
 10. Takové studenty mít tady! A ne ty pimprlata s kartičkami, které ještě navíc obrací proti jedinému politikovi, který o Ukrajině nelže.

  OdpovědětSmazat
 11. Sibiřského bohatství se holoubkům zachtělo,proto vznikl problém na Ukrajině. Už aby amici zmizeli z povrchu zemského.Dopadnou tak,jako mnohé velké říše v historii. Už jedou z kopce.

  OdpovědětSmazat
 12. lžete

  Dvacátého ledna odvysílal ruský televizní kanál reportáž z návštěvy ukrajinského prezidenta Petra Porošenka v Curychu. Porošenko se tam setkal se studenty, podle ruské stanice byl však jeho projev často přerušován hlasitými výkřiky nesouhlasu a pískáním. Na záznamu jedna z přítomných dívek křičí „Nechci poslouchat tohoto muže, zabíjí děti!“. Reportáž převzala pro-kremelská média LifeNews a Russia 24.
  Ve skutečnosti to byla právě ona dívka, kterou ostatní studenti vypískali. Hned poté, co ji ostatní studenti utišili, se naštvaně zvedla, sprostě zanadávala v ruštině a odešla z místnosti. Porošenko na její adresu poznamenal: „Pokud tady někdo umí rusky, tak právě zjistil, jaká je úroveň této slečny.“
  Zdroj: http://www.lidovky.cz/falesne-zpravy-z-ukrajiny-kyjev-chce-smrt-rusu-vojaci-plavou-ve-svastice-1l3-/zpravy-svet.aspx?c=A150125_095727_ln_zahranici_mmu

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.