Reklama

středa 28. ledna 2015

Proč tak vadí Pegida? Překlad jejího letáku z 5. ledna 2015


28. 1. 2015   České národní listy
Milí spoluobčané,
mnozí z nás trpí nespravedlností v naší zemi. Snad někteří z nás dokonce cítí, že celý systém je asi před společným zlomem. Jak to mohlo dojít tak daleko a co s tím můžeme dělat?
USA proměňovala od Bushe juniora téměř každý rok jednu zemi v trosky. Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie schytaly to nejhorší. Kromě toho Mezinárodní měnový fond a Světová banka bránily skutečnému rozvoji v zemích třetího světa systematicky po celá desetiletí. 
Jedná se o hlavní důvody pro příchod uprchlíků z Afriky a Blízkého východu: lidé musí utéci, protože jejich domov byl zničen nebo beznadějně zadlužen!

Ale to není celá pravda. To nepochází od americká vlády, ale od finanční elity v Londýně a na Wall Street, co se stalo. Tyto kruhy nedovolí národům suverénně jednat. Ale přesně o to nyní jde u zemí BRICS ( Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika). Finanční elita chce toto spojenectví dostat za každou cenu na kolena. Dokonce jde i o smlouvu s ďáblem.

To se vztahuje k machinacím Saúdské Arábie, která podporuje islámský fundamentalismus (wahhábismus) jako státní náboženství a tuto ideologii z velké části v zahraničí financuje a rozšiřuje.

To je tajemství původu islámského státu (IS) - bez dárců ze Saúdské Arábie a Kataru by tito barbarští vojáci nebyli schopni působit.

Tato "osa zla" – Washington – Londýn - Rijád - je jádrem celého problému. Takže jsme to neudělali kvůli pomýleným politikům pro azyl, uprchlíkům nebo jen islamizaci samu o sobě, ale z důvodu zničení suverenity všech zemí (včetně Německa) prostřednictvím globálního finančního impéria.

Nejpřesvědčivějším důkazem síly této skupiny byla finanční krize v roce 2008, kdy západní vlády trestní machinace největších bank podporovaly mnohamiliardovými dolarovými výpomocemi, namísto dvoustupňového bankovního systému, a tím ochrany obyvatel. Přes proud peněz se úvěry bank do reálné ekonomiky zhroutily a střední třída v posledních letech kolabuje. To musí hned skončit!

Německo musí s šílenou transatlantickou politikou konfrontace proti Rusku skončit a namísto toho přijmout nabídku čínského prezidenta Xi - začít společně se zeměmi BRICS s programem globálního rozvoje. Země BRICS zastupující nyní více než polovinu lidstva touží po míru a skutečném pokroku. Proto si nyní vytvořily alternativy k západním finančním institucím, a to jejich vlastní rozvojové banky, které poskytují úvěry i chudším zemím pro rozvoj infrastruktury všech druhů.

O tom není slyšet ze západních médií téměř nic. Například Čína je dnes světovým lídrem v budování vysokorychlostní železnice. Právě staví novou vysokorychlostní železniční trať mezi Ankarou a Istanbulem, a kromě toho se rozhodla postavit vysokorychlostní železnici z Bělehradu do Budapešti. Kromě toho Čína pracuje na rozšíření Suezského průplavu v Egyptě a nově staví obdobu Panamského průplavu v Nikaragui. Pouze poslední dva příklady zahrnují práci pro 100.000 lidí! Z toho se EU může někdy hodně naučit. Nová hlava státu Indie, Narendra Modi právě oznámil vytváření 1 milionu pracovních míst měsíčně v dalších 10 letech a ve stejnou dobu postavení 100 nových měst.

Mír prostřednictvím rozvoje – to je nový svět, který musíme budovat společně! Přidejte se k odvrácení Německa a Západu od válečného kurzu!

Prosazujeme:

1. Zavedením dvoustupňového bankovního systému (Glass-Steagall) vyhnání úpadce - anglo-americké finanční oligarchie;

2. Okamžité zastavení sankcí a provokací vůči Rusku za účelem udržení míru v Evropě;

3. Společný a široký rozvojový program s BRICS zeměmi (Brazílie, Rusko , Čína, Indie a Jižní Afrika), aby lidé všech národů a civilizací měli budoucnost.

Vydáno von der Bürgerrechtsbewegung Solidarität, Landesverband Sachsen, Leipziger Str. 224, 01139 Dresden, Eigendruck im Selbstverlag

www.BueSo.de ,BüSo Sachsen: 0351-4278140

Pro České národní listy přeložil Ing. Pavel Rejf, CSc

13 komentářů :

 1. Už vidím Rotschilda jak vypíná tiskárny a odchází na odpočinek. Bez boje se americko-britská bankovní oligarchie nevzdá. Potřebuje, abychom si vzájemně lezli na nervy a pak se vzájemně pozabíjeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcela správně! Je dobře, že to hnutí vzniklo v Německu. To už přece jen i v Evropě něco znamená. Takže, co s tím? ...
   A jak tu Pegidu a Pegadu podpořit???
   Opluštil

   Smazat
  2. Sdílejte, rozesílejte odkazy známým. Jestli umíte, překládejte. Ať se to dozví co nejvíc lidí, pak už se to rozjede samo jako lavina.

   Smazat
 2. Vedení Pegidy odstoupilo, protože nevydrželo tlak a výhrůžky. Sluníčkáři se nijak neliší od komančů. Kdokoliv se odlišuje názorem, stane se obětí novodobých honů na čarodějnice. Je označen za rasistu, nacistu, xenofoba a je na něj vykonán takový tlak, že to většinou neustojí. Tak se nám ta pravda a láska nějak moc nepovedla.

  OdpovědětSmazat
 3. ti co činí tento negativní tlak na pokrok a Pegida pokrok je tak ty jednoduše přenechat panu LYNCHI ON VÍ JAK NA NĚ !!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. No problém s nesmyslně idioty podporovanými přistěhovalci je popdtřeba neodkladně řešit.Ale zda-li je toto hnutí tím správným řešením o tom by se dalo pochybovat.Šéf toho cirkusu,několikrát trestaný kuchař s knírkem a patkou alá A.hitler není zrovna nejlepší vyzitkou.Že toho vždycky chytnou podobní individua.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tím, že dobrovolně odstoupil a nastoupili noví to ukazuje na to, že mají sebereflexi a dovedou se očistit. To není špatné. Ale s mnoha body jejich programu se nedá souhlasit. Takže pozor, nenaletět!

   Smazat
  2. No já nevím, potřebovalo by to více informací. Zatím co jsem četl ve výše uveřejněném letáku a v informacích Lenky Procházkové, nabyl jsem dojmu, že se spoustou věcí, které prosazují – mír, zaměstnanost – by se snad dalo souhlasit. Pro to mluví i to, že až zběsile je proti Pegidě Merkelová a jí na roveň postavení „demokrati“.
   A k úsměvu mě přivedlo i to nádherné používání adjektiv – Pegida je pravicová, protiislámská... prosazuje mír a zaměstnanost a označuje správně roli Západu v současném chaotickém světě. Syriza je radikální levice... a spojí se s krajní pravicí. No uvidíme v příštích dnech. Už dnes jsem měl pocit, že Tsipras bere trochu zpátečku...

   Smazat
 5. Pegida vadí hlavně proto, že není ani tak protiislámská jako protiamerická, měla by se nazývat Pegada.

  OdpovědětSmazat
 6. Ona se tak taky jmenuje.Někde jsem to viděla napsané.j

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Hnutí Pegida už mělo fungovat v každé zemi EU . Jen tak se dá něco vyřešit ! Dovede si někdo představit , že by něco podobného vzniklo v Česku ? Ani náhodou . Lidé v Česku demonstrovat nepůjdou .Mají strach , že přijdou o práci . V případě nějakého konfliktu stejně o tu práci přijdou a potom už bude pozdě . Nepomůžou ani červené karty !

  OdpovědětSmazat
 9. Sionisticko-americko-kapitalistický system nenavídí mír....
  Nenavidí Rusko, nenavidí socialní pokrok každé země...
  Proto Putin vadí. Nehraje jejich dekadentní hru.
  viz zuřivá a krvavá Madlen kterou havloidi miluji.
  evropa je zcela podmaněna němci již dávno nestoji v cestě.


  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.