Reklama

čtvrtek 22. ledna 2015

Prodejnost ukrajinské státní moci

23. 1. 2015     zdroj
Prohlášení ministra zahraničních věcí Ukrajiny Pavla Klimkina o odmítnutí platit příspěvky v SNS (Společenství nezávislých států) dokládá prodejnost ukrajinské státní moci. Jak dopisovatel IA REGNUM 21. ledna informoval, řekl to předseda výboru Státní dumy Ruské federace pro záležitosti Společenství nezávislých SNS Leonid Sluckij (LDSR, Liberálně-demokratická strana Ruska). 

"Taková prohlášení na jedné straně ukazují, že deklarování vystoupení z SNS je pouze mlácením prázdné slámy, na druhé straně dokládají veškerou prodejnost současné vlády," řekl Sluckij.

"Ukrajina i nadále těží z SNS v plném rozsahu - je to i bezvízový režim se všemi zeměmi, i zóna volného obchodu, ale při všech možných příležitostech se snaží všemožně snížit roli společenství", řekl poslanec. "Hodnocení musí samozřejmě provádět výkonný výbor SNS, ale pro Rusko to je projev pokrytectví a dvojích standardů", dospěl k závěru hlava výboru Státní dumy.

Pro Novou republiku přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. samozvanci v kyjevě v lidské společnosti skončili jsou to vrazi a zločinci
  na vlastním národu ukrajina bude brzy vyčištěna od fašisticko- benderovskýho svinstva který nepatří do 21.století !!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 2. Ti samozvanci jsou nenažraní oligarchové, členové pravého sektoru a pár dalších rozhádaných uskupení, mají však jedno společné, jsou to v drtivé většině židé. Je paradox, že za druhé světové války byli židé terčem těch nejhorších zvěrstev proti lidskosti a dnes ty nejhorší zvěrstva nám předvádějí zrovna židé na Ukrajině. https://www.youtube.com/watch?v=doKQBUXZ51g

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty protižidovské výpady jsou hnus. Oligarchové nejsou Źidé, oligarchové jsou oligarchové. Jasné. Jinak si choďte s těmi protižidovskými sentencemi někam jinam. Tady vás budu mazat!

   Smazat
 3. Je velice zvláštní jak se Rusko stále nechává drze okrádat!
  Jenom za loňský rok se ztráty počítají asi na 150miliard dolarů!
  Přiznám se,že jaksi stále nemůžu pochopit opatrnickou,místy až defenzivní ruskou politiku!
  Možná je za tím sama medveděvova vláda plná liberálů jako aglosionistická pátá kolona nebo podobně zamořená Duma nebo Putinova únava z toho jak mu státní aparát podráží nohy kam se pohne?Mám celkem obavy,že ho udolají domácí a zbytečně marní tu podporu od lidu!
  roman

  OdpovědětSmazat
 4. Jakákoliv smlouva podepsaná Banderostánem nemá cenu ani toho papíru. S tím už se počítá. Klidně ať pokračují, ono se jim to už vrací. Už dnes svět nevěří už ani prohlášením Jaceňjuka nebo Porošenka, už je berou automaticky za fráze a žvásty.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.