Reklama

úterý 27. ledna 2015

Putin: důvodem pokusů o přepsání dějin je přání utajit svou hanbu

27. 1. 2015 ruvr.ru 
Vladimir Putin v Židovském muzeu v Moskvě
Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že jakékoli pokusy o přepsání dějin jsou nepřípustné a nemorální. Podle jeho slov je důvodem přání utajit svou vlastní hanbu a napomáhání nacistům.
Vladimir Putin navštívil v úterý, v den 70. výročí osvobození vězňů Osvětimi sovětskými vojsky, Židovské muzeum a centrum tolerantnosti v Moskvě, oznámila tisková služba Kremlu.

16 komentářů :

 1. Putin uctívá památku osvobození Osvětimi před nacisty v Moskvě a Fašista Porošenko je v Osvětimi.

  Zde je záznam
  http://www.1tv.ru/news/social/276544

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tyden.cz se taky vybarvil...
   je neuveritelne, jaci hajzlove dnes pisi do novin...

   Očima Davida Jareše
   Prezident má pravdu, jen si plete muslimy a Rusy:

   http://www.tyden.cz/rubriky/nazory/prezident-ma-pravdu-jen-si-plete-muslimy-a-rusy_331551.html#.VMf9PocteUM

   Smazat
  2. 22.06

   hm, opravdu neuvěřitelný,

   Smazat
  3. Díky za odkaz. Putin má můj obdiv ! Rusko jsem díky bývalé propagandě moc nemusel, dnes je má volba jasná. To, že pozvali Porošenka na výročí Osvětiny a Putina ne, myslím, že Putina opravdu výrazně urazili. Pokud vyšachují Rusko ze Swift Putinovi dojde právem trpělivost. Snesl toho už víc by snesl jiný politik v historii.

   Smazat
 2. Když sleduji, jak administrativa USA a na ní napojené finanční skupiny umějí rozjet mediální a politickou mašinérii napříč kontinentem, vůbec se nedivím, že lehce přesvědčili obyvatelstvo světa, že Saddám je bojový nepřítel světa číslo 1.

  Přitom Irák po roce 2000 byl nejslabší stát regionu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však taky zbývá ještě Irán. Irán už dokončuje jadernou bombu a chystá se ji svrhnout na Izrael. Není možné se o tom přesvědčit, takže se to tam srovná se zemí, co kdyby. Rusko je jediná mocnost, která se může proti napadení Iránu postavit. Jestli Putin neustoupí v propagované podpoře Iránu, tak asi během návštěvy Mossadu uklouzne ve vaně. Všichni oligarchové kupují média proto, že to je dobrý pro business. Dneska budeš psát pro nás, zítra necháme tvou finanční skupinu uplácet po celé Evropě a nebude za to nikdo hnán k odpovědnosti.

   Smazat
 3. Jinak, pokud jde o opravdu dějin.

  2. světovou válku vyhrálo Německo, jen se zpožděním 70-ti let.

  Dnes mluví za EU Merklová na konferenci a už se tomu vůbec nikdo nediví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si až tak, že Německo něco vyhrálo. Pokud se prosadí TTIP a TISA budou stejnými otroky USA jako my. Zcela TRAGICKÝM vidím přepisování dějin, OBNOVU NACISMU s posvěcěním Merklové (mlčela na výroky Jaceňuka). Nevím, zda lidé nevidí, neslyší, jde z toho hrůza. Jaceńuk na Ukrajině hajluje, Porošenko je pozván na výročí Osvětimy, Putin NE. Putin je mainsteamen označován za fašistu přitom je to on, komu vděčíme za to, že už nehajlujeme i my. Svět se stává peklem v režii mocných a loutky jako Obama a Merklová jsou slouhové.
   Prokop

   Smazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=t3PQ8y7aClA&feature=player_embedded&x-yt-ts=1422327029&x-yt-cl=84838260

   Smazat
 4. Rozumný názor pana Putina..
  Obama je loutka

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Putin je pan prezident.Racionálně řeší problémy,neuráží.Proto jsou z něj Obamler a baba Merkel zoufalí.Palmer.

  OdpovědětSmazat
 6. Jak může být propaganda tak trapná..
  Celá léta svět uznaval osvobození sověty..

  Teď negerská kukačka křížená s opičkou nakážé hlásit pravdu s usa

  OdpovědětSmazat
 7. Putin dobře ví, že tito žádnými pocity hanby netrpí. Nevím, jak dlouho ještě budou pokoušet jeho trpělivost. Kdyby byl takový jak z něj dělá mainstream dávno tady nejsme.

  OdpovědětSmazat
 8. Holocaust je pro Židy osobní záležitost. Skoro každý měl někoho v koncentráku. Bohužel dnes převládá geopolitické hledisko židovského státu Izrael a to je bezvýhradně proamerické. Irán a Sýrie se nikdy netalily tím, že Izrael vymažou z mapy. Izrael mistrně využívá amerického hladu po ropě a nenažranosti americké zbrojní lobby pro zajištění své vlastní národní bezpečnosti. Židovská pasivita ohledně přepisování dějin je možná smutným pokračováním jejich vlastních dějin. Židé platili za svou bezpečnost po staletí. Jejich současné mlčení k překrucování historie je patrně jen další platbou za bezpečnost.

  OdpovědětSmazat
 9. UŽ NEBUDU MÍT TOLIK ČASU SEM PSÁT, ČÍST TO ZDE BUDU.

  OBČAS NĚCO NAPÍŠI SEM MOŽNÁ --------

  www.NOVORUSKO.blogspot.com


  děkuji nové republice za šíření syrové kruté pravdy

  pozdravuji

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.