Reklama

úterý 27. ledna 2015

Putin označil ukrajinskou armádu za legii NATO

27. 1.2015 ruvr.ru
Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že ukrajinská armáda je v podstatě legií NATO, která nehájí národní zájmy Ukrajiny, ale hodlá dosáhnout geopolitických cílů zadržování Ruska.
Putin rovněž zdůraznil, že Kyjev odmítá jít po cestě mírového urovnání konfliktu na Donbasu a mírové přestávky využil k přeskupení sil.  Na Ukrajině se podle jeho slov odehrávají tragické události, v podstatě je to občanská válka. „A podle mne si to už mnozí na Ukrajině moc dobře uvědomují“, řekl Putin.


 

13 komentářů :

 1. NATO potřebuje zadržovat Rusko, aby nepřišlo na pomoc Iránu. NATO chce Irán srovnat se zemí. Islámský stát je vhodnou záminkou přesunu celých kontingentů k hranicím s Iránem. Putin by měl prohlásit, že Rusko bude ochotno přijmout Iránské uprchlíky a ruské nemocnice budou ochotny pomáhat iránským dětem zmrzačených od amerických bomb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně o to jde a projev prezidenta Zemana se nesl v tomto duchu.USA musí porazit islamisti s naší pomocí v četně celé Evropy.

   Smazat
  2. Rusko s Iránem už podepsalo smlouvu o vzájemné vojenské pomoci. Irán je velká, hornatá země. Když tam Rusko umístí pár baterií s400 Tak mohou amíci jen slintat.
   Ferin

   Smazat
  3. Irán nebude zlikvidován ihned. Nejprve se podrží nízká cena ropy což jistý dopad na Rusko a Irán bude mít. Dále se bude dehonestovat Putin v očích západní veřejnosti a nakonec začnou budovat válečné objekty v Iráku. Pak Islamisti provedou větší teroristický útok v Evropě na více místech a nakonec USA prohlásí, že má Irán už už hotovou atomovou bombu, jen ji zapojit do zásuvky.......a pak to začne.

   Smazat
 2. Putin uctívá památku osvobození Osvětimi před nacisty v Moskvě a Fašista Porošenko je v Osvětimi. http://www.1tv.ru/news/social/276544

  Amerika to řídí, svět se zbláznil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to hrozné, urážející a bezcitné vůči sovětským vojákům , kteří osvobodili zbytek přeživších v Osvětimi. Ale co dnes od Poláků, EU a USA čekat? Fandí nacionalistům na Ukrajině, lžou o skutečnostech a dění v této zemi.Sem tam proběhne v tisku nějaký odvážný komentář,ale díky za něj.Putin se nesmí dát vyprovokovat těmi SR....A co my? Jsme v klidu , že? Na nás mohou kálet a jsme spokojeni.

   Smazat
  2. 20:57 ano, my jsme v klidu. A námi volení politici tomu všemu napomáhají. Ale my se zlobíme na USA, EU, poláky. A jich si nevšímáme. (Jen Zeman se snaží, a jak jen může.)

   Je třeba se zde v diskuzích soustředit především na naše politiky - válečné štváče. Podporovatele superfašizmu amerického a fašizmu ukrajinského.
   Zase odkývali stovky miliard podpory. O obnově hospodářství Ukrajiny ať nám nelžou (včetně Babiše!), vše půjde do vraždění jejich spoluobčanů.
   A koho budem tedy příště volit? Pokud se dočkáme.
   Děda.

   Smazat
 3. A Kalousek mluví o rozpínavosti Ruska no nen íto nenávistný magor?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Miroslav Kalousek je inteligentní mainstreamový politik. USA sloužil dobře, ale teď už je americké ambasádě k ničemu. Už nejde vytěžit. Je za svým politickým horizontem. Dnes frčí Zaorálek, Vondra a Bělobrádek.

   Smazat
  2. Kalousek ví velmi dobře, že mezi Ruskem a Amerikou není žádný rozdíl, obě Velmoci se rozpínají až k Rusko-Ukrajinské hranici, a to měl z dějepisu určitě jedničku.

   Smazat
  3. Taky jsem to pako dnes viděl v televizi, když pronesl onu větu o Rusku. Bohužel si myslím, že určitý okruh svých příznivců má, co mu takové hovadiny baští. Snad se na každou svini vaří voda, tak uvidíme.

   Smazat
 4. Máte pravdu?
  Ne my máme kalouse

  OdpovědětSmazat
 5. Rusko je vojenská velmoc! USA udrží lehce na vodítku.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.